Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

We wczorajszym ³ódzkim Expresie Ilustrowanym znalaz³em taki tekst:
Express Ilustrowany, 4.03.2005 pisze:DWA DNI NA NARTACH
PochodzÂąca z ÂŁodzi dziennikarka ANITA WERNER jest bardzo zapracowanÂą kobietÂą. Podczas ferii tylko na dwa dni udaÂło siĂŞ jej wyrwaĂŚ z Warszawy, by poszaleĂŚ na nartach w Beskidach.
- Nie wyobra¿am sobie zimowego wypoczynku bez jazdy na nartach. Do szczyrku je¿d¿ê od dziecka, mam tam kilka ulubionych miejsc, w których mo¿na mnie spotkaÌ, ale ich nie zdradzê - powiedzia³a nam Anita Werner.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ona jest z ÂŁodzi??? :shock: :shock: :shock: Jak zwykle o wszystkim dowiadujĂŞ siĂŞ ostatni. :D :D :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No pewnie ze z ÂŁodzi ;) ojj nie czytaÂło sie biografii Anitki :D

Taa Black ta marynara powinna w Âśmietniku wylÂądowaĂŚ koniecznie ;)
a wczoraj minê³o pó³ roku odk¹d Anitka prowadzi³a ostatnie Fuckty.... ;( oczywiœcie tylko Michos zwróci³ na to uwagê...wstyd !!!

Hehe juÂż od dawna wiedziaÂłam ze Anitka jeÂździ do szczyrku musze zapytac koleÂżanek ktĂłre majÂą pensjonaty czy w ktĂłrymÂś z nich nie nocuje Anitka :) szkoda ze miaÂła tylko 2 dni urlopu przydaÂło by siĂŞ wiĂŞcej...
Android <3
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

A oglÂądaliÂście AnitĂŞ Werner w serialu polsatowski "ZostaĂŚ Miss"??
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Ja ogl¹da³em :!: :!: W ogóle fajny serial - szkoda ¿e go ju¿ nie ma :oops: :oops: :mad: :mad: :evil: :evil: Czyta³em w wakcje w dodatku TV do se ¿e mieli wznowiÌ emisjê no ale có¿ chyba nie wznowili....
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

B@r pisze:A oglÂądaliÂście AnitĂŞ Werner w serialu polsatowski "ZostaĂŚ Miss"??
A oglÂądaÂłem. W wakacje w soomie jak przebywaÂłem w Beskidach to byÂłem skazany na TVP3 1 i Polsat. Serial wyjÂątkowy i pare razy widziaÂłemw nim Anite. na graÂła tylko wpoczÂątkowych odcinkach bo pĂłzniej pare osĂłb odeszÂło i nowe twarze siĂŞ pojawiÂły. NIe miaÂła tam wiĂŞkszej roli, graÂła jednÂą z wielu.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

teÂż oglÂądaÂłam ale AnitkĂŞ tam wszystkiego ze 2 razy widziaÂłam i ani razu siĂŞ ie odezwaÂła ;)
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a "Zostac Miss" by³o wczoraj po po³udniu na tv4, zupe³nie przypadkiem w³¹czy³em, odcinek zakoùczy³ sie zaginiêciem ¯yrafy :D :arrow:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Michosa nie ma Blacka nie ma ;( wÂątek podupada ;(

Anitka ostatnio podobno byÂła w poranku i Âślicznie wygladaÂła ;)
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Dzisiaj byÂła w Poranku :arrow:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No faktycznie nie by³o mnie. Trochê zaniedba³em Anitê. Có¿ jest post... trzeba siê czegoœ na ten czas wyrzec...
A teraz ju¿ na powa¿nie, mi³o by³o j¹ zobaczyÌ wczoraj, by³a w doœÌ dobrej formie.
No i cieszy, Âże dziÂś w Poranku dobrze jej poszÂło i Âże Âślicznie wyglÂądaÂła :smile: Oby tak dalej :smile:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No wÂłasnie nie ma Michosa i nie wiadomo o co biega i co tam nowego u Anitki ;) fanĂłw StyÂśki przybywa a wÂątek Anitki zacznie chyba niebawem zalegaĂŚ w otchÂłani Morii ;) Mam nadziejĂŞ Âże Anitka gdzieÂś jest na wizji chociaÂż ja tego nie mogĂŞ zobaczyĂŚ ;)
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A wiĂŞc, to oznacza, Âże fani Anity poszli po rozum do gÂłowy i pod zmienionymi nickami teraz kibicujÂą p. Pochanke :lol: :lol: :lol: :lol:
Okrutnie ÂŻARTOWAÂŁEM :!: - mi to nie grozi :smile:
Fani p. Pochanke siĂŞ mutujÂą :?: :lol: :lol: :lol: No przecieÂż jest taka wspaniaÂła :wink: - to byÂło do przewidzenia, Kamuii nie dziw siĂŞ wiĂŞc temu zjawisku :lol: :lol:
Niech przybywa - taka jest poprawnoœÌ tvn-owska :twisted:
kamuii pisze:Mam nadziejĂŞ Âże Anitka gdzieÂś jest na wizji chociaÂż ja tego nie mogĂŞ zobaczyĂŚ :wink:
Taak, dziœ by³a w popo³udniowych i prezentowa³a siê wyœmienicie - zarówno pod wzglêdem merytorycznym jak i wizualnym. A przed materia³em Mazura ''pou¿ywa³a'' sobie cytuj¹c ostatnie odwa¿ne wypowiedzi Belki (z ''choler¹'' w³¹cznie :lol:) i tak siê uœmiechnê³a, ¿e œnieg za oknem zacz¹³ topnieÌ :smile: No i by³a wyraŸnie rozbawiona faktem pojawienia siê Michaela Jacksona na rozprawie w pid¿amie i kapciach :lol:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Artur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 162
Rejestracja: czwartek 27 sty 2005, 16:42
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Artur »

DokÂładnie to powiedziaÂła przed reportarzem Mazura
W Faktach jeszcze z³ote usta Marka Belki, czyli znajoma Jennifer Lopez, sejm, który do cholery ma wzi¹Ì do roboty i opozycja, która ma siê zamkn¹Ì. Premier ostatnio mocny s³owem, choÌ s³aby zdrowiem. A wszystkich mocnych s³ów wys³ucha³ Maciej Mazur.
:evil2: :evil2: :evil2: :evil2: :evil2: :evil2:

Zreszta sa cale te Fakty w serwisie neozdrady, ale nie wiem, czy da sie to jakos nagrac z real'a
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Hehe Black przyznaj siĂŞ Âże nowi Fani Styski to Ty ;)

ooo to ciesze siĂŞ z jej dobrej formy ;) a o co z tym BelkÂą i cholera chodzi ? ehhh tak to jest jak siĂŞ nie oglÂąda serwisĂłw ;)

hehe Michael w piÂżamie fajnie ;)
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: rex88 i 24 gości