Marcin Pawłowski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

O 15.39 wszed³em na GG i Tobi zaskoczy³ mnie pytaniem : Wiesz co siê sta³o z Marcinem?? Jednak nie odpowiedzia³, gdy¿ zawiesil mi siê komputer. W³aczy³em o 15:50 TVN04 i leciala komisja "Orlengate". Równo o 16 znik³ obraz pojaiw³a siê plansz: ¯egnaj Marcin" a nad logo czarna wst±rzka... Nie mog³em powsztrzymaæ ³ez... Moja rodzina takrze. Fakty by³y prouszaj±ce, szczególnie fotel przentera pod koniec programu przykryty czarnym materia³em. Wiadomosci te¿ zaprezentowa³y klasê: rozmowa z dziennikarzami TVN, Kamilem Durczokiem. Wiem ¿e Pan Marcin, bardzo cierpia³ i mam szczer± i wielk± nadziejê ¿e TAM gdzie teraz jest, jest mu bardzo dobrze. ¯EGNAJ, PANIE MARCINIE. KIEDY¦ SIÊ JESZCZE SPOTKAMY!

Wieczny odpoczynek racz mu daĂŚ Panie [*] [/b]
Żartowałem.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Poziom tvn-u widzimy wÂłaÂśnie teraz. :twisted: :twisted: :twisted:
Nawet w takim dniu nie powstrzymali siĂŞ od nadawannia "Ciao darwin" :twisted: :twisted: :twisted: Skandal :twisted: :twisted: :twisted: To tyle tvn-nie dla was marcin znaczyÂł :cry: :cry: :cry:
MogliÂście przynajmiej zachowaĂŚ klasĂŞ a tak widzĂŞ jacy wy faÂłszywi jesteÂście. :twisted: :twisted: :twisted:
Tylko bÂłagam niech mi nikt nie mĂłwi, ze tvn musi to puszczaĂŚ :twisted: :twisted: :twisted: bo mĂłgÂł coÂś bardziej netralnego puÂściĂŚ :!: :!: :!:
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Maciekw pisze: 6. Onet, có¿...jest na g³ównej informacja o smierci Marcina z godz. 16 z minutami, owszem mogli bardziej to wyeksponowaÌ ale widocznie uznano, ¿e Onet tak jak np.TVN Turbo nie by³ zwi¹zany z Marcinem i wystarczy jak TVN, TVN24 i http://www.tvn.pl oddadz¹ czeœÌ Marcinowi...
Oj, b³êdne wnioski. Poczytaj sobie w tym watku jak to z tym Onetem by³o.

Co do zawieszenia Maratonu UÂśmiechu i puszczenia dokumentu. Nie zauwaÂżyÂłem tej zmiany, bo nie oglÂądaÂłem, ale mnie zaskoczyÂło to co mĂłwisz skoro taki durnowaty Ciao Darwin leci sobie teraz w najlepsze i wszyscy siĂŞ kretyĂąsko Âświetnie bawiÂą. GÂłupota wÂładz, realizatorĂłw, caÂłego TVN - po prostu nie wypada.
Świeże pomidory! Prosto z krzaka!
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Michos b³agam uspokuj siê, Twoje komentarze pe³ne agresji s¹ nie na miejscu. Przecie¿ co to za ró¿nica jaki program czy film dziœ wieczorem wyemituje TVN skoro i tak nic nie jest w stanie oddaÌ powagi sytacji. Po drugie jak powiedzia³ Sekielski w Wiadomoœciach Marcin nigdy siê nad sob¹ nie rozczula³, normalnie pracowa³, ba nawet œmia³ siê ze swojej choroby, wiêc mo¿e nie chcia³, ¿eby z powodu jego odejœcia robiÌ jakiœ hepening, bo przecie¿ jakby siê uprzeÌ to mo¿na wogole zdj¹Ì program z antety i 'wyemitowaÌ w zamian plansze z Marcinem i podpisem 1970-2004 tylko po co ? co to zmieni ?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Jak z pewnoÂściÂą zauwaÂżyliÂście forum i strona ledwa dziaÂłajÂą. To z powodu transferu. Mamy dziÂś rekordowe wyniki oglÂądalnoÂści, poza tym ludzie ÂściÂągajÂą ten film... Z kaÂżdÂą kolejnÂą godzinnÂą powinno byĂŚ lepiej...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

NIe uspokoje siê :!: :!: :!: Oburza mnie to niesamowicie i nie ¿¹dam wcale wiele. Chcem aby nie puœcili raz programu dla idiotów. Czy to tak du¿o :?: Nie potrafiê sobie wyobraziÌ jak ktoœ kto obejrza³ fakty mo¿e w³¹czyÌ na ciao darwin. :cry: :cry: :cry:
WiadomoœÌ o œmierci marcina by³a dla mnie ogromnym wstrz¹sem bo go bardzo lubi³em i by³ œwietny w tym co robi³.
NIe rozumiem jak moÂżna uwaÂżaĂŚ za normalne puszczanie takiego programu :twisted:
I tu nie chodzi o ¿adne u¿alanie siê nad jego œmierci¹ tylko o zwyk³¹ ludzk¹ przyzwoitoœÌ :!: :!: :!:
Czy jak waldek zmarÂł to tvp puszczaÂła programy typu ciao darwin. Nie bo to jest telewizja dla ludzi ktĂłra jednak ÂśmierĂŚ czÂłowieka potrafi uszanowac a tvn jest stworzona tylko dla kasy. :twisted: Do niczego wiĂŞcej.

Aha i to co myÂślĂŞ zawsze wyraÂżam otwarcie bez Âżadnej cenzury :!: :!: :!: NIe potrafiĂŞ milczeĂŚ w takich sytuacjach :cry: :cry: :cry:
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

ÂŁukasz pisze:Jak z pewnoÂściÂą zauwaÂżyliÂście forum i strona ledwa dziaÂłajÂą.
Jest naprawdĂŞ ciĂŞÂżko dostaĂŚ siĂŞ tutaj... :roll:

Dlaczego zakichany Onet mĂłgÂł zrobiĂŚ ksiĂŞgĂŞ kondolencyjnÂą dla Âśp. Wlademara Milewicza, a dla Marcina juÂż nie mĂłgÂł? Jestem rozgoryczony... :?
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Post autor: aniab »

To jest straszne co spotkalo Marcina :cry: Swiat jest okrytny. :( Fakty byÂły wzruszajace dzis i ten pusty fotel na koncu... :(

Jestem troche zaskoczona onetem, nic nie napisali... moze napisali ale powinno byc dalej, a nie ma nic, nawet krĂłtkiej notki.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Michos a jak wyglÂądaÂła ramĂłwka tvp1 w dzieĂą Âśmierci Waldka ?
Co do TVNu to có¿...mo¿e w pewnym stopniu masz racjê, ale przynajmniej i tak dziœ zachowali siê lepiej ni¿ w tedy gdy umra³ kamerzysta Misji Martyna - Rafa³ (?)


Ania - przecieÂż jest - http://info.onet.pl/1012071,11,item.html
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

MaciekW s¹dzê, ze dzisiaj nie warto porównywaÌ obu ramówek. Uwierz mi na s³owo - TVP w odpowiedni i bardzo uroczyty sposób po¿egna³a œp Waldemara Milewicza. Powiem tylko, ¿e nie ograniczono siê do doniesieù podanych w Wiadomoœciach. Natomisat TVN da³ dzisiaj plamê. Owszem Fakty musia³y byÌ dobre (niestety widzia³em tylko materia³ zamieszczony przez £ukasza), ale kiedy wróci³em przed 22 do domu i w³¹czy³em na TVN zobaczy³em program dla debili i jakieœ pl¹saj¹ce tancerki. Nawet bez wst¹zki, bo i po co? Jeszcze reklamowdawcy uciekn¹. I tutaj siê powstrzymam. Nie warto - szkoda s³ów...
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

To niech ÂŁukasz zadzwoni do SoÂłtysika, niech siĂŞ tÂłumaczy...
Ps. nie ma co porównywaÌ œmierci Marcina z Waldkiem, bo ten drugi zgin¹³ œmierci¹ tragiczn¹ na fracie...a Marcin od 2 lat by³ chory...
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

"Fakty" byÂły inne. Ta cisza na poczÂątku i na koĂącu, ten materiaÂł o Marcinie teÂż byÂł fajnie zrobiony. Pewnie bĂŞdĂŞ jedyny, ale najbardziej mi sie podobaÂło wspomnienie o Nim w "Teleexpressie" ten materiaÂł miaÂł taki klimat, sprawiaÂł, ze na koncu miaÂłem Âłzy w oczach.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
aniab
Początkujący
Początkujący
Posty: 81
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 15:37
Lokalizacja: Zielona Góra

Pewnie bĂŞdĂŞ jedyny, ale najbardziej mi sie podobaÂło wspom

Post autor: aniab »

Mi tez sie podobaÂło w "teleekspresie", postapili bardzo miÂło ze pokazali to tak jak pokazali, bo juz myslaÂłam ze wcale nie wspomnÂą :(
Fakty tez stanĂŞÂły na wysokosci, a co do ciao darwn hm... cos musieli pokazaĂŚ, moze Marcin nie chciaÂł by zeby byÂło az tak bardzo smutno :(

Dalej jednak twierdze ze onet zachowa³ sie skandalicznie, powinien miec na stronie g³ównej jak¹s króciutka notke, a tu nicc :(

[*][*][*][*] :cry: :cry: :cry:
enjoy16
Początkujący
Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: piątek 20 sie 2004, 11:01

Post autor: enjoy16 »

Moze dyskusja o tym ktt zrobil lepszy material jest nieco nie na miejscu ale skoro juz sie jako taka pojawila zabiore glos.
Najpierw jednak ["]dla Marcina wielkiego dziennikarza i niezwyklego czlowieka ktory pomimo swej choroby potrafil byc radosny do konca swoich dni ...

Fakty-cale wydanie genialne,poczatek,zakonczenie,cos niezwykle wzruszajacego i niebalnego...
Wiadomosci-dosc spora wziamnka podana z ogromnym szacunkiem dla marcina ale bez jakis wielkich emocji...
Telexpress-material dobry,ale chyba nie tak sentymentalny jak ten o 19///
wydarzenia-szkoda gadac, bardzo lakonicznie bez klimatu...
a przeciez lis kotry teraz poniekad odpowiada za wydarzenia byl jego jednym z najblizszych wspolpracownikow..
panie tomku kolejna porazka...

nie komentuje ramowki tvn,zdjeli maraton usmiechu dali cos o zakonnikach myslalem ze zdejema tez cio darwin..
ale kotsd tu napisal madres slowa..
marcin chyba by nie chcial aby z jego smierci robic takie wydarzenie///
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Maciekw pisze:To niech ÂŁukasz zadzwoni do SoÂłtysika, niech siĂŞ tÂłumaczy...
Co? Po co ÂŁukasz ma dzwoniĂŚ do SoÂłtysika i czemu ma siĂŞ tÂłumaczyĂŚ? :D :D :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości