Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Re: Paweł Łukasik

Post autor: maxxx »

Dżastina pisze:Na początek podziękowania dla maxxx' a za donos Miałam sobie dziś odpuścić śledzenie tvn24, ale kiedy przeczytałam Twój wpis na forum zmieniłam zdanie
A widzisz a ja miałem przez chwile wyrzuty,że taką bzdure napisałem. :cicho: Ale tak to czasami jest z naszymi ulubiencami,że 90% możliwego czasu zachowujesz czujność a Oni/One jak gdyby nigdy nic nagle na antenie :D
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Nie pomyliłeś się, na pewno się nie pomyliłeś :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Czy tak siedzi prawdziwy facet? :devil:
:arrow:
Obrazek

A tu problemy techniczne :devil:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I rozmowa z Lepperem :D
:arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

Nika pisze: Paweł powoli wyrasta nam na wytrawnego korespondenta, byleby jednak nie zasilił tam na dłużej, bo w Rosji nie zawsze dzieje sie tyle ciekawych rzeczy co na naszym polskim podworku.
A to nasze polskie podwórko dawno przez Pawła relacje dopieszczane nie było :uhh: Z pewnością jest bardzo stęsknione :rozglada:
Nika pisze:Aczkolwiek jakby nie bylo prestiz jest! :D
Jest, ale później pan specjalny wysłannik na długi czas przepada :uhh:
Nika pisze:I tu upatruje szanse dla siebie, by dzialalnosci Pawełka w Rosji sie blizej przypatrzec w tym magazynie, gdyz dzis niestety moglam go ogladac przez chwile jak siedzial milczacy i nie odpowiadal na wolania Jarka Kuzniara.
A red. Łukasik spokojnie siedział, czy może robił coś np. przewracał oczami? :rozglada: Jarek, Jarek :devil: Dziś znowu próbował na Pawle swojego dowcipu. Po pierwszej relacji powiedział, że przez chwilę Paweł był przystojną blondynką :devil: Chodziło mu o tę uroczą dziennikarkę, którą widać na jednym capsie ;) Paweł nie podjął tematu :devil:
kamilo pisze:Dziś kolejny dzień relacji Pawła z Moskwy. Obecnie na Placu Czerwonym rozmawia z przewodniczącym Lepperem :lol2:
Rosja to ciekawy kraj, nawet samego Andrzeja Leppera można spotkać i o wyborach prezydenckich sobie porozmawiać :devil: Przewodniczący bardzo spokojny, ale to nic dziwnego, Paweł nigdy nie rozdrażnia swoich gości ;) Oprócz tej romowy mogliśmy jeszcze trzech obszernych i interesujących relacji doświadczyć :tanczy: Będzie ich więcj jeśli huragan nie pokrzyżuje nam planów :uhh:
maxxx pisze: A widzisz a ja miałem przez chwile wyrzuty,że taką bzdure napisałem. :cicho:
Tym czasem okazało się, że to bardzo cenna informacja była :tanczy:
maxxx pisze:Ale tak to czasami jest z naszymi ulubiencami,że 90% możliwego czasu zachowujesz czujność a Oni/One jak gdyby nigdy nic nagle na antenie :D
Tak to jest, kiedy się kibicuje pracownikom całodobowej stacji informacynej :rozglada:
not that kind pisze: Czy tak siedzi prawdziwy facet? :devil:
Raczej nie :rozglada: Ale gdyby rozstawił kolana, to jaki los spotkałby notatki, które na nich trzymał? :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Ale przynajmniej nie wyglądałby jak... a zresztą :devil:

Ciąg dalszy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
arczi
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2218
Rejestracja: sobota 07 lip 2007, 11:27

Re: Paweł Łukasik

Post autor: arczi »

Hoho, zamiast koszuli i krawata- podkoszulka, co za luz 8)
Taa, a kolanka to pięknie złączył :lol: No cóż, gdzieś trzeba sobie położyć notatki wygodnie :lol2:

A jutro to chyba Pan Redaktor nie będzie z wizji schodzil :D
Umiłował sobie tą Rosje :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Ale przynajmniej nie wyglądałby jak... a zresztą :devil:
:> Wiesz co, notka? Wspaniałe capsy nam tu zapodajesz :lol2: Zwłaszcza te ostatnie :lol2: Paweł na nich taki rozmarzony :lol2:
arczi pisze:Hoho, zamiast koszuli i krawata- podkoszulka, co za luz 8)

Też się zastanawiam się skąd taki dość swobodny strój? :mhm: Nie, żeby mi się nie podobał :nie: Podoba mi się i to bardzo :lol2: Ale jak to tak :rozglada: O przebiegu wyborów prezydenckich w Rosji bez koszuli i krawata? :rozglada:
Ciąg dalszy
Który nastąpił tuż przed siedemnastą - zaraz po emisji materiału Pawła, który mieliśmy przyjemność we wczorajszym PiŚ podziwiać :tanczy: Opowiadał m. in. o tym, jakie plany w związku z wyborami ma rosyjska opozycja. :mhm: Jeszcze wczoraj wydawało mi się, że Paweł jakiś przygaszony jest na tym zesłaniu :uhh: Dziś już w zdecydowanie lepszym nastroju przekazuje nam informacje :tanczy: Był bardzo podekscytowany, zwłaszcza, kiedy opowiadał nam o tym jak ogromnym krajem jest Rosja i że z tego powodu wybory trwają tam dwadzieścia dwie godziny :D Kiedy Brydzia zadawała pytanie Paweł słuchał jej ze spuszczoną głową - cudny był to widok :lol2: Niestety :hmm: Nie zdążyłam tego nagrać :hmm: Magazyn Horyzont też przyniósł nam relację Pawła :tanczy: Zanim jednak Paweł pojawił się na żywo mogliśmy wysłuchać krótkiej rozmowy jaką przeprowadził z Gari Kasparowem :tanczy: Po tej rozmowie pan Wierzyński wywołał Pawła do odpowiedzi: Witam Panie Pawle, na co Paweł: Dzień dobry Panie Macieju. Witam Państwa. To chyba do nas było skierowane :lol2: No, może jeszcze do gości, którzy siedzieli w studio :lol2: Przed dwudziestą pierwszą Paweł zdał jeszcze Piortowi Jaconiowi i nam :lol2: raport wieczorny prosto z Placu Czerwonego :lol2: I to wszystko z dzisiaj :lol2: Ech!!! Emocjonujący dzionek, dawno takiego nie było nam dane przeżyć :lol2:
arczi pisze: A jutro to chyba Pan Redaktor nie będzie z wizji schodzil :D
Nie wyobrażam sobie innej możliwości :lol2:
arczi pisze:Umiłował sobie tą Rosje :lol2:
To widać i słychać :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Paweł Łukasik

Post autor: TinkiWinki »

not that kind pisze: Czy tak siedzi prawdziwy facet? :devil:
:arrow:
Obrazek
Widocznie w dzieciństwie lubił nosić krótki spódniczki Obrazek i nauczył się że siedząc trzeba trzymać nóżki ku sobie Obrazek
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Zastępujesz... niejako wyręczasz mnie w okrucieństwie :devil: Dzięki :devil:

Jeszcze trochę wczorajszego Pawła :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I dzisiejszy :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

TinkiWinki pisze: Widocznie w dzieciństwie lubił nosić krótki spódniczki Obrazek i nauczył się że siedząc trzeba trzymać nóżki ku sobie Obrazek
:> Domyślasz się, czy może wiesz o tym z własnego doświadczenia? :devil:
not that kind pisze:Zastępujesz... niejako wyręczasz mnie w okrucieństwie :devil: Dzięki :devil:
Taaaak, uzupełniacie się bardzo :devil: Powinniście jakoś to wykorzystać :devil:
not that kind pisze:Jeszcze trochę wczorajszego Pawła
Wczoraj dość radosny, a dziś znowu taki poważny o tym, że Miedwiediew nowym prezydentem Rosji zostanie :rozglada:
not that kind pisze:I dzisiejszy
Dziś o Poranku głównie Krzyś z Pawłem się łączył Jareczek chyba go unikał. Widziałam wprawdzie tylko jedno łączenie tych dwóch panów, ale Kuźniar zachowywał się tak, jakby był na Pawła obrażony :rozglada: Nie rzucił w Pawła żadnym swoim dowcipem :rozglada:
Poranek był dość obfity w pawłowe relacje :tanczy: W Dnż okazało się, że będzie miał w kraju pomocnika :rozglada: Gdyby to nie był Arek, napisałabym, że zupełnie niepotrzebnie :rozglada: Pawełek już w studio, więc nie musimy się martwić, że marznie :tanczy:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Kolejna dostawa :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I ze "Świata reporterów" :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Nika »

not that kind pisze: Obrazek
Ten kadr przypomina mi rozne filmy science-fiction gdzie podwladni lacza sie przez wielki telebim z glownym wszechwiedzacym dowodzacym. 8) :lol:
Na szczescie po tygodniu posuchy mielismy weekend pelen obfitosci, od razu nawet watek ruszyl z impetem, a pawelkowe relacje z Moskwy przyciagnely nawet przerozne osobistosci z sasiednich watkow. :tanczy: Notka miala za to rece pelne roboty, ale znajac jej przychylne podejscie do Pawelka mam tylko nadzieje, ze byla to dla niej czysta przyjemnosc. A dla nas tymbardziej, takze dzieki za ten wysyp capsow :* bo nie na wszystkie relacje sie zalapalam.
Dżastina pisze:gdyby rozstawił kolana, to jaki los spotkałby notatki, które na nich trzymał?
Tez obstawiam wersje Dżastiny, gdyby rozstawil nozki, to by notatki runely na podloge. No chyba, ze przyjmiemy wersje bardziej "zyciowa" - Pawelek mial cisnienie na pecherz. :roll: O noszenie sukienek w dziecinstwie bym go nie podejrzewala :stop: , no chyba ze na baliku przedszkolnym mamusia przebrala go w sutanne za ksiedza, ewentualnie w kilt by go upozorowac na Szkota... :lol2:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

not that kind pisze:Kolejna dostawa
Podziękowanie za szczodrość :D Ledwo napisałam, że Paweł ze studia nadaje, kolejną już z dworu nadawał :rozglada: Podobnie z nastrojem. Popołudniem bardzo się ożywił nasz pan redaktor, zwłaszcza wtedy, kiedy wstępne wyniki sondażowe nam przekazywał. :mhm: Tylko dlaczego pokazał nam język :rozglada:

Obrazek
not that kind pisze:I ze "Świata reporterów"
Stało się tak, jak nam obiecał Łukasz Grass w piątkowym PiŚ :tanczy: Mogliśmy dziś podziwiać prawie piętnastominutowe dzieło Pawełka :tanczy: Wzobgacone o kilka wątków z życia nowego prezydenta Rosji, komentarze - analityka z Centrum Jurija Lewady i opozycyjnego dziennikarza z "Nowaja Gazieta". Coś dla spragnionych oczu fanek też się znalazło :lol2: Chociażby jeszcze jeden - tym razem przespacerowany, stand' up :lol2:
Nika pisze: Ten kadr przypomina mi rozne filmy science-fiction gdzie podwladni lacza sie przez wielki telebim z glownym wszechwiedzacym dowodzacym. 8) :lol:
Oj! Nika, spodobało mi się to, co napisałaś :lol2: Tak właśnie powinno być, to Paweł powinien władać tą stacją :lol2: Oczywiście godząc tę fuchę z relacjonowaniem, prezentowaniem serwisów i przygotowywaniem materiałów :lol2:
Nika pisze:Na szczescie po tygodniu posuchy mielismy weekend pelen obfitosci, od razu nawet watek ruszyl z impetem, a pawelkowe relacje z Moskwy przyciagnely nawet przerozne osobistosci z sasiednich watkow. :tanczy:
Miło ze strony tych przezornych osobistości :tanczy: I miło ze strony Pawła, że w końcu o sobie przypomniał :tanczy:
Nika pisze:Notka miala za to rece pelne roboty, ale znajac jej przychylne podejscie do Pawelka mam tylko nadzieje, ze byla to dla niej czysta przyjemnosc.
Ech!!! Nie taka czysta :uhh: Ale najważniejsze, że capsy są, a dzięki nim Praca Pawła jest wspaniale zobrazowana :tanczy:
Nika pisze:A dla nas tymbardziej, takze dzieki za ten wysyp capsow :* bo nie na wszystkie relacje sie zalapalam.
Ja też nie :uhh: Zaraz po ŚR odeszłam od telewizora to był błąd :hmm: Tuż po tym programie, w serwisie Paweł rozmowę przeprowadził. Niestety, nie wiem z kim :hmm: Załapałam się na końcówkę tylko :mhm: Gość Pawła mówił po polsku, więc może jakiś obserwator wyborów to był :mhm: O mały włos przegapiłabym relację raportową, nadaną tuż po ogłoszeniu wyników :hmm: Nie spodziewałam się, że Raport Wieczorny dzś w dłuższej wersji będzie :hmm: Drugą - też dla Raportu, widziałam od początku do końca :tanczy: Paweł bardzo żywiołowo rzucał procentami i informował nas o tym, że niespodzianki nie będzie - wygrał Miedwiediew :rozglada: Wspominał też o zabawie, która z tej okazji odbywa się na Placu Czerwonym :mhm: Ciekawe czy pan redaktor się przyłączy, kiedy skończy dyżur? :rozglada:
Capsów z relacji wieczornych nie będzie :uhh: Nie miałam dostępu do nagrywarki :uhh:
Nika pisze:Tez obstawiam wersje Dżastiny, gdyby rozstawil nozki, to by notatki runely na podloge. No chyba, ze przyjmiemy wersje bardziej "zyciowa" - Pawelek mial cisnienie na pecherz. :roll: O noszenie sukienek w dziecinstwie bym go nie podejrzewala :stop: , no chyba ze na baliku przedszkolnym mamusia przebrala go w sutanne za ksiedza, ewentualnie w kilt by go upozorowac na Szkota... :lol2:
[/quote]
Dajmy już spokój pawłowym kolanom, pęcherzowi itp. :lol: Popatrzmy jak się na stojaka prezentuje :lol2:

Obrazek

Bardzo po męsku, prawda? :lol2:

Jutro zapewne czeka nas kolejna porcja doniesień z Rosji :tanczy: Gdyby ktoś mógł z rana - od dziewiątej do dwunastej - przypilnować Pawła, a później zdać mi relację z tego, jak się sprawował :lol2: Byłabym ogromnie wdzięczna :rozglada:

:o I jeszcze w M24h wyskoczył z relacją :tanczy: I znowu o procentach było :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Paweł z dzisiaj :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Bardzo po męsku, prawda? :lol2:
No nie powiedziałabym :?
:D
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Re: Paweł Łukasik

Post autor: Dżastina »

W pewnych sprawach, to my - moja droga osobista capsiarko, nigdy się nie dogadamy :rozglada:
not that kind pisze:Paweł z dzisiaj
Z tego co widzę nikt nie zareagował na moje prośby :uhh: Jak mawia mój wypróbowany przyjaciel TW ( :devil: ): Umiesz liczyć, licz na siebie ( :devil: ) Coś mi się wydaje, że musi nam wystarczyć to, co same upolowałyśmy :tanczy: A mi udało się upolować całkiem sporo :tanczy: O Poranku, dwa - jak widać na wyżej załączonych obrazkach, bardzo energiczne przeglądy rosyjskiej prasy :D Czy Paweł dodał blasku dalszej części Poranka niestety nie wiem :roll: Przyłapałam go dopiero w Dnż, też na przeglądaniu prasy. Kacperek wręcz biegł na to spotkanie z Pawłem przed ekran tylnoprojekcyjny :lol2: W tym wejściu okazało się również, że Paweł byłby świetny w roli pogodynka :lol2: Bardzo szczegółowo i obrazowo opowiadał - zapytany przez Kacpra - o pogodzie w Moskwie :lol2: W kolejnej, tym razem telefonicznej relacji dla dnż o wrażeniach obserwatorów wyborów nam opowiedział. Jednego nawet dorwał osobiście i w kolejnym serwisie na żywo odpytał. Na drugim capsie z tej rozmowy widać, że to Andrzej Lepper był ;) W serwisie o 15:30 Kacper o demonstracje powyborcze w Rosji pytał, więc Paweł o tych za, jak i tych przeciw - chętnie opowiedział. W serwisie o 16:00, Madzia też o demonstracjace pytała pana: specjalnego wysłannika, ale najwyraźniej chciała z Pawłem dłużej porozmawiać, bo o plany nowego prezydenta Rosji jeszcze się dopytywała :lol2: Na popołudniowy M24h też warto było zerknąć i to nie dlatego, że Justyna Pochanke go prowadziła :lol2: To jeszcze nie było ostatnie spotkanie ze specjalnym wysłannikiem tvn24 do Moskwy :lol2: Jeśli ktoś cierpliwie czekał, to mógł się w magazynie PiŚ na niezłą porcję informacji przekazywanych przez Pawła, załapać :tanczy: Tak mnie rozochocili, że jeszcze na wieczorny M24h ukradkiem looknęłam, ale okazało się, że miejsce - z którego Paweł nadawał przez cały dzień, zajął przewodniczący Lepper :>
Ogromne :brawa: :brawa: :brawa: naszemu ulubieńcowi się należą. Prosimy o jeszcze :lol2:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Paweł Łukasik

Post autor: not that kind »

Resztki moskiewskiego dyżuru :arrow:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości