Justyna Pochanke

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

pochanke - fan pisze:dr Wojciech Ryncarz ? czyli ten ---> tu ??
Wedle mojej wiedzy to wÂłaÂśnie on...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 31 lip 2006, 19:02 przez redaktor, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

No tak. Nie wiedzieliÂście? :shock:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Dzisiejsze Fakty:

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ale siĂŞ stĂŞskniÂłem za JustynÂą. NaÂładowaÂłem dziÂś akumlatory oglÂądajÂąc "Fakty" :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

Marcin pisze:No tak. Nie wiedzieliÂście? :shock:
wiesz ... jak do tej pory, nie przyszÂło mi do gÂłowy by go poszukaĂŚ w necie :hmm: :red:
salladyn pisze:Ale siĂŞ stĂŞskniÂłem za JustynÂą. NaÂładowaÂłem dziÂś akumlatory oglÂądajÂąc "Fakty"
no, ja teÂż :lol2: te dni ciszy, bez Justyny, Âźle na mnie wpÂływajÂą ... ach jak dobrze Âże JesteÂś :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe, dziÂś byÂło bardzo dobrze. :D W jednej z zapowiedzi miaÂła taki teks, Âże na poczatku jej siĂŞ to fajnie rymowaÂło. :D Nie pamiĂŞtam juÂż przed jakim materiaÂłem. :spiewa: No i wszystko to co waÂżne byÂło; raczej nic nie przeoczyÂła. :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Marcin pisze:To jej by³y m¹¿. :] Rozstali siê po tym jak na jaw wysz³o, ¿e jest gejem.


To tÂłumaczy,dlaczego Pochanke jest homofobem.Co daÂło siĂŞ zauwaÂżyĂŚ w relacjach dot.Parady RĂłwnoÂści.

Niestety dziÂś wiĂŞcej informacji dowiedziaÂłem siĂŞ z WiadomoÂści,niÂż z FaktĂłw.. :cry: Gdyby nie doskonaÂły DnÂŻ trudno byÂłoby mi oceniĂŚ,ktĂłre dzisiejsze wydarzenia sÂą najwaÂżniejsze.dlatego moje porĂłwnanie wyszÂło takie a nie inne. I tak siĂŞ zastanawiam,co bym oglÂądaÂł,gdyby Pochanke byÂła nadal w TVP,a Fakty i wiadomoÂści leciaÂłyby o tej samej godzinie..Nie,nie,na 1 miejscu - FAKTY 8)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

aveo pisze:To tÂłumaczy,dlaczego Pochanke jest homofobem.Co daÂło siĂŞ zauwaÂżyĂŚ w relacjach dot.Parady RĂłwnoÂści
nie dziwiê siê Jej ani trochê ... tolerancja tolerancj¹, ale jak "m¹¿" oœwiadcza ¿e ci nagle ni z tego ni owego ¿e jest gejem to ... wpó³czujê Styœce ... brrr
aveo pisze:Niestety dziÂś wiĂŞcej informacji dowiedziaÂłem siĂŞ z WiadomoÂści,niÂż z FaktĂłw.. :cry: )
a mi wystarczyÂły Fakty, nie miaÂłem poczucia braku informacji ... ale nie mĂłiwĂŞ ze nie poogladam jeszcze dziÂś wiadomoÂści o 23, ale tylko od tak, zobaczĂŞ co u nich ;)
Ostatnio zmieniony poniedziałek 31 lip 2006, 22:02 przez pochanke - fan, łącznie zmieniany 1 raz.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Pochanke nie jest homofobem. To Âże jest osobÂą wierzÂącÂą a jej cĂłrka chodzi do szkoÂły katolickiej nie oznacza Âże jest homofobem tylko Âże jest osobÂą wierzÂącÂą. Komentarz do "parady rĂłwnoÂści" :?: KaÂżdy ma prawo mieĂŚ wÂłasne zdanie. MoÂżna siĂŞ z tym zgadzaĂŚ lub nie.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

tzn. :uwaÂżasz,Âże osoba wierzÂąca nie jest homofobem,bo wierzy w Boga?To Âżadna zasada.NiektĂłrzy ludzie wierzÂący sÂą homofobami a niektĂłrzy po prostu nie sÂą.
Pochanke wierzÂąca,cĂłrka teÂż,no to fajnie.Kiedy byÂła ta parada,daÂło siĂŞ to zauwaÂżyĂŚ,Âże nie znosi tych ludzi.Teraz,gdy dowiedziaÂłem siĂŞ o jej ex mĂŞÂżu,to jest dla mnie zrozumiaÂłe..MĂłgÂłbym pomarudziĂŚ jeszcze,Âże prawdziwy profesjonalista,musi opanowaĂŚ emocje na wizji itd.ale ona jest tylko czÂłowiekiem.jeÂżeli miaÂłaby byĂŚ znowu jakaÂś tego typu parada,to nie chciaÂłbym,Âżeby Pochanke siĂŞ tym zajmowaÂła w Faktach.to jest jeden z wyjÂątkĂłw,gdy wolaÂłbym Durczoka..
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Nie chcê siê sprzeczaÌ bo nie s³ysza³em tego komentarza do "parady równoœci". Jedno wiem na pewno Justyna nie jest w stanie kogoœ naprawdê nienawidzieÌ. Przeczyta³em dziesi¹tki wywiadów z ni¹ i setki artyku³ów o niej. Ona nie ma w sobie ani trochê nienawiœci. Jestem naprawdê wielkim fanem Justyny (jak to kiedyœ ³adnie nas sklasyfikowa³a TerraX-pochankolodzy) i jako pochankolog mówiê ci- ona nie jest do nikogo uprzedzona.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ja teÂż wÂątpiĂŞ,Âżeby nienawidziÂła.
Skoro uwielbia Tarantino,to moÂże lubiĂŚ innych gejĂłw artystĂłw np Andy Warhola itd.
Ok,ale to nie rozwiÂązuje tego co ma miejsce na wizji,kiedy sÂą tego typu wydarzenia.Tarantino traktuje jako reÂżysera,a homoseksualistĂłw jak homoseksualistĂłw.a nie jak ludzi?nie,nie za daleko powiedziane..W kaÂżdym razie,jej sprawa co myÂśli,co czuje.Tylko poglÂądy czasem ujawniajÂą siĂŞ na szklanym ekranie..Czy sÂą sÂłuszne,czy nie..mnie to nie obchodzi,ja chcĂŞ faktĂłw!
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Jej eks-m¹¿ gejem?! :shock: Jakoœ w to nie wierzê. :nie: Przecie¿ to szanowany i przystojny lekarz. Widzia³am jego zdjêcie. :D Podobno wyjecha³ gdzieœ do Indii. :roll: Tak mówi³a Justyna w jednym z wywiadów. :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:I tak siĂŞ zastanawiam,co bym oglÂądaÂł,gdyby Pochanke byÂła nadal w TVP,a Fakty i wiadomoÂści leciaÂłyby o tej samej godzinie..Nie,nie,na 1 miejscu - FAKTY 8)
:rozglada: :rozglada: Z tego co wiem to Justyna Pochanke nigdy nie pracowaÂła w TVP. :> Nawet chyba gdzieÂś mĂłwiÂła, Âże by tam nie poszÂła. :> DomyÂślam siĂŞ, Âże chodziÂło Ci o Radio ZET? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

aveo pisze:Ja teÂż wÂątpiĂŞ,Âżeby nienawidziÂła.
Skoro uwielbiaTarantino,to moÂże lubiĂŚ innych gejĂłw artystĂłw np Andy Warhola itd
W moim poprzednim poœcie napisa³em ¿e Tarantino jest gejem i chodzi na dodatek z transwestyt¹. Skasowa³em to bo nie jestem tego pewien a w internecie nic na ten temat nie znalaz³em. Jednak Tarantino przyjaŸni siê z gejami i nie ma nic przeciwko homoseksualistom. Osoba która jest homofobem jak sama nazwa wskazuje ma fobiê na punkcie homoseksualizmu. Taka osoba odrzuca ca³kowicie takie osoby i ich twórczoœÌ równie¿ podwa¿a. Justyna tego nie robi. Mo¿e ma taki pogl¹d ¿e homoseksualizm to nie jest coœ normalnego ale to jej prawo. Jeszcze raz mówiê nie s³ysza³em tego komentarza. Akurat tego. Bo komentarze do innych manifestacji s³ysza³em (a w³aœciwie nie s³ysza³em bo ich nie by³o). Myœlê ¿e to nie jest O.K. s¹dziÌ kogoœ po jednej wypowiedzi. Tymbardziej ¿e nie s³ysza³em ani jednego komentarza któryby pad³ z ust Justyny i wyra¿a³ jak¹kolwiek opiniê o gejach i lesbijkach.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości