[TVN] Misja Martyna

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Do tego samego wniosku doszedÂłem, gdy go zobaczyÂłem w telewizji (teÂż w "Mamy CiĂŞ"). KarzeÂłek, ale tego siĂŞ nie wybiera. :P
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Tak zdecydowanie powinni zastanowic sie nad przeniesieniem Martyny i jej super programu na lepszy czas niz te niedzielne przedpoludnie. Gratuluje ekipie i Martynce... nie bylo w polskiej tv takiego programu. i to nawet nie licencjonowany;)
jak nazywa sie ten aktor ktory gra role Charliego?
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Obejrzalem jeszcze MMExtra na tvnSiedem i musze powiedziec ze juz po raz drugi mnie ten program zaskoczyl.... oprocz tego ze dodatkowe relacje z Indonezji to jeszcze co sie wydarzylo podczas krecenia. Duzy + za ten program i za lightowosc Martyny.
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a wydarzylo siê cos ciekawego podczas krecenia czego nie pokazali w "normalnym" programie? jakieœ pogryzienia przez dzikie zwierzêta tudzie¿ gwa³ty przez ludnoœÌ miejscow¹? 8) :arrow:
minio
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: czwartek 16 wrz 2004, 13:59

Post autor: minio »

Spotkanie martyny z ksiedzem, masaz martyny, jak sie targowala przed wejsciem do tego rezerwatu z waranami bo goscie chcieli od niej kase wyciagnac.... wiecej nie pamietam;) a jak sie bala na poczatku tego weza na siebie zalozyc. ale gwalcic nikt jej nie chcial...
To jest to na co czekałem od początku... "Fakty. Justyna Pochanke. Witam Państwa". Jest najlepsza.
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

doktorfaustus1 pisze:Ten caÂły Miszczak (chyba tak siĂŞ nazywa) jest bardzo niski - zobaczyÂłem fragment programu mamy CiĂŞ! i ze zdumienia przecieraÂłem oczy. Teraz juÂż siĂŞ nie dziwiĂŞ, dlaczego na zdjĂŞciach w prasie zawsze siedzi przy burku.
Nigdy go nie wiedziaÂłem z Âżadnym pieskiem :D :D :D

Ja ju¿ wiedzia³em, ¿e jest niski, bo przecie¿ mo¿na by³o go zobaczyÌ stoj¹cego przed bramami po³udniowoamerykaùskich wiêzieù, oczekuj¹cego tam na wejœcie. Ale w mMamy Ciê to by³ bardzo du¿y kontrast - Wrona mo¿e jest wysoki ponad przeciêtnoœÌ.

A w "UrzekÂła mnie Twoja historia" teÂż zawsze siedziaÂł (w dodatku zawsze w tym samym swetrze) i nigdy nie wstawaÂł, nawet jak siĂŞ witaÂł z kobietami czy dziĂŞkowaÂł im za romowĂŞ podajÂąc rĂŞkĂŞ. MyslaÂłem, Âże jest inwalidÂą i nie chodzi.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Nati
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: środa 15 wrz 2004, 00:02
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Nati »

OglÂądaÂłam Misja Martyna i musze powiedzieĂŚ Âże jak zawsze nie lubiÂłam sposobu bycia wojciechowskiej tak teraz po obejrzeniu odcinka zmieniam zdanie :oops: widaĂŚ tu zupeÂłnie innÂą, szczerÂą, wraÂżliwa, z poczuciem humoru MartynĂŞ, no i nie ma tapety, wyglÂąda zupeÂłnie inaczej. oglÂądajÂąc w sumie ÂśmiaÂłam sie i wzruszaÂłam wtedy kiedy ona, zupeÂłnie nie gra, jest naturalna, ma brudne wÂłosy :lol: :lol: :lol: i jest zmĂŞczona :lol: jakas inna niÂż zupeÂłnie z tego big brothera,kiedy byÂła sztuczna, wytapetowana i zmanierowana :idea:
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Racja, fajnie wypadÂła w tym programie :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MakAleks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 245
Rejestracja: czwartek 08 lip 2004, 11:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MakAleks »

UdaÂło mi siĂŞ obejrzeĂŚ ostatnie 5 min. tego na tvn7 i muszĂŞ przyznaĂŚ Âże program caÂłkiem niezÂły trzeba bĂŞdzie obejrzeĂŚ nastĂŞpny odcinek.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

ups ja nie widzialem programu lookne w powtorke napewno :) :)
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
kolumbus
Początkujący
Początkujący
Posty: 144
Rejestracja: wtorek 19 paź 2004, 12:04

Post autor: kolumbus »

PopeÂłniĂŞ teraz czyn straszny i odgrzejĂŞ trupa :) , krĂłtki artykuÂł o produkcji tego programu:

http://img51.echo.cx/my.php?image=m12iy.jpg

http://img101.echo.cx/my.php?image=m28rl.jpg

http://img233.echo.cx/my.php?image=m35ta.jpg
O TYM, KIM JESTEŚ, NIE DECYDUJE TO, KIM CHCESZ BYÆ, TYLKO TO, CO ROBISZ ...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jest nowa wersja strony programu :D :D :D :!: :!: >>> http://misjamartyna.onet.pl/ ta jest o wiele lepsza niÂż ta poprzednia :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kassja
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 26 sie 2005, 12:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Kassja »

Kocham ten program a jeszcze bardzie Martyne, i ciesze sie Âże bedzie nastĂŞpna edycja :D
http://KatiE+HolmeS.blogus.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dobrze ze redakcja tvn.tivi.pl i ekipa programu "Misja Martyna" pamietala o zmarlym tragicznie Rafale Lukasiewiczu i mam nadzieje ze nigdy o nim nie zapomni, ale takze o innych pracownikach stacji ktorych juz nie ma wsrod nas.
[*] <'> \*/ (') |*|[/b][/size]
Adam3k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: sobota 25 cze 2005, 21:18

Post autor: Adam3k »

Mogli cos wspomniec w odcinku emitowanym dzisiaj.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości