Jesień 2013 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

A ją proponuję skończyć z wymyślaniem ramówek i kopiowaniu ich w kolejnych postach. Jest to bardzo irytujące.
TVN0091
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: wtorek 05 lut 2013, 15:22

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: TVN0091 »

OK, już nie bede dawal. Ja tez sobie obejrze Szpital,za niespelna 20 minut rusza. Taka prawda,moze gdyby wymienili prowadzacych a nie jedna prowadzaca do TzG to bym obejrzal,oraz tak samo chcialbym aby bylo stare jury Tzg.I tak naprawde czas pokaze co TVN na jesien przygotuje
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: prze_kw »

Wiosenna ramówka się kończy, warto spojrzeć na to, co zobaczymy jesienią :D

Na 100% zobaczymy Masterchef, Mam Talent!, PPD, Lekarzy, Szpital, Na Wspólnej i Kubę Wojewódzkiego. Nie wiadomo co z Prawem Agaty - możliwe, że serial będzie miał sezonową przerwę - zwiastuje to chociażby brak powtórek latem. Przepis najprawdopodobniej wróci już jesienią, pojawi się nowe scriped-docu - być może 24/7. Nie wiadomo co z Ukrytą Prawdą - czy zostanie, czy jakiś inny format ją zastąpi. Kuchenne Rewolucje również raczej powrócą, tak jak Na językach. Nie wiadomo co z You Can Dance i Top Model - osobiście wolałbym, by taneczne show już nie było emitowane, a żeby jesienią zobaczyć IV serię modelek. Wiem również że stacja pracuje nad TZG, ale nie jest powiedziane czy program pojawi się wiosną czy już jesienią a może być tak że póki co w ogóle nie wrócą do formatu. Bitwa o dom będzie chyba jednosezonowcem - nie mam tu konkretnych informacji. X Factor jesienią rzecz jasna nie będzie.
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

czerk pisze:Nie wiadomo co z Prawem Agaty - możliwe, że serial będzie miał sezonową przerwę - zwiastuje to chociażby brak powtórek latem.
O dziwo, w TVN7 będą. Tylko jak PA nie będzie jesienią to co we wtorek? PnŻ? I takie ciągłe zmienianie pory emisji? W takiej sytuacji sądzę, że coś nowego by się przydało.
czerk pisze:Bitwa o dom będzie chyba jednosezonowcem - nie mam tu konkretnych informacji.
Nawet jeżeli to jednosezonowiec, to niezwykle udany.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Myślę, że jeżeli Przepis zostanie to w niedzielę i wtedy będziemy mieć kulinarny wieczór z MasterChefem i Przepisem :D Na językach raczej też wróci. Jakiś nowy serial we wtorek by się jednak przydał...
Wolna pozostaje środa i liczyłbym na 8 edycję YCD, a jeśli nie to MasterChef w środy, a w niedziele Taniec z gwiazdami. Chociaż najbardziej bym chciał, abyśmy w środy zobaczyli YCD, w czwartek MasterChefa, a w niedzielę TzG.
Kuchennym rewolucjom powinni zdecydowanie zrobić przerwę, bo po prostu format się wypali. Żaden z programów w TVN nie miał tak długiej emisji bez przerwy w ostatnich latach.
Ukryta prawda raczej wróci, ma dobre wyniki :)
Na pewno zobaczymy też 5 sezon Kobiety na krańcu świata.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Wiadome jest że na pewno w jesiennej ramówce stacjo zobaczymy 6 edycję Mam talent!, 2 edycję Masterchefa i 3 sezon serialu Lekarze, nie wiadomo co z 5 serią Przepisu na życie, choć na wirtualnemedia jest podana informacja że serial powinien pojawić się na jesień, nie wiadomo co z 4 serią Prawa Agaty!. Na to miast co do środowego pasma 21.30 ???? TVN cały czas milczy w tej sprawie osobiście wolałbym, aby była 4 edycja Top model, dlatego że program zazwyczaj był emitowany w jesiennych ramówkach a wtedy też zdjęcia były kręcone latem. Ponieważ cały czas nie wiadomo co dalej z You can dance czy jesienią czy wiosną, a pamiętajmy że program był zazwyczaj wiosną, więc nie zdziwiłbym się jeśli stacja przesunie 8 edycję na wiosnę 2014 :) Osobiście ja bym tak właśnie wolał.
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: felek »

W sprawie jesiennej ramówki jest więcej niewiadomych niż pewniaków. Wiosna była dość dobrym okresem dla TVN na tle konkurencji - więc nie sądzę żeby stacja zrobiła jakąś rewolucje w day time. 'Szpital' i 'Ukryta prawda' powrócą na pewno. Być może będzie tak, że planowany '24/7' zastąpi 'W11', który już się wypalił i TVN ma tego świadomość.
Osobiście mam nadzieje, że nie zobaczymy już 'Perfekcyjnej Pani Domu', która mocno osłabia poniedziałkowy prime time.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

Według informacji To&Owo, Lekarze, Prawo Agaty i Przepis na życie będą kontynuowane już jesienią.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

A co z środą coś mam przeczucie że nie będzie You can dance jesienią, ta jesień dla środy jest coś pechowa. I pewnie program zostanie przesunięty na wiosnę 2014
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Moja hipoteza odnośnie You can dance jest taka jeśli do 31 maja nie pojawi się żadna informacja odnośnie programu to znaczy że nie będzie jesienią
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: matik »

Jak coś to na stronie "Prawa Agaty" znalazło się potwierdzenie, że kolejne odcinki już jesienią.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Coś wydaję mi się że nie zoabczymy programu You can dance, no chyba że jeszcze wiosną 2014
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: Trzeciak »

Teraz wydaje się to pewne. Tym samym TVN znów zostanie z jednym widowiskiem rozrywkowym na żywo (chyba, że rozstrzygnięcie "Masterchefa" także zostanie wyemitowane na żywo).
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: po31 »

Mam nadzieję że You can dance wróci wiosną 2014, tym bardziej że program zazwyczaj był emitowany w ramówkach wiosennych, w tym roku tylko ze względu na Top model nie było
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Jesień 2013 w TVN

Post autor: felek »

Odświeżam wątek i prezentuje programy, które na pewno zobaczymy jesienią:
1. Lekarze - 3 sezon
2. Prawo Agaty - 4 sezon
3. Przepis na życie - 5 sezon
4. Mam Talent - 6 sezon
5. MasterChef - 2 sezon
6. Ugotowani - 5 sezon
7. Kuba Wojewódzki - 14 sezon
8. Kuchenne rewolucje - 8 sezon
9. Bitwa o dom - 2 sezon (na 90% w jesiennej ramówce)
10. Perfekcyjna Pani Domu - 3 sezon w TVN

Chyba nic mi nie umknęło. Pasmo day-time wróci w całości. Niewiadomą jest serial 24/7, który może być jedną z nowości na jesień 2013.
TVN stawia na sprawdzone hity. Nowości próżno szukać - chyba, że będą to nowości niskobudżetowe jak wspomniany wcześniej 24/7 czy Bitwa o dom, która wiosną 2013 osiągnęła spory sukces.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości