[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Czyli sta³o siê tak jak wczeœniej pisa³ Kajetan. :D Te¿ uwa¿am to za dobr¹ decyzjê. Mo¿e jak bêdzie spora ogl¹dalnoœÌ to TVN zobaczy, ¿e warto zastanowiÌ siê nad zmian¹ pory emisji. :D Jestem bardzo ciekawy tego wyniku... :mhm:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja mam pytanie: wie ktoœ mo¿e jak nazywa siê ta piosenka, któr¹ dodaj¹ czêsto do materia³ów "na po¿egnanie" uczestnika? Np. dzisiaj w materiale o Tito.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TeÂż chĂŞtnie bym siĂŞ dowiedziaÂł co to za utwĂłr - taki istnie afrykaĂąski...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

DokÂładnie o ten mi chodzi. Strasznie mi siĂŞ podoba i nie wiem jaki jest jego tytuÂł.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Beznadzieja - odpad³a Natalia - moja faworytka po paru odcinkach. :/ Myœlê, ¿e powinna odpaœÌ Anna - by³a najs³absza z ca³ej tej trójki, dziœ taùczy³a kiepsko. :uhh: Natomiast w przypadku ch³opaków bez zaskoczenia. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Wg mnie te¿ powinna odpaœÌ Anna, ale gdybym mia³ wybieraÌ miêdzy Dian¹, a Natali¹ - wybra³bym w³aœnie Nataliê ¿eby odpad³a. A¿ siê Kinga porycza³a. A ¿e odpad³ Tito - to dobrze.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

No wÂłaÂśnie Kinga siĂŞ poryczaÂła. Jak juÂż byÂły napisy to nadal pÂłakaÂła, bo widaĂŚ byÂło. A co do 3 dziewczyn, to sam bym nie wybraÂł bo caÂła 3 byÂła Âświetna. A co do chÂłopakĂłw, to nawet dobrze, chodÂź zamiast tamtego RafaÂła co zostaÂł powinien byÂł Piotr.

[ Dodano: Sro Lis 14, 2007 9:31 pm ]
Nie wiem czy ktoÂś pisaÂł, ale napiszĂŞ. Za tydzieĂą odpadnie tylko JEDNA osoba! W finale bĂŞdÂą 3 osoby. Za tydzieĂą liczĂŞ, ze odpadnie RafaÂł.

[ Dodano: Sro Lis 14, 2007 9:37 pm ]
Sorki, ¿e tak siê dopisuje, ale jeszcze mam coœ do powiedzenia xD Zastanawia mnie fina³! Myœlê, ¿e ogl¹dalnoœÌ mo¿e byÌ nawet do 4 mln. Dobrze, ¿e dali w niedzielê! To poka¿e czy program warto przenieœÌ na sobotê. Ja myœlê, ze tak i na 20:30! Kryminalni w sobotê maj¹ mniejsz¹ ogl¹dalnoœÌ czasami ni¿ YCD. A Kryminalnych mo¿na daÌ na œrodê spokojnie ;)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Gleba i Roofi -dobrze, Âże zostali. A co do dziewczyn to poraÂżka, odpadÂła moja faworytka, a niestety najsÂłabsza dziÂś moim zdaniem byÂła Diana, ale ma takie poparcie u widzĂłw, Âże pewnie ona wygra.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no i dobrze, ze Diana zosta³a ja tam Natalia nie lubi³am ...to, ¿e losowa³a jazz czy wspó³czesny to mo¿e jej wychodzi³o tylko ciekowe jak by wylosowa³a hh albo locking albo taniec brzucha :mhm: :nie:

Diana moÂże taĂączy ciÂągle to electro ale wnusi wiĂŞcej niÂż Anka i myÂśle , Âże to ona odpadnie zatydzien skoro odpasc ma jedna osoba. albo gleba on teÂż tylko jednej dzieidzny prawie taĂące losuje
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

Memory pisze:Diana moÂże taĂączy ciÂągle to electro ale wnusi wiĂŞcej niÂż Anka
Nie s¹dzê. Ania zataùczy³a wiele ró¿nych stylów a Diana- solówki te same i ¿al do Piroga....
]albo gleba on teÂż tylko jednej dzieidzny prawie taĂące losuje
WidaĂŚ Âże YCD nie oglÂądaÂłaÂś; Gleba taĂączyÂł:
Jive'a (2razy), Mambo, Wspó³czesny, Jazz, i parê innych. Najmniej wszechstronni s¹ Diana, Tito (na szczêœcie odpad³!) i Roofie który wczoraj mnie pozytywnie zaskoczy³.

PS. Taniec brzucha byÂł ÂżaÂłosny. Komentarze Pieroga :devil: teÂż.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co do kobiet to powinna odpaœÌ Anna - uwa¿am, ¿e mia³a najs³absz¹ solówkê. No ale nie odpad³a. Mam nadzieje, ¿e kolejnoœÌ z jak¹ podaj¹ wyniki, kto odpad³ nie jest w kolejnoœci iloœci sms'ów - bo to by znaczy³o, ¿e Anka mia³a wiêcej sms'ów od Diany. Kibicuje Dianie i mam nadziejê, ¿e ona wygra. A to jak j¹ zjecha³ Piróg, sprawie, ¿e kibicuje jej jeszcze bardziej! Co do facetów to liczê na glebê, Rafa³ Roofi mnie trochê dra¿ni - zawsze te spodnie z podciêt¹ jedn¹ nogawk¹ i skarpetk¹: Zawsze, na terningach, wystêpach, solówkach - a¿ dziwne, ¿e w tangu nie mia³ :?

A co do Kingi - to ubiĂłr znacznie lepszy. Bardzo siĂŞ wzruszyÂła jak odpadÂła Natalia...
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

czerk pisze:
Memory pisze:Diana moÂże taĂączy ciÂągle to electro ale wnusi wiĂŞcej niÂż Anka
Nie s¹dzê. Ania zataùczy³a wiele ró¿nych stylów a Diana- solówki te same i ¿al do Piroga....
]albo gleba on teÂż tylko jednej dzieidzny prawie taĂące losuje
WidaĂŚ Âże YCD nie oglÂądaÂłaÂś; Gleba taĂączyÂł:
Jive'a (2razy), Mambo, Wspó³czesny, Jazz, i parê innych. Najmniej wszechstronni s¹ Diana, Tito (na szczêœcie odpad³!) i Roofie który wczoraj mnie pozytywnie zaskoczy³.

PS. Taniec brzucha byÂł ÂżaÂłosny. Komentarze Pieroga :devil: teÂż.

e tam ania nie ma osobowosci a dina mambo chciaÂłam przypomnieĂŚ.a Âżal kurcze ten czÂłowiek niedosc , ze co on umie tanczyc w spoÂłczesny(ciekawe czy umie zataĂączyc jak diana albo czy zataĂączy taniec brzucha) pozatym zjechal diane jako konkretnÂą osobe anie taniec .

no w³¹œnie ci¹gle albo towarzyski albo jak czy wspó³czesny to s¹ bardzo podobne techniki...ciekawe co by by³o jakby on tanczy³ hh czy coœ takiego!

diana najlepsza!
Elek
Początkujący
Początkujący
Posty: 59
Rejestracja: niedziela 11 lut 2007, 10:26

Post autor: Elek »

Ale diana tanczy tylko solowki i nic wiecej

Wczesniej nie byli nominowani bo jurorzy podniecali sie ja w sukience oraz to ze tanczyla z mackiem ktory wedlug mnie jest najlepszym tancerzem

i co wy gadacie ze ma odpasc anka skoro to najbardziej utalentowana tancerka to co wczoraj razem z gleba pokazali w jazzie to byl szok, sam pirog wstal i zaczal klaskac... to sa dwie najwspanialsze osoby a ich duet to mieszanka wybuchowa (tylko ze anka ma slabe solowki wiec niech sie bardziej postara)

Ja tam chce zeby odpadl albo roofi albo diana
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Teraz moim faworytem do nagrody g³ównej jest Gleba. A Ania wcale nie ma z³ych solówek, po prostu ma inny styl taùca, i bardzo siê podoba jak taùczy ona i w parze i w solowych popisach, ma sie wra¿enie, ¿e jest taka zwiewna i jednoczeœnie giêtka!
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ja chyba postawie na rafaÂła :)
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości