[TVN] X FACTOR

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Jeśli chodzi o 4. sezon to moim kryterium oceny będzie nie ile osób jest w jury, ale przywrócenie wiarygodności programu. Szczególnie po tym, co wyrabiało się w 3. edycji. Jeśli poziom muzyczny wróci, widownia też nie będzie się zmniejszać.

No i oczywiście liczę na zmianę reżysera, szkoda że szanse na to oscylują wokół 1%. Tak zaściankowego człowieka to ja w życiu nie widziałem. A że TVN to toleruje, to już w ogóle ciężko uwierzyć.

I jeszcze fajnie by było gdyby hasło 'zmiany' nie ograniczało się do zmiany w grupie zespoły. Moim zdaniem jedyną możliwośćią na 4. jurora byłoby usunięcie po 1 osobie z każdej kategorii w 1. live. Innej możliwości nie ma, bo wiadomo że program na pewno nie zacznie się wcześniej, na pewno nie będzie 2 razy w tygodniu i na pewno nie skończy się później.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

SevenUP pisze:Jeśli chodzi o 4. sezon to moim kryterium oceny będzie nie ile osób jest w jury, ale przywrócenie wiarygodności programu. Szczególnie po tym, co wyrabiało się w 3. edycji. Jeśli poziom muzyczny wróci, widownia też nie będzie się zmniejszać.

No i oczywiście liczę na zmianę reżysera, szkoda że szanse na to oscylują wokół 1%. Tak zaściankowego człowieka to ja w życiu nie widziałem. A że TVN to toleruje, to już w ogóle ciężko uwierzyć.

I jeszcze fajnie by było gdyby hasło 'zmiany' nie ograniczało się do zmiany w grupie zespoły. Moim zdaniem jedyną możliwośćią na 4. jurora byłoby usunięcie po 1 osobie z każdej kategorii w 1. live. Innej możliwości nie ma, bo wiadomo że program na pewno nie zacznie się wcześniej, na pewno nie będzie 2 razy w tygodniu i na pewno nie skończy się później.
Od 1 edycji o tym trąbię... X Factor w naszym kraju jest strasznie zacofany i popieram w 100% twoje tezy. ;) Ten format to świetna formuła, gdyby w naszym kraju zajmował się tym inny reżyser, konkurencja lizałaby "stopy" stacji TVN. Obecnie zanosi się na kolejną drętwą edycję.
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Póki co nic nie mówi się na temat zmian w jury widowiska. Wstępnie wygląda na to, że TVN nie planuje zmian wśród osób oceniających uczestników.
http://www.reality-tv.pl/2013/10/21/rus ... -x-factor/
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Jeśli 4 edycja bedzie wyglądać tak ja poprzednie to może to być już ostatnia edycja dlatego że bedzie również Taniec z gwiazdami i jesli Taniec bedzie wypadał lepiej w wynikach oglądalności to z X Factor może być kiepsko
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

Niech "wypierdzielą" już ten format z anteny. Zwyczajnie sobie nie radzą. X FACTOR przerasta TVN i produkcję, powiedzmy sobie szczerze. Gdyby reżyser miał "jaja", oglądalibyśmy mega widowisko. Tak mamy co mamy.

Wybaczcie, może wyraziłem się w dosadny sposób, ale już mi ręce i nie powiem co jeszcze opada jak widzę ten "burdel"... :D24
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

Tyle jest jeszcze wokalistów , którzy mogliby zasiaść w jury X FACTOR'a , a są jeszcze niewypaleni :) Kukulska , Bartosiewicz ! ( to byłby magnes oglądalnościowy ) , Doda .
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: X FACTOR

Post autor: tomalapt »

adik1148 pisze:Tyle jest jeszcze wokalistów , którzy mogliby zasiaść w jury X FACTOR'a , a są jeszcze niewypaleni :) Kukulska , Bartosiewicz ! ( to byłby magnes oglądalnościowy ) , Doda .
Przerasta ich to ;)
po31
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 212
Rejestracja: czwartek 03 maja 2012, 16:01

Re: X FACTOR

Post autor: po31 »

Zgadzam się dla mnie X Factor jest najgorszym programem ostatnich lat TVN-u może jednak czas rozejrzeć się za nowym lepszym formatem i zastapieniem czymś też już Mam talent!
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: X FACTOR

Post autor: Trzeciak »

tomalapt pisze:Niech "wypierdzielą" już ten format z anteny. Zwyczajnie sobie nie radzą. X FACTOR przerasta TVN i produkcję, powiedzmy sobie szczerze. Gdyby reżyser miał "jaja", oglądalibyśmy mega widowisko. Tak mamy co mamy.

Wybaczcie, może wyraziłem się w dosadny sposób, ale już mi ręce i nie powiem co jeszcze opada jak widzę ten "burdel"... :D24
Formatu nie wyp*******lą z anteny, bo "X Factor" wciąż przynosi spore dochody dla stacji i póki one takie będą - "X Factor" nadal jeszcze będzie "grzał" miejsce w sobotnie wieczory.
adik1148 pisze:Tyle jest jeszcze wokalistów , którzy mogliby zasiaść w jury X FACTOR'a , a są jeszcze niewypaleni :) Kukulska , Bartosiewicz ! ( to byłby magnes oglądalnościowy ) , Doda .
Jasne. Ta ostatnia osoba już dosłownie zniszczyłaby ten format. Ta pani już dwa duże widowiska rozwaliła, nie chciałbym, żeby do tego dodał jeszcze trzeci.
po31 pisze:Zgadzam się dla mnie X Factor jest najgorszym programem ostatnich lat TVN-u może jednak czas rozejrzeć się za nowym lepszym formatem i zastapieniem czymś też już Mam talent!
A może tylko formułę "Mam Talent!" wystarczy odświeżyć, bo jednak obecna edycja pokazuje, że sporo zdolnych talentów nie brakuje.
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: X FACTOR

Post autor: SevenUP »

Tylko że Bartosiewicz podobnie jak Nosowska nigdy nie weźmie udziału w takim programie. Mogłaby być Brodka, no ale wg mnie 4. jurora nie będzie, więc nie ma co się zastanawiać.
musicomaniakk
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: wtorek 03 kwie 2012, 15:17

Re: X FACTOR

Post autor: musicomaniakk »

http://www.eska.pl/news/x_factor_4_ewa_ ... udio/89435

Ewa moim zdaniem była by świetna, oglądalność na pewno poszłaby w górę:)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: X FACTOR

Post autor: adik1148 »

też uważam , że byłaby idealną kandydatką do tej roli ;)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Farna jako czwarty juror? Zdecydowane TAK! :)
Przemawiają do mnie argumenty przedstawione na stronie.

Ale wątpię, by wprowadzili czwartego jurora, dopóki zwapniały Iwański siedzi na stołku reżysera...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

tomalapt pisze:Gdyby reżyser miał "jaja", oglądalibyśmy mega widowisko. Tak mamy co mamy.
To nie "jaja" reżysera o tym decydują, tylko budżet.
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: X FACTOR

Post autor: TheXF »

Zobaczycie, że jeżeli jednak wprowadzą czwartego jurora, to będzie on odpowiedzialny tylko za zespoły instr.-muz. ... :roll:

Ktoś z ekipy XF zaprasza na precastingi zespoły wokalno-instrumentalne na forach o różnych gatunkach muzycznych, m.in.:
http://www.reggaenet.pl/forum/read/6/1784496
http://www.countrymusic.fora.pl/imprezy ... ,4003.html
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość