[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Mnie "rozmowy w tÂłoku" bardzo siĂŞ podobaÂły, widzieÂłm wyraxne podobieĂąstwo miĂŞdzy np. pania SzczukÂą w realu a ta u szymona.
Wróciłem!!
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Rzeczywiœcie, program-jego "g³ówna"czêœÌ- podoba³ mi siê œrednio. Natomiast "Rozmowy w T³oku" to by³a po prostu rewelka !! :D
ÂŚwietne parodie, Âświetne dialogi - wielkie brawa dla Szymona za pomysÂł z tÂą czĂŞÂściÂą programu !! :) Bez "RozmĂłw w TÂłoku" SMS bardzo duÂżo by straciÂł !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Szkoda ze teraz zmienili sposob reklamowania SMS :cry: zamiast powiedziec i pokazac kto bedzie w glownej czesci i w rozmowach w tloku dali to z tymi dziecmi co bylo w reklamowce wyborczej. Teraz nie bedzie wiadomo kto wystapi w kolejnym odcinku :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

Co ty gadasz? Ja juÂż wiem kto bĂŞdzie w SMS : PaweÂł Kukiz i Joanna Liszowska. Nie pokazali jednak, kto bĂŞdzie w Rozmowach w TÂłoku :(
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No to nie widziales poprzedniej reklamowki :? Teraz juz dali druga i chcialem poprawic swoja poprzednia wypowiedz ale mnie wyprzedziles. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Dared00

Post autor: Dared00 »

WidziaÂłem poprzedniÂą, ale jak mam okazjĂŞ komuÂś dowaliĂŚ, to dowalĂŞ zawsze, niezaleÂżnie od niczego. :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak ktoÂś che oglÂądaĂŚ SMS to niemusi wiedzieĂŚ kto bĂŞdzie w "RWT", a takk reklamĂłwka Majeskiego jest fajna "Majewski prezydentem wszystkich pluszakĂłw"
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

ReklamĂłwka, "Rozmowy w tÂłoku" i wczoraj ten prezent dla kukiza byÂły fajne:):) no i oczywiÂście wkrenty najbardziej podobaÂły mi sie te dwa z udziaÂłem
SLD
Wróciłem!!
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

PRACA

Post autor: podmark »

Szymon Majewski Show emitowany na antenie stacji TVN poszukuje kreatywnych ludzi do wspó³tworzenia programu.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesÂłanie swojego CV na adres e-mailowy rafal.piekoszewski@tvn.pl.

Czekamy takÂże na oryginalne listy motywacyjne.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Prezent dla Kukiza by³ œwietny. I komentarz Majewskiego te¿ z tym ³apanie Lisa :wink: . Naatomiast sam program...taki sobie !! Na normalnym poziomie. Nic ponad przeciêtnoœÌ...no i Rozmowy w T³oku jak zawsze by³y w poprzednich programch na pewnym :D poziomie to wczorajszy odcinek "Rozmów..." by³ kiepski ale wina to chyba doboru "goœci".
Nie podobaÂł mi siĂŞ wczorajszy odcinek tak bardzo jak poprzednie.

I nie wiem czy zachowanie Kukiza byÂło wyreÂżyserowane czy nie ale nie pasowaÂło mi do tego programu. Bez wzglĂŞdu na to czy dostaÂł za zadanie aby tak zachowywaĂŚ czy nie :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ten odcinek byl dlamnie najgorszy z tych wszystkich ktore widzialem. Jakies slabe dowcipy ktore jakos nie potrafily mnie rosmieszyc nie tak jak w poprzednich odcinkach :D Oczywiscie najlepsze byly Rozmowy w tloku ale jednak nie najlepsze ze wszystkich. Ale najbardziej w tym odcinku podobala mi sie prowokacja w sztabie Samoobrony poprostu bardzo fajnie ten pan to zagral :D :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W nastepnym odcinku SMS goscmi beda:
-Jerzy Kryszak
-Patrycja Markowska
a w rozmowach w tloku:
-Donald Tusk
i jakies 2 panie ktorych nie rozpoznalem :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Jak bĂŞdzie Kryszak to bĂŞdzie zajefajnie
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

No lubie Markowska i Kryszaka wiĂŞc napewno bĂŞde oglÂądaÂł, a w "Rozmowach w tÂłoku" chyba jednba z nich ta czarna to bĂŞdzie ChyliĂąska, ale niejestem pewien.
Wróciłem!!
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Obrazek
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości