Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

salladyn pisze:
Kajetan pisze: Nie kaÂżdy musi byĂŚ sympatykiem StyÂśki, dobrze wiemy, Âże ta potrafi odwaliĂŚ wydania rodem z "Faktu" czy "SE"
Nie wiemy dobrze ale doskonale Âże Justyna nigdy nie robi czegoÂś takiego o czym tu wspomniaÂłeÂś. Program ma jakieÂś ramy czasowe. (...) DziÂś nic szczegĂłlnego siĂŞ tam nie dziaÂło (nie byÂło Âżadnego przeÂłomu), ale owszem chociaÂż w skrĂłcie moÂżna by o tym przypomnieĂŚ. (...) JeÂśli dalej takie brednie bĂŞdziesz wypisywaÂł o Justynie to fani Justyny juÂż siĂŞ postarajÂą o to by to byÂł twĂłj ostatni post w tym wÂątku :twisted: ;)

Z resztek grzecznoÂści/litoÂści (niepotrzebne skreÂśliĂŚ) nie wspomnĂŞ o tym porĂłwnaniu przez Anet Durczoka, Marciniaka i ... Kajdanowicza do Justyny Pochanke :x
Ma³o jest rzeczy doskona³ych, a zw³aszcza twoja wiedza na temat "styœkowych" "Faktów" - tyle mo¿na wywnioskowaÌ z twojej wypowiedzi powy¿ej :x Jeœli nie przypominasz sobie ¿adnych tabloidów w ostatnim czasie w "Faktach" z Justyn¹ to wychodzi na to, ¿e nie ogl¹da³eœ ich uwa¿nie.. Za to ka¿dy b³¹d Durczoka wytkniesz, stwierdzisz, ¿e program siê stacza, ¿e siê prze³¹czasz na konkurencyjne "Wydarzenia".. A Fakty Justyny - "bezb³êdne", znacznie lepsze ni¿ Kamila.. Dziœ brak Libanu, Faktom zarzuca³eœ w jeden z dni, ¿e nie mia³y go na jedynce (i slusznie, bo wtedy tak "gor¹co" jak w ndz, pon czy wtorek jeszcze nie by³o), a dziœ pominiêcia nie zauwa¿asz :o
Ramy czasowe - mimo tych ram w poniedzia³ek pominiêÌ sporo, a i w pozosta³e dni tematy "jak nie" do "Faktów". Woleli poruszaÌ temat znikaj¹cych poduszek z samochodów, kolonijne ci¹¿e, wow! :twisted:
Tsunami - o tym mieli mĂłwiĂŚ w poniedziaÂłek i wtorek, bo wĂłwczas miaÂły miejsce, nie dzisiaj Pawle :)

I jeœli obiektywnoœc uwa¿asz za brednie (¿e niby ja bredzê?! :evil: ) - có¿.. Cokolwiek twoje stwierdzenie mia³o oznaczaÌ. A w tym w¹tku wypowiem siê nieraz zapewne bo Styœkê lubiê, jestem jej fanem.
pochanke - fanie - w tych "niektĂłrych" nie miaÂłem na myÂśli ciebie :D Na Durczoka nie naskakujesz jak tylko moÂżna..
aveo pisze:powiaÂło grozÂą...
No w³aœnie,nic nie by³o o tsunami i Wa³êsie.A mo¿e to jest taki mechanizm,¿e kiedy coœ ju¿ powiedziane w faktach popo³udniowych,czy w innym paœmie,to bez sensu to powtarzaÌ w g³ównym wydaniu...Nie wiem jak inaczej to wyt³umaczyÌ.najlepiej to przemilczeÌ tsunami,bo teraz wszyscy mówi¹ o expose i to jest najwa¿niejsze.Anita Werner wczoraj w f.popo³udniowych na pocz¹tku wspomnia³a o tym wypadku,a póŸniej ruszy³a polityka.J
Fakty popo³udniowe? Niestety najlepszy program informacyjny w Polsce w wakacje ukazuje siê tylko w jednym wydaniu , a to, ¿e w TVN24 wspomn¹ nie oznacza, ¿e Fakty z danego tematu s¹ ju¿ zwolnione! Przytaczacie tak tego Wa³êsê i tsunami, w pominiêÌ w Fakach Justyny niestety by³o du¿o i to nieraz :? Niewidzieliœcie, có¿ - niektórzy robili capsy nazywo.tvn :twisted:
salladyn pisze: Kajetan ci nie odpowie bo nie lubi pisaĂŚ krĂłtkich postĂłw ;)
:D Odpowiem, wszak post dÂługi. terraX na gadu pytaÂła wiedzÂąc, Âże jestem sympatykiem StyÂśki czemu nic nie piszĂŞ w jej wÂątku - dziÂś napisaÂłem , proszĂŞ 2 posty jednego wieczoru.
Ostatnio zmieniony czwartek 20 lip 2006, 22:42 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Kajetan pisze: I jeœli obiektywnoœc uwa¿asz za brednie (¿e niby ja bredzê?! :evil: ) - có¿.. Cokolwiek twoje stwierdzenie mia³o oznaczaÌ - a w tym w¹tku wypowiem siê nieraz bo Styœkê lubiê, jestem jej fanem.
pochanke - fanie - w tych "niektĂłrych" nie byÂłeÂś ty :D Na Durczoka nie naskakujesz jak tylko moÂżna..
Twoja obiektywnoœÌ to czysty subiektywizm :twisted:

Kajetan pisze:Niewidzieliœcie, có¿ - niektórzy robili capsy :twisted:
MyÂślĂŞ ze ta ironia jest nie na miejscu
:/ Ja kaÂżde FAKTY oglÂądam z uwagÂą a FAKTY z JustynÂą chÂłonĂŞ. Nie mĂłw mi wiĂŞc Âże nieuwaÂżnie oglÂądam FAKTY :x
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

sankcje.oj,nie wywoÂływac wilka z lasu :D
W³aœnie najbardziej nie podoba³y mi sie Fakty,gdy Justyna wróci³a z urlopu,nie dlatego,¿e ooona,ale nie wymieniono innych wa¿nych tematów.Na koùcu zwykle s¹ lekkie i ¿artobliwe,które najlepiej potrafi przedstawiÌ Justyna.Autentycznie mo¿na siê poœmiaÌ,a nie podziwiaÌ nienaturalny uœmiech np Grassa.Obowi¹zkowo w Faktach jest funny-materia³,ale proszê,nie kosztem priorytetowych informacji ze œwiata.Jeœli takie Fakty maj¹ byÌ pod w³adz¹ Durczoka,to mo¿e w koùcu siê oka¿e,¿e tematyka Faktu niewiele siê ró¿ni od Faktów.I to jest kolejny z powodów,czemu nie przepadam za panem Kamilem.A lubiê go za jego rolê macochy w 'Kopciuszku',jest dobrym aktorem...
Prezenter ma wiele wspĂłlnego z aktorstwem,ale niech Fakty nie zaczynajÂą tak graĂŚ pod publiczkĂŞ.Ok,przesadziÂłem.Poczekamy,zobaczymy.Jutro Marciniak.
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Anet
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 20:38

Post autor: Anet »

SkrytykowaĂŚ na tym forum PaniÂą Pochanke to tak jakby wÂłoÂżyĂŚ kij w mrowisko... ja wyraziÂłam tylko swoje subiektywne zdanie tak jak robicie to wy (mnie nie przekonujÂą teÂż wasze argumenty pt. Âświetnie wyglÂąda, Âładny Âżakiet, super nogi) ... JeÂśli chcecie argumentĂłw merytorycznych dlaczego wole Fakty przygotowywane przez inne osoby niÂż Pani Pochanke nie ma problemu. OglÂądajÂąc e wydania FaktĂłw w tym tygodniu miaÂłam wraÂżenie, Âże kartkuje gazety typu Fakt. Zbyt duÂżo tematĂłw z serii „ wlazÂła Âświnia sÂąsiadowi do ogrĂłdka”, uwaÂżam, iÂż niepotrzebnie komentowane sÂą niektĂłre materiaÂły juÂż po ich obejrzeniu- prezenter serwisu informacyjnego ma daĂŚ wprowadzenie do materiaÂłu ktĂłry przygotowaÂł reporter a nie wyraÂżaĂŚ wÂłasne opinie na dany temat (to jest dobry styl w autorskim programie), jest jeszcze wiele innych argumentĂłw ale jest rĂłwnieÂż chyba ten najwaÂżniejszy nigdy nie byÂłam fankÂą Pani PochankĂŞ (staram siĂŞ nie krytykowaĂŚ wyglÂądu ale jeÂśli ktoÂś twierdzi, iÂż Pan Grass ma wymuszony uÂśmiech to jak nazwaĂŚ to co prezentuje Pani Pochanke... ogĂłlnie mam wraÂżenie Âże poÂłknĂŞÂła kij od szczotki i stara siĂŞ wykonywaĂŚ naturalne ruchy tylko ze ten kij uwiera)... no i chyba argument najwaÂżniejszy wole Pana Durczoka wÂłaÂśnie za tÂą jego naturalnoœÌ, profesjonalizm ... WÂłaÂśnie dlatego, ze cenie Pana Durczoka wiem, Âże mĂłj osÂąd nie jest bezstronny... Regularnie Fakty zaczĂŞÂłam oglÂądaĂŚ po jego odejÂściu z WiadomoÂści z TVP czyli od lutego (w tym programie nie ma juÂż Âżadnego profesjonalisty), wiec mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże pod jego „rzÂądami” Fakty odchodzÂą od formuÂły tabloidu widaĂŚ to wydaniach Pana Kajdanowicza i Pana Marcinika niestety chyba Pani Pachanke chcÂąc podkreÂśliĂŚ swojÂą niezaleÂżnoœÌ idzie wÂłaÂśnie w tym zÂłym kierunku... Nie twierdze teÂż, Âże wszystkie wydania PanĂłw Durczoka, Kajdanowicza, Marciniaka sÂą super tak jak nie wszystkie wydania Pani Pochanke sÂą zÂłe...Jeszcze raz podkreÂślam to jest moja subiektywna opinia, ktĂłrÂą mam prawo wyraziĂŚ...
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Nareszcie siĂŞ dyskusja zaczĂŞÂła. :tanczy:
OdniosĂŞ siĂŞ tylko do niektĂłrych wÂątkĂłw. ZwÂłaszcza tych o pominiĂŞciach.
Sporo ich ostatnio.. i trudno powiedzieĂŚ czy to wina Justyny czy koncepcji Kamila. Tak naprawdĂŞ nie wiemy czy Fakty siĂŞ zmieniajÂą czy juÂż siĂŞ zmieniÂły czy dopiero zacznÂą.

W relacjach systematycznie pomijana jest Ukraina, nie byÂło sÂłowa o Czechach, a oba kraje sÂą naszymi sÂąsiadami i duÂż teraz siĂŞ tam dzieje. Warto byÂłoby wiedzieĂŚ co. Wiem jedno, kiedyÂś jak siĂŞ oglÂądaÂło Fakty, moÂżna byÂło dowiedzieĂŚ siĂŞ o wszystkim. Nie byÂło potrzeby zaglÂądania do innych mediĂłw. Teraz tak nie jest. Chwilowo nie mam czasu oglÂądaĂŚ WydarzeĂą, ani innych dziennikĂłw czy TVN24 i jedynym programem informacyjnym, oglÂądanym przeze mnie sÂą Fakty, ktĂłre dostarczajÂą coraz mniej sensownych wiadomoÂści. Gdyby nie gazety....
JednoczeÂśnie nie chciaÂłbym, Âżeby Fakty wyglÂądaÂły tak jak "za Lisa". Za czĂŞsto miaÂłam wraÂżenie, Âże on nas-widzĂłw katuje swoimi obsesjami, tematami, ktĂłre uznaje za waÂżne i inteteresujÂące DLA NIEGO (wszelkie wojny i konflikty miĂŞdzynarodowe, rozrysowywane na planszach i omawiane przez godzinĂŞ).

Polemizowa³abym ze zdaniem Kajetana, ¿e powinno siê znaleŸÌ coœ o Wa³êsie. Temat jak ka¿dy inny, Kaczki tyle krytyki ju¿ wys³ucha³y, ¿e jeden g³os Wa³êsy nic tu nie zmieni. Owszem, móg³ jakiœ reporter o tym wspomnieÌ, ale ¿eby oddzielny materia³ robiÌ. Nie wydaje mi siê... :P
To, ¿e Wydarzenia to umieœci³y, to ¿aden argument.;) By³y takie wydania Wydarzeù które wygl¹da³y jak pierwsza strona Wyborczej. Te same tematy, ta sama kolejnoœÌ, te same wnioski, ten sam punkt widzenia. Lisia robota.

Wiecie czym wczoraj Ziemiec zacz¹³ Wiadomoœci? Zniesieniem podwójnego opodatkowania dla pracuj¹cych w Anglii. Wiêc chyba nie jest tak Ÿle w "Faktach" :devil:
To tyle, bo i tak wszystko nie na temat :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

terraX pisze: Wiecie czym wczoraj Ziemiec zacz¹³ Wiadomoœci? Zniesieniem podwójnego opodatkowania dla pracuj¹cych w Anglii. Wiêc chyba nie jest tak Ÿle w "Faktach" :devil:
To tyle, bo i tak wszystko nie na temat :devil:
Dodam jeszcze Âże Dorota Wysocka-Schnepf w wieczornych "WiadomoÂściach" teÂż zaczĂŞÂła od zniesienia podwĂłjnego opodatkowania pracujÂących w Anglii.
Anet pisze:...mnie nie przekonujÂą wasze argumenty pt. Âświetnie wyglÂąda, Âładny Âżakiet, super nogi...
W takim razie bardzo pobieÂżnie czytasz to forum :hmm: Owszem wypowiadamy siĂŞ na temat tego jak wyglÂąda (bo wyglÂąda piĂŞknie :D ) ale takÂże a raczej przede wszystkim komentujemy: sposĂłb prowadzenia, dobĂłr tematĂłw, jej komentarze itd.
Anet pisze:Zbyt duÂżo tematĂłw z serii „ wlazÂła Âświnia sÂąsiadowi do ogrĂłdka”
W caÂłym tygodniu takich tematĂłw byÂło w sumie moÂże cztery. I proszĂŞ mi do nich nie zaliczaĂŚ materiaÂłu o znikajÂących poduszkach powietrznych bo ja akurat nigdy nie sÂłyszaÂłem o tym Âże zÂłodzieje kradnÂą poduszki powietrzne i bardzo mnie to zaciekawiÂło.
Anet pisze:...staram siĂŞ nie krytykowaĂŚ wyglÂądu ale jeÂśli ktoÂś twierdzi, iÂż Pan Grass ma wymuszony uÂśmiech to jak nazwaĂŚ to co prezentuje Pani Pochanke... ogĂłlnie mam wraÂżenie Âże poÂłknĂŞÂła kij od szczotki i stara siĂŞ wykonywaĂŚ naturalne ruchy tylko ze ten kij uwiera...
K³amstwo i bzdura do potêgi. Chcia³bym ¿eby ten "wymuszony" uœmiech nigdy nie znikn¹³ z twarzy Justyny bo jest osza³amiaj¹cy.
Anet pisze:no i chyba argument najwa¿niejszy wole Pana Durczoka w³aœnie za t¹ jego naturalnoœÌ, profesjonalizm
NaturalnoœÌ :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Poziom jego samozadowolenia z siebie i ze swojego prowadzenia jest pora¿aj¹cy. Czekam a¿ powie -"Boski jestem, co :?:"

Profesjonalizm :?: Wpadki techniczne - prawie zawsze. Dobry dobór tematów - prawie nigdy. Informacje z zagranicy - jak sobie je telewidz narysuje. Informacje z Polski - zawsze i czasem mam wra¿enie ¿e tylko z Polski. Móg³bym wymieniaÌ w nieskoùczonoœÌ.
Anet pisze:Jeszcze raz podkreÂślam to jest moja subiektywna opinia, ktĂłrÂą mam prawo wyraziĂŚ...
To nie dziw siĂŞ Âże my teÂż mamy prawo wyraÂżaĂŚ opinie niekoniecznie zbieÂżne z twoimi :roll:
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Odpowiem pokrĂłtce, bo do swego zdania przekonywaĂŚ nikogo nie bĂŞdĂŞ - Pochanke, Durczoka nie kaÂżdy musi lubi(e)ĂŚ, sÂą ludzie, ktĂłrzy wolÂą tÂą pierwszÂą lub tego drugiego - nie moÂżna nikomu zabroniĂŚ prawa sympatii do kogokolwiek. Ja lubiĂŞ Durczoka, bardziej sympatyzujĂŞ ze StyÂśkÂą, jakie sÂą "Fakty" obojga kaÂżdy widzi.

Salladynie, przesadasz ostro z krytyk¹ "Faktów" z ich szefem, ale masz do tego oczywiœcie prawo :) Z twoim zdaniem siê nie zgadzam, bo wydaù gorszych ni¿ dobre z jego udzia³em jeszcze nie by³o (mo¿e pozza tym pechowym , 20-minutowym , technika im wtedy nawala³a, ¿e ho). Najistotniejsze tematy s¹ zawsze, zagranicê pomija ale nie tylko w swoich wydaniach - mo¿na by pisac, ¿e Styœka ma teraz dobr¹ zagranicê o 19., ale tak siê trafi³o - w Libanie "gor¹co" gdy ta dy¿uruje, u Durczoka wówczas te¿ by³by (Liban) na pierwszym miejscu. Profesjonalizm to nie tylko czytanie z promptera bezb³êdne, bo nam pokazuje Styœ o 19. - to, ¿e Durczokowi zdarzaj¹ siê b³êdy nie skreœla go jako osoby profesjonalnej w³aœnie. I nie zauwa¿y³em, by by³ z siebie zadowolony jak tylko mo¿na, sympatyczny jest i to opinia wielu widzów (polecam sonda¿e, wiadomo jak plasuje siê z nich Kamil a jak Justyna). Zagranica , zagranic¹, ostatnio siê poprawili przecie¿, bloczek w ostatnich wydaniach z Durczokiem bywa³, z Justyn¹ te¿ czêsto nie ma, prawda? :? Zreszt¹ - na litoœÌ bosk¹ - s³aboœÌ poniedzia³kowego wydania zauwa¿am bo o dziwo - m.in. ty salladynie nie skrytykowa³eœ go ani s³owem (a jakby prowadzi³ Kamil ..) 8) W wydaniach Kamila nie ma raczej ¿enuj¹cych tematów a'la poduszki samochodowe, ci¹¿e kolonijne, szkoda przytaczaÌ resztê tabloidu w wykonaniu Pochanke jeszcze sprzed 1 maja..

terraX, o Wa³êsie nie musieli wcale mówiÌ, napisa³em tylko czym np w poniedzia³ek zajê³y siê dobre "Wydarzenia". To nie zmienia faktu, ¿e zamiast poduszek samochodowych i susz mogli daÌ jakieœ wspomnienie o tsunami, materia³ o emeryturach (ma³o wa¿ne? nie s¹dzê).
Ech.. :]
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Kajetan pisze: Najistotniejsze tematy sÂą zawsze, zagranicĂŞ pomija ale nie tylko w swoich wydaniach - moÂżna by pisac, Âże StyÂśka ma teraz dobrÂą zagranicĂŞ o 19., ale tak siĂŞ trafiÂło - w Libanie "gorÂąco" gdy ta dyÂżuruje, u Durczoka wĂłwczas teÂż byÂłby (Liban) na pierwszym miejscu.
NiebyÂłby. Nie raz i nie dwa Durczok omijaÂł najwaÂżniejsze wydarzenia na Âświecie.

Kajetan pisze:Profesjonalizm to nie tylko czytanie z promptera bezb³êdne, bo nam pokazuje Styœ o 19.
Owszem nie tylko. Nie wiem czego ty od niej chcesz. Ma wy³¹czyÌ prompter i nauczyÌ siê na pamiêÌ zapowiedzi do materia³ów :?: :!: Chore :roll: To jak¹ jest prezenterk¹ Justyna pokazuje w "Faktach". To jak¹ jest prowadz¹c¹ i dziennikark¹ w "Magazynie 24 godziny". Na obu "frontach" wypada wyœmienicie.

Kajetan pisze:-(polecam sondaÂże, wiadomo jak plasuje siĂŞ z nich Kamil a jak Justyna).
"BĂłj o to kto jest lokomotywÂą "FaktĂłw" (minimalnie) wygrywa Justyna Pochanke"
To artykuÂł konkurencyjnego serwisu. OpieraÂł siĂŞ rĂłwnieÂż na sondaÂżu. Nie mĂłw wiĂŞc ze Durczok deklasuje Pochanke bo czasem to wÂłaÂśnie Pochanke z nim wygrywa.
Kajetan pisze:Zagranica , zagranicÂą, ostatnio siĂŞ poprawili przecieÂż, bloczek w ostatnich wydaniach z Durczokiem bywaÂł...
Mam siĂŞ cieszyĂŚ z czegoÂś co jest czasami a powinno byĂŚ normÂą :?: :!:
Kajetan pisze:W wydaniach Kamila nie ma raczej ¿enuj¹cych tematów a'la poduszki samochodowe, ci¹¿e kolonijne, szkoda przytaczaÌ resztê tabloidu w wykonaniu Pochanke jeszcze sprzed 1 maja...
Materia³ o poduszkach powietrznych nie by³ ¿enuj¹cy podobnie jak o kolonijnych ci¹¿ach (choÌ gdyby tego materia³u zabrak³o to nic by siê nie sta³o) a "Fakty" nie by³y kopi¹ "Faktu". Bêdziesz mia³ okazjê zobaczyÌ jak wygl¹da telewizyjny tabloid (1 sierpnia rusza "Superstacja")

I jeszcze odniosĂŞ siĂŞ do materiaÂłu o suszach. JeÂśli nie obchodzi ciĂŞ to Âże przez susze za ziemniory bĂŞdziesz pÂłaciÂł dwa razy wiĂŞcej-twoja sprawa. NiektĂłrych to obchodzi.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Odnoœnie sonda¿y: o czym ty mówisz? O tym, ¿e Pochanke mia³a minimalnie wy¿sz¹ ogl¹dalnoœÌ w maju ni¿ Durczok? To o niczym nie œwiadczy akurat, dobrze wiemy dlaczego Kamil przegra³, sobotnie i niedzielne wydanie podczas wizyty papie¿a mu "sonda¿" zani¿y³o (ponad milionowa widownia), z TVP "Fakty" wówczas nie wygra³y. W sonda¿ach popularnoœci ca³y czas wygrywa Durczok, Justyna przegrywa nawet z Or³osiem z "Teleexpressu" (by³o takie badanie popularnoœci prezenterów tv).

Dobrze wiem, jaka StyÂśka jest dobra nie tylko w "Faktach", ale i TVN24, ale do ciebie caÂły czas nie docierajÂą pewne rzeczy.. OdpowiadajÂąc na moje posty mam wraÂżenie, Âże robisz ze mnie wielkiego przeciwnika StyÂśki, a zwolennika Durczoka, a tak nie jest. Ty skreÂślasz Durczoka za to, Âże myli siĂŞ w "Faktach", a Âżadnych minusĂłw w wydaniach Justyny nie widzisz. Poduszki znikajÂące z aut rzeczywiÂście byÂły waÂżniejsze od tsunami czy emerytur, tak uwaÂżasz?
Nie raz w Faktach Justyny temat jeden by³o zakatowanie dziecka (a polityka i to wa¿na dalej), Sepsa w wojsku (có¿ za sensacja, przez kolejne dni ani s³owem nie wspomnieli jak to siê dalej potoczy³o), mo¿naby wyliczaÌ.
Nie mam ochoty dyskutowaÌ skoro nie widzisz ¿adnych minusów w wydaniach prowadzonych przez Justynê - to nie ma sensu, u Durczoka najmniejszy b³¹d wychwycisz..
Skoro przy ma³ych b³êdach jesteœmy: w œrodê podpisali j¹ jako Pchanke, jak¿e to wygl¹da³o :devil: (tak, tak, to nie jej wina..)
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nie mam siÂły tego komentowaĂŚ. Wszystko to jak kulÂą w pÂłot.

Chcesz wiedzieÌ czy tsunami i emerytury by³y wa¿niejsze od poduszek powietrznych i kolonijnych ci¹¿ :?: Tak by³y. A chcesz wiedzieÌ kto ponosi winê za to ¿e ich nie by³o- Durczok. I teraz posypie siê na mnie fala krytyki. Zanim mnie spalicie na stosie i zanim bêdê niemi³osiernie skwiercza³ w ogniu to powiem dlaczego tak uwa¿am.

O tsunami Justyna nie mogÂła powiedzieĂŚ poniewaÂż nie byÂło flasha miĂŞdzynarodowego ( a tam taka informacja powinna siĂŞ znajdowaĂŚ). Nie Justyna zlikwidowaÂła flash. DopĂłki nie przyszedÂł Durczok i nie zrobiÂł z "FaktĂłw" ultrapolskiego programu flash byÂł zawsze. Jestem przekonany Âże gdyby Justyna miaÂła wiĂŞcej do powiedzenia w "Faktach" (tak jak byÂło do przyjÂścia Durczoka) to materiaÂł o tsunami i o emeryturach pojawiÂłby siĂŞ. Nie moÂżna zapominaĂŚ Âże Durczok jest jednak szefem i ma prawo (niestety) decydowaĂŚ co bĂŞdzie w "Faktach" a co nie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

salladyn pisze:O tsunami Justyna nie mogÂła powiedzieĂŚ poniewaÂż nie byÂło flasha miĂŞdzynarodowego ( a tam taka informacja powinna siĂŞ znajdowaĂŚ). Nie Justyna zlikwidowaÂła flash. DopĂłki nie przyszedÂł Durczok i nie zrobiÂł z "FaktĂłw" ultrapolskiego programu flash byÂł zawsze.
Teraz to co piszesz mo¿na nazwaÌ odwracaniem kota ogonem. Zacznijmy od tego, ¿e flesz nie zosta³ zlikwidowany, prawd¹ jest jednak ¿e nie pojawia siê zawsze <a nawet rzadziej ni¿ czêœciej). I nie prawd¹ jest, ¿e ten "znikn¹³" wraz z pojawieniem siê Durczoka o 19. (gdy S³apek zaj¹³ siê tematami polskimi chocia¿by bywa³ rzadziej, czyli ju¿ dosyÌ dawno), bo ju¿ nieraz przed 1 maja i wczeœniej pojawia³y siê FAKTY wy³¹cznie polskie.. (realizowa³y jednoczeœnie has³o "Panoramy"). Wszystko najlepiej zwaliÌ na Kamila, jaki to on z³y jest i w ogóle. 8) Przypominam, ¿e podczas urlopu Styœki o 19. by³o sporo zagranicy, a to Grochot gdzieœ pojecha³, a to Czerwiùska czy Woroch..
Szkoda gadaÌ, Styœka jest zawsze bezb³êdna, zawsze te¿ o 19. pewnie taka by³a :devil:
Ostatnio zmieniony piątek 21 lip 2006, 16:05 przez Kajetan, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

O tsunami Justyna nie mogÂła powiedzieĂŚ poniewaÂż nie byÂło flasha miĂŞdzynarodowego
Ale na litoœÌ Bosk¹! Nikt flesza nie zlikwidowa³, flesz po prostu pojawia siê znacznie rzadziej. Gdybyœ uwa¿niej ogl¹da³ "Fakty", to byœ wiedzia³, ¿e czasami bloczek miêdzynarodowy siê pojawia. I gdyby Pochanke chcia³a taki wstawiÌ, to na pewno Durczok by jej nie zabroni³.
Chcesz wiedzieÌ czy tsunami i emerytury by³y wa¿niejsze od poduszek powietrznych i kolonijnych ci¹¿ Tak by³y. A chcesz wiedzieÌ kto ponosi winê za to ¿e ich nie by³o- Durczok.
Temu, Âże teraz KaczyĂąski jest premierem, teÂż Durczok jest winny! :devil:

Pochanke miaÂła bardzo dobry tydzieĂą (szczegĂłlnie pod wzglĂŞdem prezenterskim, czyli genialne zapowiedzi), ale nie moÂżna wszystkiego zwalaĂŚ na Durczoka...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dobrze nie zlikwidowano flasha. PrzecieÂż pojawia siĂŞ kilka razy na miesiÂąc. To powinno wystarczyĂŚ tak :?:

Ja nie by³em nastawony na absolutne "nie" jeœli chodzi o Durczoka, ale wszystkie moje obawy z nim zwi¹zane sie sprawdzi³y :!: Justyna zawsze potrafi³a znaleŸÌ równowagê miêdzy materia³ami z zagranicy. I co, naprawdê s¹dzicie ¿e akurat wraz z pojawieniem siê Durczoka ten zmys³ u Justyny znikn¹³ :?:

Jest taka zasada w nauce "Brzytwa Ockhama". MĂłwi Âże wszystko rzÂądzi siĂŞ tymi samymi prawami i najprostsze wyjaÂśnienie bywa zwykle sÂłuszne.

Co jest bardziej prawdopodobne. To Âże Justyna nagle zaczĂŞÂła wybieraĂŚ zÂłe tematy, czy byĂŚ moÂże ktoÂś wybiera je za niÂą :?: WedÂług mnie odpowiedÂź nasuwa siĂŞ sama.
Ostatnio zmieniony piątek 21 lip 2006, 16:16 przez salladyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To powinno wystarczyĂŚ tak :?:
Nie Justyna zlikwidowaÂła flash. DopĂłki nie przyszedÂł Durczok i nie zrobiÂł z "FaktĂłw" ultrapolskiego programu flash byÂł zawsze
Ale wÂłaÂśnie Kajetan usiÂłowaÂł Ci udowodniĂŚ, Âże juÂż zanim przyszedÂł Durczok czĂŞÂściowo zrezygnowano z flesza. OczywiÂście, Âże flesz powinien byĂŚ codziennie. I moim zdaniem nie waÂżne, czy miĂŞdzynarodowy, czy polski. Taki bloczek innych waÂżnych informacji byĂŚ powinien, bo ostatnio wiĂŞcej doniesieĂą jest w Panoramie o 16.00, czy Wydarzeniach o 15.45... :hyh: Ale ciĂŞÂżko zwalaĂŚ na Durczoka brak flesza w wydaniu Justyny Pochanke... :? Bo to nie jest tak, Âże od 1 maja bloczkĂłw nie ma. SÂą, czasami. Tak jak przed jego przyjÂściem byÂły juÂż tylko czasami, najczĂŞÂściej chyba w weekendy.
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Chyba ja pierwsza zaczê³am marudziÌ, ¿e flesza zdjêli, wiêc siê ustosunkujê. Nie prowadzi³am statystyk, ale tak "na oko", to od kiedy pojawi³ siê Kamil Durczok, flesza zaniechano. By³y tygodnie, kiedy go w ogóle nie by³o; z moich obserwacji (wci¹¿ na oko) wynika³o, ¿e jak pojawia³a siê Justyna flesz wraca³, choÌ nie w ka¿dym wydaniu; w Kamilowych wydaniach nie by³o go w ogóle.
Nie wiem Salladynie,czy sprawdza³eœ to dok³adnie czy tylko zasugerowa³eœ siê moimi spostrze¿eniami (mo¿e niedok³adnymi). W jednym, moim zdaniem, masz racjê- strasznie du¿o jest wpadek, literówek, itd. w wydaniach prowadzonych przez Kamila. Wystarczy zerkn¹Ì do w¹tku Faktów- kiedyœ nie pisa³o siê o tym wcale. Posty z ostatnich kilku tygodni a¿ roj¹ siê od wyliczania wpadek w Faktach.

@Kajetan, kaÂżdy kto choĂŚ na moment pojawiÂł siĂŞ w publicznej jest popularny i nie wmĂłwisz mi, Âże Kamil wygrywa z JustynÂą w sondaÂżach, tylko dlatego, Âże jest sympatyczniejszy, a nie dlatego, Âże wiĂŞcej ludzi go znaÂło i oglÂądaÂło...
Jak wspi¹Ì siê na szczyty popularnoœci, pracuj¹c w publicznej? - Usi¹œÌ i w³¹czyÌ prompter. Reszta niewa¿na. Taka niestety jest prawda. Gdyby droga Kamila by³a taka jak Justyny dzisiaj nie by³yby najpopularniejszym dziennikarzem. Ale przymykam na to oko i cieszê siê z tego, ¿e redakcja Faktów maj¹ takich popularnych dziennikarzy u siebie.

Mo¿e bêdziemy robiÌ kalendarzyk materia³ów w wydaniach Justyny i Kamila? :devil:
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości