Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
POpieram pisze:Wczoraj PaweÂł miaÂł live'a w "Faktach" :D
POpieram :* dziĂŞki za podzielenie siĂŞ z nami tym cennym info. Relacji oczywiÂście nie widziaÂłam. SpotkaÂła mnie kara za taki, a nie inny stosunek do tego dziennika :devil: To juÂż drugi (chyba :rozglada: ) raz spotkaÂł PawÂła taki zaszczyt. Pierwszy raz lajfowaÂł dla FaktĂłw z Ukrainy.
Ja juÂż nadrobiÂłam zalegÂłoÂści wczorajszego wieczoru, a jeÂśli ktoÂś miaÂłby ochotĂŞ to tutaj moÂżna obejrzeĂŚ tĂŞ rewelacyjnÂą relacjĂŞ :tanczy:
Okazuje siê, ¿e czasami warto by³oby zajrzeÌ do Faktów g³ównych :lol: Nawet, kiedy ....... kiedy nie prowadzi ich Anita :lol: Jeszcze :D

Live oczywiÂście Âświetny, to nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści :brawa: Ale jeÂśli miaÂłabym porĂłwnywaĂŚ klimat ogĂłlny, to najbardziej podobaÂł mi siĂŞ live sprzed 20-stej i zdecydowanie z TVN24 :D ChoĂŚ TVN wiadomo.... ;) Co najmniej 4 mln widzĂłw wiĂŞcej :devil: I ten prestiÂż :D
MoÂże dlatego, Âże z profilu jest jeszcze przystojniejszy? :lol2: Te wieczorowÂą porÂą teÂż niczego sobie, prawda? :lol2:
Pra..... :xx: :xx: :szalony:
A dziÂś nie widaĂŚ i nie sÂłychaĂŚ naszego fachowca :uhh:
Ja po Poranku wyjœÌ musia³am, ale wiedzia³am, ¿e z notk¹ czuwacie :D Okazuje siê jednak, ¿e chyba z tego czuwania, o które Was podejrzewam, niewiele wynik³o :rozglada:

No, ale na jutro wieczĂłr, to juÂż jesteÂśmy umĂłwieni :lol2:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

PaweÂł i Justyna w jednym stali ''domu'' :lol2:


Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze: Okazuje siê, ¿e czasami warto by³oby zajrzeÌ do Faktów g³ównych :lol:
Ja wolĂŞ zdaĂŚ siĂŞ na donosy Âżyczliwych ludzi :rozglada:
Funckyrella pisze:Live oczywiÂście Âświetny, to nie ulega Âżadnej wÂątpliwoÂści :brawa: Ale jeÂśli miaÂłabym porĂłwnywaĂŚ klimat ogĂłlny, to najbardziej podobaÂł mi siĂŞ live sprzed 20-stej i zdecydowanie z TVN24 :D
No i dÂłuÂższe to nasze spotkanie z PawÂłem byÂło ;)
Funckyrella pisze: ChoĂŚ TVN wiadomo.... ;) Co najmniej 4 mln widzĂłw wiĂŞcej :devil: I ten prestiÂż :D
Prawda, ciotka dzisiaj teÂż mi doniosÂła, Âże p. Pochanke z tym moim ulubionym dziennikarzem w Faktach rozmawiaÂła :lol:
Funckyrella pisze:
MoÂże dlatego, Âże z profilu jest jeszcze przystojniejszy? :lol2: Te wieczorowÂą porÂą teÂż niczego sobie, prawda? :lol2:
Pra..... :xx: :xx: :szalony:
Funcky, powÂściÂągaj siĂŞ dziewczyno :stop: PrzecieÂż wiemy o co chodzi ;)
Funckyrella pisze:
A dziÂś nie widaĂŚ i nie sÂłychaĂŚ naszego fachowca :uhh:
Ja po Poranku wyjœÌ musia³am, ale wiedzia³am, ¿e z notk¹ czuwacie :D Okazuje siê jednak, ¿e chyba z tego czuwania, o które Was podejrzewam, niewiele wynik³o :rozglada:
Ja nie czuwaÂłam :xx: W Poranku byÂło juÂż wiadomo, Âże Tvn24 nic ciekawego nie ma mi dziÂś do zaoferowania :spiewa: jednego widza mniej :spiewa:
Funckyrella pisze:No, ale na jutro wieczĂłr, to juÂż jesteÂśmy umĂłwieni :lol2:
Ja nie mam pewnoÂści :roll:
Black Jack '62 pisze:PaweÂł i Justyna w jednym stali ''domu'' :lol2:
Ale mi siĂŞ podoba to, co napisaÂłeÂś :szalony: zupeÂłnie nie wiem dlaczego? :szalony:
Black Jack '62 pisze:Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
:> To juÂż mi siĂŞ nie podoba :nie: Nie mogÂą mi i PawÂłowi tego zrobiĂŚ :nie:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
:> To juÂż mi siĂŞ nie podoba :nie: Nie mogÂą mi i PawÂłowi tego zrobiĂŚ :nie:
Co?!! Ty to w kategoriach negatywnych postrzegasz? :o
A co z prestiÂżem, mniejszÂą iloÂściÂą pracy, wiĂŞkszÂą wypÂłatÂą? :P
Nie chciaÂłabyÂś tego dla PawÂła? :o

Co z Ciebie za fanka? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

DÂżastina pisze:
Funckyrella pisze: Okazuje siê, ¿e czasami warto by³oby zajrzeÌ do Faktów g³ównych :lol:
Ja wolĂŞ zdaĂŚ siĂŞ na donosy Âżyczliwych ludzi :rozglada:
Tylko, Âże one nie zawsze do nas pewnie docierajÂą :spiewa: Ale jak juÂż dotrÂą, to sÂą prawdziwÂą bombÂą :brawa:
DÂżastina pisze:Prawda, ciotka dzisiaj teÂż mi doniosÂła, Âże p. Pochanke z tym moim ulubionym dziennikarzem w Faktach rozmawiaÂła :lol:
I Ci nie zadzwoniÂła :o Moja rodzina, to wie jak siĂŞ w takich sytuacjach zachowaĂŚ - konspiracja, palny dawno opracowane i wcielane 8)
Funckyrella pisze:No, ale na jutro wieczĂłr, to juÂż jesteÂśmy umĂłwieni :lol2:
Ja nie mam pewnoÂści :roll:
My to tylko moÂżemy mieĂŚ nadziejĂŞ :lol: I ja mam :D
DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
:> To juÂż mi siĂŞ nie podoba :nie: Nie mogÂą mi i PawÂłowi tego zrobiĂŚ :nie:
WidzieĂŚ PawÂła tylko tyle, ile pokazujÂą siĂŞ dziennikarze w Faktach :shock:
JuÂż zaczynam ÂżaÂłobĂŞ ;(
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Funckyrella pisze:
Funckyrella pisze:No, ale na jutro wieczĂłr, to juÂż jesteÂśmy umĂłwieni :lol2:
Ja nie mam pewnoÂści :roll:
My to tylko moÂżemy mieĂŚ nadziejĂŞ :lol: I ja mam :D
A co dziœ napiszesz? ;( Zabrali nam Paw³a-prezentera ;( Najpierw z tygodniowych serwisów, a teraz z weekendowych ;( To boli ;( Pomó¿cie ;(
Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:Prawda, ciotka dzisiaj teÂż mi doniosÂła, Âże p. Pochanke z tym moim ulubionym dziennikarzem w Faktach rozmawiaÂła :lol:
I Ci nie zadzwoniÂła :o Moja rodzina, to wie jak siĂŞ w takich sytuacjach zachowaĂŚ - konspiracja, palny dawno opracowane i wcielane 8)
Ach!!! Bo moja rodzina i znajomi sÂą przekonani o tym, Âże ja to wszystko oglÂądam i nic mi nie umknie :lol: MuszĂŞ ich uÂświadomiĂŚ, Âże po woli tvn24 mnie od tego odzwyczaja. :devil:
Black Jack '62 pisze:
DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
:> To juÂż mi siĂŞ nie podoba :nie: Nie mogÂą mi i PawÂłowi tego zrobiĂŚ :nie:
Co?!! Ty to w kategoriach negatywnych postrzegasz? :o
A co z prestiÂżem, mniejszÂą iloÂściÂą pracy, wiĂŞkszÂą wypÂłatÂą? :P
Nie chciaÂłabyÂś tego dla PawÂła? :o

Co z Ciebie za fanka? :devil:
Bardzo wspaniaÂłomyÂślna :] GdyÂż nie chciaÂłabym, aby taki ÂżywioÂł zostaÂł uwiĂŞziony w tak ciasnym programie :devil:
Funckyrella pisze:
DÂżastina pisze:
Black Jack '62 pisze:Co to mo¿e wró¿yÌ :> Mo¿e Paw³a awans do Faktów g³ównych? :tanczy:
:> To juÂż mi siĂŞ nie podoba :nie: Nie mogÂą mi i PawÂłowi tego zrobiĂŚ :nie:
WidzieĂŚ PawÂła tylko tyle, ile pokazujÂą siĂŞ dziennikarze w Faktach :shock:
JuÂż zaczynam ÂżaÂłobĂŞ ;(
:o Ja nie chcĂŞ w tak mÂłodym wieku owdowieĂŚ :nie: :nie: :nie: ProszĂŞ szybko tej niekonfortowej sytuacji zaradziĂŚ :uwaga:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

D¿astina pisze:A co dziœ napiszesz? ;( Zabrali nam Paw³a-prezentera ;( Najpierw z tygodniowych serwisów, a teraz z weekendowych ;( To boli ;( Pomó¿cie ;(
Kiepski ze mnie pocieszyciel strapionych, zwÂłaszcza kiedy sam borykam siĂŞ z ogromnymi dylematami :roll: moÂże nie sÂą one natury takiej, jak Wasze, ale trapi mnie i trawi od Âśrodka formuÂła tego dylematu w podejrzewam tak samo wielkim, bÂądÂź porĂłwnywalnym stopniu :/
Wiêc napiszê tylko, ¿e ³¹czê siê w bólu :*
Co z Ciebie za fanka? :devil:
Bardzo wspaniaÂłomyÂślna :] GdyÂż nie chciaÂłabym, aby taki ÂżywioÂł zostaÂł uwiĂŞziony w tak ciasnym programie :devil:
Ale popatrz, o ile mniej oglÂądania telewizji byÂś miaÂła :lol2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

Black Jack '62 pisze: Kiepski ze mnie pocieszyciel strapionych, zwÂłaszcza kiedy sam borykam siĂŞ z ogromnymi dylematami :roll: moÂże nie sÂą one natury takiej, jak Wasze, ale trapi mnie i trawi od Âśrodka formuÂła tego dylematu w podejrzewam tak samo wielkim, bÂądÂź porĂłwnywalnym stopniu :/
Wiêc napiszê tylko, ¿e ³¹czê siê w bólu :*
Ech!!! Kto z nas cierpi bardziej? Chyba nie pora na licytowanie :uhh: DziĂŞki za wsparcie :* I miejmy nadziejĂŞ, Âże dylematy jak siĂŞ szybko pojawiÂły rĂłwnie szybko odejdÂą w niepamiĂŞĂŚ ;)
Black Jack '62 pisze:
Bardzo wspaniaÂłomyÂślna :] GdyÂż nie chciaÂłabym, aby taki ÂżywioÂł zostaÂł uwiĂŞziony w tak ciasnym programie :devil:
Ale popatrz, o ile mniej oglÂądania telewizji byÂś miaÂła :lol2:
I tak juÂż mniej oglÂądam :spiewa:

Teraz coÂś ku pokrzepieniu serc :lol2: Kolejna Âżyczliwa osĂłbka siĂŞ znalazÂła :* i doniosÂła mi, Âże pana ÂŁukasika w Szkle Kontaktowym widziaÂła :tanczy: PowĂŞszyÂłam trochĂŞ i znalazÂłam :tanczy: Tutaj moÂżna zobaczyĂŚ i posÂłuchaĂŚ jak PaweÂł czekajÂąc na wejÂście na Âżywo posÂła CymaĂąskiego zabawia :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

PaweÂł coÂś tam skleciÂł dla magazynu ''Polska i Âświat'' :D

ObrazekObrazekObrazek

D¿astina prosi³aœ, bym dok³adnie capsowa³a :D Ale Pawe³ chyba zacz¹³ siê powœci¹gaÌ... :devil: w pokazywaniu na wizji :D Mo¿e to jakiœ nowy trend w Tvn24, maj¹cy odró¿niÌ ich od innych stacji? :D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:PaweÂł coÂś tam skleciÂł dla magazynu ''Polska i Âświat'' :D
Notka :> jak o PawÂłowym dziele moÂżna napisaĂŚ "coÂś tam skleciÂł" :nie:
Ju¿ mia³am siê poddaÌ i wy³¹czyÌ tv :rozglada: A¿ tu nagle us³ysza³am tak uwielbiany przeze mnie g³os :tanczy: Sylwetkê nowego twora, który pojawi³ siê na naszej scenie politycznej - Pawe³ mia³ za zadanie nam przybli¿yÌ. Liga Prawicy Rzeczpospolitej ten twór chyba siê nazywa? Pan redaktor pokaza³ nam co ³¹czy, a co ró¿ni (z naciskiem na róŸni :devil: ) partie wchodz¹ce w sk³ad nowej LPR. Zastanawiam siê ile zrozumia³ z gadki Korwina Mikke - goœÌ ma super dykcjê :devil: Zastanawiam siê równie¿ nad tym czy przypadkiem... a zreszt¹ pozastanawiam siê w myœlach :rozglada:
D¿astina prosi³aœ, bym dok³adnie capsowa³a :D Ale Pawe³ chyba zacz¹³ siê powœci¹gaÌ... :devil: w pokazywaniu na wizji :D Mo¿e to jakiœ nowy trend w Tvn24, maj¹cy odró¿niÌ ich od innych stacji? :D
Mo¿e coœ w tym jest :mhm: Maciek Knapik - Warsiùski zreszt¹ te¿, to w ogóle w swoich materia³ach siê nie pokazali :rozglada: Pan £ukasik barrrrrdzoooo oszczêdny w eksponowaniu siebie. Najpierw kolano :rozglada: póŸniej delikatnie lewy profil :rozglada: i na koniec ty³y :rozglada: Nie mam nic przeciwko temu, aby jutro w ca³ej okaza³oœci nam siê zaprezentowa³, a chocia¿by w relacjach na ¿ywo :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

PaweÂł dziÂś Âłowcami skĂłr siĂŞ zajmuje, oczywiÂście jako reporter :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:PaweÂł dziÂś Âłowcami skĂłr siĂŞ zajmuje, oczywiÂście jako reporter :D
Ju¿ od wczesnych godzin porannych z charakterystyczn¹ dla siebie dok³adnoœci¹ w temat nas wprowadza :tanczy: Prosto sprzed warszawskiego s¹du okrêgowego to czyni, ju¿ trzech relacji mogliœmy wys³uchaÌ :tanczy: Spodziewa³am siê go w sejmie dziœ zobaczyÌ :rozglada: Ale to nawet lepiej, ¿e nie musi siê tam dusiÌ :rozglada: taki piêkny dzionek dziœ mamy :lol2: Czy¿by przez tê piêkn¹ aurê taki rozmarzony by³ :mhm: w ostatniej relacji tak zabawnie wyrazy przeci¹ga³ :rozglada: W ³¹czeniu z Anetk¹ Dawidziùsk¹ jakieœ problemy techniczne by³y, ale szybko zosta³y za¿egnane :rozglada: a my mogliœmy super minki Pana Redaktora podziwiaÌ :szalony:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..ale nam siĂŞ trafiÂło dziewczynki co :?: :lol2:

..Wasz PaweÂł i nasza Agatka mĂłwiÂą od rana o rozprawach sÂądowych :tanczy:

..i w dodatku w przypadku obu niemal w tym czasie zapadÂła decyzja o odroczeniu na inny termin :lol: :hmm:

..ciekawe czy caÂły dzieĂą bĂŞdzie PaweÂł mĂłwiÂł o tym odroczeniu czy przeniosÂą go w inne miejsce :mhm:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Post autor: not that kind »

obieÂżyÂświat pisze:..ale nam siĂŞ trafiÂło dziewczynki co :?: :lol2:

..Wasz PaweÂł i nasza Agatka mĂłwiÂą od rana o rozprawach sÂądowych :tanczy:
Z tym, ¿e ''nasz'' Pawe³ mia³ trochê wiêcej wejœÌ ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

not that kind pisze:
obieÂżyÂświat pisze:..ale nam siĂŞ trafiÂło dziewczynki co :?: :lol2:

..Wasz PaweÂł i nasza Agatka mĂłwiÂą od rana o rozprawach sÂądowych :tanczy:
Z tym, ¿e ''nasz'' Pawe³ mia³ trochê wiêcej wejœÌ ;)
..prawda - macie wiĂŞcej szczĂŞÂścia ;)
..w szczĂŞÂściu jestem z Wami :*

..poza tym teraz PawÂłowi trafiÂł siĂŞ juÂż nowy temat - czyli tak jak przypuszczaÂłem ;)

..byÂł na krĂłtkiej konferencji Kurtyki z IPN :D
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 27 gości