Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Anitka dzsiaj w "SE" miaÂła swĂłj debiut pisarski opisujÂąc Sekielksiego i Morozowskiego :!: :D :shock:
Obok "przeÂświetlenia kolegĂłw" jest wywiad z sekim i morozo :!:

A wiĂŞc teraz przepisze to co Anitka napisaÂła o kolegach z pracy.
Ciekawe dlaczego jÂą akurat "SE" wybraÂł do opisu jak przeciez z sekim teraz nie pracuje bo nie prowadzi faktĂłw o 19 a z morozowskim raczej teÂż ma kontakt ograniczony bo on jest bardzo rzadko w studiu.
Czytajcie i oceniajcie :!: Mi siĂŞ Anitki tekjst bardzo podoba :!: :lol: :D

Anita Werner TVN

PrzeÂświetliÂła kolegĂłw

Tomasz Sekielski "Seki"

-Rasowy dziennikarski pitbul z rodowodem
-Wnikliwy jak glebogryzarka
-BezwzglĂŞdny jak drogowy walec
-Pracowity jak mrĂłwka
-Uparty jak osioÂł
-Syczy jak w¹¿
-KÂąsa jak wÂściekÂła mucha tse-tse
-Strzela jak John Wayne-celnie i zawsze w dziesiÂątke
-Chyba nie boi siĂŞ niczego, chyba bojÂą siĂŞ go inni
-Postrach politycznych wyjadaczy i niektĂłrych kolegĂłw po fachu
-Bez poczucia litoÂści, z poczuciem przyzwoitoÂści
-Wampir informacyjny
-Uderza z zaskoczenia i bez znieczulenia
-GroÂźny i szanowany
-Daje kredyt zaufania z moÂżliwoÂściÂą wczeÂśniejszej caÂłkowitej spÂłaty
-Polarny miÂś-czasem zimny jak polarny, czasem ciepÂły jak miÂś
-W wielkich oczach-albo po prostu bÂłysk
-W wielkim sercu-ciep³e uczucia do Ani, Julki i £ukasza... i ciep³e s³owa dla przyjació³
-W rodzinie odpowiedzialny za sporty letnie
-Uczciwy na zawsze
-Zasadniczy na co dzieĂą
-WraÂżliwy, na szczĂŞÂście(ale to tajemnica...)


Andrzej Morozowski "Morozo"

-ÂŁagodniejsza wersja pitbula, z domieszkÂą wyrafinowanej agresji: nie zagryza, tylko wgryza siĂŞ w szyjĂŞ i wisi...
-Niezaspokojony.. odpowiedziami swoich rozmĂłwcĂłw
-Dobrze poinformowany... choĂŚ informatyk z niego Âżaden
-WĂŞszy jak policyjny owczarek
-WywĂŞsza jak natowski radar
-Wyciska jak sokowirĂłwka
-Znawca topografii politycznych korytarzy, politycznych ÂżyciorysĂłw i politycznych sumieĂą
-Archiwum sejmowych anegdot
-Tajemniczy i wtajemniczony
-Zawsze wierzy w ludzi, nie zawsze w politykĂłw
-Wielka wiara-wielki czÂłowiek-wielki Tato
-Pozornie kruchy-niepozorny Superman
-ÂŻyciowe przeszkody taranuje jak dziesiĂŞciotonowa ciĂŞÂżarĂłwka i dojeÂżdÂża do celu
-Wujek "Dobra Rada"
-Obdarza czasem i zainteresowaniem
-WyciÂąga rĂŞke do mÂłodszych i wyÂższych
-Zabija Âśmiechem
-WyglÂąda mÂłodo(ucieszy siĂŞ, Âże tak pisze, a Sekielski bĂŞdzie siĂŞ z niego ÂśmiaÂł), od czterech miesiĂŞcy-w patologicznym zwiÂązku z Tomaszem Sekielskim
-Znaki szcegĂłlne-spinka w krawacie

To juz koniec a teraz kilka moich maÂłych wtceĂą i uzupeÂłnieĂą :lol:

Anitka napisaÂła

[/quote]-WyciÂąga rĂŞke do mÂłodszych i wyÂższych


Ach Anitka trochĂŞ pochwaliÂła siĂŞ swoim wzrostem :lol: RzeczywiÂście Morozowski jest niski i mierzy chyba coÂś koÂło tego co ryman :!:
Bardzo trafna uwaga Anitki :lol:

-WyglÂąda mÂłodo(ucieszy siĂŞ, Âże tak pisze, a Sekielski bĂŞdzie siĂŞ z niego ÂśmiaÂł), od czterech miesiĂŞcy-w patologicznym zwiÂązku z Tomaszem Sekielskim


A w rzeczywistoÂści Morozowski ma aÂż 48 lat :!: :!: :!: czyli jest starszy od Anitki o 22 lata :!: :!: :!: a od Sekielskiego o 18 lat :!: :!: :!: czyli rzeczywiÂście jak na swĂłj wiek to wyglÂąda bardzo mÂłodo :!:

-BezwzglĂŞdny jak drogowy walec
jak dziesiĂŞciotonowa ciĂŞÂżarĂłwka i dojeÂżdÂża do celu


Ach te metafory motoryzacyjne :lol: :lol: :lol:

Jeszce na samym poczÂątku Seki nawiÂązaÂł do tego co napisaÂła Anitka i wymieniÂł jÂą koÂło jednego bardzo zacnego nazwiska :!:

Tomasz Lis nazwaÂł mnie rotwailerem, Anita-pitbulem. Nie obraÂżajÂą mnie takie porĂłwnania, raczej popadam w dumĂŞ


Z tego wszytkiego co Anitka napisa³a wy³ania siê i mo¿na wnioskowaÌ, ¿e ona siê z nimi przyjaŸni i s¹ dobrymi kolegami z pracy :!: bo nawet kilka takich rodzinnych szczegó³ów podaje :!:
Tylko tak siĂŞ zastanawiam czy to "SE" jÂą oto poprosiÂł czy ktoÂś inny to inspirowaÂł :!: :?: Ciekawe :?:
MImo, Âże Anitka nie pracuje z sekim to go tak Âładnie i trafnie i miÂło opisaÂła :!: :?:

A moÂże to poczÂątek promowania Anitki w prasie :?: Tylko, Âże jest jeden problem :!: :?: PromowaĂŚ to siĂŞ tzreba na antenie i to w wywiadach a Anitka nie jest zbyt chĂŞtna do tego :!: :? :cry: :(

ZdjĂŞcie jest te co byÂło juÂż kilka razy w fakcie :!:

Przepraszam za bÂłedy w cytatach ale nie da sie z tym nic zrobiĂŚ :!:
Jak ktoÂś przeczyta oid poczÂątku to bĂŞdzie wiedziaÂł czyje to sÂą wypowiedzi :!: :lol:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Fajne ... :) czyli Anita jednak zajmuje siĂŞ czym innym szkoda tylko ze jednak woli wywiady z kolegami od wywiadĂłw z politykami :)

A co do wywiadu to daÂło siĂŞ wyczuĂŚ tÂą samÂą nutkĂŞ rasowego dziennikarstwa jak w przypadku wywiadu z Pressa :)

Moze ja wybrali bo ich dobrze zna w koĂącu nie wiadomo jak siĂŞ tam znajomoÂści ukÂładajÂą :)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Na wstêpie chcia³em napisac kamuii, ¿e powêdrowa³aœ za daleko i zbyt odleg³¹ analogiê zrobi³aœ :!: Trezba rozdzieliÌ trochê to wszytko bo naprawdê robi siê to zbyt popl¹tane.
a) Albo nasza Anitka odmawia prowadzenia magazynu 24 h bo jest zmêczona i nie ma ochoty jeszcze bardziej zapierdalaÌ.jest M³oda i nie ma siê co dziwiÌ...Moze by tak ze te padalce specjalnie dawali jej te magazyny w tedy gdy ma poranek to ona powiedzia³a ze nie...to oni to w takim razie w wolne dni tez nie dostaniesz... i kó³ko siê zamyka
Nie kamui to co napisaÂłaÂś w caÂłoÂści nie jest prawdÂą a jedynie fragmenty mogÂą niÂą byĂŚ :!:
1. Ososby prowadzone poranek i magazyn 24h sÂą odpowiednio rozdzieleni i nie jest moÂżliwa sytuacja w ktĂłrej Anitka prowadzi poranek i jest w robocie na 4 rano i prowadzi magazyn 24h o 21. Magazyn 24h jest programem podsumuwujÂącym :!: MoÂżna powiedzieĂŚ Âże to fakty tylko robione na warunki tvn24 czyli razem z wywiadami i dÂłuÂższym podsumowaniem :!: Jest to program robiony chyba gdzieÂś od 10 :!: bo razvcej na 8 nie mogÂą byĂŚ bo wtedy by pracowali 14h :!:
Jest teÂż jedna bardzo istotna sprawa :!: Ja w przypadku faktĂłw sÂądze tak jak sÂądziÂłem a to co jest teraz jest konsekwencjÂą i skutkiem tego co zrobili jej wtedy :!: Anitka jakby prowadziÂła magazyn 24h to by byÂło to strasznie dziwne i zastanawiajÂące, wrĂŞcz zdumiewajÂąca dla niektĂłrych Âże nie prowadzi faktĂłw o 19 :!: Pochanke i ryman majÂą system Âże raz ten program, raz ten :!: Na zmianĂŞ :!: Oba programy sa najbardziwej prestiÂżowe i wymagazjÂą najwiĂŞkszego wkÂładu praccy i najwiĂŞkszego wysiÂłku intelektualnego :!: Oba program podsumuwujÂą caÂły dzieĂą :!:
Piotr Marciniak prowadzi magazyn 24h od bardzo dawna i prowadziÂł go regularnie a raczej po 4, 5 razy w tygodniu jak ryman byÂł w faktach :!: tzn.na poczÂątku prowadziÂł chyba wicej magazynĂłw ale potem jak Marccin byÂł chory to prowadziÂł na zmianĂŞz z pochanke fakty wieczorne :!: :!: :!:
A wiêc musia³ zostaÌ w tym magazynie bo by³oby to dziwne jakby on i ziemiec odszed³ :!: tzn. Ziemiec te¿ przz3e to odsze³d bo zacz¹³ byÌ tylko podstawk¹ do serwisów :!:
Anitka tego magazynu nigdy nie prowadzi³a wiêc trudniej by³oby tam j¹ œci¹gn¹Ì :!: Prowadzi³a tylko ten o 11.30 :!: który by³ wraz z porankiem :!:
Dla straciÂłem nadzije, Âże ona ten magazyn kiedykilweik poprowadzi jak redo w lato go prowadziaÂła a Anitka ani razu nie zasiaÂła jako prowadzÂąca :!:

A jak Anitka nie ma ochoty na prace jako dziennikarz i prowadzenie progrmsu to pytam sdiê po co ona tam jest i co ona myœli tam osi¹gn¹Ì :!: :?: Dziennikarz na pocz¹tku musi zapierdalaÌ i musi siê chwytaÌ wszytkiego i nikomu nie odmawiaÌ bo to mo¿e siê w przysz³oœci zemœciÌ i moze byÌ widoczne podczas jakiejœ wpadki z powodu braków warsztatowych.
Oczywiœcie mo¿e byÌ tak, ¿e myœli ¿e jest tak doskona³¹ ¿e mo¿e sobie wybieraÌ prowadzone pzrzez soiebie programy i nie mmusi ju¿ siê szkoliÌ w programach.
A jak tak jest a jest to bardzo prawdopodobne to oznacza Âże sodĂłwka maksymala Anitce uderzyÂła do gÂłowy :!: :cry:
b) Anitka robi to bo to olewa a olewa to dlatego ze juÂż raz jÂą skrzywdzili i nie chce daĂŚ siĂŞ 2 gi raz zgnojiĂŚ... i po co ma siĂŞ wysilaĂŚ jak oni tego nie doceniÂą...
No wÂłasnie to teÂż jest prawdopodobne :!: :?: MoÂże to wywoÂłaÂło na niej taki wstrzÂąs Âże po prostu nie lubi juÂż pracowaĂŚ jako dziennikarz i nie sprawie jaj to przyjemnoÂści :!: :?:
Mo¿e i tu tak by³o moze Anitka w pewnym momencie uzna³a siê za tak wielk¹ gwiazdê ze uzna³a ze nie bêdzie prowadzi³a Fucktow z D¿astin¹... wiêc jej podziekowali a potem ona wielce obra¿ona w porankach siedzia³a... Moze wystêpy goœcinne a*tomata zawdziêczamy tylko i wy³¹cznie Anitce i temu ze nie chcia³o jej siê prowadziÌ Fucktów...
Nie kamuii :!: :!: :!: tutaj poszÂłaÂś za daleko w swoich spiskowych teriach dziejĂłw :!: W tej chwili wybielasz ze wszytkiego pochanke i jakby przeczysz jej wizerunkowi i bardzo powszechnej opinni :!: i probujesz insynuowaĂŚ, Âże to Âże pochanke jest ÂżonÂą mĂŞÂża to jest tylko przypadek jej teraÂźniejszej pozycji i Âże pieczyĂąski chcia l AnitkĂŞ tylko razem z pochanke a Anitka siĂŞ nie zgodziÂła :!: Nie to sÂą kompletne bzdury bo:
1. PieczyĂąski mĂłwiÂł wyraÂźnie Âże pochanke jest zamiast Anitki(tzn.news z wm dokÂładnie o tym byÂł :!: )
2. PamiĂŞtaj o tym(a widzĂŞ Âże zapomniaÂłaÂś) Âże Anitka zawse pochanke chwaliÂła(np.press) a zapewniam ciĂŞ Âże tak szybko zdnai nie zminiÂła i w mgnieniu oka nie uznaÂła siebie za niewiadomo kogo :!:
3. Anitka mĂłwiÂła na rozdaniu wiktorĂłw o wspaniaÂłych ludziach wiĂŞc dopiero mogÂła zmieniĂŚ opinnie po tym co sie stao we wrzeÂśniu :!:
4. To, Âże bĂŞdzie Grzegorz Kajdanowicz byÂło juÂż wiadomo w poÂłowie sierpnia i pamiĂŞtam Âże w newsie w ktĂłrym byÂło to napisane byli wszyscy dotychczasowi prowadzÂący oprĂłcz Anitki :!:
5. Wszyscy pamiĂŞtamy, Âże Anitka w osattnim okresie smutna nie byÂła i nic nie wskazywaÂło Âże odejdzie :!: :cry:
6. To, ¿e j¹ wyrzucaj¹ to by³¹ to bardzo szybka i nag³a decyzja tzn. najprawdopodobnie mogli trzymaÌ to w tajemnicy llub pochanke siê naglke zachcia³o i powiedzia³a ¿e chce tam byÌ :!: i w takim razie 5 soób to by³oby za du¿o :!:
7. POza tym kajdanowicza mogli wrzuciÌ do faktów aby mia³ swój program i aby mieli pewnoœÌ ¿e tam zostanie bo jest dobrym reporterem etc...
8. Musieli kogoœ daÌ do popo³udniowych a pomysleli sobie ze kajdanowicz jest od pocz ¹tku faktów i fakty zna od podszewki i ¿e to ³aœnie on ze wzglêdu na obycie musi tam zostaÌ. Anitka na pocz¹tku prowadzi³a fakty popo³udniowe i mo¿e chcieli akurat aby w tych faktach by³y 2 kobiety i przypuszczam ¿e dla nich wiêkszej ró¿ncy miêdzy mogli nie widzieÌ.
9. Kajdanowicz ma tam znajomoœci i s¹dze, ¿e problemem nie by³o dla niego za³atwienie sobie tej fuchy :!: Przypomnê, ¿e na samym pocz¹tku fakty tworzy³ miecugow a on tez tam ma du¿o do gadania i te¿ wcale nie musal byÌ przeciwny pojawieniu siêjego w g³ównych :!:
10.Anitka nie jest tak gÂłupia aby rezygnowaĂŚ z faktĂłw i na rzecz tego egzystowaĂŚ w porankach i w popoÂłudniowych :!:
11. System prowadzenia faktĂłw jest znany i niezmienny odm lat i w zaÂłoÂżeniu jest, Âże jedna osoba prowadzi fakty przez caÂły tydzieĂą :!: W tym przypadku byÂło to kilka osĂłb czyli: Âś.p Marcin, pochanke i ryman :!:
Oni mieli prowadziĂŚ te fakty na zaminĂŞ od pn.-pt. :!: i jest dfo tego jedna osoba od bardzo dawna dana do faktĂłw w weekedn i w tym wypadku wybrali kajdanowicza :!:
12. Jest jeszce coœ co jest peanikiem. Jakby Anitka i pochanke mieliby równo¿êdn¹ pozycjê i prowadziliby tyle samo razy fakty to podstawowym k³opotem by³oby w takiej sytuacji wytypowanie osoby do zdobycia telekamery czy wiktora :!: Wybraki po prostu jedn¹ z nich i wszytko :!: :cry:

Anitce niestety siĂŞ nie chce pracowaĂŚ :cry: Niestety zaczyna z nami chyba prowadziĂŚ jakieÂś gierki :cry:
NIe wiem juÂż o co chodzi :cry: :?:
Tyle pytaĂą bym miaÂł do niej :!: Tyle wÂątpliwoÂści mam co do jej osoby :!: :?: Przez to wszytko zaczynam coraz mniej jej ufaĂŚ :cry:

Kurwa maÌ jêdrzejowska zapierdala 5 razy w tygodniu i wczoraj i dziœ ma studio 24 :!: Dzisaj siedzi od 11 czyli od magazynu 24 h czyli musia¹³ byÌ gdzieœ w pracy na 8 czyli chyba praxcuje gdzieœ po 11h dziennie :!:
A Anitka biedna strasznie siê zmêczy³a po 1 poranku i musi odpocz¹Ì :!:
A moÂże jej nie ma dzsiaj w pracy :!: :?: i ma wolne wtedy kiedy nie jest na wizji a z tym programem to jest trochĂŞ Âściema :!: :?: bo przecieÂż jakby do cholery byÂła to dlaczego nie mogÂłaby poprowadzic tego studfia do jasnej cholery :?: PrzecieÂż te studiu daliby jej na pewno jakby chciaÂła :!:
No wieÌ jest bardzo pradopodobne, ¿e oan nawet tamte studia z radoœci¹ nie bra³a a po prostu musiaa³ bo miecogowa nie by³o a ona musia¹³a siê zgodzieÌ ob nie by³o innego wyjœcia a tak teraz wyjœcie jest wiêc daj¹ jêdrzejowsk¹ :!:
Ostatnio zmieniony piątek 18 lut 2005, 18:14 przez michos, łącznie zmieniany 1 raz.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

probujesz insynuowaĂŚ, Âże to Âże pochanke jest ÂżonÂą mĂŞÂża to jest tylko przypadek jej teraÂźniejszej pozycji i Âże pieczyĂąski chcia l AnitkĂŞ tylko razem z pochanke a Anitka siĂŞ nie zgodziÂła

to moj ulubiony fragment :D :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nic siĂŞ nie zmieni jeÂśli chodzi o informacje i publicystykĂŞ w TVN. Pierwsze wydanie "FaktĂłw" o godz. 16.45 nadal prowadziĂŚ bĂŞdÂą na zmianĂŞ Patrycja Redo i Anita Werner, wieczorne o godz. 19 - Justyna Pochanke, Bogdan Rymanowski, a w weekendy Grzegorz Kajdanowicz.
Ciekawe ile jeszce tak bĂŞdzie :?: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja obstawiam, Âże na jesieĂą Anitka ostatecznie odejdzie z faktĂłw :!: :cry: :cry: :cry: bo osoba ktĂłra ma podobno prowadzi powaÂżny program publicytyczny to raczej nie bĂŞdzie prowadziÂła tak Âśmiecipowatego programu :!: :cry:
Tylko jedno jest cholernie dziwne :?:
ChcÂą z niej zrobiĂŚ publicystkĂŞ ale ona siĂŞ niea nie daje zrobiĂŚ :!: bo odmawia przeprowadzania wywiadĂłw :?: :cry: a wiĂŞc co ona chce dalej robiĂŚ :?:
Czy ona siê boi przeprowadzac wywiady bo boi siê ze mo¿e mieÌ jak¹œ wpadkê :?: czy po prostu nie chce bo myœli ¿e to samo przyjdzie i ona treningu nie potrzebuje :cry: :!: :?:
A co do wywiadu to daÂło siĂŞ wyczuĂŚ tÂą samÂą nutkĂŞ rasowego dziennikarstwa jak w przypadku wywiadu z Pressa
To prawda bardzo Âładnie Anitka ich opisaÂła :!: :D :)
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michos pisze:A zauwaÂżyliÂście, Âże wczoraj w faktach nie byÂło napisĂłw koĂącowych Chyba graficy tvn-u zaspali i wyszÂło na to Âże chyba te fakty jakieÂś ufoludki przygotowaÂły
Moj¹ uwagê bardziej przyku³o to, ¿e poraz pierwszy w nowym studio, tak jak kiedyœ w g³ównych, Anita na koniec chwyci³a szklankê z napojem :lol:

Mam taki mêtlik w g³owie - tu dowiadujê siê, ¿e Anita odmawia prowadzenia Studia24, tutaj znowu, ¿e pisze dla ''SE'' :shock: :!: :!: Brak mi s³ów :!:
Poza tym, chyba bierze mnie grypa :sad: Nie chcê Was pozara¿aÌ :lol: Muszê coœ ³ykn¹Ì, mo¿e wtedy przetrawiê wszystko to co przeczyta³em...
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Poza tym, chyba bierze mnie grypa Nie chcê Was pozara¿aÌ Muszê coœ ³ykn¹Ì, mo¿e wtedy przetrawiê wszystko to co przeczyta³em...
No chyba rzeczywiÂście musisz to przetrawiĂŚ bo nie wysiliÂłeÂś siĂŞ :lol:
Ja teÂż mam mĂŞtlik i chaos w gÂłowie i powoli nic tu nie rozumiem :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Black kuruj siĂŞ wszyscy mamy metlik w gÂłowach :)
reszta póŸniej jak obejrzê Kutynê :) bo Fucktów dzisiaj nie bedzie siê da³o ogl¹dac ;)
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Black kuruj siĂŞ wszyscy mamy metlik w gÂłowach
kuruj siĂŞ abyÂś tu nam nie chorowaÂł :!: :lol: ZdrĂłwka ÂżyczĂŞ :)
Nie wiem moÂże ciebie black trafi jakaÂś odkrywcza czy moÂże na coÂś naprowadzajÂąca myÂśl :?: Wiem, Âże to trudne i rĂłwniez smutne cholernie :cry: Trudno nam wszytkim teraz jest pisaĂŚ ale co nam wiĂŞcej pozostaÂło jak juÂż oglÂądac jje za czĂŞsto nie moÂżemy :cry: :cry: :cry:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

DziĂŞki, lepiej juÂż siĂŞ czujĂŞ :smile:
Przyznajê, ¿e dziœ dozna³em podwójnego szoku :shock: Najpierw ze z³oœci, a póŸniej z ... lekiej dumy. Wszystkiemu oczywiœcie winna ''nasza Anitka'' :!: Co w niej siedzi :?: Doprawdy nie rozumiem i chyba póki co nie zrozumiem ani ja ani Wy :!: :sad:
Padaj¹ podejrzenia, ¿e to Anita sama rezygnuje z prowadzenia wszystkich programów (³¹cznie z Faktami g³.), a to by oznacza³o nie tyle to, ¿e nie nadaje siê na dziennikarkê, ale ¿e ma nogi do szyi, a mózg wielkoœci ³ebka od szpilki :!: A wszyscy doskonale wiemy, ¿e tak nie jest :!: :!: :!:

A wiĂŞc moje stanowisko w sprawie:
michos pisze:Po tym jakiego przed chwilÂą dostaÂłem maila od kogoÂś zmieniÂłem caÂłkowicie zdanie o Anitce i ÂżaÂłuje naprawdĂŞ tego wszytkiego co pisaÂłem o niej do tej p[ory i jak jÂą zawse chwaliÂłem.
Naszej caÂłej Anitce po prostu siĂŞ nie chce pracowaĂŚ i odmawia prowadzenia studia 24 :!:
Na poczÂątku pomyÂślaÂłem, Âże jakiÂś zÂłoÂśliwiec zrobiÂł Ci numer, ale pms od Ciebie rozwiaÂł te przypuszczenia i aÂż mi mowĂŞ, myÂśli i pisaninĂŞ odebraÂło :!: :shock: :shock: ChoĂŚ teraz mam pewne wÂątpliwoÂści, czy to co dostaÂłeÂś w odpowiedzi jest prawdÂą, ale...

Okay, przypuœÌmy, ¿e to prawda, ¿e Anita z w³asnej i nieprzymuszonej woli nie chce przeprowadzaÌ wywiadów. Dlaczego :?: Boi siê :?: Nie czuje siê pewna :?: Pow¹tpiewa w swoje mo¿liwoœci :?: ABSURD :!: Przecie¿ zgodzi³a siê prowadziÌ od wrzeœnia jeszcze powa¿niejszy program :!:
A wiêc stroi fochy jak ma³a dziewczynka, obrazi³a siê na amen, za to, ¿e wyrzucili j¹ z g³ównych i zast¹pili ''sympatycznym :wink: au+omatem :twisted:'' i odmawia pojawiania siê na wizji, niczym strajkuj¹cy odmawiaj¹cy przyjmowania po¿ywienia, aby wymusiÌ godne warunki pracy, a nie och³apy :?: :!: Ale to by znowu oznacza³o, ¿e Anita ma niezwykle mocn¹ pozycjê w tvn, ¿e mo¿e sobie pozwoliÌ na nie przyjmowanie zleceù prowadzenia Studia24 :!: Przecie¿ mogliby jej powiedzieÌ: nie to nie, s¹ inni na twoje miejsce. A ona ca³y czas, co prawda tylko raz w Poranku i dwa razy w popo³udniowych, ale pojawia siê na wizji i pracuje w tvn.

Co wiĂŞcej pisze artykuÂł do gazety o kolegach (zdaje siĂŞ, Âże nawet dobrych kolegach) z pracy :shock:
Tekst bardzo mi siĂŞ spodobaÂł, chociaÂż Sekielski i Morozowski nie aÂż tak :lol: Ale dlaczego akurat o nich i dlaczego Anita :?:
O nich, bo z pewnoœci¹ szykuje siê im ''Wiktor'', wiêc promocja. Ale dlaczego Anita :?: Bo jest dobra, ma œwietny styl, doœÌ ciêty jêzyk :?: Haa! Akurat! Najpierw pozbywaj¹ siê jej z g³ównych faktów, a póŸniej nagle zlecaj¹ ''zrobienie Przeœwietlenia'' Seki i Morozo, tak jakby tego lepiej nie móg³ zrobiÌ au+tomat :twisted: albo Ryman :twisted: :?:

Jedno przypuszczenie wyklucza drugie, jakakolwiek, poczÂątkowo wydawaĂŚby siĂŞ mogÂło sensowna odpowiedÂź, staje siĂŞ po chwili przemyÂśleĂą pozbawionÂą jakiegokolwiek sensu :shock:

WidaÌ, ¿e mój szok nie min¹³ :?: Czy tylko mnie siêtak wydaje :?: :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Przyznajê, ¿e dziœ dozna³em podwójnego szoku Najpierw ze z³oœci, a póŸniej z ... lekiej dumy. Wszystkiemu oczywiœcie winna ''nasza Anitka'' Co w niej siedzi Doprawdy nie rozumiem i chyba póki co nie zrozumiem ani ja ani Wy
Identycznie siê czuje chocia¿ do jakiegoœ czasu mia³em do niej coraz wiêcej w¹tpliwoœci i ró¿ne myœli mi przychodzi³y do g³owy ale to co siê sta³o dzsiaj by³o jendka szokiem :cry: Cz³owiek mia³ jednak nadziej, ¿e to moz e nie tak :?: ¯e to jednak Anitka jest tu bez winy a tu siê okazuje, ¿e to jest na jej w³asn¹ proœbê a raczej odmowê :cry:
Nie wiem mo,.ze ona nie jest do koĂąca Âświadoma tego co robi, gdzie jest, w jakiej sytuacji siĂŞ znajduje i co dalej z niÂą bĂŞdzie :?: MoÂże jednak w jej gÂłowie, myÂślach nastÂąpiÂł pat :?: tzn.zanik zdolnoÂści reakcji na bodÂźce pÂłynÂące z zewnÂątrz :?: :cry: Moe tak jak mĂłwiÂła kiedyÂś z jednym z wywiadĂłw, Âże ma kÂłopot z podejmowaniem szybkich i trafnych decyzji :?: moÂże to wÂłaÂśnie jest ten kÂłopot :?:
MoÂże Anitka chce widzieĂŚ jakiÂś Âświat wymyÂślony przez niÂą ale nie realny. MoÂże jej wiara w luzi jest zbyt wielka :?: A moÂże wiara we wÂłasne moÂżliwoÂści przekracxza zdolnoÂści osiÂągniĂŞcia upragnionego celu :?:
Jasna cholera wszĂŞdzie te znaki zapytania :?: :cry: Czy tu jest jeszce coÂś jasne :?: Chyba nie :cry:
I jak tu teraz aktualna jest myÂśl Kartezjusza: :Wiem Âże nic nie wiem :!: :cry: OdnoszÂąc to tylko do tego przypadku moÂżna z powodzeniem tak powiedzieĂŚ :cry:
Padaj¹ podejrzenia, ¿e to Anita sama rezygnuje z prowadzenia wszystkich programów (³¹cznie z Faktami g³.), a to by oznacza³o nie tyle to, ¿e nie nadaje siê na dziennikarkê, ale ¿e ma nogi do szyi, a mózg wielkoœci ³ebka od szpilki A wszyscy doskonale wiemy, ¿e tak nie jest
SÂłuszna uwaga :!: PrzecieÂż obraz Anitki z kaÂżdego wywiadu, z kaÂżdej wypowiedzi i z jej sposobu bycia i ze wszytkiego co w tym Âżyciu robiÂła i co przeÂżyÂła rysowaÂł siĂŞ jako bardzo mÂądrej, inteligentnej, mÂłodej i przede wszytkim Âświadomej tego co robi dziewczyny :!: Cholernie ambitnej, inteligentnej i nie poprzestajÂącej na tym co juÂż osiÂągneÂła. IdÂącej, szukajÂącej nowych rozwiÂązaĂą :!:
Okay, przypuœÌmy, ¿e to prawda, ¿e Anita z w³asnej i nieprzymuszonej woli nie chce przeprowadzaÌ wywiadów. Dlaczego Boi siê Nie czuje siê pewna Pow¹tpiewa w swoje mo¿liwoœci ABSURD Przecie¿ zgodzi³a siê prowadziÌ od wrzeœnia jeszcze powa¿niejszy program
Masz racje ale jednak wywiad to dla niejh rzecz bardziej obca, niezbadana ale w takim razie dlaczego nie chce jej poznaÌ :?: Dlaczego nie chce siê rozwijaÌ :?: Dlaczego sama z tego rezygnuje :?: Dlaczego nie ma œwiadomoœci tego, ze podobno ma prowadziÌ nowy program publicystyczny gdzie na praktykê i na wyrabianie siê nie bêdzie ju¿ czasu :!: :?: Dlaczego kiedyœ by³a w mije tak niesamowita pasja i ciekawoœÌ zawodu a¿ tu nagle wszytko zniknê³o i pojawi³o si,e uciekanie, znikanie gdzieœ na bok :?: Czy ona tego nie widzi czy nie chce widzieÌ :?: czy coœ lub ktoœ jej to widzenie zas³ania :?: Przecie¿ jak ktoœ chce daÌ jej szanse to dlaczego nie chce jej wykorzytstaÌ a przynajmeij siê z ni¹ zmierzyÌ :?:
A wiêc stroi fochy jak ma³a dziewczynka, obrazi³a siê na amen, za to, ¿e wyrzucili j¹ z g³ównych i zast¹pili ''sympatycznym au+omatem '' i odmawia pojawiania siê na wizji, niczym strajkuj¹cy odmawiaj¹cy przyjmowania po¿ywienia, aby wymusiÌ godne warunki pracy, a nie och³apy
Ale wtedy mo¿na by zadaÌ pytanie :!: :?: Gdzie ta ambicja :?: Gdzie si³a przebicia :?: Gdzeio to co zmusza cz³oweika to stawiania sobie nowych wyzwaù :?: Ale przecie¿ jak ona jest nieœwiadoma tego ¿e nie pojawianie siê na wizji wi¹¿e sie ze œmierci¹ medialn¹ i wykluczniem i zast¹piniem przez inne osoby to naprawdê jest z ni¹ gorzej ni¿ myœla³em :!: :?: :cry:
Ale to by znowu oznaczaÂło, Âże Anita ma niezwykle mocnÂą pozycjĂŞ w tvn, Âże moÂże sobie pozwoliĂŚ na nie przyjmowanie zleceĂą prowadzenia Studia24 PrzecieÂż mogliby jej powiedzieĂŚ: nie to nie, sÂą inni na twoje miejsce. A ona caÂły czas, co prawda tylko raz w Poranku i dwa razy w popoÂłudniowych, ale pojawia siĂŞ na wizji i pracuje w tvn.
Ale przecie¿ ka¿dy wie, ¿e pozycjê dziennikarza okreœla siê przez prowadzone przez niego programu i czêstotliwoœÌ wystêpowania na wizji :!: :!: :!: Wtedy kiedy jesteœ kiedy coœ tworzysz, kiedy jesteœ widoczny, kiedy jesteœ lubiany i ceniony to jesteœ kimœ :!: a przede wszytkim nie znikasz :!: To oprócz widzów istnieje tak¿e œrodowisko z którym powinno siê trzymaÌ kontakt a œrodowisko ocenia cienbie po tym jak wykonujesz swoj¹ pracê, gdzie ciê mo¿na zobaczyÌ i jak czêsto :!:
Przecie¿ jednak pracuje siê te¿ dla kogoœ :!: Dla widzów to rzecz oczywsista, dla zadowolenia szefów a wtedy jak naprawde jesteœ dobry i jak siê wyró¿niasz(a wiemy ¿e Anitka jest charakterystyczna i to bardzo)to nagrody przyjd¹ w swoim czasie :!:
Ale ta mcna pzycja to jest dopiero absurd :!: PrzecieÂż jak siĂŞ ma mocnÂą to siĂŞ to wykorzystuje :!: i jak siĂŞ ma mocnÂą to twoja osoba powinna byĂŚ oczekiwana przez szefĂłw a przecieÂż ich polecenia trzeba wykonywaĂŚ i siĂŞ z nimi liczyĂŚ :!:
Ale przcieÂż pamiĂŞtamy AnitkĂŞ z ostatnich miesiĂŞcy i jej przygnĂŞbiebnie :!:
Co to niby dla jaj byÂło :!: :?: Swoje humrki nam przedstawiaÂła :!: :?:

Ale jaknby mia³¹ mocn¹ pozycjê to dlaczego by wylatywa³a z faktów :?:
Przecie¿ widzieliœmy jak ta praca j¹ poch³ania i ¿e jest tu po prostu geniuszem :!: Przecie¿ robi³a to z pasj¹ i chcia³a to robiÌ dalej :!: Mówi³a ¿e kocha to co robi i nie potrafi ¿yÌ bez tv :!: A wiêc czy mi³oœÌ przemija czy mi³oœÌ chce odsun¹Ì :?: czy mo¿e mi³oœÌ zamieni³a siê w olewactwo wszytkiego :?:
Co wiĂŞcej pisze artykuÂł do gazety o kolegach (zdaje siĂŞ, Âże nawet dobrych kolegach) z pracy
Tekst bardzo mi siĂŞ spodobaÂł, chociaÂż Sekielski i Morozowski nie aÂż tak Ale dlaczego akurat o nich i dlaczego Anita
O nich, bo z pewnoœci¹ szykuje siê im ''Wiktor'', wiêc promocja. Ale dlaczego Anita Bo jest dobra, ma œwietny styl, doœÌ ciêty jêzyk Haa! Akurat!
No Âłasnie przecieÂż na pewno przypadkeim tam siĂŞ nie pojawiÂła :!:
TYm bardziej, ¿e s sekim ju¿ nie pracuje :!: Przecie¿ on jest reporterem wiêc jest w terenie bardzo czêsto z w tvn-nie zajmuje siê Faktami a póŸniej przeœiwetkleniem o 20.30 :!: ale przeciez wtedy Anitki ju¿ na pewno dawno nie ma w pracy :!:
Najpierw pozbywaj¹ siê jej z g³ównych faktów, a póŸniej nagle zlecaj¹ ''zrobienie Przeœwietlenia'' Seki i Morozo, tak jakby tego lepiej nie móg³ zrobiÌ au+tomat albo Ryman
ZapomniaÂłeÂś jeszce o pewnej pani :!: ktĂłra pracowaÂła z morozowskim w radiu zet :!:

A moÂże AnitkĂŞ tam wszyscy bardzo lubiÂą i wielu siĂŞ z niÂą przyjaÂźni tylko szefowie niechĂŞtni :?:

BoÂże mĂŞtlik i caÂły czas te znaki zapytania :!: :cry: ÂŻanego pewniaka :!: :cry:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

uhhh niestety nie tylko Black ty nie wiesz o co biega z naszÂą AnitkÂą... :)
wiemy ze to Âświetna dziennikarka i ambitna osĂłbka a tu taki szok...
ChoĂŚ teraz mam pewne wÂątpliwoÂści, czy to co dostaÂłeÂś w odpowiedzi jest prawdÂą, ale...
Niestety to chyba prawda...ale przyczyny takiego obrotu sprawy moga byÌ ró¿norakie...
Od fochĂłw rozpuszczonej dziewczynki po modny ostatnio strajk w celu polepszenia warunkĂłw pracy...ale jednak to by oznaczaÂło ze Anitka ma dobrÂą pozycje w tvn i moze sobie tam robiĂŚ co jej siĂŞ Âżywnie podoba... :? A to z koleji wydaje siĂŞ byĂŚ niemmoÂżliwe
Haa! Akurat! Najpierw pozbywaj¹ siê jej z g³ównych faktów, a póŸniej nagle zlecaj¹ ''zrobienie Przeœwietlenia'' Seki i Morozo, tak jakby tego lepiej nie móg³ zrobiÌ au+tomat Twisted Evil albo Ryman Twisted Evil Question
MoÂże siĂŞ z Rymanem nie lubiÂą, a nikt przy zdrowych zmysÂłach nie daÂł by przeprowadziĂŚ nieczegokolwiek A*tomatowi...:)
Jedno przypuszczenie wyklucza drugie, jakakolwiek, poczÂątkowo wydawaĂŚby siĂŞ mogÂło sensowna odpowiedÂź, staje siĂŞ po chwili przemyÂśleĂą pozbawionÂą jakiegokolwiek sensu Shocked
Jak wszystko w tej zagadce tu wszystko powoli przestaje mieĂŚ sens...

Michos wiesz ze nie mam tvn 24 i to wszystko mi siĂŞ pierdoli ja mam na myÂśli to co jest po poranku tam jest dzieĂą na Âżywo i studio 24 ale tam chyba teÂż jest magazyn 24 ??? czy nie ? nieniej jednak mi chodzi o to co zawsze prowadzi JĂŞdzrzejowska i TwĂłj informator teÂż miaÂł chyba to na myÂśli :)
Oczywiœcie mo¿e byÌ tak, ¿e myœli ¿e jest tak doskona³¹ ¿e mo¿e sobie wybieraÌ prowadzone pzrzez soiebie programy i nie mmusi ju¿ siê szkoliÌ w programach.
A jak tak jest a jest to bardzo prawdopodobne to oznacza Âże sodĂłwka maksymala Anitce uderzyÂła do gÂłowy Exclamation Crying or Very sad
a ja myœlê ¿e ona tym koteryjnym cwelom chce coœ pokazaÌ swoim uporem.. albo poprostu nie chce siê dziewczyna zacharowywac.. nie wiemy jak to jest...choÌ wed³óg mnie powinna byÌ czêsciej na wizji :)
W tej chwili wybielasz ze wszytkiego pochanke i jakby przeczysz jej wizerunkowi i bardzo powszechnej opinni Exclamation
Nie wiem czy taki jest jej powszechny wizerunek...raczej to zdanie wÂąskiej grupy ludzi fanĂłw Anity ktĂłrym jej dobro lezy na sercu....inni majÂą to w doopie :)
Wiem ¿e nie znam ani D¿astiny ani Anitki i nie wiem jakie tam dziwne akcje zasz³y... i nikt z nas tego nie wie... :? Nie wybielam jej ale nie wiemy jak to by³o owszem mamy pewne przypuszczenia które znaj¹Ì koteryjnoœÌ i nepotyzm tvn moga byÌ s³uszne ale nie musza...
i probujesz insynuowaĂŚ, Âże to Âże pochanke jest ÂżonÂą mĂŞÂża to jest tylko przypadek jej teraÂźniejszej pozycji i Âże pieczyĂąski chcia l AnitkĂŞ tylko razem z pochanke a Anitka siĂŞ nie zgodziÂła
Arrow to zdanie te¿ mnie rozpierdala ;) Michos ja nic nie insynu³ujê ;) to nie by³ przypadek myslê ¿e oni t¹decyzjê o œ³ubie dok³adnie przemyœleli :lol: ja przynajmniej jak bym mia³a poœlubiÌ Pochanke albo Pieczyùskiego to bym siê 2 razy zastanowi³a :) :D
1. PieczyĂąski mĂłwiÂł wyraÂźnie Âże pochanke jest zamiast Anitki(tzn.news z wm dokÂładnie o tym byÂł Exclamation )
2. PamiĂŞtaj o tym(a widzĂŞ Âże zapomniaÂłaÂś) Âże Anitka zawse pochanke chwaliÂła(np.press) a zapewniam ciĂŞ Âże tak szybko zdnai nie zminiÂła i w mgnieniu oka nie uznaÂła siebie za niewiadomo kogo Exclamation
3. Anitka mĂłwiÂła na rozdaniu wiktorĂłw o wspaniaÂłych ludziach wiĂŞc dopiero mogÂła zmieniĂŚ opinnie po tym co sie stao we wrzeÂśniu Exclamation
4. To, Âże bĂŞdzie Grzegorz Kajdanowicz byÂło juÂż wiadomo w poÂłowie sierpnia i pamiĂŞtam Âże w newsie w ktĂłrym byÂło to napisane byli wszyscy dotychczasowi prowadzÂący oprĂłcz Anitki Exclamation
tutaj nic innego nie moge zrobiĂŚ jak siĂŞ z TobÂą w stu procentach zgodziĂŚ :(
5. Wszyscy pamiĂŞtamy, Âże Anitka w osattnim okresie smutna nie byÂła i nic nie wskazywaÂło Âże odejdzie Exclamation Crying or Very sad
No wÂłasnie...
6. To, ¿e j¹ wyrzucaj¹ to by³¹ to bardzo szybka i nag³a decyzja tzn. najprawdopodobnie mogli trzymaÌ to w tajemnicy llub pochanke siê naglke zachcia³o i powiedzia³a ¿e chce tam byÌ Exclamation i w takim razie 5 soób to by³oby za du¿o Exclamation
ale widzisz to trochĂŞ przeczy opcji ze to byÂło od dawna ukartowane i ze miaÂł tam byĂŚ A*tomat...przecieÂż na pewno jeÂśli kogoÂś nowego tam chcieli dac to na 100% JustyÂś a nie a*tomata... :?
7. POza tym kajdanowicza mogli wrzuciÌ do faktów aby mia³ swój program i aby mieli pewnoœÌ ¿e tam zostanie bo jest dobrym reporterem etc...
teraz to ty poszedÂłeÂś za daleko w swoich domysÂłach.... :twisted: jak mnie chciaÂłeÂś wkurwiĂŚ to brawo... :evil: On i dobry...niby gdzie....
. Anitka na pocz¹tku prowadzi³a fakty popo³udniowe i mo¿e chcieli akurat aby w tych faktach by³y 2 kobiety i przypuszczam ¿e dla nich wiêkszej ró¿ncy miêdzy mogli nie widzieÌ.
czÂłowiek codziennie siĂŞ uczy czegoÂś nowego :) Nie wiedziaÂłam ze Anitka zaczynaÂła tam...[/quote]
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, Anita zaczynaÂła w popoÂłudniowych, miĂŞdzy innymi dlatego pisaliÂśmy, Âże teraz jÂą uwstecznili. W normalnym (czytaj: wolnym od koterii) Âśrodowisku, po awansie na wyÂższe stanowisko, oczekuje siĂŞ - za owocnÂą pracĂŞ - skoku na jeszcze wyÂższe stanowisko. A Anita nie tylko nie przestÂąpiÂła o prĂłg wyÂżej, ale zepchniĂŞto jÂą o jeden, a moÂże nawet dwa progi niÂżej :twisted:
michos pisze:MoÂże Anitka chce widzieĂŚ jakiÂś Âświat wymyÂślony przez niÂą ale nie realny. MoÂże jej wiara w ludzi jest zbyt wielka :?: A moÂże wiara we wÂłasne moÂżliwoÂści przekracza zdolnoÂści osiÂągniĂŞcia upragnionego celu :?:
A ja bym to wyt³umaczy³ raczej jakimœ urazem w psychice, który byÌ mo¿e ca³y czas j¹ blokuje, parali¿uje. W momencie, gdy prowadzi³a g³ówne fakty, ju¿ mog³o jej siê wydawaÌ, ¿e dobi³a do portu, nagle jej przeœwiadczenie uleg³o rozbiciu, nadzieje i marzenia roztrzaska³y siê jak okrêt o ska³y :!: I podobnie mog³o siê staÌ z zaufaniem do ludzi, z którymi pracuje, do zwierzchników. Teraz wie, ¿e niektórym nie mo¿e ufaÌ, na niektórych nie mo¿e ju¿ liczyÌ :!:
PrzecieÂż widzieliÂśmy jaka zdruzgotana Anita byÂła podczas poczÂątkowych faktĂłw popoÂłudniowych w nowym studio, to nie mogÂły byĂŚ tylko humorki, to byÂł obraz pokonanej, bezbronnej, przybitej, niesprawiedliwe potraktowanej dziewczyny :!: :twisted:
michos pisze:TYm bardziej, ¿e s sekim ju¿ nie pracuje :!: Przecie¿ on jest reporterem wiêc jest w terenie bardzo czêsto z w tvn-nie zajmuje siê Faktami a póŸniej przeœiwetkleniem o 20.30 ale przeciez wtedy Anitki ju¿ na pewno dawno nie ma w pracy
No to mo¿e jednak o tej porze Anita jest jeszcze w pracy :?: Ka¿d¹ woln¹ chwilê spêdza tam, albo z ww³asnej woli, albo z musu :?: Ten artyku³ wskazuje na to, ¿e Anita zna dobrze dziennikarzy, o dobr¹ znajomoœÌ których byœmy siê nigdy nie spodziewali, bo programowo ich drogi raczej zbyt czêto siê nie schodz¹ :!:
kamuii pisze:reszta póŸniej jak obejrzê Kutynê :smile:
KutynĂŞ :wink: Nie Âżebym coÂś do niej miaÂł, ale za bardzo Âświszczy, gdy wypowiada gÂłoski szczelinowe, poza tym moÂże byĂŚ, bynajmniej jest lepsza od Hanki :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Tak, Anita zaczynaÂła w popoÂłudniowych, miĂŞdzy innymi dlatego pisaliÂśmy, Âże teraz jÂą uwstecznili. W normalnym (czytaj: wolnym od koterii) Âśrodowisku, po awansie na wyÂższe stanowisko, oczekuje siĂŞ - za owocnÂą pracĂŞ - skoku na jeszcze wyÂższe stanowisko.
A jej koniec w g³ównych nast¹pi³ dok³andie rok po pojawieniu siê w popo³udniowych :cry: :cry: :cry: Koniec niestety ju¿ ostateczny bo chyba ju¿ nikt nie wierzy ze wróci kiedykolwiek tam :cry:
A Anita nie tylko nie przestÂąpiÂła o prĂłg wyÂżej, ale zepchniĂŞto jÂą o jeden, a moÂże nawet dwa progi niÂżej
Uwstecznienie nastÂąpiÂło na kaÂżdej pÂłaszcyÂźnie :cry: ZarĂłwno w tvn-nie zwykÂłym jak i w tvn24 :cry: Teraz praktycznie jej trwarz nie jest kojarzona z Âżadnym konkretnym programem :cry:
Najlepsza dziennikarka informacyjna prawdopodobnie od wrzeÂśnia moÂże zosatĂŚ caÂłkowicie odsuniĂŞta od jakiejkolwiek informacji i staĂŚ siĂŞ gwiazdÂą publicystyki ale tÂą wiadomo Âże siĂŞ nie stanie jak nie bĂŞdzie chciaÂła przeprowadzac wywiadĂłw :cry: :!:
Przed debiutem w faktach o 19 byÂła caÂły czas obecna w serwisach tvn24 a teraz przed przejÂściem do publicystyki z tÂą materiÂą ma niewiele wspĂłlnego :cry: :cry: :cry:
A ja bym to wyt³umaczy³ raczej jakimœ urazem w psychice, który byÌ mo¿e ca³y czas j¹ blokuje, parali¿uje. W momencie, gdy prowadzi³a g³ówne fakty, ju¿ mog³o jej siê wydawaÌ, ¿e dobi³a do portu, nagle jej przeœwiadczenie uleg³o rozbiciu, nadzieje i marzenia roztrzaska³y siê jak okrêt o ska³y
Prawdziwy dziennikarz przez ca³¹ swoj¹ karierê dziennikarks¹ zabija do jakiegoœ portu i nigdy nie mo¿na powiedzieÌ ¿e siê ju¿ gdzieœ dobi³o i coœ wiecznego osi¹gne³o bo jak ktoœ tak zaczyna myœleÌ to oznacza ¿e prawdziwym dziennikarzem nie jest i raczej pomyli³ swoje role :!: :cry:
MoÂżna powiedzieĂŚ, Âże siĂŞ coÂś osiÂągnĂŞÂło :!: ale nie Âże siĂŞ dobiÂło do portu :!:
Ja myœlê, ¿e ojna mi³a jeszce wile marzen i wile pomys³ów na te fakty i z pewnoœci¹ chcia³a tam zostaÌ ale nagle to wszytko siê skoùczy³o :cry:
Tym bardzie mogÂło to byĂŚ bolesne Âże na samym poczÂątku jÂą tak chwalili i promowali aÂż tu nagle znudziÂła im siĂŞ :cry:
I podobnie mogÂło siĂŞ staĂŚ z zaufaniem do ludzi, z ktĂłrymi pracuje, do zwierzchnikĂłw. Teraz wie, Âże niektĂłrym nie moÂże ufaĂŚ, na niektĂłrych nie moÂże juÂż liczyĂŚ
Niestety tak w³¹snie jest :cry:
PrzecieÂż widzieliÂśmy jaka zdruzgotana Anita byÂła podczas poczÂątkowych faktĂłw popoÂłudniowych w nowym studio, to nie mogÂły byĂŚ tylko humorki, to byÂł obraz pokonanej, bezbronnej, przybitej, niesprawiedliwe potraktowanej dziewczyny
Tak black masz racje :cry: To nie by³y jakieœ tam fochy czy humorki tylko trwa³e przygnêbienie :cry: Pamiêtam jeszce poranki w jej wykonaniu w kilka miesiêcy po wywaleniu jej z faktów :cry: MIa³em wra¿enie, ¿e ona chce to wszytko rzuciÌ w cholere i iœÌ w³asn¹ drog¹ :cry: POdczas wielu poranków nawet nie pokazyw³a grymasu uœmiechu :!: :cry:
No to moÂże jednak o tej porze Anita jest jeszcze w pracy KaÂżdÂą wolnÂą chwilĂŞ spĂŞdza tam, albo z wwÂłasnej woli, albo z musu
Ale po co z w³¹snej woli :?: aby sobie popatrzeÌ jak inni prowadz¹ program czy go przygotowuj¹ czy popatzrÌ sobie na piêkne i nowoczesne studio :?:
A kto i do czego miaÂłby jÂą tam zmuszaĂŚ :?:
Ten artyku³ wskazuje na to, ¿e Anita zna dobrze dziennikarzy, o dobr¹ znajomoœÌ których byœmy siê nigdy nie spodziewali, bo programowo ich drogi raczej zbyt czêto siê nie schodz¹
No w³aœnie i to jest kolejna zagadka :!: A mo¿e s sekim siê tak bli¿ej zaprzyjaŸni³a jak by³a w faktach o 19 :?: ale cholera tutaj widzê kolejn¹ sprzecznoœÌ. Przecie¿ Sekielski mia³¹ niezwykle rzadko swoje materia³y w faktach o 19 w weekendy :!: On pracuje w ci¹gu tygodnia kiedy jest wielka polityka a nie jak wszytko usypia :!:
Morozowskiego moÂże i znaĂŚ dobrze bo jednak on i ona pracujÂą tam od samego poczÂątku istnienia tvn24 :!: i kiedyÂś te dyÂżury trochĂŞ inaczej siĂŞ ukÂładaÂły :!:
Zagmatwane to jest strasznie :!:

Co dalej bêdzie z Anitk¹ :?: bo mi osobiœcie bardzo trudno wyobraziÌ sobie jej przysz³oœÌ :!: :cry:
Od fochĂłw rozpuszczonej dziewczynki po modny ostatnio strajk w celu polepszenia warunkĂłw pracy...ale jednak to by oznaczaÂło ze Anitka ma dobrÂą pozycje w tvn i moze sobie tam robiĂŚ co jej siĂŞ Âżywnie podoba... A to z koleji wydaje siĂŞ byĂŚ niemmoÂżliwe
POwtarzam po raz kolejny, ¿e pozycja zale¿y od prowadzonych przez dziennikarza programów :!: Jak masz mocn¹ pozycjê to mo¿esz byÌ spokojny o swoj¹ przysz³oœÌ :!:
wiemy ze to Âświetna dziennikarka i ambitna osĂłbka a tu taki szok...
Ja w tym szoku dlaej jestem :cry: Nie jestem w stanie tego wszykiego sobie jakoÂś racjonalnie uÂłoÂżyĂŚ :!: :cry:
Michos wiesz ze nie mam tvn 24 i to wszystko mi siĂŞ pierdoli ja mam na myÂśli to co jest po poranku tam jest dzieĂą na Âżywo i studio 24 ale tam chyba teÂż jest magazyn 24 ??? czy nie ? nieniej jednak mi chodzi o to co zawsze prowadzi JĂŞdzrzejowska i TwĂłj informator teÂż miaÂł chyba to na myÂśli
No to trochê siê nie zrozumieliœmy bo ja bardziej mówi³em tam o magazynie 24h o 21 bo w tym jest du¿o publicystki a ten o 11 ma charakter infomracyjny :!: Prowadzenie magazynu 24h wi¹¿e siê z byciem w dniu na ¿ywo i jêdrzejowska jak jest 5 razy w dniu na ¿ywo to 2-3 razy ten magazyn prowadzi :!:
A jĂŞdrezjowskqa czĂŞsto jak prowadzi magazyn 24h o 11 :!: to potem o 18 ma jeszce studio 24 wiĂŞc jest od rana do nocy :!: :twisted:

Kilka razy mia³¹ te¿ miejsce sytuacja gdy marciniak mia³ oprócz magazynu 24h o 21 jeszce studio 24 :!: a Anitka by³a wtedy tylko w faktach popo³udniowych :!: i myœlê ¿e spokojnie to studiu mog³aby mieÌ :!:
które znaj¹Ì koteryjnoœÌ i nepotyzm tvn moga byÌ s³uszne ale nie musza...
To na pewno zaszÂło :!: tylko co byÂło potem to juÂż nie wiemy i co z AnitkÂą potem siĂŞ dziaÂło :!: :?: To siĂŞ zaczĂŞo od Olejnik :!: i Lisa o ostatnio AnitkĂŞ spotkaÂł podobny los :!:
...przecieÂż na pewno jeÂśli kogoÂś nowego tam chcieli dac to na 100% JustyÂś a nie a*tomata...
JuÂż ci to wytÂłumaczyÂłem na gg ale powtĂłrzĂŞ, Âże bycie Anitki i pochanke w jednym programie i to w faktach o 19 nie jest moÂżliwe :!: :!: :!:
WeŸmy pod uwagê taki jeden szcegó³ :!: Jakby mieli obydwie w faktach o 19 porównywaln¹ pozycjê to kogo niby tvn mia³by nominowaÌ do wiktorów czy telekamer :?: Musia³ zdecydowaÌ i w³¹œnie to zrobi³ :!: :cry:
teraz to ty poszedÂłeÂś za daleko w swoich domysÂłach.... jak mnie chciaÂłeÂś wkurwiĂŚ to brawo... On i dobry...niby gdzie....
Nigdzie nie jest dobry :twisted: :twisted: To jest proste i oczywsite :!: :twisted: Ja go szczerze nie znoszĂŞ :!: i zawsze jak oglÂądam fakty z rymanem to przerzucam na inny kanaÂł aby go nie sÂłyszeĂŚ :!: :twisted: Ale skubaniec zawsze robi materiaÂły o tematyce ktĂła mnie najbardziej interesuje :twisted: :twisted: :twisted:
ZresztÂą nie warto tu o nim gadaĂŚ :!:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

michos pisze:Najlepsza dziennikarka informacyjna prawdopodobnie od wrzeÂśnia moÂże zostaĂŚ caÂłkowicie odsuniĂŞta od jakiejkolwiek informacji i staĂŚ siĂŞ gwiazdÂą publicystyki ale tÂą wiadomo Âże siĂŞ nie stanie jak nie bĂŞdzie chciaÂła przeprowadzac wywiadĂłw :!:
Tak to w³aœnie póki co wygl¹da. Z dziennikarki newsowej zrobiono z Anity hostessê œrodowo-porankow¹ :twisted: Zabrano jej mo¿liwoœÌ autoprezentacji na szerok¹ skalê :twisted: Pogr¹¿ono i poni¿ono degraduj¹c do popo³udniowych. Teraz, gdy ktoœ niezorienowany w sytuacji panuj¹cej w tvn, zastanawiaj¹c siê nad powodami odsuniêcia Anity od prowadzenia g³ównych faktów, pierwsza myœl jaka go nachodzi, to: ''pewnie nie by³a taka dobra, jak siê wszystkim wydawa³o'' :twisted: Ale to i tak boli mnie najmniej, krew mnie zalewa, gdy sobie uœwiadamiam, ¿e wychodzi na to, i¿ taki au+omat mo¿e uchodziÌ za lepszego prezntera newsów :twisted: ChoÌ na szczêœcie - ja osobiœcie - z pozytywn¹ opini¹ na jego temat jeszcze siê nie spotka³em :smile: A nawet od moich znajomych mu siê (chyba w tym tygodniu) dosta³o, bo przedstawi³ materia³ o aktualnych stosunkach polsko-rosyjskich i problemie prezydenta nie po ich myœli, zupe³nie inaczej ni¿ to zrobi³ kilka dni wczeœniej (chyba) P³uska. Co i jak dok³adnie nie wiem, ale byli trochê
zbulwersowani, Âże Fakty nie mogÂą siĂŞ zdecydowaĂŚ, po ktĂłrej stronie stojÂą i jakie stanowisko zajmujÂą.
michos pisze:ZapomniaÂłeÂś jeszce o pewnej pani ktĂłra pracowaÂła z morozowskim w radiu zet :!:
Ano zapomniaÂłem :!: byÂło mi tak dobrze w tym zapomnieniu, a Ty mi musiaÂłeÂś przypomnieĂŚ :twisted: :lol: :lol:
michos pisze:WeŸmy pod uwagê taki jeden szcegó³ Jakby mieli obydwie w faktach o 19 porównywaln¹ pozycjê to kogo niby tvn mia³by nominowaÌ do wiktorów czy telekamer Musia³ zdecydowaÌ i w³¹œnie to zrobi³ :!: :sad:
A co ma powiedzieÌ taki biedny... no mo¿e nie taki biedny :lol: ok: co ma na to powiedzieÌ taki ma³y Ryman :?: (nie wiem dlaczego on mi tak zapad³ w pamiêÌ :lol: :wink: ) Harowa³ ca³y rok '04 i co :?: Nic :!: Do telekamer wytypowano jak¹œ Justyœ, która dla wielu widzów, czytelników ''Teletygodnia'' by³a t¹, która pojawi³a siê ''niewiadomo sk¹d'' no i nie dosta³a telekamery :lol: A gdyby tak zaproponowali Rymusia...: mi³y, grzeczny, wra¿liwy, poprawny politycznie, uœmiechniêty, nie narzuca nikomu w³asnego zdania. :lol: Mówiê Wam, ¿e wygra³by z Or³osiem :lol: :lol: :lol: Ca³e rzesze s³a³yby sms-y i kupony w³aœnie na Bogusia :lol: :twisted: :twisted:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: marcin3usb i 18 gości