Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: fajny »

Być może tak właśnie będzie. Teraz emitowana jest trzecia transza "Teraz albo Nigdy" z tego co wiem planowane były cztery a wyniki serialu są zadowalające więc ja nie widzę powodów dla których TVN miałby rezygnować z tej produkcji.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

A ja mam nadzieję, że 3 seria "39 i pół" będzie już jesienią, a nie dopiero na wiosnę, no i czekam na zapowiadany serial taneczny, bo Tancerze raz w tygodniu to za mało, przydałoby się jeszcze coś innego w tygodniu :tanczy:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Ja widze,że każda osoba pisząca chce się pozbyć naprawde świetnego programu tvn jakim jest Taniec z gwiazdami,ale to już i tak jest przesądzone że 10 edycja programu znajdzie się w jesiennej ramówce tvn i serial taneczny nie wejdzie w miejsce Tanca z gwiazdami tylko prawdopodobnie to You can dance wypadnie z ramówki i nie będziemy go już oglądać jesienią taneczny serial tvn-u zajmie miejsce You can dance i będzie emitowany już od 2 września o 21:30 w środowe wieczory tak coś czuje że tak bedzie z tego względu że oglądalnośc You can dance nie jet zbyt zadowalająca narazie 4 edycje ogląda około 2 681 021 to nie jest zbyt wysoka oglądalność także przyszłość tanecznego show stoi pod wielkim znakiem zapytania.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Zwróć uwagę, że You Can Dance jest liderem w paśmie kiedy jest emitowane :)
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

Mnie tam TzG zupełnie nie przeszkadza, chociaż raz jest lepiej a raz gorzej :P , bardzo jestem ciekawa 10 edycji, bo 9 jest dość nużąca, no i serialu tanecznego :mhm:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: fajny »

Jeżeli chodzi o "Brzydulę" to zostaje w jesiennej ramówce. Powód - a no taki że zaplanowane jest co najmniej 200 na razie wyemitowano 120 a do końca wiosennego sezonu zostało nieco ponad 2,5 miesiąca w tym czasie TVN nie zdąży wyemitować takiej liczby epizodów, chyba że zdecyduje się na nadawanie serialu w czasie wakacji, co raczej jest mało realne. Co do "Majki" tak naprawdę nic na temat tego serialu nie wiadomo. Nie posiadamy informacji w jakim cyklu będzie emitowany. Być może "Brzydula" będzie emitowana od poniedziałku do czwartku a w piątki "Majka" - o tym dowiemy się najpewniej pod koniec sierpnia, kiedy zaprezentowana zostanie jesienna ramówka TVN.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: mfdtv4 »

Nie spodziewajmy się, że BrzydUla zniknie z anteny tak prędko. Liczbę odcinków rozłożono inaczej niż w kolumbijskiej wersji a być może producenci i TVN zadowoleni z wyników oglądalności przedłużą historię Uli Brzyduli. Jak wiemy tak stało się z Na Wspólnej. Początkowo serial nie przypadł widzom do gustu, zmieniono scenariusz - od tamtej pory (od 100. odcinka) piszą go polscy scenarzyści i proszę. Na Wspólnej mamy już prawie 7 lat na ekranach. Szczerze to wątpię, aby BrzydUla dorównała temu tasiemcowi, ale jedno jest pewne: BrzydUla będzie jesienią na naszych ekranach. 8)

Osobiście uważam, że lepiej jest kontynuować Brzydulę, niż tworzyć kolejny nudny serial o niczym z Joanną Brodzik w roli głównej. Osobiście uważam, że w TVN są ambitne seriale (np. Na Wspólnej, Kryminalni, BrzydUla, W11 czy też 39 i pół) :) :D , ale również w moim odczuciu znajdują się też seriale denne i bardzo powierzchowne, często nużące swoją fabułą (Magda M., Hela w opałach, Teraz albo nigdy!) :( :neutral: :? . To jest tylko moje zdanie. Zdaję sobie sprawę, że Magda M. stała się hitem i w jej ślady poszło Teraz albo nigdy! Ale są to bardzo komercyjne seriale, których fabuła jest nużąca, jednak mimo to tego typu produkcje jak widać mają wielu zwolenników. :P

Myślę, że jesienią zobaczymy Taniec z gwiazdami X (ostatnią edycję), Mam talent 2, You can dance V (taneczne show mimo niskiej oglądalności daje wiele emocji i jest bardzo popularny), Milionerów, Na Wspólnej, Nianię (ostatnia seria), Teraz albo nigdy (ostatnie odcinki), W11, Detektywów, Sędzię Annę Marię Wesołowską, Sąd Rodzinny oraz nowe produkcje takie jak Po prostu Majka, Naznaczony, Grzechy Miłości i nowy "wielkomiejski" serial (Cold feet), który ma być znowu pełen bogatych, pięknych i nieskalanych postaci, które w Krakowie, będą walczyły o miłość, pozycję i szczęście. Słodkie obrazki, przepych mieszkań, a także nieskomplikowana fabuła i "gwiazdy". Do tego dojdzie komercyjne odniesienie do produktów firm nam znanych, takich jak Kinder bueno czy Apart. :uhh:

Na wiosnę spodziewam się jakiegoś kolejnego hitu, który wszedłby w miejsce Tańca z Gwiazdami. Chciałbym również, aby w TVN pojawił się jakiś nowy popularny za granicą teleturniej. Do tego chciałbym zobaczyć oczywiście trzecią transzę przygód przezabawnego Darka Jankowskiego, mówię oczywiście o 39 i pół. Przyznam się szczerzę, że w miejsce Detektywów czy sędziów chciałbym zobaczyć jakiś fajny serial obyczajowy, może Po prostu Majka (swoją drogą w TVN tytuły niektórych produkcji są tworzone na jedno kopyto, np. Pascal: Po prostu gotuj, You Can Dance: Po prostu tańcz) wejdzie w miejsce jednej z powyższych pozycji? Chodzi mi jednak o serial, który buduje emocje, jest bliski codzienności, pełen szczęścia i miłości. Lubię klimaty gdzie "pachnie" chlebem, a akcja rozwija się wokół zwykłych ludzi. Tutaj mam na myśli serial pokroju Na Wspólnej. :D TVN od 2003 roku nie stworzył żadnej tego typu produkcji, bo nie zaliczę do tego gatunku ani Teraz albo nigdy!, Magdy M. czy komediowej BrzydUli ;( . Fajnie gdyby TVN pomyślał również o kinie dla najmłodszych bo tego jest bardzo mało w tej stacji. Rozmowy w toku :o jak najbardziej zostają! Z odcinka na odcinek budzą emocję a historie i bohaterowie są świetnie dobrani. :brawa:

Tyle w temacie :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Jeżeli ktoś tutaj mówi o niskiej oglądalności YCD to totalnie nie potrafi interpretować wyników. Ten program notuje chyba najwyższe udziały dla TVN w grupie 16-49, pierwsze trzy odcinki miały 26,7%! To ogromnie dużo. Biją w tym czasie konkurencję na głowę. Do tego YCD pokazuje TVN jako stację dla młodych i aktywnych, a taniec jest zgodny z linią stacji. Nie widzę powodu, dla którego warto by ściągać YCD. Jestem jednak za tym, żeby była emitowana jedna edycja na rok. Wtedy format tak szybko się nie wyczerpuje.

'Cold feet' jest rewelacyjnym formatem - jak dla mnie jest tym, czego oczekiwałem po 'Teraz albo nigdy!', które okazało się totalnie bez żadnej fabuły, jest jedynie ładnym teledyskiem, reklamówką. Dobrze, że go kończą, szkoda mi jedynie bardzo fajnej ekipy aktorskiej. Niech 'Cold feet' będzie spin-offem z Martą Żmudą-Trzebiatowską :rydzyk:

W ogóle pod względem oglądalności TVN leci w dół w tym sezonie. Poza 'Brzydulą' i właśnie 'YCD' nic nie rośnie!Bardzo wiele zależy od jesiennych nowości...
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: ktos »

Isadora pisze:A ja mam nadzieję, że 3 seria "39 i pół" będzie już jesienią, a nie dopiero na wiosnę, no i czekam na zapowiadany serial taneczny, bo Tancerze raz w tygodniu to za mało, przydałoby się jeszcze coś innego w tygodniu :tanczy:
"39 i pół": trzeci sezon już jesienią
http://film.onet.pl/0,0,1949569,wiadomosci.html
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Tak może macie racje co do You can dance jest liderem w paśmie,ale na zapas nie ma co się przejmować być może będzie faktycznie 5 edycja decyzja w sprawie tego programu nie została jeszcze podjęta.A co do serialu BrzydUla to Pudelek podaje że Joanna Brodzik zastąpi ten serial w jesiennej ramówce i właśnie w miejsce tego serialu ma wejść serial Po Prostu Majka.Natomiast Teraz albo nigdy ma się zakończyć dopiero we Wrześniu ponieważ wszystkie odcinki tej serii nie zostaną wyemitowane tej wiosny troche dziwne ponieważ ja policzyłem że 3 seria miała by się zakończyć w niedzielę 31 maja każda seria liczy 13 odcinków a prace nad tą serią zakończą się już pod koniec kwietnia także nie rozumiem decyzji tvn to znaczy że musielibyśmy na 4 odcinki czekać przez całe wakacje a jeszcze jest czerwiec więc mogłoby się w tym miesiącu zakończyć,a serial ''Cold feel'' ma wejść w takim razie od pażdziernika.Co wy na to Czekam na wasze opinie
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Jeśli podajesz Pudelka jako wiarygodne źródło, to nawet tego nie skomentuję.

W ogóle, nie wiem o co TVNowi chodzi z tym dzieleniem serii na pół. Dziwi mnie to... No i rewelacyjnie, że '39 i pół' wara już jesienią. Szkoda, że to ostatni sezon.
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Tak zgadzam się z tym że bez sensu jest to dzielenie seri,ale coś mi się zdaje że to nie jest prawda ponieważ naprawde,ale każda seria serialu liczy 13 odcinków więc coś jest nie tak,a co do 39 i pół to rzeczywiście szkoda serialu powiem nawet szczerze że 2 seria jest owiele lepsza niż 1 mam nadzieje że 3 seria będzie również świetna.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

A ja uważam innaczej. Według mnie spośród dwoch serii 39ipół ta druga jest gorsza, czekam z niecierpliwością aby się juz zakonczyła i druga i trzecia. Jeśli chodzi o nowośći: Po Prostu Majka, Naznaczony, Cold Feet, serial taneczny, Grzechy miłości + Hela w opałach - myślę że TVN niezdecyduje się na emisję 5+1 nowych seriali. przypuszczam, że Po Prostu Majka, Naznaczony, zostaną przeniesieione na wiosnę... pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: r_r16 »

Naznaczony był już kilkakrotnie przesuwany. Wątpię, aby znowu się tak stało.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

"Zdjęcia do III sezonu trwają już od dziewięciu tygodni, a wejście na antenę TVN planowane jest na jesień.
Co nowego czeka widzów?
Jak już wiemy historia Darka Jankowskiego to nieustający rollercoaster. Raz w górę, raz w dół, generalnie jazda bez trzymanki. Jest ryzyko, jest zabawa. Anarchia i rock’n’roll. Ale tak jak w życiu, za beztroskę trzeba płacić i tak w III serii Dariusz Jankowski będzie zmuszony zacząć wszystko od zera…
Nie będzie mu łatwo. Nowa praca, nowa sytuacja rodzinna, sporo obowiązków i duża odpowiedzialność na głowie rodziny. Najtrudniej przyjdzie Darkowi patrzeć jak Patryk z uporem maniaka, aczkolwiek nieświadomie, będzie kopiować wszystkie błędy jego młodości. Jak zwykle, w podniesieniu się z dna Jankowskiemu pomoże muzyka, dystans do siebie, wrodzona cielęca naiwność i pozytywne nastawienie do innych. "
żródło: http://www.tvn.pl

No to zapewne wtorek już zajęty przez 39 i pół, niedziela po TZG - Cold Feet, grzechy Miłości sobota 20- 20:35 lub 20 - 21, Kobieta na krańcu świata, myślę że w sobotę o 17 25,ciekawe tylko gdzie serial taneczny, majka, i naznaczony... obstawiam ze naznaczony bedzie albo w piątek o 20-21 lub w sobotę 22:30 - 23:30 a serial taneczny w czwartek o 21:30-22:30 ciekawe gdzie majka... pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 4 gości