Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: tetar »

piotrek888 pisze:Rozmawiałem dziś z ekipą TVN24 zapytałem o 16:9 otrzymałem odpowiedź, że nie nastąpi to prędko ponieważ chcą aby to była wspólna inicjatywa kilku stacji ponieważ nie wygodnie ogląda się program, który jest w 16:9 a następny kanał nadaje już normalnie a inne stacje nie kwapią się aby to zrobić.
o jakie stacje chodzi?
O te z grupy TVN? czy zewnetrzne?
Jezeli o te z grupy TVN to stacje nie maja sie co "kwapic" bo to powinna byc decyzja z "gory".
A stacje zewnetrzne - nie rozumiem tego konkurencja - Polsat News nadaje w 16/9, a na innych to nie ma co zwracac uwagi bo beda czekac 100lat.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: piotrek888 »

Chodzi o stacje tj. tvp1,tvp2 itd.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: tetar »

no tak jezeli chodzi o te stacje to sobie poczekamy! Takie uzasadnienie jest dla mnie kuriozalne!
monetowy_chlopak

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: monetowy_chlopak »

Dlaczego dzisiaj cały dzień (od 12 oglądałem) jest pasek z notowaniami giełd. Wiem, że jest on wyświetlany przy biznesie ale teraz cały czas jest zarówno podczas sportu, biznesu jak i "Serwisów informacyjnych". Warto dodać, że nie ma loga TVN CNBC BIZNES (tylk ojest podczas biznesu) oraz górnych belek. Dlaczego tak jest :?:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tak było również kilka dni temu. Powodem jest kryzys na giełdzie, którym interesuje się wiele osób.
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: epsztajnek »

jezarekd pisze:Dlaczego tak jest :?:
Ogłoszono alarm przeciwkryzysowy :?: :o
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Na alarm już za późno. Teraz ratuj się, kto może. :roll: Widzę, że pasek z notowaniami spółek dodano również w TVP Info.
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: miko »

Nie wiem czy pasuje to do tego działu, ale napisze tutaj. Czyżby trwały jakieś prace w studiu TVN24? W studiu Szkła kontaktowego są jakieś dziwne zasłony, na podglądzie studia widzę, że stół jest obrucony. Czy tak zawsze jest?
spn
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 30 sie 2007, 20:33

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: spn »

miko pisze:Nie wiem czy pasuje to do tego działu, ale napisze tutaj. Czyżby trwały jakieś prace w studiu TVN24? W studiu Szkła kontaktowego są jakieś dziwne zasłony, na podglądzie studia widzę, że stół jest obrucony. Czy tak zawsze jest?

Owszem. Chyba coś robią. Zasłony są w atrium, tam skąd był prowadzony Poranek w wakacje. Zauważ, że także znajdujące się tam monitory są... ustawione pionowo :D Dodatkowo dziś podczas SK widziałem ludzi pracujących na drabinie w newsroomie TVN24. Żeby było ciekawiej... wydaje mi się, że niedzielny serwis informacyjny o 23:30 był realizowany z wykorzystaniem blueboxa.
a-j-p
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 453
Rejestracja: środa 18 sty 2006, 23:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: a-j-p »

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: pop »

Często bywam w Stanach (dokładnie w Illinois) i też zadaję sobie podobne pytania. Ale to jest Ameryka. W Europie - jeśli chodzi o media - niemal wszystko jest inne: styl prowadzenia, także oprawy. Miałem nadzieję, że u nas Kraśko zrobi coś w stylu "NBC Nightly News" (sam mówił, że to jego ulubiony dziennik). Niestety, poszedł w inną stronę. Co do opraw - w tej kwestii u nas rzeczywiście jest słabo. Ale takie oprawy to wielkie koszty. Poza tym są one robione w Stanach. Natomiast w Polsce stacje telewizyjne dają takie zlecenia firmom europejskim.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: skorupa2006 »

O gustach się nie dyskutuje ale te oprawy amerykańskie są dla mnie... strasznie tandetne :? Pierwsza oprawa TVN24 była bardzo ładna. :D To co teraz widzimy to jakieś nieporozumienie.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: piotrek888 »

Dzień na żywo kadrowany jest tak ja program Polska i świat.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: pop »

Nie do końca. Fajnie to wygląda kiedy przy stole siedzą dwie osoby (tak jak przed chwilą Kaczmarek i Jarosz).
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
dawid_sc51
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 23 cze 2008, 13:05

Re: Oprawa graficzna i dźwiękowa TVN24

Post autor: dawid_sc51 »

Ciekawe dlaczeo dzisiaj tak kadrowali, może jakieś zmiany.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość