[TVN] Milionerzy

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

U mnie te¿ ju¿ wyœwietla siê, ale i tak POpieram wczoraj wrzuci³ zupe³nie inne logo. :D Inna wielkoœÌ, kolory itd. :> Na tvn.pl zmienili i tutaj siê zmieni³o. ;)

Obrazek
"Super Express"
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

JuÂż chyba wiemy, jaka bĂŞdzie domena strony internetowej MilionerĂłw - http://www.milionerzy.pl . :-)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To juÂż wiemy jakiÂś czas. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

S³ysza³em, te¿, ¿e maj¹ byc jeszcze wiêksze pieni¹dze do wygrania czyli jest mo¿liwe, ¿e g³ówna wygrana mo¿e byc wiêksza ni¿ Milion ?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

SkÂąd masz takie info? Milion na pewno pozostanie i wÂątpie, Âżeby byÂło wiĂŞcej
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

ÂŚmiechu warte. Wiadomo, Âże nie bĂŞdzie wygranej wiĂŞkszej niÂż milion.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Asef pisze:S³ysza³em, te¿, ¿e maj¹ byc jeszcze wiêksze pieni¹dze do wygrania czyli jest mo¿liwe, ¿e g³ówna wygrana mo¿e byc wiêksza ni¿ Milion ?
OczywiÂście, Âże w polskiej edycji nie bĂŞdzie wiĂŞkszej wygranej niÂż milion. Ale to prawda, Âże jest tak w niektĂłrych krajach - w supermilionerach moÂżna wygraĂŚ 10 milionĂłw dolarĂłw, a w Australii 5 milionĂłw.
marek01110
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 17:07
Lokalizacja: Katowice

Post autor: marek01110 »

Na tej stronie http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_na ... ionaire%3F mo¿na zobaczyÌ, jakie s¹ g³ówne wygrane w poszczególnych krajach.
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

W niektĂłrych tez widziaÂłem i 100 milionĂłw, sÂą nawet Miliarderzy, Âże siĂŞ gra do Miliarda ?, ale niewiem czy to byÂło tak zawsze bo na youtube jest tylko jeden taki odcinek jak jakaÂś Pani graÂła o Miliard.To niewiem czy to byÂł jakiÂś specjalny odcinek czy taki naprawde jest teleturniej jak Miliarderzy ?
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Asef pisze:W niektĂłrych tez widziaÂłem i 100 milionĂłw, sÂą nawet Miliarderzy, Âże siĂŞ gra do Miliarda ?, ale niewiem czy to byÂło tak zawsze bo na youtube jest tylko jeden taki odcinek jak jakaÂś Pani graÂła o Miliard.To niewiem czy to byÂł jakiÂś specjalny odcinek czy taki naprawde jest teleturniej jak Miliarderzy ?
Nie sÂłyszaÂłem o takim czymÂś, ale to wrĂŞcz niemoÂżliwe wygraĂŚ miliard, telewizja by zbankrutowaÂła :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Tak Miliarderzy... MoÂże jeszcze Bilionerzy byli? :devil:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

120 mln peso moÂżna byÂło wygraĂŚ w Chile. Tyle, Âże 120 mln peso warte jest... 220 tys. $.

Podobnie w Kolumbii - 210 mln peso = 80 tys. $.

Propos miliardĂłw:

3 mld w Indonezji, co jest warte 310 tys. $.
Szlachcic
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek 30 maja 2005, 15:27
Lokalizacja: Winny Gród
Kontakt:

Post autor: Szlachcic »

JeÂżeli w danym kraju waluta wyraÂżana jest w wysokich nominaÂłach (zapewne jeden z czynnikĂłw jest inflacja) to analogicznie nazwa odnosi siĂŞ do wygranych kwot.
Ciekawy jest przyk³ad Italii, w której teleturniej przed wprowadzeniem nosi³ nazwiê: "Chi vuol essere MILIARDARIO?", gdzie pad³a g³ówna nagroda MILIARD LIRÓW a po wprowadzeniu euro teleturniej nosi nazwê: "Chi vuol essere MILIONARIO?", gdzie mo¿na wygraæ MILION EURO. Po wprowadzeniu euro wygrana automatycznie wzros³a prawie dwukrotnie dziêki przlicznikowi waluty.

TakÂże zaleÂżnie od lokalnej waluty mogÂą byĂŚ, milionerzy, miliarderzy, bilionerzy itd.
Lepiej wygraĂŚ milion euro i staĂŚ siĂŞ euromilionerem niÂż staĂŚ siĂŞ liromiliarderem :P

NajwyÂższÂą wygranÂą (w klasycznej wersji teleturnieju poza Super Milionerami z USA) moÂżna wygraĂŚ w Wielkiej Brytanii czyli 1000 000 funtĂłw.
Zaczynamy gr? o milion z?otych...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

PrzejrzaÂłem sobie pierwsze posty w tym temacie:
- Jak myÂślicie czy Milionerzy wrĂłca jeszcze na antene tvn-u??
Pozdro :)

- Niestety, ale to juÂż jest na 95% pewne, Âże nie wrĂłcÂą :cry:
A jednak... :D :D :D
Asef
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 15:49

Post autor: Asef »

Szlachcic miaÂłeÂś racjĂŞ chodziÂło o te liry ja wczeÂśniej myÂślaÂłem, Âże chodzi o wyÂższe pieniÂądze, bo chodziÂło mi o ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=A_WWZuc_zuE
ktĂłre wczeÂśniej mnie zaskoczyÂł, teraz juÂż rozumiem o co w tym chodziÂło.
A Milion zÂłotych w Polsce ile jest warte w przeliczeniu na $ ? to trzeba podzielic to na 5 ? chyba ?.

Jestem ciekaw teÂż, czy w nowych Milionerach bedÂą Euro czy zÂłote do wygrania ?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości