[TVN/TTV] Sędzia Anna Maria Wesołowska

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

Zdaje sie, ze jak ktos sie nie przyzna wiedziony wyrzutami sumienia i rozpacza osobista do winy na srodku sali sadowej albo jak nie wparuje W-11, to wyrok i tak skazujacy. Dziwne to. :uwaga:

[ Dodano: Nie Kwi 02, 2006 9:50 pm ]
Pecio,
nie masz jakichs niusow z planu?
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

Cosik tu siĂŞ cicho porobiÂło..
Najpierw taki spontaniczny zachwyt programem gorÂące dyskuse az tu nagle bolÂąca cisza 8) :devil:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No, a co mo¿na o tym programie pisaÌ? :> Na poczatku ka¿dy by³ ciekawy jak to bêdzie wygladaÌ w wersji TVN-owskiej, a teraz chyba wszystkim to siê znudzi³o. :lol2: :D Nawet nie ma ¿adnych informacji, artyku³ów o "Sêdzi Annie Marii Weso³owskiej"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ten program stal sie przewidywalny i wieje nudÂą. Mogliby realizowaĂŚ jakieÂś dluzsze wielowatkowe rozprawy nie tylko na jeden odcinek. Poza tym chociaz teraz jest inna formula przydalby sie drugi sĂŞdzia(oczywiscie wtedy zmiana nazwy programu).
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
abc
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: środa 15 mar 2006, 11:00

Post autor: abc »

Mogliby zrobiĂŚ tak: Jak Detektywi koĂączÂą siĂŞ tak: Jan Kowalski czeka na proces. To ten proces bĂŞdzie prowadziĂŚ SAMW.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

abc pisze:Mogliby zrobiĂŚ tak: Jak Detektywi koĂączÂą siĂŞ tak: Jan Kowalski czeka na proces. To ten proces bĂŞdzie prowadziĂŚ SAMW.
Lepiej by³oby na koùcu "W11". :] Tam siê dzieje wiele spraw gdzie na koùcu podaje siê ró¿ne wyroki, a w "Detektywach" nie, bo oni ró¿nymi sprawami siê zajmuj¹. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
gwark
Początkujący
Początkujący
Posty: 113
Rejestracja: wtorek 14 mar 2006, 14:28

Post autor: gwark »

khornik pisze:. Poza tym chociaz teraz jest inna formula przydalby sie drugi sĂŞdzia(oczywiscie wtedy zmiana nazwy programu).

Drugi sĂŞdzia? Bez szans, przecieÂż ten program jest wÂłaÂśnie oparty na jednej sĂŞdzi! Na razie pojawiÂł siĂŞ przez moment drugi obroĂąca, ale chyba to byÂł wypadek przy pracy, bo on zasiada w Radzie Nadzorczej TVP :lol: :hyh:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Co sie dzieje. Sedzie powtarzajÂą :shock: PrzecieÂż mieli krĂŞciĂŚ przynajmniej do lipca. Do wakacji jeszcze miesiac :/
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Qrcze co jest? :shock: PrzecieÂż do koĂąca sezonu jeszcze miesiÂąc :neutral: , a "SĂŞdzia Maria Anna WesoÂłowska" i "Detektywi" juÂż sÂą powtarzani. :? Zaraz do tego dojdÂą inne programu i nie bĂŞdze co oglÂądaĂŚ w TVN. :/ Chyba bardzo chcÂą mieĂŚ niÂższe wyniki... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

khornik pisze:PrzecieÂż mieli krĂŞciĂŚ przynajmniej do lipca.
KrĂŞciĂŚ a nie emitowaĂŚ.
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

CzyÂżby to koniec SAMW??
Dlatego ,Âże emitujÂą powtĂłrkowe odcinki, myÂślicie ,Âże oznajmia tym samym TVN ,Âże nie bĂŞdzie nowych odcinkĂłw SAMW??
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Ja tam mam nadziejĂŞ, Âże nadchodzi koniec tego sÂłabego programu - nudne sprawy, ciÂągnÂące siĂŞ bez koĂąca gadki... BÂłeee ... ByĂŚ moÂże udziaÂły w rynku spadÂły i nie opÂłaca siĂŞ produkowaĂŚ kolejnych odcinkĂłw...
syldeb
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek 22 maja 2006, 19:01

Co to Ma byĂŚ???

Post autor: syldeb »

PrzecieÂż ten program jest super !!!!!!!!!!Dlaczego puszczajÂą powtĂłrki???? Ja tego nie przeÂżyjĂŞ to mĂłj ukochany program ,a oni mogli zrobiĂŚ coÂś takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!HAMY :x
to tyczy siĂŞ reÂżysera:
BLAGAM KRÊCIE NOWE ODCINKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

:: Kamil pisze:
KrĂŞciĂŚ a nie emitowaĂŚ.
No tak krĂŞciĂŚ ale przecieÂż nakrĂŞcone odcinki trzeba wyemitowaĂŚ. Mysle Âże TVN tak szybko by nie przekreÂślil tej produkcji. Zobaczymy czy jutro bĂŞdÂą powtĂłrki.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ale nie wiadomo czy bĂŞdÂą nowe odcinki czy nie. :> MoÂże zrobiÂą tak samo jak z "Detektywami" - czyli dadzÂą powtĂłrki w poniedziaÂłek i tam Âśrode, a w pozostaÂłe dni premiery. :roll: Bo raczej na powtĂłrki to za wczeÂśnie. :> Koniec maja - tego jeszcze chyba nie byÂło. :roll:

Czekamy na jakieÂś oficjalne informacje. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości