[TVN] Studio Złote Tarasy / Otwarte Studio Złote Tarasy

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Jak by tak pomyÂśleĂŚ logicznie to moÂżna wywnioskowaĂŚ, ze Studio wrĂłcÂą w poÂłowie stycznia. Teraz nie bĂŞdzie, bo sÂą ÂświĂŞta. Potem Wielka Orkiestra ÂświÂątecznej pomocy. A dalej programu nie znamy, wiĂŞc SZT mogÂą wrĂłciĂŚ :]
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

To ju¿ jest doszukiwanie siê naprawdê g³upich powodów. Po pierwsze- œwiêta (nawet wliczaj¹c Wigiliê) zaczynaj¹ siê po weekendzie, wiêc w niedzielê spokojnie mo¿na by by³o wyemitowaÌ SZT. Zanim jeszcze jest WOŒP jest 6 stycznia - wtedy te¿ nie bêdzie tego programu. A je¿eli chodzi o dzieù fina³u WOŒP to akurat w taki dzieù program by³by idealny - ³¹czenia ze Studiem na Woronicza, opinie gwiazd, no i rozmowa ze zbieraj¹cymi pieni¹dze, którzy akurat s¹ w Z³otych Tarasach.

Program skoùczy³ swoj¹ ¿ywotnoœÌ, a w³aœciwie to skoùczy jutro :) (mam nadziejê) :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Chyba jutro siĂŞ wszystkiego dowiemy. JeÂżeli to koniec to na pewno coÂś powiedzÂą, wiĂŞc trzeba zobaczyĂŚ :]
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Na pewno nie koniec. :] PrzecieÂż zaczyna siĂŞ zima - sezon powtĂłrkowy, wiĂŞc program powrĂłci pewnie wiosnÂą. "Studio ZÂłote Tarasy" to nie "DDTVN".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

POpieram pisze:"Studio ZÂłote Tarasy" to nie "DDTVN".
Ale wÂłaÂśnie takie programy nie powinny znikaĂŚ na zimĂŞ (rozumiem wakacje, ale nie zimĂŞ), no chyba, Âże jego Âżywot na antenie dobiega koĂąca.

Ja jestem pewien, Âże program na wiosnĂŞ nie powrĂłci :).Program za drogi, by go produkowaĂŚ dla marnych 12 %. No chyba, Âże po raz kolejny bĂŞdzie dokonana zmiana formuÂły.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A po co zmieniaĂŚ coÂś, co jest dobre?
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

W telewizji komercyjnej dobre to takie, które chc¹ ogl¹daÌ ludzie. "Studia Z³ote Tarasy" widzowie ogl¹daÌ nie chc¹, wiêc s¹ tylko dwa rozwi¹zania: albo zdj¹Ì definitywnie z anteny, albo wprowadziÌ zmiany. Zmiany ju¿ raz by³y, wyniki posz³y w górê, ale nie do poziomu, który mo¿na by by³o uznaÌ za satysfakcjonuj¹cy.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

No i mĂłwiÂłem, Âże ramĂłwka jest zÂła. WÂłaÂśnie przed chwilkÂą p. Ewa Drzyzga mĂłwiÂła, Âże jest to ostatni program w tym roku i wracajÂą po ÂświĂŞtach. PowiedziaÂła rĂłwnieÂż do lidera zespoÂłu Kombi, Âże czekajÂą na wystĂŞp w nowym roku.

[ Dodano: Pon Gru 17, 2007 7:48 pm ]
http://www.medialink.pl/artykul/38320,1 ... ote_Tarasy

Lepiej by byÂło jakby program byÂł teraz caÂły czas,a nie dopiero na wiosnĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to pora na maÂłe podsumowanie: TVN na reklamach przy "Studiu ZÂłote Tarasy" (przez 14 wydaĂą [jeÂśli dobrze liczĂŞ]) zarobiÂł 12 mln. ÂŚrednio program oglÂądaÂło 1,1 mln osĂłb, a Âśredni udziaÂł TVN w rynku - 8,99 proc (najgorzej ze wszystkich stacji). Najlepiej wypadÂło wydanie z 2 grudnia (1,7 mln widzĂłw i 13,89 proc. udziaÂłu w rynku).

W styczniu i lutym program na pewno nie wrĂłci i nie wiadomo czy pojawi siĂŞ wiosnÂą.

Wszystkie informacje z "Press".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Jutro specjalne wydanie "Studio Zlote Tarasy, poprowadza Jolanta Pienkowska i Wojtek Jagielski.
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

To nie bedzie zadne wydanie studia zlotych tarasĂłw tylko poprostu Wielka orkietra swiatecznej pomocy , a oni poprowadza orkiestre w TVN.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

tvn.pl pisze:Dok?adnie o 14.20 rozpocznie si? specjalne, dwugodzinne wydanie Studia Z?ote Tarasy. Prowadz? Jolanta Pie?kowska i Wojtek Jagielski.
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Ale we wszystkich programach jest podpisane jako Wielka Orkiestra ?wi?tecznej Pomocy. Pewnie to b?dzie normalne studio Orkiestry, z tak? tylko rĂł?nic?, ?? b?dzie ze Z?otych TarasĂłw.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Program by? nawet reklamowany. "Z?ote Tarasy dla Wielkiej Orkiestry ?wi?tecznej Pomocy" - w niedziel? o 14:20 w TVN :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Nawet na tvn.pl jest o tym informacja :arrow: http://www.tvn.pl/p,1462559,nasze.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości