[TVN] Clever - widzisz i wiesz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

WÂłaÂśnie leciaÂła pierwsza (chyba) reklama nowego programu "Clever"
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Pierwsza pojawiÂła siĂŞ dziÂś rano. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

No to przepraszam, nie oglÂądaÂłem rano TVN. Ale reklama nawet fajna i ciekawa tak zachĂŞca do ogladania.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

A ja dopiero kilka minut temu pierwszy raz widziaÂłem zapowiedÂź programu :arrow:
Obrazek Obrazek
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

23 grudnia, w pierwszym odcinku, eksperymentowaĂŚ bĂŞdÂą Marta WiÂśniewska oraz Marcin Meller.
W jednym z kolejnych odcinkĂłw zobaczymy m.in. PawÂła MaÂłaszyĂąskiego i Borysa Szyca.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Nie rozumiem taktyki TVN-u. Program Clever mia³ byÌ nadawany przez zimê, a tu tylko jeden odcinek, a potem pustka. Nie wiem co jest grane. Mo¿e macie jak¹œ hipotezê?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:Nie wiadomo kiedy nowy show wejdzie do ramĂłwki, najbardziej prawdopodobny termin to styczeĂą przyszÂłego roku.
Super Express pisze:Program moÂże pojawiĂŚ siĂŞ na antenie TVN juÂż w grudniu
Biuro reklamy TVN pisze:23 grudnia na antenie TVN wyemituje pilotowy odcinek „Clever! – widzisz i wiesz”.
Pierwsze dwa cytaty s¹ z gazet, stron poœwiêconych mediom, ostatni - oficjalna wiadomoœÌ z TVN. Doskonale wiemy, ¿e informacje nieoficjalne sprawdz¹ siê, albo nie. Nikt z nas nie jest pewny, ¿e TVN od pocz¹tku planowa³ emisjê tego programu na zimê. :> Tak napisa³y gazety. Oczywiœcie ka¿dy chcia³by ogl¹daÌ to w zimowe dni, ale na razie musimy siê zadowoliÌ PILOTEM i czekaÌ na jakiœ komunikat.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Na Wikipedii pojawiÂła siĂŞ bardzo ciekawa informacja:

"Pierwsze wydanie "Clever! - widzisz i wiesz" bĂŞdzie pilotaÂżowym odcinkiem caÂłej serii. PozostaÂłe odcinki zobaczymy prawdopodobnie wiosnÂą."

Czy myÂślicie, Âże to jest prawda? TrochĂŞ gÂłupio. MyÂślaÂłem, Âże program bĂŞdzie w styczniu i w lutym.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Taaaak... newsy na Wikipedii :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe. Oczywiœcie, ¿e to prawda, bo to ja napisa³em. :devil: :lol: Ale tak naprawdê to nie mam pojêcia od kiedy zobaczymy ca³¹ seriê "Clever! - widzisz i wiesz", ale na to wygl¹da, ¿e bêdzie to wiosna. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Kolejne odcinki Clever bĂŞdÂą prawdopodobnie w lutym. Mam nadziejĂŞ, Âże to siĂŞ sprawdzi

[ Dodano: Czw Gru 20, 2007 7:07 pm ]
Na stronie Biura Reklam pojawiÂła siĂŞ ramĂłwka na styczeĂą. 27 stycznia jest ostatni odcinek OdwrĂłconych i zaraz po nim o 21 jest program rozrywkowy. MoÂże to chodzi o Clever? JeÂśli bĂŞdzie w niedziele o 20 bĂŞdzie to bardzo dobra decyzja TVN-u.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

I co sÂądzicie o programie?
Mnie siĂŞ bardzo podoba, grafika teÂż caÂłkiem niezÂła. Czekam na nowe odcinki :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Prolog bardzo fajny. :D Ciekawe eksperymenty, nie ma nudy - zawsze coœ siê dzieje, dobra realizacja, super prowadz¹cy i profesor. Miejscami program przypomina "Brainiaca", ale jest na wiele wy¿szym poziomie. :D Szkoda, ¿e na nastêpne odcinki bêdzie trzeba "trochê" poczekaÌ. Ale wró¿ê programowi jakiœ sukces, bo na razie spotka³em siê z samymi pozytywnymi opiniami. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

r_r16 pisze:I co sÂądzicie o programie?
Program fajny. Przy okazji oglÂądania moÂżna siĂŞ z niego dowiedzieĂŚ wielu ciekawostek. JeÂśli chodzi o grafikĂŞ to moim zdaniem jest to najmniejszy problem, choĂŚ i o niej ciĂŞÂżko mi coÂś zÂłego powiedzieĂŚ. Z niecierpliwoÂściÂą czekam na kolejne odcinki :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Program taki sobie. To pierwszy odcinek, mo¿e kolejne bêd¹ lepsze. W TVN by³o ju¿ mnóstwo takich programów z gwiazdami i ka¿dy koùczy³ jak koùczy³ - niektóre cieszy³y siê du¿¹ popularnoœci¹, inne znika³y z anteny po jednym sezonie. Tak samo bêdzie w tym przypadku.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości