[TVN] HDw3D

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: HDw3D

Post autor: ktos »

niektóre momenty były dobre niektóre słabsze jak dla mnie za krótki ten program :P
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: HDw3D

Post autor: ktos »

W poniedziałek na antenie telewizji TVN zadebiutował nowy show Szymona Majewskiego - "HDw3D". program oglądało ponad 1,6 mln widzów, ale wystarczyło, by wyprzedzic konkurencję.
http://media2.pl/badania/83279-hdw3d-no ... derem.html
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: HDw3D

Post autor: Greg Haus »

Wytrzymałem do 1 reklamy, imho program na poziomie żartów Strasburgera i do tego ten sztuczny i wymuszony śmiech widowni. Totalnie nie widziałem tam nic śmiesznego - lepiej by znaleźli jakiś ciekawy format dla Szymona, niż brnięcie dalej w te poniżej przeciętnie intelektualne żarty.

Jestem na NIE!
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: HDw3D

Post autor: r_r16 »

Zdecydowanie wolałem Szymon Majewski Show. Tam przynajmniej jak już Majewski przestawał być śmieszny to jego goście czasami jakąś zabawną anegdotę opowiedzieli. HDw3D za to mam wrażenie to program kompletnie bez pomysłu. HDw3D News kompletnie nie śmieszne. Jay Leno Szoł już lepszy, chociaż też miejscami nudnawy.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: HDw3D

Post autor: Trzeciak »

ktos pisze:W poniedziałek na antenie telewizji TVN zadebiutował nowy show Szymona Majewskiego - "HDw3D". program oglądało ponad 1,6 mln widzów, ale wystarczyło, by wyprzedzic konkurencję.
http://media2.pl/badania/83279-hdw3d-no ... derem.html
Wiadome jest przecież, że wiele osób ok. 23:00 nie ogląda telewizji, a propozycja TVN-u była najciekawsza ze wszystkich.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: HDw3D

Post autor: r_r16 »

Dzisiejsze zakończenie programu sięgnęło dna... "Chcemy wasze dupy! dupa@tvn.pl" no litości... Kto wpuścił coś tak żałosnego na antenę? Ja oglądałem TVN czy Polonię 1? Jak "Ojczyzna-Krupczyzna" by Dżoana Krupa była znakomita, tak zakończenie zwaliło mnie z nóg... oczywiście w negatywnym sensie.
tomekpawlik
Początkujący
Początkujący
Posty: 84
Rejestracja: piątek 01 lip 2011, 10:25

Re: HDw3D

Post autor: tomekpawlik »

r_r16 pisze:Dzisiejsze zakończenie programu sięgnęło dna... "Chcemy wasze dupy! dupa@tvn.pl" no litości... Kto wpuścił coś tak żałosnego na antenę? Ja oglądałem TVN czy Polonię 1? Jak "Ojczyzna-Krupczyzna" by Dżoana Krupa była znakomita, tak zakończenie zwaliło mnie z nóg... oczywiście w negatywnym sensie.
Mam takie samo zdanie poprzedni program Majewskiego był świetnie zrobiony śledzę karierę Szymona już jakiś czas nawet początki u Alicji Resich-Modlińskiej gdzie prezentował urządzenie do zakładania nogi na nogę:)Cały czas uważałem ze trafia on w moje poczucie humoru ale ten nowy program jest kompletnie do bani jakby robiony na kolanie.poziom żenujący przypominający poziomem reklamy banku z Szymonem w roli głównej.Może autor się wypalił?Takie rzeczy zdarzają się i lepszym od niego.Mam wrażenie ze TVN robi ten program na siłę oby tylko zostawić Szymona u siebie.Jeszcze trochę i poziom oglądalności spadnie poniżej opłacalności z takimi żartami to już niedługo.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: HDw3D

Post autor: sybic »

Moim zdaniem Majewski powinien wylecieć z TVN i zająć się czymś innym. Nie wiem czym, ale idzie zima, więc może niech się najmie do śniegu?
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: HDw3D

Post autor: Łukasz »

Z tym śniegiem to nie głupi pomysł. Też to wczoraj oglądałem, ale dużo zabawniejsze było "Szkło kontaktowe" dwa kanały wyżej. :D Chociaż zdarzały się momenty na poziomie Kuby Wojewódzkiego (dowcipy zrozumiałem dla nielicznych), to mimo wszystko program słaby...
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
mojpierwszyraz
Bywalec
Bywalec
Posty: 808
Rejestracja: sobota 19 cze 2010, 19:19

Re: HDw3D

Post autor: mojpierwszyraz »

Długo nie pisałem, więc pora to nadrobić.
Za nami 2 odcinki HDw3D. Drugi na pewno zdecydowanie lepszy od 'pilota'. to wszystko idzie w dobrą stronę, choć przyznam szalenie szczerze, że inaczej sobie ten program wyobrażałem.
Po opisach typu:
"Widzowie będą mogli śledzić pracę redakcji od odprawy, na której rzutki prezes rozdziela swoim podwładnym tematy oraz notorycznie obiecuje rewolucyjne zmiany i pozyskanie megagwiazd, aż po podsumowanie „sukcesów” zrealizowanego właśnie programu… "
Program po pierwsze za krótki. Sory, ale 35 minut z reklamami to lekkie przegięcie. Ale to najmniejszy minus. Minusem jest to, iż bynajmniej ja sobie wyobraziłem cały ten program bardziej w kontekście serialu, sitcomu, a'la Grzeszni i Bogaci + Rozmowy w tłoku. Niby jest, ale to jednak nie to. Takie połączenie tego co widzimy na antenie HDw3D z właśnie GiB i Rozmowami, tylko w bardziej dosadny sposób.
Mimo to jestem zadowolony ze zmian. Pierwszym plusem jest nowe pasmo - poniedziałek 22.30. Drugim - zdjęcie z anteny "SMS". Niektóre rozmowy z gwiazdami po prostu były tragiczne. Za dużo tego wszystkiego, za bardzo szablonowe i robione 'na szybcika'. I dlatego mimo to wolę HDw3D. Szymon jest genialnym prezenterem, ale ostatnie sezony pokazały, że te rozmowy z gwiazdami były z deka nie na miejscu. I to mnie denerwowało. Gdyby usunąć tę część programu, 'Szymon' byłby w miarę okej.
Odnośnie żartów - z tym to bywa różnie. Ale o tym kiedyś może postaram się napisać.
To tyle, ja czekam na więcej, w tym na dłuższe odcinki bo 30 minut z hakiem to zdecydowanie za mało.
Idę do kolejnego wątku :)
tvn - latem programowo najgorsza!
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: HDw3D

Post autor: adik1148 »

Wczoraj pierwszy raz HDw3D prawdziwie mnie rozbawiło :)
Webzir
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 04 sty 2008, 19:49

Re: HDw3D

Post autor: Webzir »

Sam się dziwię, że to piszę, ale "Hadewcide" jest coraz lepsze z odcinka na odcinek.
TVN - Maniac
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: HDw3D

Post autor: Trzeciak »

Jest i pierwsza ofiara stacji Szymańskiego. Jay Leno stracił program i pracę w HDw3D - dostał chociaż odprawę.
Pavloo
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 377
Rejestracja: czwartek 16 cze 2011, 21:18
Lokalizacja: Kielce

Re: HDw3D

Post autor: Pavloo »

Najbardziej podobał mi się tekst od Jey'a Leno "Dawaj to szczoto jedna". Z tego się najbardziej uśmiałem :D
Beata Tadla - piękno, rozum i poczucie humoru. Wszystkie cechy, które powinna mieć kobieta.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: HDw3D

Post autor: ktos »

Wraca „Szymon Majewski Show”. “HDw3D” wygrało z konkurencją

Nowy program Szymona Majewskiego “HDw3D” dał TVN pozycję lidera rynku i poprawił wyniki kanału względem ub.r., a wpływy reklamowe wyniosły 10 mln zł. Wiosną ma powrócić jednak „Szymon Majewski Show” w nowej formule.
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wr ... onkurencja
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości