POLSAT

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

pawell pisze:Telewzija polszmat szuka prezenterow do 3 nowych programow rozrywkowych...
Czy ktoÂś posiada jakiekolwiek bliÂższe informacje na ten temat...?
Szukam na stronie oficjalnej polsat.com.pl, szukam przez Google.com i nic, ¿adnych informacji o castingach maj¹cych siê odbyÌ wkrótce [b¹dŸ te¿ tych które mia³yby mieÌ miejsce kilka(naœcie) dni temu] nie mogê znaleŸÌ ;/
pawell na privie napisaÂł mi, Âże ponoĂŚ jakiÂś pasek lataÂł na Polsacie z informacjÂą o tym, Âże poszukiwani sÂą ludzie do prowadzenia programĂłw, niestety nic wiĂŞcej nie zapamiĂŞtaÂł - moÂże ktoÂś na Forum wie konkretnie, o co chodzi...?
BĂŞdĂŞ wdziĂŞczny za wszelkiego rodzaju pomoc :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jott kott pisze:pawell na privie napisaÂł mi, Âże ponoĂŚ jakiÂś pasek lataÂł na Polsacie z informacjÂą o tym, Âże poszukiwani sÂą ludzie do prowadzenia programĂłw, niestety nic wiĂŞcej nie zapamiĂŞtaÂł - moÂże ktoÂś na Forum wie konkretnie, o co chodzi...?
No byl ten pasek i pawell nic nie zapamietal bo mu to nie bylo potrzebne. :mrgreen: :wink:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Polsat siĂŞ nie poddaje w walce o widza - juÂż wiosnÂą w stacji Solorza wystartuje polska wersja reality show "ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna". Obecnie trwa rekrutacja - wszystkie chĂŞtne mogÂą siĂŞ zgÂłaszaĂŚ wysyÂłajÂąc sms o treÂści PIEKNA pod nr 75 550.
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jott kott »

podmark pisze:Polsat siĂŞ nie poddaje w walce o widza - juÂż wiosnÂą w stacji Solorza wystartuje polska wersja reality show "ChcĂŞ byĂŚ piĂŞkna".
Czy to ma byĂŚ coÂś na wzĂłr MTVowskiego "I Want A Famous Face"? O_o
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Chyba teraz jest nadawana amerykanska edycja tego programu w TV4 (lub byla). :roll: Jak dla mnie ten program jest glupi i raczej jakiej wielkiej widowni miom zdaniem nie przyciagnie. Ciekawe jeszcze w jakim czasie dadza ten program? :roll: Zobaczymy...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

jott kott pisze:Czy to ma byĂŚ coÂś na wzĂłr MTVowskiego "I Want A Famous Face"? O_o
Nie - produkcja Polsatu bĂŞdzie na licencji holenderskiego formatu " Make Me Beautiful". Uczestniczki nie bĂŞdÂą upodobniaĂŚ siĂŞ do znanych postaci - bĂŞdÂą siĂŞ po prostu zmieniaĂŚ.
pawell pisze:Chyba teraz jest nadawana amerykanska edycja tego programu w TV4 (lub byla).
ByÂła emitowana wiosnÂą i nie amerykaĂąska a holenderska. Ze StanĂłw pochodzi inny program "The Swan - ÂŁabĂŞdziem byĂŚ..." i on jest emitowany obecnie.
pawell pisze: Jak dla mnie ten program jest glupi i raczej jakiej wielkiej widowni miom zdaniem nie przyciagnie.


No nie by³bym tego taki pewien - emitowane na TV4 zagraniczne edycje programów o metamorfozach uczestniczek notuj¹ dobre wyniki ogl¹dalnoœci. Mog³yby byÌ wiêksze, gdyby stacja by³a popularniejsza i lepsza by³aby reklama. S¹dzê, ¿e polska edycja mo¿e przyci¹gn¹Ì sporo widzów przed telewizory... Ale oczywiœcie wszystko te¿ zale¿y od wykonania...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Eee Wisniewski zatesknil ze telewizja wiec teraz powraca ale do polszmatu :/ (dobrze ze nie do TVN-U :P ) :
superexpress.pl pisze: Nowy show MichaÂła WiÂśniewskiego
MichaÂł WiÂśniewski (33 l.) wystÂąpi w nowym talk-show Polsatu, pod tytuÂłem "PokaÂż swojÂą prawdziwÂą twarz". WiÂśniewski ma zapraszaĂŚ do studia "zwykÂłych" ludzi i rozmawiaĂŚ o ich "zwykÂłych" problemach.

Go¶æmi próbnego odcinka byli kobieta, która wspó³¿y³a z setkami facetów, i jej do¶æ liberalny w pogl±dach na seks partner. Publiczno¶æ w studiu by³a wrêcz pod¿egana przez Wi¶niewskiego. Na temat pary pada³y ostre s³owa: wyw³oka, szmata, kÉ

- Nie kupujê Wiœniewskiego jako prowadz¹cego program ze zwyk³ymi ludŸmi - powiedzia³a nam Kamila (19 l.), która by³a na widowni w trakcie powstawania pierwszego odcinka show. - ByÌ mo¿e nie zobacz¹ tego telewidzowie, ale my w studiu nie mieliœmy z³udzeù! Jego ³zy nie by³y prawdziwe. Micha³ z wyrachowaniem wspó³czu³ swoim goœciom tylko wtedy, gdy filmowa³a go kamera. W przerwach ujêÌ grymas bólu ustêpowa³ cwaniakowatemu uœmieszkowi. To by³o ohydne! - dodaje dziewczyna.

"PokaÂż swojÂą prawdziwÂą twarz" bĂŞdzie moÂżna zobaczyĂŚ juÂż od stycznia nowego roku, wtedy zaplanowano premierĂŞ programu.
Tak Wisniewski pokazal juz swoja twarz ze udaje tylko przed kamera zenada... :/ nie mam zamiaru ogladac tego programu nawet z ciekawosci niech lepiej idzie sobie pospiewac i przebrac sie za babe...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jednak nie bedzie tego programu Wisniewskiego......
press.pl pisze: Polsat szykuje siê do zmiany wizerunku. Modyfikacji ulegnie scenografia anteny, oprawa, powstanie nowe logo. Stacja obecnie wybiera firmê, która zajmie siê przeprowadzaniem zmian. Zacznie pracê od 20 grudnia. W konkursie zosta³y ju¿ tylko dwie firmy (startowa³o szeœÌ): amerykaùska VIA (ViaWorldwide), która przygotowywa³a zmiany w "Wydarzeniach", oraz niemiecka Velvet. Nazwa stacji siê nie zmieni, a w logo nadal bêdzie s³oùce. - Nowa oprawa ma byÌ atrakcyjna i bardziej przyci¹gaÌ widzów - mówi Katarzyna Wyszomirska.
Ciekawy ktory to juz raz ?? :roll: z 10 :/ ale mysle ze jakby wybrali Velvet to by im ta firma zrobila nawet faja oprawe... moze... ale nazwe stacji mogli by zmienic zamiast polsat - polszmat :evil2: :evil2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
martinzz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 10 gru 2005, 21:21
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: martinzz »

Witam serdecznie,

Ostatnio, przegl¹daj¹c sieÌ, natkn¹³em siê na tak¹ oto informacjê:

Cytat:
Telewizja Polsat planuje zmianê swojego wizerunku. Modyfikacji ulegnie scenografia anteny, oprawa, powstanie nowe logo. Stacja obecnie wybiera firmê, która zajmie siê przeprowadzaniem zmian. Zacznie pracê od 20 grudnia. W konkursie zosta³y ju¿ tylko dwie firmy: amerykaùska VIA (ViaWorldwide), która przygotowywa³a zmiany w "Wydarzeniach", oraz niemiecka Velvet. Nazwa stacji siê nie zmieni, a w logo nadal bêdzie s³oùce. - Nowa oprawa ma byÌ atrakcyjna i bardziej przyci¹gaÌ widzów - mówi Katarzyna Wyszomirska. Z inicjatywy dyrektora zarz¹dzaj¹cego stacji Waldemara Dzikiego utworzone zosta³y tak¿e dwa nowe dzia³y. Na czele Impresariatu stan¹³ Marcin Perzyna, re¿yser ostatniego festiwalu muzycznego TOPtrendy (organizatorem jest Polsat), zwi¹zany m.in. z Teatrem Roma. Zadaniem dzia³u jest œci¹ganie gwiazd do telewizji, szukanie nowych talentów i promowanie ich. Oprócz tego Impresariat zajmie siê organizacj¹ festiwali, konkursów i koncertów. Dzia³em Nowe Media pokieruje Piotr Surmacki. To za³o¿yciel i do niedawna prezes Telecom Media. Pracowa³ m.in. w Polskiej Telefonii Cyfrowej (operator Era i Heyah), Hewlett-Packard Polska. Zadaniem Nowych Mediów jest rozwijanie i koordynacja wszelkich form komunikacji interaktywnej z widzami (m.in. konkursy SMS-owe).Nie jest to jedyna zmiana personalna w firmie. Przed kilkoma dniami za porozumieniem stron z Polsatu odszed³ Cezary Szkiladz, zastêpca dyrektora programowego.

ÂŹrĂłdÂło: Press

Z tego co siê orientuje to firma Velvet przygotowywa³a oprawê graficzn¹ dla telewizji TVN (miêdzy innymi redesign oraz czo³ówkê nowych Faktów!). Na pewno Polsatowi przyda³a siê by zmiana bo obecna oprawa graficzna jest, delikatnie mówi¹c, do niczego. Ciekawe co z tego wyniknie. Jak myœlicie? 8)

Pozdrawiam,
MaRtInZ
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Myœlê ¿e skoro zlec¹ to profesjonalnej firmie to skutek bêdzie taki ¿e Polsat bêdzie mia³ lepsza oprawê ni¿ TVN. Oprawa TVN jest ju¿ tak nudna i tak irytuj¹ca (chodzi mi o dŸwiêki) ¿e mam jej serdecznie doœÌ. No i do tego wszêdzie dwuwymiar.

JeÂśli oni majÂą zamiar czekaĂŚ na zmianĂŞ do 10-lecia stacji to nie jest to chyba najlepszy pomysÂł.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Juz myœla³em ¿e polszmat nie bedzie mia³ œwi¹tecznej oprawy graficznej, ale jednak dzis siê pojawi³a - taka sama jak rok temu... :roll: :roll: Ciekawe dlaczego tak póŸno j¹ wprowadzili ?? TVN, TVP2, TVN Siedem ma juz œwi¹teczna oprawê tydzieù. :roll: :roll: :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mietelski
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 20
Rejestracja: sobota 24 gru 2005, 22:44

Post autor: mietelski »

pawell pisze:Ciekawe dlaczego tak póŸno j¹ wprowadzili ?? TVN, TVP2, TVN Siedem ma juz œwi¹teczna oprawê tydzieù. :roll: :roll: :)
MoÂże to dlatego, Âże ÂświĂŞta dopiero jutro sÂą :lol:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mietelski pisze:
pawell pisze:Ciekawe dlaczego tak póŸno j¹ wprowadzili ?? TVN, TVP2, TVN Siedem ma juz œwi¹teczna oprawê tydzieù. :roll: :roll: :)
MoÂże to dlatego, Âże ÂświĂŞta dopiero jutro sÂą :lol:
Ale zawsze telewizje wprowadzajÂą ÂświÂąteczne oprawy pare dni przed Âświetami. Polszmat teÂż tak zrobiÂł rok temu, a w tym roku dopiero dzieĂą przed ÂświĂŞtami. :? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Mo¿e Dzik i Lis zapadli w sen zimowy ?? :) Pewnie znowu siê za póŸno zorientowali, ¿e konkurencja ma to ju¿ dawno...
Gumisio
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek 26 gru 2005, 13:19
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Kontakt:

Post autor: Gumisio »

Nie chcialo mi sie czytac tych wszystkich postow na temat polsatu i moze ktos to omawial a moze nie. Idzie o to ze Polsat emituje kreskowki oraz filmy ze studia Disney'a ostatnio. Dziwne to bowiem ostatnio w telewizji kreskowki Disney'a zniknely. I nikt tego nie emituje. Wszyscy sie natomiast zastanawiaja na jakiej platformie bedzie nowy kanal Disney'a o ktorym bywalo glosno - czyzby pojawienie sie kreskowek Disney'a na Polsacie oznacza odpowiedz iz Polski Disney Channel bedzie na Cyfrowym Polsacie ??
http://www.dubbing.pl - strona o polskim dubbingu
http://www.nostalgia.pl - podroz do czasow dziecinstwa
http://www.delfinoterapia.cuprum.pl - Delfinoterapia w Polsce
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości