Jesień 2010 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Według mnie konferencji dziś nie będzie (pewnie przełożyli ze względu na powódź i brak transmisji w "TVN24", chociaż zawsze mnie dziwi, że nie transmitują tych konferencji na "głownym" kanale, bo przecież jego przede wszystkim one dotyczą???)...

W ogóle trochę mnie niepokoi to "rozstrzelanie" ramówki, tzn., że część nowych audycji ma wystartować w listopadzie/grudniu !

Co by nie mówić i jakby nie krytykować "TVP" to przecież oni rozniosą według mnie "TVN" w pył pod względem oglądalności, jeśli ten z takim poślizgiem będzie wprowadzał nowości i to jeszcze może cięściowo "ściągnięte" z "TVP" (czytajcie "Doktor House") !

Ja już od dłuższego czasu uważam zresztą, że "TVN" nie ma za bardzo pomysłu na ciekawy kanał "ogólny", bo wyspecjalizował się w kanałach tematycznych, a "ogólny" istnieje trochę z "musu", "bo inni je mają więc my też musimy !"...

Ile można "jechać" na "Tańcu Z Gwiazdami", który miał być przecież "zdjęty" już kilka lat temu, ale jak okazało się, że "Gwiazdy Tańczą Na Lodzie" staje się popularny (i wyśmiewanie go nie pomaga) "TZG" musiał zostać, a teraz innego pomysłu na ciekawe zapełnienie (lepsze, niż w "TVP") niedzielnego wieczoru brak (według mnie w tym miejscu mogliby umieścić też jakiś serial, w stylu "Teraz Albo Nigdy", "Kryminalnych", albo nowe odcinki "Kobiety Na Krańcu Świata")...

"Zostań Modelką" według mnie będzie "hitem jednego sezonu", bo trudno będzie ten program promować, tak jak "TZG", czy "YCD", że on "promuje coś w Narodzie", bo wszyscy przecież wiemy, że polskie dziewczyny są THE BEST :D !

Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądało "w praniu" :D ...
adik11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:21

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik11 »

Już się nie mogę doczekać 4 września! Będzie się działo w nowej ramówce TVN . A ten spot to na 100% pobije wszystkie stare na kolana . Już to widzę . Mam nadzIeję , że Usta USTA W CZOŁÓWCE TEŻ BĘDĄ ! :) Teraz czekam na spot .Obstawiamy kiedy mógłby się pojawić .... Dla mnie 20 sierpnia , po Uwadze przed Superkinem :) A dla Was ?
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: piotrek888 »

Jasne, odwołają konferencje na którą z wakacji przyjechały gwiazdy. Zastanówcie się czasem, co piszecie. Taka konferencje są opracowywane na kilkanaście tygodni przed. Trzeba wynająć miejsce, rozesłać zaproszenia, powiadomić agencje prasowe, opracować scenariusz i scenografie.
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Tak, tylko po co zapraszać gwiazdy i projektować scenografię, skoro konferencji na temat ramówki danego kanału, nawet ten kanał nie transmituje (wiem, że "TVP" i "Polsat" też swoich konferencji raczej nie transmitują, ale w przypadku "TVN" brak transmisji mi jakoś do ich stylu autopromocji nie pasuje :D ... ) :D ???

Czyli rozumiem konferencja była???
adik11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:21

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik11 »

Ja ciągle oglądam TVN24 i nie było na antenie jej , ale zapewne kameralnie była. Relacja na plejadzie jutro na 100% :)
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

Może teraz i ja powiem czego oczekuję od tej jesiennej ramówki:
-usta usta - mam nadzieje, ze oglądalność się poprawi. powinni tylko postawić na większą pomocję, bo bez tego nici. serial fantastyczny, lecz nie każdy o nim wie , a może innaczej - wiele osób używa już tego zwrotu, tylko nie każdy obejrzał choć 1 odcinek
-ugotowani - oby progeram był ciekawy i nie podzielił losów kapitalnego pomysłu czy łapać złodzieja - wszystko jednak na to wskazuje,
-szymon - mam nadzieje ze ta edycja choć w pewnej czesci pokaże tą ubiegła - swietne rozmowy w tłoku, fajni goscie, wspaniałe parodie
-top modelki - oby odniosły sukces you can dance- wierze w ten format lecz konkurencja : srodowe m jak miłość na tvp2 i ratownicy na tvp1 - bedzie bardzo cięzko
-na wspolnej - po zdjeciach z nowej oprawy nabrałem ciekawosci co do nowego sezonu. oprawa swietna serial również. oby tak dalej
-dzien dobry - mam nadzieje ze pan miszczak faktycznie przeprowadzi zmiany. pomysł programu ciekawy lecz już trochę nudzi. czas na powiew świeżości
-milionerzy - mam nadzieje, ze kolejne zmiany w milionerach na wzór brytyjskiej edycji. tego co jest teraz juz po prostu nie da sie ogladac...
-mam talent - oby nowe studio było naprawde dobre. o resztę nie musze sie martwić...
-taniec z gwiazdami - powrót rancza może sporo namieszac na rynku. oby pozostali nr. 1
-kuchenne rewolucje - bardzo polubilem ten program. mam nadzieje ze mnie pozytywnie zaskoczy.

trzeba przyznać ze tvn bedzie miał bardzo trudno tej jesieni. ja osobicie jestem bardzo ceiakwy nowej oferty, i raczej wybiorę własnie ich. to tyle.
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Jeśli chodzi o topmodelki to niebędą ani trochę konkurowały z m jak miłość , bo się kończy o 21.30 , a top modelki się o tej godzinie beda zaczynały :) Tak samo usta usta we wtorek !Jeśli chodzi o taniec to ranczo moze je zdominować dopiero na wiosnę , bo wtedy tez bedzie. teraz bedzie miłość nad rozlewiskiem w niedzielę :)

P.S.Będzie nowe studio mam talent ? :/ Fajnie !
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Jeśli chodzi o topmodelki to niebędą ani trochę konkurowały z m jak miłość , bo się kończy o 21.30 , a top modelki się o tej godzinie beda zaczynały :) Tak samo usta usta we wtorek !Jeśli chodzi o taniec to ranczo moze je zdominować dopiero na wiosnę , bo wtedy tez bedzie. teraz bedzie miłość nad rozlewiskiem w niedzielę :)

P.S.Będzie nowe studio mam talent ? :/ Fajnie !
Dzieki za wyjaśnienia. Przyznam ze bardziej oreintuje sie w sprawach TVNu bo czesciej go ogladam niż TVP 1, 2 czy Polsatu... Niemniej jednak miłosc nad rozlewiskiem - chyba najgorszy serial tvp ni z gruchy ni z pietruchy takim hitem, a raczej merytoycznym kitem? Obejrzałem jednen odcinek, i o jeden za dużo. Na pewno wybiorę Tańce...

PS. Tak, będzie nowe studio MT. Dla niezorientowanych - nowe studio YCD nadaje ze starego studia MT :D
tvn - latem programowo najgorsza!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Kuba »

Ci, którzy widzieli spot, mówią, że rewelacyjny - w przeciwieństwie do innowacyjności jesiennej ramówki :D
Frazes
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 194
Rejestracja: czwartek 04 gru 2008, 09:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: Frazes »

Nie "miłość", a "Dom Nad Rozlewiskiem" raczej (ja też tylko jeden odcinek widziałem, bo mama czytała książkę i prosiła o nagranie, ale też uznała, że serial jest słaby :D ) :D .

Co do modelek to po pierwsze, tak jak pisałem ten program ma według mnie małe szanse na sukces, bo nie ma tej "misyjności" co "Taniec Z Gwiazdami", czy "You Can Dance", a poza tym pora jest raczej zbyt późna (podobnie jak było z "YCD" - to jest środa, a nie sobota, kiedy można dłużej posiedzieć)...
pixie
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 270
Rejestracja: poniedziałek 09 sie 2010, 11:26

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: pixie »

mojpierwszyraz pisze:. Niemniej jednak miłosc nad rozlewiskiem - chyba najgorszy serial tvp ni z gruchy ni z pietruchy takim hitem, a raczej merytoycznym kitem? Obejrzałem jednen odcinek, i o jeden za dużo. Na pewno wybiorę Tańce...
Większość ludzi ogląda go, bo czytało książkę..która podobno jest świetna. U mnie niestety cała rodzina to ogląda x/
Moim zdaniem jedyny dobry serial tvp to Ranczo ;))
monetowy_chlopak

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: monetowy_chlopak »

Frazes pisze:Nie "miłość", a "Dom Nad Rozlewiskiem" raczej.
Pierwsza seria nazywała się "Dom pod rozlewiskiem". Kontynuacja tego serialu nosi inny tytuł tzn. "Miłość nad rozlewiskiem".
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: adik1148 »

Na plejada.pl pierwsze video i zdjęcia z konferencji ramówkowej . Była w tym samym miejscu co spot nagrywali :)
blarol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek 04 sty 2010, 17:30

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: blarol »

http://www.tvn24.pl/-1,1668705,0,1,jesi ... omosc.html
wideo z konferencji
Pod koniec można zobaczyć fragment spotu :D
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: Jesień 2010 w TVN!

Post autor: mojpierwszyraz »

adik1148 pisze:Na plejada.pl pierwsze video i zdjęcia z konferencji ramówkowej . Była w tym samym miejscu co spot nagrywali :)
W ubiegłym roku konferencja dla przypomnienia również z pleneru, dokałdnie z parku Willanowskiego. Szkoda ze brak relacji w TVN24...
zapewne wiecej o jesiennych nowosciach w DD Wakacje i CZT. Swoją drogą strasznie długo schodzi im dodawanie tych video na plejadzie...
Frazes pisze:Nie "miłość", a "Dom Nad Rozlewiskiem" raczej (ja też tylko jeden odcinek widziałem, bo mama czytała książkę i prosiła o nagranie, ale też uznała, że serial jest słaby :D ) :D .

Co do modelek to po pierwsze, tak jak pisałem ten program ma według mnie małe szanse na sukces, bo nie ma tej "misyjności" co "Taniec Z Gwiazdami", czy "You Can Dance", a poza tym pora jest raczej zbyt późna (podobnie jak było z "YCD" - to jest środa, a nie sobota, kiedy można dłużej posiedzieć)...
Nie wiem dokładnie o czym mówisz, bo kompletnie tego nie kapuje. powiem tylko tyle, że pora jest jak najbardziej odpowiednia. Pytanie tylko czy polaków zainteresuje ten program. Chociaż zapewne o płec męską mogę być spokojnym ;)
Kuba pisze:Ci, którzy widzieli spot, mówią, że rewelacyjny - w przeciwieństwie do innowacyjności jesiennej ramówki :D
A kogo masz na myśli? Mówiąc o tym spocie. Ja obstawiam premierę klipu trzynastego, w najlbliższy piątek po Uwadze przed Harym Potterem...
A i jeszcze jedno: co masz do innowacyjnosci ramówki - możesz to jakoś rozwinąc?
tvn - latem programowo najgorsza!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości