Oprawa graficzna TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

jak zaszkodziĂŚ? nie rozumiem
TVN innowacja i nowoczesność...
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Na przykÂład, jakby zmienili na takÂą na poziomie Polsatu albo TVP. :P
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

sadzÂąc po dotychczasowych zmianach opraw graficznych zmiany sa tylko na lepsze
TVN innowacja i nowoczesność...
MACIEK23
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: środa 24 maja 2006, 17:27

Post autor: MACIEK23 »

No i wszystko wskazuje na to, ¿e 2 stycznia zobaczymy now¹ oprawê TVN. W Gdaùsku pojawi³y siê billboardy reklamuj¹ce powrót "Milionerów". Widnieje na niej (jak mi siê przynajmniej wydaje) fragment nowej grafiki: jakby zaokr¹glony ¿ó³ty sto¿ek z logiem. Dotychczas na plakatach pojawia³ siê granatowo-¿ó³ty fragment obecnej grafiki.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Great! MĂłgÂłby ktoÂś zrobiĂŚ fotkĂŞ plakatu i wrzuciĂŚ jÂą do tematu o Milionerach (Âżeby tu off-topicu nie robiĂŚ)?
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

A przed chwilÂą byÂła nowa oprawa TVN na koniec Sylwestra - produkcja TVN 2008 (troszkĂŞ podobne do tej wersji z 2002 roku). :shock: :shock: Jaki dziwny dÂźwiĂŞk [plum, plum, plum?]. :roll: ByÂło sporo biaÂłego koloru.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

KurdĂŞ a ja dzisiaj oprawy nie widziaÂłem. Specjalnie po tym poÂście jeszcze czekaÂłem do okoÂło 30 po 1 Âżeby jakieÂś reklamy byÂły czy coÂś Âżeby zobaczyĂŚ oprawĂŞ... no, ale jutro siĂŞ zobaczy ;]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jeszcze caÂły dzisiejszy dzieĂą bĂŞdzie ÂświÂąteczna oprawa. :> Nowa od jutra (Âśroda). DziÂś ujawnili fragment - to co jest na koĂącu kaÂżdej produkcji TVN, po napisach.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

pawell pisze:A przed chwilÂą byÂła nowa oprawa TVN na koniec Sylwestra - produkcja TVN 2008 (troszkĂŞ podobne do tej wersji z 2002 roku). :shock: :shock: Jaki dziwny dÂźwiĂŞk [plum, plum, plum?]. :roll: ByÂło sporo biaÂłego koloru.
Âżartujesz... o nie nie widziaÂłem :) ale przecieÂż po pierwszej czĂŞÂści wyraÂźnie widziaÂłem normalnÂą planszĂŞ niebieskÂą... KurczÂątko... Ale jingle reklam itd normalne sÂą.
//////////
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

qmate pisze:ale przecieÂż po pierwszej czĂŞÂści wyraÂźnie widziaÂłem normalnÂą planszĂŞ niebieskÂą...
Potwierdzam - w 2007 roku by³a ta niebiesko-¿ó³ta plansza. Ale ju¿ rok póŸniej ( :lol: ) w 2008 dali now¹. ;)
qmate pisze:Ale jingle reklam itd normalne sÂą.
Przeczytaj wyÂżej. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja dopiero teraz zorientowaÂłem siĂŞ, Âże w iTVN jest identyczna oprawa ÂświÂąteczna jak w TVN (oczywiÂście ze zmienionym logo).
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

DziÂś po napisach koĂącowych "Uwagi" zobaczymy prawdopodobnie nowÂą planszĂŞ. Mam pyt.- czy w tym fragmencie widaĂŚ byÂło jakieÂś kule, bÂąble itp?
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A skÂąd masz takie informacje?
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

No w³aœnie nic nie wiadomo jeszcze, ale warto ogl¹daÌ Uwagê, ja mam nadziejê, ¿e nie zapomnê. Tylko dlaczego mieliby daÌ now¹ planszê - nie wiem. Mo¿e wczoraj ktoœ siê zapomnia³, albo jakiœ eksperyment. Tak czy siak, pewnie wiêkszoœÌ z nas dziœ przed 20 looknie na tvn
//////////
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Post autor: prze_kw »

mateusz240 pisze:A skÂąd masz takie informacje?
Cz. 1 sylwestra wyprodukowana w 2007r mia³a standardow¹ planszê (niebiesko pomaraùczowa, kó³eczka). Cz. 2 wyprodukowana ju¿ (czêœciowo) w 2008r. mia³a now¹ planszê. Wiêc prawdopodobnie wszystkie programy dla TVN wyprodukowane od 1.01.2008 bêd¹ mia³y now¹ planszê, od mo¿e jutro ujrzymy now¹ oprawê.

Œwi¹teczne ident'y ju¿ s¹ zapowiedzi¹ zmian - oderwano siê od kó³ek, wprowadzono '¿ywe scenki'.

Ale to sÂą tylko moje przypuszczenia, wiĂŞc prawdopodobnie jutro zobaczymy, 6cioletnia a jednoczeÂśnie caÂłkiem ÂładnÂą oprawĂŞ.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości