[TVN] Złoty dla zuchwałych

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Patroni testu: jak zwykle Onet.pl, "Gazeta Wyborcza", tygodnik "Wprost" i poraz pierwszy radiowa TrĂłjka. :roll:

Poza tym pojawiÂły siĂŞ 2 inne reklamy - w jednaj nadal grajÂą aktorzy z "RozmĂłw w tÂłoku" SMS, a w tej drugiej Tomasz Schimscheiner. Obie takie sobie... :)

Edit: ZapomniaÂłem jeszcze dodac ze ruszyÂła strona testu http://www.zloty.onet.pl narazie jeszcze nie skoĂączona. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No... strona testu odrazu wyglÂąda lepiej. :]

Onet zacz¹³ reklamowaÌ test:

Obrazek

No i dzis teÂż byÂł aktykuÂł w "Fakcie". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

SÂłyszaÂłem, Âże radiowÂą trĂłjkĂŞ bĂŞdzie reprezentowaĂŚ pani Jola PieĂąkowska.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:SÂłyszaÂłem, Âże radiowÂą trĂłjkĂŞ bĂŞdzie reprezentowaĂŚ pani Jola PieĂąkowska.
Tak, ma staĂŚ na czele jesnej z czterech druÂżyn. :] WyczytaÂłem Âże innÂą bedzie dowodziĂŚ Anna Korcz. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

pawell pisze:
Tak, ma staĂŚ na czele jesnej z czterech druÂżyn. :] WyczytaÂłem Âże innÂą bedzie dowodziĂŚ Anna Korcz. :roll:
Ma ktoÂś peÂłen spis zawodnikĂłw :?:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Mnie dziÂś nauczyciel od przedsiebiorczoÂści zÂłapaÂł i wlepiÂł kartĂŞ odpowiedzi z informacja: "WynikĂłw jeszcze nie mam [z konkursu - mialem 46/50, moge sie pochwalic, ze pokonaÂłem caÂłe liceum 8) ] , ale test sobie zrĂłb :D ". SwojÂą drogÂą trzymajcie kciuki, moÂże bĂŞdĂŞ pierwszym pierwszakiem, ktĂłry w I klasie bĂŞdzie mial zabukowane miejsce na studiach twisted: SzkoÂła wprawdzie nie marzeĂą, ale wkoĂącu i tak bĂŞdzie to ciekawe doÂświadczenie. Natomiast w samej karcie znajdujÂą siĂŞ opinie Magdy MoÂłek o finansach... raczej takie proste .... :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wÂłoch pisze:Ma ktoÂś peÂłen spis zawodnikĂłw :?:
Gwiazd bĂŞdzie chyba tylko 4 bo i 4 druÂżyny... :roll: A w nich tak jak w pozostaÂłych testach zwykli ludzie. :P A pozostaÂłe 2 gwizdy poznamy w niedzielĂŞ. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i juÂż za nami ten test, ktĂłry byÂł taki sobie. Pytanie Âłatwe niczym audiotele. :P MoÂłek jak zwykle kiepska moim zdaniem, a SoÂłtysik nie lepszy. :roll: TrochĂŞ dziwnie byÂło w ostatniej rundzie 2 pary przyciskaÂły te grzybki bez opamietania no ale tu trzeba byÂło chyba je wiskaĂŚ po zadaniu pytania. ZresztÂą gÂłupio dawali tÂą grafikĂŞpojawiaÂła siĂŞ a jak ktoĂŚ nacisknÂą grzybka to znikaÂła. :? :/

Coraz gorzej wychodzÂą im te testy wiĂŞc juÂż powinni z nich zrezygnowaĂŚ i wymyÂśleĂŚ coÂś nowego czego jeszcze nie byÂło. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

pawell pisze:Coraz gorzej wychodzÂą im te testy wiĂŞc juÂż powinni z nich zrezygnowaĂŚ i wymyÂśleĂŚ coÂś nowego czego jeszcze nie byÂło. :P
JeÂżeli miaÂłaby to coÂś prowadziĂŚ MoÂłek i miaÂłoby to coÂś nowego byĂŚ w sobotĂŞ lub niedzielĂŞ to nie ma sprawy :D Zawsze to wiĂŞcej Kingi w DDTVN :P
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Pytania do testu byÂły na poziomie rozwielitki, kto im to opracowaÂł? Chyba nie eksperci z NBP... Dziwne, Âże Âśrednia poprawnych odpowiedzi byÂła taka niska, ja uwaÂżam siĂŞ za matoÂła w tej dziedznie, a miaÂłam duÂżo wiĂŞcej niÂż Âśrednia.
Niemiarodajny test. A i zabawa teÂż "taka sobie"
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

terraX: Skoro wedÂług Ciebie test byÂł za Âłatwy to co ja jako student, szeroko rozumianych nauk ekonomicznych mam powiedzieĂŚ? :P

Jedyne pytanie na jakie nie znaÂłem odpowiedzi dotyczyÂło polskich poetĂłw grajÂących na gieÂłdzie...
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Maciekw pisze:(...)
Jedyne pytanie na jakie nie znaÂłem odpowiedzi dotyczyÂło polskich poetĂłw grajÂących na gieÂłdzie...
To tylko Âświadczy o tym jak bardzo ambitny byÂł to program i co za tym idzie w jakich ambitnych programach udziaÂł bierze Pani Magdalena :?
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Maciekw pisze:terraX: Skoro wedÂług Ciebie test byÂł za Âłatwy to co ja jako student, szeroko rozumianych nauk ekonomicznych mam powiedzieĂŚ? :P
Ah nie mĂłw nic, zmieĂą stacjĂŞ :evil2: :wink:
Maciekw pisze:Jedyne pytanie na jakie nie znaÂłem odpowiedzi dotyczyÂło polskich poetĂłw grajÂących na gieÂłdzie...
To akurat byÂł mĂłj celny strzaÂł :smiech: pomyliÂłam siĂŞ w wielkoÂści dÂługu na gÂłowĂŞ Polaka.
TVN_FAN pisze:o tylko Âświadczy o tym jak bardzo ambitny byÂł to program i co za tym idzie w jakich ambitnych programach udziaÂł bierze Pani Magdalena
MoÂłkowa prowadziÂła dobrze, moim zdaniem poradziÂła sobie z tym zadaniem.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Ja dobrze odpowiedziaÂłem na 16 pytaĂą. ÂŹle odpowiedziaÂłem na:

- podatkĂłw nie pÂłacimy za poÂżyczkĂŞ 200 zÂł od rodzicĂłw. Ja daÂłem za czyste powietrze w Zakopanem :?

- ile lat trzeba przechowaĂŚ Âświadczenia ZUS (ja daÂłem 20 lat, ale powinno byĂŚ 50). Co za kraj :lol: .

- W co najlepiej zainwestowaĂŚ przy wysokiej inflacji (w nieruchomoÂści, ja daÂłem lokatĂŞ w banku)

- Psy [wiecie o co chodzi PITt bulterier]. Ja nieskojarzyÂłem i daÂłem A.

Ale bĂŞdĂŞ milionerem :D :D :D
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dzisiaj w "Uwadze o piÂątej" fajna relacja z kulis testu.

Fajn¹ relacjê uzupe³ni³y fatalne wypowiedzi prowadz¹cych. Mo³ek skompromitowa³a siê mówi¹c, ¿e na zdecydowan¹ wiêkszoœÌ pytaù nie zna³a odpowiedzi. To po co ten test prowadzi³a? So³ysik wyjaœni³ czemu w³aœnie on to prowadzi mówi¹c, ¿e Szwedes poszed³ sobie do TVP, Szymon jest zajêty, a Hubert taùczy, wiêc zosta³ tylko on. Mi³o, ¿e zapomnia³ o Mellerze, czy chocia¿by Janiaku.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 5 gości