[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: prze_kw »

I tańczy :D Ale skład cieńszy od "TZG". Mucha jest mnie popularna od Marty z mojego Avatara :D Zelnik się wydrunia :/ Nie znam Panów Chamskiego, Dziemidoka i Pani Romanowskiej.
Liczą się tylko Fakty.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mks »

Nie zgodzę się z Tobą. Anna Mucha dzięki romansowi z Wojewódzkim i serialowi jest powszechnie znana. Na pewno bardziej od Żmudy-Trzebiatowskiej która póki co żadnej charakretystycznej roli nie zagrała. Chamski jest piosenkarzem od Jozefowicza, pojawił się w "Na wspólnej" jako szef Marty z radia studenckiego. Śpiewa profesjonalnie więc będzie z nim sporo emocji. Dziemidok 'skakał' po polskich tasiemcach przez "Klan" "Pierwszą miłość" "Pensjonat pod różą" "Samo życie" po "Na wspólnej" postać mało interesująca choć nastolatki będą piszczeć (np. moja głupia siostra) za to pani Romanowska jest dla mnie kompletnie nie znana.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mfdtv4 »

Pan Dziemidok to były mąż Oli z KLANU (zmarł o ile się nie mylę), w NA WSPÓLNEJ grał ojca dziecka Uli, w którą wcieliła się Edyta Herbuś. A w PIERWSZEJ MIŁOŚCI grał Patryka - wnuczka bogatego Amerykanina - narzeczonego Emilki.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Isadora »

Dziemidok to taki ładny chłopiec, więc małolaty mogą do niego piszczeć, ale dość bezbarwny i aktorsko słaby, faktycznie skakał po kilku serialach, ale nigdzie nie stworzył ciekawej postaci, zapamiętałam go, bo obiektywnie ładny i to wszystko :neutral:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

W Joś zawsze było 13 gwiazd ( 7 kobiet i 6 mężczyzn), a teraz w 4 edycji 8 kobiet i 6 mężczyzn... Ja wolę jak jest równo :lol2: Zresztą w Gwiazdy Tańczą na lodzie też będzie nie równo... (1 edycja - 8 kobiet i 6 mężczyzn, 2 edycja akurat równo 6 i 6, 3 edycja - wychodzi, że kobiet znów więcej). Wyraźnie widać, że panie bardziej chcą występować w tego typu show...
madziulka
Początkujący
Początkujący
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 30 gru 2007, 13:41

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: madziulka »

przed chwilą widziałam reklamę Jak oni śpiewają, chwalą się że każdy odcinek tego programu ogląda 8 mln ludzi :lol2: buuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: ktos »

Też to widziałem 8) chyba pomylili się o 5 milionów :P
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Greg Haus »

madziulka pisze:przed chwilą widziałam reklamę Jak oni śpiewają, chwalą się że każdy odcinek tego programu ogląda 8 mln ludzi :lol2: buuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
WTF? :shock:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Przecież to tylko chwyt marketingowy, aby przyciągnąć widownie przed telewizory i zachęcić do oglądania ich programu. My nie uwierzymy, ale inni widzowie, którzy nie interesują się mediami - tak. TVN kiedyś również stosował różne metody, aby zachęcić widzów do oglądania ich produkcji. Nie wiem o co się plujecie, zwłaszcza @madziulka. :]
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Marcin »

Metoda marketingowa godna Polsatu. Lepszych nie są widocznie w stanie znaleźć. No cóż, też bym się bał konfrontacji z "Mam talent" i "Fort Boyard".
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Nie wiem, co jest celem jakiejkolwiek kampanii, w której podaje się wyniki oglądalności. ''Tyle osób to obejrzało, więc Ty nie możesz być gorszy?'' :uhh: Do widzów bardziej trafi kampania ''Mam talent'' z dziewczynką śpiewającą ''Dziwny jest ten świat'' Niemena.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

''Fort Boyard'' to akurat żadna konkurencja - coś czuje, że to będzie kit. :D jak Oni Śpiewają będzie na drugie pozycji za TVN-em, ponieważ ten program ''zadomowił się'' w ramówce na sobotę. Co do TVN-u - tak każdy psioczy na Polsat a pamięta ktoś ''Dwururkę''? Miało to być niezwykłe widowisko - (wedlug zapowiedzi dyrektorow i mocno reklamowane przez TVN) a co wyszło? Klapa. Naprawdę Was aż tak razi to co powiedział Ibisz? Mnie to ani ziębi ani grzeje. To akurat nie przekłada się na ''prestiż'' i ''opinię'' stacji. Rozumiem, że to forum poświęcone TVN-owi, ale bez przesady. :aniol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 01 wrz 2008, 14:24 przez DJ Ice, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Greg Haus »

To takie małe dane:

:arrow: Najwyższa oglądalność w historii JOŚ : 5 689 616* } pierwszy odcinek I edycji

:arrow: Najniższa oglądalność w historii JOŚ: 3 284 740* } finał III edycji

:arrow: Średnia oglądalność I edycji: 4 507 262*

:arrow: Średnia oglądalność II edycji: 4 109 762*

:arrow: Średnia oglądalność III edycji: 3 583 305*

:arrow: Oglądalność każdego odcinka według reklamy polsatu: 8 000 000**


____________________________________________________

* dane z AGB Nielsen Media Research

** dane wymyślone, zmyślone przez polsat w celach marketingowych, mające na celu zmylić i zachęcić 'ciemny lud' do ogolądania JOŚ'a :P
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Greg nie musisz przedstawiać danych - zainteresowani znają wyniki oglądalności ''JOŚ''. :D
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Greg Haus »

DJ Ice pisze:Greg nie musisz przedstawiać danych - zainteresowani znają wyniki oglądalności ''JOŚ''. :D
To ja chyba nie jestem zainteresowany, bo myślałem, że JOŚ miał niższą oglądalność III edycji 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości