Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Faktomaniak pisze:Na internetowej stronie pojawiÂła siĂŞ ramĂłwka na 3 paÂżdziernika i nie ma w niej Âżadnych specjalnych progrmĂłw przygotowanych na ten jubileusz.....
MoÂże w weekend coÂś dadzÂą specjalnego. Bo w ÂśrodĂŞ to mogÂą o tym mĂłwiĂŚ tylko w ''DD TVN'', albo choĂŚ to wydaje mi siĂŞ maÂło prawdopodobne - zrobiĂŚ na ten temat ''Rozmowy w toku''.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

w tamtym roku byÂły specjalne rozmowy w toku pt. "Ja siĂŞ robi telewizjĂŞ?"
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

wÂątpie Âżeby powtĂłrzyli telewizjĂŞ od kuchni, moÂże przypomnÂą wszystkie produkcjie tvn-u i zaprosza prowadzÂących
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Obrazek

Ta jedynka na tym capsie jest maÂło widoczna. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Od rana oglÂądam TVN i jakoÂś mi to umknĂŞÂło... No ale wreszcie siĂŞ coÂś zaczĂŞÂło dziaĂŚ na antenie. Bo narazie to tylko bilboardy i bannery informowaÂły o 10-leciu.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

WidziaÂłem dziÂś reklamĂŞ Superkina w TVN i mĂłwili, Âże specjalny prezent z okazji dziesiĂŞciolecia TVN: ÂŚwiadek Koronny 5 paÂździerninka.

P.S. Reklamowali jeszcze Nigdy w ÂŻyciu (wiele razy emitowany) i Tylko mnie kochaj :D.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Fabryka gry powraca!

Post autor: Adrian ;P »

od paÂździernika o 7:25 bĂŞdzie Fabryka Gry. Co z Na WspĂłlnej? Ja mam takÂą teoriĂŞ: Jak siĂŞ skoĂączy bez Âśladu 2 o tej 14 coÂś to dadzÂą Na WspĂłlnej. A 30 minut dadzÂą na jakiÂś serial 30 minutowy.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja teÂż widziaÂłem tÂą reklamĂŞ. nigdy w Âżyciu jest co jakies pol roku. bylo na wielkanoc 2006, potem chyba w przerwie koncertu galowego SF2006 potem znowu na wielkanoc i znowu teraz, nie za duzo i nie za czesto?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Jutro o w "DDTVN" w cyklu 10 gwiazd na 10-lecie TVN rozmowa z Tomaszem Sekielskim.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Z chĂŞciÂą obejrzĂŞ, ale wie ktoÂś moÂże o ktĂłrej bĂŞdzie ten cykl 10 gwiazd na 10 lecie TVN? Czy na poczÂątku wydania, czy moÂże na koĂącu? Bo nie chce mi sie wstawaĂŚ o 8:30 :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

Ptr15 pisze:WidziaÂłem dziÂś reklamĂŞ Superkina w TVN i mĂłwili, Âże specjalny prezent z okazji dziesiĂŞciolecia TVN: ÂŚwiadek Koronny 5 paÂździerninka.

P.S. Reklamowali jeszcze Nigdy w ÂŻyciu (wiele razy emitowany) i Tylko mnie kochaj :D.
Âłoooo ale Âłaskawcy Âświadka koronnego dali, to poprostu uboÂższa wersja odwrĂłconych w jednym kawaÂłku i nudny wÂątek dziennikarza, z racji tego ze ogladaÂłem odwrĂłconych wczeÂśniej wydaÂł mi sie nudny

a bedzie jakiÂś konkurski czy coÂś? bo jak narazie te niespodzianki mnie nie powalajÂą :P
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

MyÂślĂŞ Âże ÂŚwiadek Koronny to niezÂły film (chociaÂż nie oglÂądaÂłem ale z zapowiedzi wydaje siĂŞ fajny). A OdwrĂłceni nie wyszli bo po prostu ta historia nie nadawaÂła sie na serial.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Mmmm juÂż 2 nowe reklamy na 10-lecie te z windÂą i ta co siĂŞ 10 zapala 8)
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

r_r16 pisze:MyÂślĂŞ Âże ÂŚwiadek Koronny to niezÂły film (chociaÂż nie oglÂądaÂłem ale z zapowiedzi wydaje siĂŞ fajny). A OdwrĂłceni nie wyszli bo po prostu ta historia nie nadawaÂła sie na serial.
zapowiedzi tez ydawaÂły mi sie fajne, obejzyj sobie film, bo zwiastun jest po to zeby zacheciĂŚ niestety zderzenie z filmem to poraÂżka
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

ObejrzĂŞ - 5 paÂździernika:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości