Polityka :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Jak widzĂŞ ich trzech,to niedobrze mi siĂŞ robi...szczegĂłlnie kurskiego...... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Zbli¿aja sie powoli wyborki samorz¹dowe wiec postanowi³em reaktywowaÌ temat :lol: Jak wam sie podobaja poczatki kampani reklamowych PiS[uarów], PO , SLD ..??I jak u was wygladaj¹ rozpoczynaj¹ce sie wybory...?? U mnie w miesci juz pojawi³y sie bilbordy z kandydatem z SLD ( w sumie ze zdjednoczonej lewicy) pt. " Ju¿ doœÌ szuowin w naszym miescie" :lol: :lol: Czekam na smieszne newsy z waszych okregów wyborczych

P.S. niestety te wybory beda mi bardzo bliskie :lol:
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

W Krakowie od dawna wiszÂą bilboardy PiSiorĂłw "Obywatel czwartej Rzeczpospolitej". Niedawno pojawiÂły siĂŞ bilboardy PO "Razem" . CieszĂŞ siĂŞ Âże PO wreszcie przestaÂła siĂŞ zachowywaĂŚ jak dziecko we mgle i aktakuje PiSiorĂłw agresywniej. Ten spot wyborczy w ktĂłrym PO pokazuje prawdziwe oblicze PiSiorĂłw jest naprawdĂŞ Âświetny.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Senyszyn walnĂŞÂła dziÂś w 'Szkle Kontaktowym',Âże istniejÂą nie tylko OZI - osobowe ÂźrĂłdÂła informacji,a powinny jeszcze OCHUI - osoby chĂŞtne udzielania informacji :hahaha: ta kobieta jest Âświetna :hahaha:

Na razie u mnie wszĂŞdzie pisy i po - razem,ahaa i lpr- praca rodzina itd,wiĂŞc dopiero siĂŞ zacznie.czekam aÂż wymyÂślÂą coÂś kolorowego to bĂŞdzie ciekawie
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

aveo pisze:...i lpr- praca rodzina itd,wiĂŞc dopiero siĂŞ zacznie.czekam aÂż wymyÂślÂą coÂś kolorowego to bĂŞdzie ciekawie
O w³aœnie jeszcze pomin¹³em ligê polskich romanów :roll:

[ Dodano: Wto Wrz 12, 2006 9:38 am ]
Zawisza dzisiaj przegi¹³ ...
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Bilbordy PiSiorĂłw Po i LPR tez juz od dawna u mnie sa... Fajna wojna na spoty pomiedzy PO i PiS ( teraz podobno PO szykuje kontratak) - bedzie sie dziaÂło :)
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Lepper wyrzucony z koalicji!!!!!!!!!!
Czy to koniec tego rzÂądu !!
Wybory 26 listopada ??
NOWA ERA W TVN
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oby byÂły wybory parlamentarne jesieniÂą bo juÂż mam dosyĂŚ PiS'u. Niech zwyciĂŞÂży Platforma Obywatelska! :) KaczyĂąscy sÂą poprostu chorzy na wÂładzĂŞ i chcÂą mieĂŚ wszystko. Teraz mamy nasze tanie paĂąstwo.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

No wiĂŞc mamy za sobÂą gorace polityczne chwile. Mam po tym czasie dwie refleksje-Pani prof. Zyta Gilowska straciÂła w moich oczach wiele wracajÂąc do tego rzÂądu...Zastanawiam siĂŞ dlaczego to zrobiÂła :hmm: przecieÂż nie dla kasy..

Druga sprawa to uporczywe prĂłby ratowanie resztek jakiejÂś lojalnoÂści przez PIS - najpier byÂł Lepper be, potem byÂła koalicja teraz znĂłw be. Teraz PSL...i sytuacja siĂŞ powtarza...tylko, Âże przypuszczam, Âże Pan PoseÂł Pawlak nie bĂŞdzie tak wojowniczy jak PoseÂł Lepper. Bo ma chyba wiĂŞcej do stracenia :devil:
ZIMA
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

Co za ulga móc zmieniÌ wreszcie awatar :devil: Chocia¿ powinnam tylko kaczuszce zdj¹Ì krawat, ale myœlê, ¿e d³ugo ju¿ nie potrwa ten rz¹d :D Pewnie na gwiazdkê bêd¹ wybory.
ZauwaÂżyliÂście, Âże prawie wszystkie polityczne burze wybuchajÂą w wolnym od pracy okresie? Ludzie spĂŞdzajÂą czas z rodzinÂą a prezes-singiel siĂŞ nudzi :devil:
Regularnie sÂą kryzysy rzÂądowo-parlamentarne w weekend, zmiana premiera dokonaÂła siĂŞ w wakacje, to wybory pewnie wypadnÂą na gwiazdkĂŞ :)
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

prezes takim weso³ym singielkiem nie jest.przecie¿ ma przyjació³kê:Jolantê Szczypiùsk¹,senatorkê,która kandydowa³a z Gdyni.Na jej wyborczej ulotce by³o zdjêcie na którym tworzy z pielêgniarkami kr¹g,one oczywiœcie obrane na bia³o,a ona jaskrawoczerwony ¿akiet i spodnica i pod to bluzka,a na jej dekolcie megawielki srebrny krzy¿.wystraszy³em siê tej kobiety :shock: ...raczej biskupi,arcy,etc nosz¹ krzy¿ do takiego typu czerwieni...

Co do koalicji :devil: nic nie da,Âże nie ma juÂż Leppera.Pawlak zgodzi siĂŞ na koalicjĂŞ,bo w sondaÂżach jest mniej niÂż zero.mam cichÂą nadziejĂŞ,Âże dogada siĂŞ z platformÂą,bo ten rzÂąd to poraÂżka........
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Co sÂądzicie o taÂśmach z teraz my o korupcji pisiorkow?? Mam nadzije Âże teraz pod sejmem bedzie drugi Budapeszt :lol:
piotr3965
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: niedziela 10 wrz 2006, 19:01
Kontakt:

Post autor: piotr3965 »

Budabeszt nie sadze ale wĂŞgry napewno :D :D
Nogi Nogi roztańczone tańczą tańczą jak szalone kto je ma? Właśnie ja Kinga Rusin
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

wPiSdu

Post autor: salladyn »

Mam nadziejê ¿e wyborcy poka¿¹ wPiSdu gdzie ich miejsce.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

ale zanim dojdzie do wyborĂłw to obawiam siĂŞ, Âże wyborcy bĂŞdÂą mieli krĂłtkÂą pamiĂŞc i ponownie zagÂłosujÂą na PIS :( - obym siĂŞ tylko myliÂł
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości