Trwam przy RM, czyli...Moherowe berety

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Nie musisz pisac ze go kochasz wystarczy ze sie czyta to co piszesz a druga sprawa to ksieza ktorzy tak mowia dawno powinni nie byc juz ksiezmi przyklad naszego prymasa z bozej laski jest tu najlepszym przykladem .
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Haha widzê ¿e posz³o wam na no¿e, wiêc i ja siê w³¹czê i coœ wyjaœniê, zw³aszcza, ¿e mylisz siê ca³kowicie Sumeryjczyku wrzucaj¹c wszystkich forumowiczów do jednego worka, jako elektorat Tuska i PO. Ale nie bêdê siê rozwodziÌ na ten temat, bo to przecie¿ nie ten w¹tek :?
dodam tylko, Âże rzeczywiÂście TVN_FAN ma racjĂŞ piszÂąc, Âże nie czytaÂłeÂś jego wypowiedzi, albo Âże czytasz je od jakiegoÂś czasu zaledwie; mogĂŞ zaÂświadczyĂŚ, Âże osobiÂście broniÂł on Kaczora po wyborach, za co zresztÂą ktoÂś na forum nazwaÂł go sztywniakiem :wink:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

A to w takim razie przepraszam TVN FANa i wyrazam ubolewania z powodu zaistnialej sytuacji .
Niezrzeszony
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

sumeryjczyk pisze:Nie musisz pisac ze go kochasz wystarczy ze sie czyta to co piszesz
wiesz co ?? przeginasz !! mi³oœÌ do TV TRWAM przes³ania ci ca³kiem oczy !! Czytasz forum pobie¿nie i widzisz tylko to co chcesz !! A skoro widzisz w moich postach, ¿e ja pochlebnie piszê o Tusku czy PO to prosty wniosek, ¿e nie umiesz czytaÌ :?
sumeryjczyk pisze:druga sprawa to ksieza ktorzy tak mowia dawno powinni nie byc juz ksiezmi
wiesz, jak czytam takie "wypociny" to Âżal mi ciebie !!
sumeryjczyk pisze:A to w takim razie przepraszam TVN FANa i wyrazam ubolewania z powodu zaistnialej sytuacji .
typowo polskie- nie przeczyta, nie pomyÂśli a pisze :( :?
ZIMA
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Hahahaha koles rozwalasz mnie takimi tekstami jestes jednak prostakiem ktos cie przeprasza a ty dalej swoje piszesz .Wedlug mnie jestes naprawde mocno ograniczony poprostu brak mi slow i szkoda klawiatury na kogos takiego jak ty
Niezrzeszony
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Szkoda klawiatury na pewno na moherowe berety i popleczkikĂłw ksenofoba i homofoba jakim jest szanowny O Dyrektor...
Do tego antysemita manipulator i guru sekty...
Jesli to popierasz to powodzenia :/
nie trzeba popieraĂŚ Tuska i PO zeby wiedzieĂŚ Âże Kackzi to zÂło dla kraju :[

btw... dzisiaj widac jakimi tchĂłrzami sÂą PiSowcy... Becikowe i kolejna forsa poszÂła w PiSduuuuu
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Kamuii czy to ze rzad pomaga rodzicom to tchorzostwo :?: dzis poznalismy prawdziwe dwu licowe oblicze platformy pierwsze byly wypowiedzi ze nie popieraja becikowego a teraz stroja sie w szaty obroncow ludu coz za falsz :evil: na szczescie ta dziwna partyjka sie chyba niedlugo rozsypie i ten dzien bede napewno siwetowal moze glosniej niz nowy rok :twisted:
Niezrzeszony
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

sumeryjczyk pisze:Hahahaha koles rozwalasz mnie takimi tekstami jestes jednak prostakiem ktos cie przeprasza a ty dalej swoje piszesz .Wedlug mnie jestes naprawde mocno ograniczony poprostu brak mi slow i szkoda klawiatury na kogos takiego jak ty
Ja, jak piszĂŞ na jakiÂś temat to czytam wszystko to co ten ktoÂś powiedziaÂł w danej sprawie-a nie czytam tylko to co chcĂŞ (co jest po mojej myÂśli) i widzĂŞ tylko co chcĂŞ widzieĂŚ. Ale widocznie niektĂłrzy tak majÂą !!

I pamiĂŞtaj - nie jesteÂś w stanie mnie obraziĂŚ bo ktoÂś kto ma klapki na oczach nie moÂże byĂŚ powaÂżnym partnerem do dyskusji :!:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:dzis poznalismy prawdziwe dwu licowe oblicze platformy pierwsze byly wypowiedzi ze nie popieraja becikowego a teraz stroja sie w szaty obroncow ludu coz za falsz
Mylisz siĂŞ, niestety grubo... becikowe popierajÂą wszystkie partie w parlamencie, tyle Âże nie w takiej wersji jakÂą proponowaÂł LPR (a dziÂś taka przeszÂła) i wÂłaÂśnie dlatego oÂśmieszyÂł siĂŞ dziÂś PIS, pokazujÂąc Âże nie ma Âżadnej wÂładzy, bo sam wyszedÂł z propozycjÂą becikowego, po czym nie doprowadziÂł do jej przegÂłosowania, lecz pomĂłgÂł w przegÂłosowaniu propozycji opozycji giertychopodobnej. To jaka to jest wÂładza, jaka siÂła w sejmie, ja siĂŞ pytam?
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Terra x oni zaczeli popierac becikowe wtedy jak zaczeli byc opozycja zeby zaszkodzic rzadowi :evil: Mnie zaniepokoila informacja ze Zyta Gilowska ma zostac ministrem finansow :evil: jezeli to bedzie prawda to podaje sie do dymisji jako rzecznik rzadu na tym forum i obejme posade rzecznika Ojca Dyrektora :twisted:
Niezrzeszony
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A to niby skad ???
PrzeszÂła do PiS ???

Sumeryjczyku bredzisz jak zwykle... PO popiera becikowe ale nie dla wszystkich... dla biednych a nie dla dzieci GiertychĂłw Kaczek i innych bonzĂłw :twisted: to kradzieÂż z budÂżetu zeby ci bogacze mieli dostawaĂŚ dodatkowÂą forsĂŞ
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Nie przeszla do PiS gdyby tak bylo juz bym nie pisal Rzecznik Rzadu :evil: ale jak wiesz Lubinska podpadla Marcinkiewiczowi i szukaja nowego ministra finansow Gilowska jest kandydatem choc moim zdaniem pasuje do tego rzadu jak swini dzwonek :evil:
Niezrzeszony
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

O ile nie zmieniÂła pogladĂłw to popieram ta kandydature :]
choĂŚ chyba musiaÂła sie zmoherzyĂŚ skoro biorÂą jÂą pod uwagĂŞ...
Albo zwykÂła zÂłoÂśliwosĂŚ wobec PO
Android <3
sumeryjczyk
Początkujący
Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: wtorek 15 lis 2005, 15:39
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Post autor: sumeryjczyk »

Zlosliwosc wobec PO ktora sie moze czkawka odbic :? mam nadzieje ze jednak Lubinska zostanie bo jest najbardziej ludzkim ministrem finansow od 1989 roku
Niezrzeszony
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

sumeryjczyk pisze:Terra x oni zaczeli popierac becikowe wtedy jak zaczeli byc opozycja zeby zaszkodzic rzadowi :evil:
MĂłwiĂŞ Ci, Âże popierali beciki caÂły czas, tylko ostatniego dnia przed gÂłosowaniem dobili targu z Romanem, aby poprzeĂŚ jego, a nie PISu projekt, ktĂłry zakÂładaÂł, Âże bĂŞdzie 1000 dla kaÂżdego.
Pis dawaÂł 1000 tylko dla najbiedniejszych.
A w wyniku tych roszad przeszÂły oba te projekty,ale goÂździem do trumny jest ten LPRu, ktĂłry rozwala budÂżet i tylko w tym sensie Platforma zaszkodziÂła rzÂądowi. :?
Jakby Zyta zostaÂła ministrem z ramienia Pisu to chyba byÂłaby nim krĂłcej niÂż LubiĂąska :evil2:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości