TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Jeśli dobrze pamiętam to taki program miał się pojawić, ale ostatecznie się nie pojawił.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

"Także w niedziele, ale o 23.30, będzie emitowany magazyn Brygidy Grysiak. Jej program "Sztuka wyboru" ma stanowić "refleksję na ludzkimi wyborami". Dziennikarka wraz z Joanną Heidtman oraz filozofem Marcinem Fabjańśkim postara się podejmować tematy, które umknęły uwadze mediów" - pisały WM 25 września 2009 r. Ciekawe, na ile miało to wpływ na późniejsze losy Brygidy Grysiak i... pojawienie się w tym paśmie programu Grzegorza Miecugowa.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Dokładnie tak samo wydaje mi się jak @matik napisał, zwłaszcza, że było to w czasie gdy pisałem tu dla portalu, ale wolałem się upewnić. Dzięki. A wspomniałem o tym, bo Wirtualnemedia w artykule o Grysiak podały, że ten program był na antenie, ja w nocy skomentowałem to, lekko złośliwie acz bardzo merytorycznie, a teraz widzę, że mój komentarz zniknął pod artykułem nijakiego Patryka Pallusa, a mojemu IP została wyłączona możliwość dodawania komentarzy. :lol2: Mógłbym sięgnąć po tableta, by napisać jeszcze raz, ale widzę, że szkoda czasu i energii na nich.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Ksero »

Co ciekawe Google zindeksowało już fragment Twojego komentarza...
https://www.google.pl/search?hl=pl&sour ... N6LNHzs9WM
KKK
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Teraz Pan Patryk powinien napisać do Google prośbę o zapomnienie;)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Camilo »

Kurde balans, a zawsze jak mówili, że w sieci zostaje wszystko, to miałem do tego w miarę luźny stosunek...
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Trzeciak »

Ksero pisze:Lepiej wyszło u Czechów, zresztą poprzednia oprawa CT24 również była dobra, choć zajmowała więcej miejsca na ekranie.
To już kwestia gustu - dla mnie czcionka jest trochę za gruba. Warto dodać, ze podobna oprawa belek na antenie stacji weszła niemal w miesiąc po wrześniowych zmianach w TVP Info w 2013 roku. ;)
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Greg Haus »

Czy coś już wiadomo o wieczorze wyborczym? Kto poprowadzi gdy nie ma Kamila? I cyz sondaże będę wspólne z TVP jak ostatnio?
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

Jak na razie to wiem tylko tyle, że "Studio przedwyborcze" rozpocznie się o 20:15, a "Wieczór Wyborczy" o 20:50 i potrwa do 1:35, a specjalne serwisy informacyjne mają być jeszcze o 2:00, 3:00, 3:30, 4:30 i 4:55. Obsady gospodarzy jak i tego kto będzie robić sondaż jeszcze nie wiem.
Awatar użytkownika
Meteor
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 4521
Rejestracja: niedziela 03 sie 2014, 13:55

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Meteor »

Pewnie poprowadzą J.Kuźniar i A.Werner lub J.Pochanke. Nie wykluczałbym też G.Kajdanowicza. Ale to tylko moje przypuszczenia.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

Greg Haus pisze:Czy coś już wiadomo o wieczorze wyborczym? Kto poprowadzi gdy nie ma Kamila? I czy sondaże będę wspólne z TVP jak ostatnio?
Ipsos zrealizuje badanie na zlecenie trzech nadawców, czyli Telewizji Polskiej, TVN oraz Telewizji Polsat, którzy podzielą się jego kosztami. Wyniki badania realizowanego przez cały dzień przed komisjami wyborczymi zostaną zaprezentowane o godz. 21.00 na antenach TVP1, TVP Info, TVN24 i Polsat News, które emitować będą wieczory wyborcze. (WM)
To tylko moje skromne zdanie
lukaszbialas
Bywalec
Bywalec
Posty: 880
Rejestracja: sobota 31 gru 2011, 23:49

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: lukaszbialas »

Zmarł Władysław Bartoszewski, TVN24 jako jedyna wśród stacji informacyjnych od 30 minut milczy na ten temat.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: michal_borkowski »

o 21. 10 Jan Wróbel oddał głos Katarzynie Zdanowicz i już obdzwaniają znajomych oraz przyjaciół Prof. Bartoszewskiego. Słychać też komentarz ze studia Grzegorza Miecugowa.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: matik »

lukaszbialas pisze:Zmarł Władysław Bartoszewski, TVN24 jako jedyna wśród stacji informacyjnych od 30 minut milczy na ten temat.
Faktem jest, że jako ostatni poinformowali o tym zdarzeniu, jednak w momencie kiedy pisałeś swój post to już stacja od kilku minut informowała o śmierci Bartoszewskiego.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: TVN24 - dyskusja ogólna (dawniej: Moje zdanie o TVN24)

Post autor: Ksero »

W Nepalu było trzęsienie ziemi, tysiące osób zginęło, tysiące są ranne, ale TVN24 na żółtym pasku wspomina o śmierci Bartoszewskiego.
KKK
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości