[TVN] You Can Dance - Po prostu tańcz!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Diana odpadÂła, ale na Broadway i tak leci :D. Wczoraj po programie "dwa wspaniaÂłe anioÂły" zadzwowniÂły do niej i powiedziaÂły, Âże sÂą tak DianÂą zachwyceni i dostaÂła od niech bilet na Broadway. Nie mogÂła powiedzieĂŚ co to za "anioÂły", ale widaĂŚ, Âże dziewczyna bardzo zadowolona jest :D. PowiedziaÂła, Âże musi teraz zaÂłatwiĂŚ tylko wizĂŞ i leci.
Dla tych, ktĂłrzy nie oglÂądali dzisiaj DDTVN link---------> http://dziendobrytvn.onet.pl/1453292,gwiazdy.html (drugi filmik :D).
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

ha ha! i moÂże wkoĂącu gÂłupiego pirĂłga zadka :P i co i co natalia lepsza nie jest!

diana pokazaÂła!
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Memory, wspanialy wpis.. chyba chodziÂło ci, ze PirĂłga 'Zatka' (czyli, Âże zaniemĂłwi) bo zadek to tylna czĂŞÂśc ciaÂła potocznie zwana DupÂą a w Rosji ÂŻopÂą..
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Memory pisze:ha ha! i moÂże wkoĂącu gÂłupiego pirĂłga zadka :P i co i co natalia lepsza nie jest!

diana pokazaÂła!
Ale co pokazaÂła? To, Âże ma swoich fanĂłw to wiadomo, a to Âże jej siĂŞ poszczĂŞÂściÂło, Âże fani mogÂą jej sponsoring zrobiĂŚ no to nic tylko wypada pogratulowaĂŚ. :D Tylko po co gÂłupi tekst o Natalii piszesz, Âże ona lepsza nie jest ?! Nie wiem, chcesz coÂś nam udowodniĂŚ tym? Bo ja pomimo to nie zmieniÂłam zdania co do skali mozliwoÂści uczestnikĂłw YCD, a w tym Diany. Natalia miaÂła mniej szczĂŞÂścia, Âże nie dostaÂła siĂŞ do finaÂłu ( zostaÂła uznana za pewniaka i maÂło osĂłb gÂłosowaÂło ) i Âże Âżaden majĂŞtny fan siĂŞ jak dotychczas nie znalazÂł. Ale moim zdaniem to wÂłaÂśnie o niej jeszcze usÂłyszymy najwiĂŞcej po jakimÂś czasie. Bo Natalia to jest niekwestionowany talent!
Memory pisze:Mœle jednak , ze bardziej zas³ó¿y³a sobie na fina³ ni¿ Anka.
Off topic! Cz³owieku jak ju¿ piszesz to pisz porz¹dnie i przy³ó¿ siê do tego. Bo ka¿dy twój post to literówka, albo kardynalny b³¹d gramatyczny. Pisze siê zas³u¿yÌ, u otwarte, a nie zamkniête.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

jacy fani, jaki sponsoring?

tylko mĂłwie, ze jÂą zauwaÂżono i Âże jest wspaniaÂła! :devil:

tak gadasz jak kaÂżdy fan Natali ktĂłry sobie wmawia, ze byÂła najlepsza tylko, ze ludzie uznali , Âże wygra i dlatego nie gÂłosowali :? widocznie nie byÂła tak fenomenalna i niemiaÂła tylu fanĂłw. :devil:

i tyle pewniakiem byla diana która nagle siê zacie³a i nie mogla przemóc no có¿, na Brodway jedzie! 8)
harry
Początkujący
Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: środa 19 lip 2006, 15:10

Post autor: harry »

czerk pisze: Odejœcie Natalii by³o najwiêkszym b³êdem widzów od czasu 2(?) miejsca Flinty w Idolu. Mam jednak nadziejê ¿e Natalia osi¹gnie sukces taki sam, a mo¿e nawet wiêkszy jak Flinta.
tak drugiego
ale Ewelina wyszÂła na tym lepiej, miaÂła sporo czasu na przygotowanie pÂłyty, nic w kilka tygodni nie musiaÂła robiĂŚ
stÂąd moÂże sukces Eweliny, tzn dla mnie na pewno :D
Natalii szkoda, Diany szkoda.. ale od 8 najlepszych to juÂż wszystkich mi szkoda, bo naprawdĂŞ sÂą Âświetni
stawiam na Roofi'ego, ale kto by nie wygraÂł to bĂŞdzie fajnie :)
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

You Can Dacne - Wydanie specjalne

W finale wybrana zostanie osoba, ktĂłra otrzyma tytuÂł "Najciekawszego tancerza" i stypendium taneczne na Broadwayu. WysiÂłki uczestnikĂłw oceniaĂŚ bĂŞdÂą Agustin Egurrola i MichaÂł PirĂłg, doÂświadczeni choreografowie i tancerze, oraz Weronika Marczuk-Pazura, producent i organizatorka widowisk rozrywkowych. Program prowadzi dziennikarka Kinga Rusin, zwyciĂŞÂżczyni 4. edycji "TaĂąca z gwiazdami".
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Adrian ;P pisze:You Can Dacne - Wydanie specjalne

W finale wybrana zostanie osoba, ktĂłra otrzyma tytuÂł "Najciekawszego tancerza" i stypendium taneczne na Broadwayu. WysiÂłki uczestnikĂłw oceniaĂŚ bĂŞdÂą Agustin Egurrola i MichaÂł PirĂłg, doÂświadczeni choreografowie i tancerze, oraz Weronika Marczuk-Pazura, producent i organizatorka widowisk rozrywkowych. Program prowadzi dziennikarka Kinga Rusin, zwyciĂŞÂżczyni 4. edycji "TaĂąca z gwiazdami".
JesteÂś pewien, Âże mĂłwisz o wydaniu specjalnym??? Bo jak dla mnie krĂłtki opis formuÂły programu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

PrzecieÂż to co napisaÂł Adrian ;P to nic nowego - wszystko wiemy od poczÂątku programu. :uhh:

Wydanie specjalne moÂże chodzi o to, Âże finaÂł odbĂŞdzie siĂŞ w niedzielĂŞ? :> Bo ten opis dotyczy wÂłaÂśnie finaÂłu.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Co do odcinka specjalnego to on bĂŞdzie za tydzieĂą i bĂŞdÂą 4 pary. DamiĂŞcki, Bryndal, Guzik i Steczkowska zataĂączÂą w parach z DianÂą, AnnÂą, RafaÂłem i MaĂŚkiem. KaÂżda para zataĂączy po 2 taĂące - jeden z TaĂąca z gwiazdami i jeden z You Can Dance. W jury zasiÂądÂą Ivonka, GaliĂąski, PirĂłg i Augustin ( Beatka nie napisze, wiĂŞc nic w teletygodniu :P ) ProwadziĂŚ bĂŞdÂą Kinga Rusin, Skrzynecka i GÂąsowski.

A teraz co do dzisiejszego fina³u, który ju¿ za kilka minut muszê powiedzieÌ, ze TVN strasznie go reklamuje! Od rana przez ca³e Dzieù Dobry TVN, potem przez ca³e Studio Z³ote Tarasy i nawet dzisiaj w faktach pod koniec mówili :D Ogl¹dalnoœÌ mo¿e byÌ naprawdê wysoka, gdy¿ nie ma ju¿ Skazanego na œmierÌ. Jedyn¹ wy¿sza konkurencj¹ mo¿e byÌ ostatni odcinek Ja wam poka¿ê! No, ale zobaczymy jakie bêd¹ wyniki :D Na pewno, za tydzieù specjalny odcinek Po prostu taniec, o którym pisa³em wy¿ej bêdzie mia³ naprawdê wysokie wyniki, gdy¿ konkurencji praktycznie nie bêdzie wogóle. ( Skazany na œmierÌ i Ja wam poka¿ê ju¿ bêdzie po ostatnich odcinkach).
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A ja teraz zobaczyÂłem, Âże widownia w studiu jest strasznie duÂża.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

No i wygraÂł Maciek. Szkoda ;( ÂŻenujÂące :x :x :x :x
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

I Âświetnie, Âże wygraÂł, bo z finalistĂłw byÂł najlepszy.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

WedÂług mnie najlepszy byÂła Ania. Maciek ledwo co dostaÂł siĂŞ do programu.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

BRAWO MACIEK!!!!!

Fina³ œwietny! Super te ³¹czenia z miastami. Mo¿e trochê za du¿o materia³ów filmowych, ale ogólnie realizacja super. A¿ siê czu³o, ¿e jest fina³!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości