Anita Werner

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

I to byÂł pewnie pierwszy i ostatni raz :sad:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Ale wpadka z capsami. Ale naprawiam b³¹d. Niestety z dzisiaj nie mam.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

Fakt, nie kumaty trochĂŞ jestem, ale ...
nie rozumiem w/w zdjĂŞĂŚ :oops:
I'm ready for HD!
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A co tu jest do rozumienia :?: :D Fajne zdjĂŞcia, super laska i tylko patrzeĂŚ :cool2:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Popropstu zdjĂŞĂŚ nie da siĂŞ rozumieĂŚ :D MogĂŞ zrozumieĂŚ kilometrowe wywody Blacka ale zdjĂŞĂŚ jakoÂś nie potrafiĂŞ :? CoÂś z ze mnÂą nie tak? :lol:
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

I juÂż Wigilia - jak ten czas szybko leci ;( Ale nie ma co siĂŞ smuciĂŚ :D
Najserdeczniejsze Âżyczenia dla wszystkich userĂłw :wink: :D MiÂło, Âże Anita wczoraj zÂłoÂżyÂła na koniec FaktĂłw zÂłoÂżyÂła Âżyczenia :D A zwrĂłciliÂście uwagĂŞ, Âże to byÂły tylko ÂświÂąteczne Âżyczenia? Jest wiĂŞc szansa, Âże w tym roku jeszcze jÂą zobaczymy w telewizorze :D
Zaœ dzisiejszy, wybiórczo potraktowany, harmonogram zadaù wygl¹da nastêpuj¹co: najpierw Dama Pik o 15:35, a dopiero póŸniej wypatrywanie pierwszej gwiazdki i przygotowania do kolacji :wink:

WesoÂłych ÂŚwiÂąt!!!
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No tak Wigilia :D
przygotowania peÂłnÂą parÂą idÂą :) mam jednak nadziejĂŞ ze nie przegapiĂŞ Damy Pik ;)
Hmm moze faktycznie jeszcze ja w tym roku zobaczymy to byÂło by bardzo miÂło... byle nie w poranku bo w ÂświĂŞta to juÂż na pewno przed 12.00 nie wstaje :evil2:

WESOÂŁYCH ÂŚWIÂĄT :D
Android <3
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Wiec ja teÂż zÂłoÂże wszystkim Âżyczenia. Od razu noworoczne teÂż.

WesoÂłych ÂŚwiat oraz...
PiĂŞknoÂści Millera
BoskoÂści Leppera
Iskierek w oku
A przede wszystkim szczĂŞÂścia
w nadchodzÂącym 2006 roku
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
daniel33
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: środa 16 lut 2005, 14:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: daniel33 »

Michaek, ja mam capsy z wczoraj:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Co do ÂświÂątecznego promosa TVN24, to myÂślĂŞ Âże Anita pojawi siĂŞ wraz z innymi prezenterami, ale w drugiej wersji tych ÂświÂątecznych ÂżyczeĂą. Mam tÂą pierwszÂą wersjĂŞ, ale to nie jest odpowiedni wÂątek, wiĂŞc nie bĂŞde dawaÂł linka. Postaram siĂŞ "upolowaĂŚ" AnitĂŞ w TVN24 i mam nadziejĂŞ, Âże rĂłwnieÂż jako prezenterkĂŞ serwisĂłw. MoÂże rĂłwnieÂż skÂładajÂącÂą Âżyczenia :)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Daniel wszyscy Ci kibicujemy ;) ale nie wiem czy siĂŞ nie przeliczysz :/
No i jesteÂśmy po Damie Pik :D
W sumie hmmm no dobra wigilia jest nie bede siĂŞ pastwiĂŚ :evil2:
Powiem tylko ze wyjaœni³o siê jak Anita rozmawia ze swoimi goœÌmi :]
Otó¿ mowi po polsku a oni maj¹ s³uchawkê. W tej restauracji by³ te¿ obecny t³umacz by³o go s³ychaÌ.
Anita Âślicznie wyglÂądaÂła i robiÂła przed jedzeniem Âśmieszne miny :]Dobrze teÂż ze byÂł choĂŚ kawaÂłek trafycyjnego wywiadu
Android <3
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Wow, wow, wow!!!!!!!!
I wielkie :brawo: :brawo: za DamĂŞ Pika dla Anity :!:

Kamuii, czyÂżby cuÂś Ci siĂŞ nie podobaÂło :?:
Zasiad³em wygodnie w fotelu o wpó³ do czwartej, kiedy ''Dama Pik'' siê zaczê³a zarz¹dzi³em bezwzglêdn¹ ciszê w pokoju :wink: Program tak mnie poch³on¹³, ¿e nie mog³em od¿a³owaÌ, kiedy siê skoùczy³ :sad:
Po prostu rewelacyjnie siĂŞ oglÂąda wykonanÂą przez AnitĂŞ i parĂŞ innych osĂłb robotĂŞ :brawo: :brawo:
Na razie nie mam moÂżliwoÂści zbyt wiele napisaĂŚ, bo cholernie siĂŞ spieszĂŞ, ale coÂś nie coÂś muszĂŞ napisaĂŚ juÂż teraz.
Program przemyœlanie zrobiony (w koùcu Anita mia³a na to sporo czasu :> ). Wszystko jedn¹ wielk¹ wspania³¹ ca³oœci¹: daty, wydarzenia, miejsca, uczucia, itd. Co cieszy, to to, ¿e Anitê czêsto by³o widaÌ :D Wiadomo teraz, kto robi program, przeprowadza rozmowy.
Ekipa z AnitÂą na czele goÂściÂła w wielu piĂŞknych miejscach, i, o ile dobrze zrozumiaÂłem, byÂła takÂże na jakimÂś wielkim balu charytatywnym, na ktĂłrym goÂściÂły same grube ryby Âświatowego show- i biznesu, m.in. Sharon Stone i Madeline Allbright - wiĂŞc Anita mogÂła juÂż siĂŞ umĂłwiĂŚ z nimi na rozmowĂŞ :wink: skoro nie mogÂła wĂłwczas porozmawiaĂŚ z HavlowÂą :D
I na koniec to niezwykle mÂądre zdanie, Âże oni po 2 dniach nie mogÂą osÂądziĂŚ emocji Havlowej - caÂły czas dziwiĂŞ siĂŞ jak to moÂżliwe, Âże tak obiektywna i taktowna dziewczyna, jakÂą jest Anita, moÂże pracowaĂŚ w tvn :roll:

Jutro mam nadziejĂŞ na powtĂłrkĂŞ, z pewnoÂściÂą wiĂŞcej napiszĂŞ :D

PS Smacznej wieczerzy wigilijnej ÂżyczĂŞ :D


*********
Obrazek
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

SennoœÌ mnie ogarnia, a czekamy na wyjœcie na Pasterkê, wiêc muszê siê jakoœ rozbudziÌ :D GadaÌ mi siê ju¿ nie chce, œpiewaÌ tym bardziej, wiêc zagl¹dam na forum :wink:
Black Jack pisze: Program tak mnie poch³on¹³, ¿e nie mog³em od¿a³owaÌ, kiedy siê skoùczy³ :sad:
Tak, to prawda :sad: By³o tak interesuj¹co, ¿e nawet siê nie obejrzeliœmy a program siê skoùczy³ :/ Móg³by jeszcze trwaÌ z pó³ godziny d³u¿ej!
Po prostu rewelacyjnie siĂŞ oglÂąda wykonanÂą przez AnitĂŞ i parĂŞ innych osĂłb robotĂŞ :brawo: :brawo:
:brawo: Do³¹czam siê do aplauzu :D Myœla³am, ¿e z Tymoszenko to by³ œwietny odcinek, wiêc co powiedzieÌ o dzisiejszym? Rewelacyjny? Tak, rewelacyjny :D
Wszystko jedn¹ wielk¹ wspania³¹ ca³oœci¹: daty, wydarzenia, miejsca, uczucia, itd.
Kiedy tak patrzy³am i uœwiadamia³am sobie ile czasu mog³o zaj¹Ì Anicie bieganie po tych szpitalach, aulach, restauracjach, koœcio³ach, redakcjach, ile czasu mog³y jej zaj¹Ì te rozmowy, uczestniczenie w balach charytatywnych, zaczynam powa¿nie zastanawiaÌ siê nad tym, ¿e mo¿e faktycznie Anity nie by³o tak d³ugo na wizji przez te przygotowania w³aœnie :roll:
No, ale bez przesady :wink: Nie bawiĂŞ siĂŞ wcale w usprawiedliwianie jej caÂłotygodniowych nieobecnoÂści! Mam tylko na myÂśli to, Âże Anita sporo siĂŞ nabiegaÂła zanim zdobyÂła materiaÂł na caÂły odcinek. Ale przy okazji (w tym przypadku) zwiedziÂła piĂŞknÂą PragĂŞ, pojadÂła w drogich restauracjach (racja Kamuii, minĂŞ Anita ÂświetnÂą zrobiÂła, kiedy usÂłyszaÂła: ''smacznego'' :D ) - wakacje na wysokim poziomie i to za darmo, a nawet za dopÂłatÂą? :D ChociaÂż tyle Anita skorzystaÂła na realizacji Damy Pik :D Ja teÂż tak chcĂŞ :wink:
I proszê, postaÌ mi tak obc¹, jak Havlova, w pó³ godziny Anita scharakteryzowa³a wyczerpuj¹co! Nie wiedzia³am, ¿e to taka barwna postaÌ :shock:
Anita teÂż, bardziej niÂż w poprzednim odcinku, prezentowaÂła swojÂą osobĂŞ - to dobrze, przecieÂż w gruncie rzeczy (bÂądÂźmy szczerzy) dla nas tytuÂłowÂą DamÂą Pik jest Anita :evil2:
Wygl¹da³a bardzo ³adnie :D Oczywiœcie patrzê zawsze na Anitê zazdrosnym kobiecym okiem (choÌ wcale nie wygl¹dam gorzej od niej :lol: ). No a dzisiaj jeszcze dostrzeg³am, kiedy Anita wchodzi³a do tego restaurowanego koœcio³a, ¿e ma strasznie zgrabn¹ pupê :D Tak :lol: pupê :lol: Nie braÌ mnie tu proszê za jakiegoœ zboczeùca, co patrzy ludziom na poœladki, to siê najzwyczajniej w œwiecie rzuci³o w oczy :wink: Po prostu, zdaniem wielu moich kole¿anek, mam obsesjê na punkcie mojej pupy, która na pewno nie wygl¹da³aby tak dobrze w be¿owych spodniach, jak Anity :wink: , ale przecie¿ to media wykreowa³y pupê jako coœ trendy, coœ na punkcie czego wiêkszoœÌ ma bzika :wink: :lol:
daniel33 pisze:Co do ÂświÂątecznego promosa TVN24, to myÂślĂŞ Âże Anita pojawi siĂŞ wraz z innymi prezenterami, ale w drugiej wersji tych ÂświÂątecznych ÂżyczeĂą
Nie byÂłabym tego taka pewna, ta o ktĂłrej kiedyÂś wspominaÂłam emitowana jest od piÂątku. ÂŻadnej innej z udziaÂłem innych prezenterĂłw nie ma, i pewnie nie bĂŞdzie :?
daniel33 pisze:Postaram siĂŞ "upolowaĂŚ" AnitĂŞ w TVN24 i mam nadziejĂŞ, Âże rĂłwnieÂż jako prezenterkĂŞ serwisĂłw. MoÂże rĂłwnieÂż skÂładajÂącÂą Âżyczenia
Ale CiĂŞ ÂświÂąteczny optymizm chwyciÂł :evil2: :D Ale to dobrze, marzyĂŚ, czy teÂż gdybaĂŚ nikt nam nie zabroni :wink:
utro mam nadziejĂŞ na powtĂłrkĂŞ, z pewnoÂściÂą wiĂŞcej napiszĂŞ :D
Oho! Ja teÂż :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Funky bardzo wnikliwa analiza pupy Anity. Bardzo dziĂŞkujemy.
OczywiÂście patrzĂŞ zawsze na AnitĂŞ zazdrosnym kobiecym okiem (choĂŚ wcale nie wyglÂądam gorzej od niej :lol: )
MoÂże dasz jakieÂś zdjecie to podyskutujemy. Tylko Black moze byĂŚ nieobiektywny. :D
Coœ mi dzisaj humor dopisuje. Có¿ dodaÌ. Na prawdê super program. Mogliby go puszczaÌ na TVN-ie. Jest o niebo lepszy od niektórych.
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

Tak, tak :? W tvnie :?

He, he :D Póki co, pupê Anity bêdzie mo¿na popodziwiaÌ raz jeszcze 31 grudnia, te¿ o 15.35. Dzisiaj widzia³em reklamê ''Damy Pik''. Czyli dziœ w po³udnie raczej nie ma co w³¹czaÌ telewizora, bo powtórki raczej nie bêdzie :/

ÂŻenuje mnie juÂż oczekiwanie na Âżyczenia ÂświÂąteczne z udziaÂłem Anity i Patrycji :?
WidziaÂłem wszystkich, niektĂłrych po 5,6 razy :!:
Dziwiê siê sam sobie, ¿e jeszcze od czasu do czasu wl¹czam na tvn, w nadzei, ¿e natrafiê na Anitê i Patrycjê, anga¿ujê pó³ rodziny do pomocy, i nic :!: Widzia³em ju¿ wszystkich, tylko nie te, które bym sobie ¿yczy³ :evil:
W tvn24 teÂż dali plamĂŞ z Âżyczeniami :? Czasu nie majÂą na nakrĂŞcenie ÂżyczeĂą :?: A moÂże ochoty :?
daniel33 pisze:Co do ÂświÂątecznego promosa TVN24, to myÂślĂŞ Âże Anita pojawi siĂŞ wraz z innymi prezenterami, ale w drugiej wersji tych ÂświÂątecznych ÂżyczeĂą
Faktycznie optymizm :wow: My nawet tych ÂżyczeĂą, ktĂłre sÂą (mam na myÂśli tvn) nie jesteÂśmy w stanie upolowaĂŚ, a Ty masz nadziejĂŞ upolowaĂŚ Âżyczenia, ktĂłrych nie ma :lol: :wink:
SÂą, a wÂłaÂściwie byÂły te w zeszÂłym roku:
Obrazek

Obrazek
Funckyrella pisze:MyÂślaÂłam, Âże z Tymoszenko to byÂł Âświetny odcinek, wiĂŞc co powiedzieĂŚ o dzisiejszym? Rewelacyjny? Tak, rewelacyjny :D
Ale myÂśmy juÂż tak o tamtym odcinku pisali :lol: Nie ma juÂż wyÂższej skali ocen :]
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

No dzisiaj mam wiĂŞcej czasu to siĂŞ wypowuiem :D
Jak sÂłusznie Black zauwaÂżyÂł :] nie bardzo mi siĂŞ podobaÂło.
Owszem nasza Dama Pik pieknie wyglÂądaÂła ale jeÂśli to ma byc caÂły atut to rĂłznie dobrze moÂżna wystĂŞpowaĂŚ w graj o raj albo tvn style :/
Dziwne bo Anita piĂŞknie czyta i mĂłwi wszak wiemy to na pewno z FaktĂłw ;)
A tutaj takie to monotonne i bez polotu.
Owszem na pewno siĂŞ nabiegaÂła bo sam wywiad z Havlova 2 dni a pewnie jeszcze tam troche pokrĂŞcili samego materiaÂłu. Ale to i tak nie tÂłumaczy tych dÂługich pobytĂłw bez wizji :(

CzegoÂś mi w tym wszystkim brakuje.Poprostu wiem ze gdyby nie nasza Dama Pik to nie usiadÂła bym przed tv zeby to obejrzec ;)
Cieszy mnie wiĂŞc to ze troche sama siebie teÂż popromowala tam.
OgĂłlnie fajnie poznaÂła znanych ludzi pojadÂła w eleganckich restauracjach i tyle... brakuje mi tu polotu Anity w tym wszystkim.
I trochĂŞ jednak za bardzo idzie ten program w styl kur domowych jakieÂś klucze, skandaliki itd...
Za maÂło tu polityki i wielkoÂści tych kobiet.

Co do tego zdania o emocjach to ja akurat mam inne zdanie ;) uwaÂżam Âże to wogĂłle nie pasowaÂło... jak moÂżna osÂądzaĂŚ czyjeÂś emocje ???
No i to tyle :razz:
Mam nadzieje ze siĂŞ rozkrĂŞci ;)

Na zobaczenie reklamy z AnitÂą juÂż nie liczĂŞ :(
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Radzik1993 i 19 gości