Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Heh no ale czy to nie byÂła taka rozmowa off the record ? :D
na antenie by tego chyba nie powiedziaÂł ?
Tak czy inaczej Kasia dzisiaj w Wydarzeniach to podobno potwierdziÂła
Android <3
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

Dziêki kamuii za kolejne t³umaczenie i tobi za powtórki. Postaram siê obejrzec. To doœÌ ciekawa sprawa... :?
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
mary13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 12:55
Lokalizacja: Łodź

Post autor: mary13 »

Heh no ale czy to nie byÂła taka rozmowa off the record ? :D
na antenie by tego chyba nie powiedziaÂł ?
Tak to byÂło w przerwie i to byÂło w czasie kiampanii wyborczj i w trakcie afery dziadka Tuska.
PAmiĂŞtam ,Âże wtedy powiedziaÂł coÂś w rodzaju ,Âże.." moÂże nie powinienem mĂłwiĂŚ ale powiem ,Âże jak romawialismy w przerwie to Jacek Kurski powiedziaÂł i wÂłaÂśnie to powiedziaÂł......

A Pani Kasia nawet coœ zabrzd¹knê³a ,¿ê wiesz w sumie nie wiem Tomku czy powinieneœ to mówiÌ, ale wszyscy potwierdzili ,¿e tak powiedzia³ :) :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

superexpress.pl pisze:ByÌ mo¿e tym razem to Tomasz Lis zwolni TVN - od odpowiedzialnoœci. Mo¿e dojœÌ do ugody w procesie, który dziennikarz wytoczy³ stacji TVN.
Fajnie by bylo gdyby jakos dwie strony sie pogodzily i Tomasz Lis by wrĂłciÂł do "Faktow". :roll: :D Ehh niestety to nierealne i do tego pewnie nigdy nie dojdzie. Lis juz zagrzal sobie miejsce w polszmacie i pewnie nie ma zamiaru z niego rezygnowac. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

We wczorajszym "Co z tÂą PolskÂą" i w czasie debaty o RM "wyszÂła" caÂła prawda o Lisie. Kto oglÂądaÂł wie o czym pisze :)MoÂżna Lisa nie lubiec jako czÂłowieka ale jako dziennikarz jest po prostu Âświetny !! Kto nie oglÂądaÂł niech zaÂłuje i niech poluje na powtĂłrkĂŞ :)
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

niewidziaÂłem, skoro tak, to mĂłgÂłbyÂś/-ÂłaÂś wyjaÂśniĂŚ w czym to Lis pokazaÂł Âże jest dzienikarzem godnym naÂśladownictwa
bo od odejÂścia z TVN tylko minusy w nim widziaÂłem
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:niewidziaÂłem, skoro tak, to mĂłgÂłbyÂś/-ÂłaÂś wyjaÂśniĂŚ w czym to Lis pokazaÂł Âże jest dzienikarzem godnym naÂśladownictwa
tobi ?? a gdzie ja napisaÂłem, ze Lis jest godnym naÂśladownictwa ?? Wiesz, naprawdĂŞ czytaj dokÂładnie i uwaÂżnie. Po prostu - Âświetnie ten program prowadziÂł i potrafiÂł wszystkich goÂści jakich miaÂł uciszyĂŚ !! I to nie po raz pierwszy !!
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

tylko na chwile wÂłaczyÂłem, i NiesioÂłowkeigo zawsze dpuszczaÂł i prawie nieodbieraÂł gÂłosu....
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:tylko na chwile wÂłaczyÂłem, i NiesioÂłowkeigo zawsze dpuszczaÂł i prawie nieodbieraÂł gÂłosu....
No i wÂłaÂśnie o to chodzi...Nie odbieraÂł gÂłosu, pozwalaÂł siĂŞ wypowiedzieĂŚ ale jednak gdy panowie zaczynali naraz wszyscy mĂłwiĂŚ zdecydowanie wkraczaÂł i uspokajaÂł. I nie rozumiem dlaczego akurat miaÂłby NiesioÂłowskiego nie dopuszczaĂŚ do gÂłosu. Facet caÂłkiem do rzeczy przecieÂż mĂłwiÂł.
ZIMA
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

nie podejmuje siĂŞ oceny widowiska, ktĂłrego nie widziaÂłem
dla mnie Lis to nie Lis sprzed rok, dwĂłch z 6lat w TVN i juÂż :wink:
zawiod³em siê na Nim, widze w Nim wady i nie dostrzegam za grosz obiektywizmu w Jego show, (chwale WYDARZENIA, b.dobra robota, ZAWSZE jak moger to ogl¹dam, co raz czêœciej z woln¹ rêk¹ w³¹czam 18.45 czy 15.45 a ju¿ pewnoœci¹ po23 czy 24) Poza tym szkoda mi Kingi Rusin i to co siê dzieje w otoczeniu Lisa przez Jego niezaspokojone ambicje.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:
(...) Poza tym szkoda mi Kingi Rusin (...)
i tutaj siĂŞ w peÂłni z tobÂą zgadzam. TeÂż sam kiedyÂś o tej sprawie pisaÂłem. Nie oceniam tutaj postawy Lisa jako czÂłowieka :( bo ta dla mnie jest taka jaka jest - tylko jako dziennikarza. A co do widowiska-polecam powtĂłrkĂŞ bodaj jutro na polsat 2 koÂło 12 chyba.
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

wirtualnemedia.pl pisze:(...)WÂśrĂłd dziennikarzy najbardziej popularnymi okazali siĂŞ: Kamil Durczok (845 gÂłosĂłw), Tomasz Lis (631) i Monika Olejnik (342).(...)
ChoĂŚ maÂło razy widzimy Tomasza Lisa w telewizji to i tak jest bardzo popularnym dziennikarzem. :roll: :P Szkoda ze do tej trĂłjki nie dostaÂł siĂŞ nikt z TVN... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3037
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

We wczorajszym "Co z t¹ Polsk¹" Lisek mia³ na rêcê te modne ostatnio opaski. Czarn¹ i ¿ó³t¹:

Obrazek

:D :D :D

Jak ktoÂś siĂŞ na tym zna, to proszĂŞ mi wyjaÂśniĂŚ co oznaczajÂą akurat te kolory. :P
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

ÂŁukasz pisze:Jak ktoÂś siĂŞ na tym zna, to proszĂŞ mi wyjaÂśniĂŚ co oznaczajÂą akurat te kolory. :P
£ukaszu, zapraszam tu>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic.php?t=1358 :wink: Hmm no ale akurat tam nikt nie napisa³ co jest napisane na czarnej opasce i co ona oznacza, ale o zó³tej ktoœ wspomnia³. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

On juz od dawna nosi te opaski :lol:
¯ó³ta to symbol Live strong- symbol walki z rakiem.
A czarna..chyba walki z rasizmem, ale nie jestem pewna.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości