Wiktory

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Wersja wstĂŞpna newsa juÂż jest: http://tvn.tivi.pl/
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Brawo udaÂło Ci siĂŞ uwieczniĂŚ AnitkĂŞ :D:D :brawo:
dziĂŞki :D

a i cofam to co powiedziaÂłam ze zbulwersowana zadnym Wiktorem nie jestem ----- BaÂłroczyk....!!!!!! NIE NIE i jeszze raz NIE prĂŞdzej z rĂŞkÂą na sercu dalam bym eiktora A*tomatowi
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

To juÂż 3 Wiktor w ciÂągu ostatnich dwĂłch lat dla Pochanke. :D AÂż 3 nominacje dla Majewskiego. :D Nie podobaÂła mi siĂŞ statuetka wiktora publicznoÂści dla Durczoka. MyÂślaÂłem, Âże dostanie jaRichardson albo Majewski. Jak powiedzieli, Âże Richardson druga to praktycznie juÂż ÂświĂŞtowaÂłem, a tu... Durczok. :( Na szczĂŞÂście Monika Olejnik nie dostaÂła Âżadnej nagrody. ZaskozyÂł mnie teÂż brak statuetki dla Sekielskiego i Morozowskiego. JeÂśli chodzi o Lisa, sÂą to statuetki za rok 2004, wiĂŞc pewnie czĂŞÂściowo dostaÂł je teÂżza Fakty. :D Raczej na pewno nie dostaÂłby ich za Wydarzenia.
Bardzo niemiÂła niespodzianka w kategorii aktor i muzyk oraz wiktor dla Federowicza. ZaskoczyÂła mnie nominacja MÂłodkowskiego, ale wiedziaÂłem, Âże jest bez szans.
Jeœli chodzi o sam¹ galê to bardzo mi siê nie podoba³a. Nie tylko za spraw¹ brzydkiej sceny, ale przede wszystkim za spraw¹ Or³osia. Brakowa³oby tylko pary Or³oœ-Torbicka. A fe! Muzyka s³aba. Nie postarali siê. Ale mo¿na powiedzieÌ, ¿e gala ta wyró¿nia³a siê od innych tego typu pod jednym wzglêdem. By³a mierna.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Czy Waldemar Mailicki i jego muzyczne przerwyniki by³y nudne? W¹tpie. PublicznoœÌ na sali bardzo siê œmia³a. Ja te¿. No ale Wy pewnie chcielibyœcie Dodê lub inn¹ Mandarynê.
Czy scena nie by³a oœwietlona? W¹tpie. Zwracam uwagê, ¿e tam nie by³o specjalnej scenografi. Takow¹ tworzy³y w³aœnie œwiat³a i rozsypane na pod³odze "b³yszcz¹ce papierki", które odbija³y œwiat³o z reflektorów. I co najwa¿niejsze gala by³a jedynie wspó³produkowana przez TVP. Radzê czytaÌ napisy koùcowe.

PS czemu Jacek Fedorowicz nie móg³ dostaÌ Super Wiktora? Marcienie nie oceniaj go wy³¹cznie przez pryzmat DTV. Ten facet w telewizji pracuje od 1956r, tj od wprowadzenia sta³ej emisj programu. Nie ma chyba juz nikogo z tak d³ugim sta¿em. Istnieje te¿ coœ takiego jak dorobek oraz ca³okszta³t. Inni potrafi¹ tylko szczerzyÌ zêby oraz prowadziÌ durne programy o gwa³c¹cych duchach.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

JeÂśli chodzi o Malickiego to nic o nim nie pisaÂłem, on uszedÂł.
A Federowicza poprostu nie lubiĂŞ i tyle.
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Ja napiszĂŞ coÂś innego, o czym o dziwo chyba nikt z Was do tej pory nie wspomniaÂł. Nie chcĂŞ siĂŞ wdawaĂŚ w spory czy scena byÂła Âładnie oÂświetlona czy teÂż nie, bo wszak kaÂżdy ma swoje gusta, a o nich dyskutowaĂŚ nie mam zamiaru. NapiszĂŞ tylko tyle, Âże jestem trochĂŞ rozÂżalony faktem iÂż szanowna kapituÂła nie przyznaÂła super wiktora ÂŚP. Marcinowi PawÂłowskiemu. :roll:
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

wiktory

Post autor: zadra »

marcin_pabianice pisze:Ale mo¿na powiedzieÌ, ¿e gala ta wyró¿nia³a siê od innych tego typu pod jednym wzglêdem. By³a mierna.
to wyró¿enienie na tle innych? :shock: mi siê wydaje, ¿e jest wrêcz przeciwnie, to znaczy zazwyczaj podobne gale s¹ beznadziejne, kiepsko prowadzone, z mas¹ ¿a³osnych zartów. I tu by³o tak smao! Tradycji sta³o sie zadoœÌ ;-)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

znĂłw TVP gĂłrÂą tak jak prawie w telekamerwch tylko nie wiem za co dostaÂł solorz za najlepszÂą tv komercyjna ciekawe z ktĂłrej ona strony jest najlepsza same programy dla starych bab(bez urazy) np na zawsze razem nornmalnie gorsze to od ciao darwin ale coÂż niektĂłrzy to lubiÂą ale ja nie mam zamiaru tego oglÂądaĂŚ i jeszcze ten solorz sie wysÂłowiĂŚ nie mĂłgÂł garbus jeden ;/
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

solorz

Post autor: zadra »

PaweÂł:) pisze:znĂłw TVP gĂłrÂą tak jak prawie w telekamerwch tylko nie wiem za co dostaÂł solorz za najlepszÂą tv komercyjna ciekawe z ktĂłrej ona strony jest najlepsza same programy dla starych bab(bez urazy) np na zawsze razem nornmalnie gorsze to od ciao darwin ale coÂż niektĂłrzy to lubiÂą ale ja nie mam zamiaru tego oglÂądaĂŚ i jeszcze ten solorz sie wysÂłowiĂŚ nie mĂłgÂł garbus jeden ;/
Solorz dostaÂł za stworzenie PIERWSZEJ stacji komercyjnej (nie najlepszej). I trudno zaprzeczyĂŚ, Âże Polsat byÂł pierwszy! nie wiem skÂąd ten bĂłl, przecieÂż to jest bez dyskusji.
No i bez przesady, Âże programy sÂą tam gorsze od Cio Darwin. Takiue same! Po prostu takie same, jestnie w TVN lepiej oÂświatlajÂą :wink:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Durczok wygraÂł w kategori najwyÂżej ceniony dziennikarz i piblicysta :D oprĂłcz niego byÂł nominowany ÂŻakowski i Miecugow wiĂŞc raczej bezdyskusyjnie Kamil musiaÂł wygraĂŚ :D:D :brawo:
Justyna - najlepszy prezentere spike - nominowana z OrÂłosiem i Richardson wiĂŞc tez raczej nie moÂżna za bardzo dyskutowaĂŚ z tym wyborem :D :brawo:
Obrazek



Przyznano te¿ specjaln¹ nagrode KABOTYN WIECZORU otzryma³ j¹ Tomasz Lis... a dlaczego ??? zainteresowanych odsy³am do jego ksi¹¿ki !!! Lisek po raz drugi udowodni³ ¿e jest za³osny....:brawo:

Z ciekawostek to nie wiem czy wszyscy wiedza Âże i Jan PaweÂł II otzrymaÂł Wiktora :D[/b]
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

SÂłyszeliÂście MonikĂŞ Richardson? WaliÂła sariĂŞ gaf.
Najpierw przysz³a kolej na Tomasza Siekielskiego, a póŸniej na Tadeusza Kucharskiego. :? Or³osia ju¿ pomijam. :?
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Hej a ja tak okiem przelatywaÂłam i Super ,Âże Wiktora dostaÂła Justyna , Kamik tez moÂże byĂŚ choĂŚ publicznoÂści myslalam Âże Otylka dostanie.

A Liska przegapiÂłam , i jetem ciekawa co mĂłwiÂł jak odbieraÂł nagrodĂŞ??????????
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

mary13 pisze:A Liska przegapiÂłam , i jetem ciekawa co mĂłwiÂł jak odbieraÂł nagrodĂŞ??????????
Same gÂłupoty. nie gadaÂł nic ciekawego. Mimo, Âże to Wiktor 2004, to podziĂŞkowaÂł jedynie ekpie "Co z tÂą PolskÂą?" i "WydarzeĂą". CzyÂżby zapomniaÂł, Âże w 2004 r. prowadziÂł teÂż Fakty w TVN? :evil2:. Ekipie FaktĂłw nie podziĂŞkowaÂł.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

skoro oni zapmnieli o nim... nie dziw siĂŞ
Android <3
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

AleÂż ja siĂŞ nie dziwiĂŞ. UwaÂżam jednak, Âże powinien to zrobiĂŚ, bo nie do koĂąca byÂło sprecyzowane za co dostaÂł tÂą statuetkĂŞ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości