Dekada zmian

Archiwum programów i innych przedsięwzięć kanałów informacyjnych Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

Już na TVN 24 lecą reklamy - Dekada zmian tak jak pisałem w soboty o 12:10
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Tak potwierdzam i przepraszam że się kłóciłem :).
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Dekada zmian

Post autor: epsztajnek »

Liczyłem na inną proporcję - więcej materiałów archiwalnych , mniej gadaniny w studio.
Ale jeszcze liczę ( o, naiwny ) że w każdym programie będzie inny zestaw gości w studio ( zwłaszcza czekam niecierpliwie na lata 2006/2007 ;) )
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Dekada zmian

Post autor: Łukasz »

Fajnie, bo było więcej Tomasza Lisa w tym wszystkim niż się spodziewałem po TVN24.
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Ja bym chciał żeby wrócili do oprawy muzycznej z przed 10 lat. Swoją drogą stare studio TVN24 miało swój niepowtarzalny klimat.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Dekada zmian

Post autor: Łukasz »

Co do oprawy muzycznej, to stara oprawa muzyczna "Faktów" powinna wrócić. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Łukasz pisze:Co do oprawy muzycznej, to stara oprawa muzyczna "Faktów" powinna wrócić. :D
Oj tak Łukaszu i Tomasz Lis też powinien wrócić. Lubię Kamila Durczoka ale Fakty bez Tomasza Lisa Tomasza Sekielskiego czy Tomasza Sianeckiego (sami Tomasze :D) To już inne Fakty - pamiętam jak zawsze na koniec Faktów mówił w "W imieniu nasz wszystkich dziękuję Państwu" - szkoda że TVN nie pozwolił mu się pożegnać z widzami wtedy w 2004 roku. Swoim materiałem pożegnał go wtedy Tomasz Sianecki - http://www.youtube.com/watch?v=fkBwA4bQnmo a Tomasza Sianeckiego w czerwcu 2010 nikt nie pożegnał to było bardzo smutne ale myślę też że bardzo wymowne.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dekada zmian

Post autor: avatar »

ziom pisze:Ja bym chciał żeby wrócili do oprawy muzycznej z przed 10 lat. Swoją drogą stare studio TVN24 miało swój niepowtarzalny klimat.
Ooo tak, to byłoby coś pięknego. Ale to raczej mało prawdopodobne. Chociaż może w prezencie urodzinowym?
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Spodziewam się że 9 sierpnia TVN24 przygotuje niespodziankę być może to będzie przywrócona na 1 dzień stara oprawa. Być może na antenie pojawią się byłe gwiazdy stacji (tak było na 20 urodziny Radia ZET - na antenę na 1 dzień powrócili: Małgorzata Łaszcz Jarosław Kuźniar czy Justyna Pochanke). Dokładnie za miesiąc 10 urodziny TVN24.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
mareee
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wtorek 16 lut 2010, 18:23

Re: Dekada zmian

Post autor: mareee »

Ta oprawa " Dekady zmian " pasowałaby jako nowa oprawa serwisów informacyjnych i to nawet możliwe same animacje wręcz stworzone na odświeżone serwisy na 9 sierpnia..
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

Przy okazji urodził przydały by się troszkę większe zmiany w TVN 24 - graficzne jak i personalne, nie będę ukrywał, że niektórym powinni podziękować za współpracę (np. K.G i J.K - wiecie kogo mam na myśli?), a na ich miejsce dać Małgorzatę Prokopiuk (marnuje się teraz w TVN CNBC - tylko 3 seriwsy po 3 minuty prowadzi :() i Igora Sokołowskiego (dział analiz - prezentuje raporty specjalne na antenie)
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Okrągłe urodziny to idealny czas na wprowadzenie nowej oprawy o której już mówiono od dłuższego czasu.
Ciekawe też jakie nowe programy pojawią się w jesiennej ramówce TVN24. Przydałoby się kilka nowych pozycji w weekendowej ramówce.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Dekada zmian

Post autor: matik »

ziom pisze:Okrągłe urodziny to idealny czas na wprowadzenie nowej oprawy o której już mówiono od dłuższego czasu.
Ciekawe też jakie nowe programy pojawią się w jesiennej ramówce TVN24. Przydałoby się kilka nowych pozycji w weekendowej ramówce.
Obawiam się, że z nowej oprawy nici, a i na nowości też jakoś mi się nie zapowiada :(
ziom
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 493
Rejestracja: niedziela 16 sie 2009, 14:51

Re: Dekada zmian

Post autor: ziom »

Ja tęsknię na Magazynem 24H to była wizytówka TVN24 nie rozumiem po co i dlaczego się jej pozbyli.
TVN - programowo najlepsza
TVN24 - cała prawda całą dobę
avatar
Bywalec
Bywalec
Posty: 962
Rejestracja: poniedziałek 31 sty 2011, 09:28

Re: Dekada zmian

Post autor: avatar »

ziom pisze:Ja tęsknię na Magazynem 24H to była wizytówka TVN24 nie rozumiem po co i dlaczego się jej pozbyli.
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę $$$. Tak mi się wydaje.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości