[TVN] Taniec z Gwiazdami

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Anonymus pisze:Czwarte miejsce w ostatnim odcinku to aÂż za duÂżo, ale wydaje mi siĂŞ, ze tyle punktĂłw jej jury przyznaÂło, Âżeby pewnie honoru nie splamiĂŚ cĂłrki byÂłego prezydenta.
Zgadza siĂŞ. Plotkuje siĂŞ nawet Âże jury faworyzuje KwaÂśniewskÂą... i to jest bardzo prawdopodobne... mĂłwi siĂŞ rĂłwnieÂż Âże GaliĂąski przesadziÂł z opisem ruchĂłw bioder Oli K. i z tym tekstem "po kim je odziedziczyÂła (ruchy)".
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Kwach kiedyÂś powiedziaÂł, Âże mĂłgÂłby zaÂśpiewaĂŚ i zataĂączyĂŚ przed ekhm... komisjÂą. MoÂże szanowne jury widziaÂło te rrruchy gÂłowy paĂąstwa. :lol: :lol: mrau :!:
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Mi w taĂącu brakuje wÂłaÂśnie znanego polityka: Beger, Lepper, moÂże chociaÂż Piekarska ;-)

Co do faworyzowania Kwasniewskiej, to mysle, ze niedzielny wystep wcale nie nalezal do najgorszych...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Bartek pisze:Mi w taĂącu brakuje wÂłaÂśnie znanego polityka: Beger, Lepper, moÂże chociaÂż Piekarska ;-) (...)
Raczej to nie by³by dobry pomys³ niektórzy maj¹ ju¿ doœÌ tych polityków i nie mogliby na nich patrzeÌ. I do programu s¹ zapraszane gwiazdy, które mog¹ przyciagn¹Ì du¿¹ widowniê - tak jest teraz. :D :D ChoÌ niektórzy politycy te¿ by mogli to zrobiÌ. :D I chcia³bym zobaczyÌ jak np. Lepper tam taùczy... :evil2: :D Ale pewnie by siê nie zgodzi³ jak du¿a wiekszoœÌ z jego "kolegów"... :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Maciekw
Bywalec
Bywalec
Posty: 525
Rejestracja: środa 08 wrz 2004, 12:14
Kontakt:

Post autor: Maciekw »

Do fanĂłw TaĂąca z gwiazami: SÂłyszaÂłem, Âże na Âświecie oprĂłcz klasycznego TzG jest rĂłwnieÂż jego odmiana - taniec na lodzie. Czy wiecie coÂś o tym i czy myÂślicie, Âże taka odmiana TzG w Polsce by siĂŞ przyjĂŞÂła?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciekw pisze:(...)SÂłyszaÂłem, Âże na Âświecie oprĂłcz klasycznego TzG jest rĂłwnieÂż jego odmiana - taniec na lodzie.
Ale na tym lodzie taĂącÂą gwiazdy z partnerami ?? :roll:
Maciekw pisze:Czy wiecie coÂś o tym i czy myÂślicie, Âże taka odmiana TzG w Polsce by siĂŞ przyjĂŞÂła?
Ja pierwszy raz o tym sÂłyszĂŞ. :roll: Gdyby takie coÂś byÂło to by pewnie siĂŞ przyjĂŞÂło tak jak normalna wersja "TaĂąca z gwiazdami". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Temat z okÂładki VIVY!: Taniec z gwiazdami -> http://viva.pl/index.php?option=com_con ... mitstart=0

[ Dodano: Nie Mar 12, 2006 8:11 pm ]
Co jest? Jest 20:11 i lecÂą materiaÂły z przed tygodnia :shock: Awaria?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:? :? :? Hm... dlaczego oni dali to z programu przed startem III edycji "TaĂąca z gwiazdami" ?? :? CzyÂżby jakieÂś problemy mieli ?? Dziwne bardzo dziwne. :?

No juÂż siĂŞ zaczyna musieli mieĂŚ napewno jakies problemy. :roll:

A w sobotĂŞ "Super Express" pisaÂł o austriackiej wersji "TaĂąca...", a raczej o sportowcu ktĂłry w niej wystĂŞpuje...
Jeszcze niedawno lata³ nad zeskokiem. Teraz pl¹sa na parkiecie. Trzykrotny zdobywca Pucharu Œwiata, mistrz œwiata w lotach i medalista olimpijski Andreas Goldeberger (33 l.) rozpoczyna dzisiaj telewizyjne zmagania w austriackim "Taùcu z gwiazdami" (ORF, godz. 21.10).W polskim "Taùcu z gwiazdami" œwiat sportu reprezentowa³a do tej pory tylko piêœciarka Agnieszka Rylik. W austriackim wystêpowa³ ju¿ pi³karz Toni Polster, a teraz - ulubieniec kibiców skoczni narciarskich, "Goldi". Taneczne treningi Goldberger (mniejsze zdjêcie) rozpocz¹³ w styczniu. Jego partnerk¹ jest 25-letnia Julia Polai, zawodowa tancerka. W pierwszej rundzie wykonaÌ maj¹ cza-czê do muzyki znanego przeboju Toma Jonesa "Sex Bomb". - Na pocz¹tku pierwszego treningu pomyœla³em sobie, ¿e nic z tego nie bêdzie - nie ukrywa³ eks-mistrz œwiata. - Ale moja partnerka Julia jest rewelacyjna. Popisy "Goldiego" i jego rywali oceniaÌ bêdzie nie tylko profesjonalne jury, ale równie¿ widzowie. - Oczywiœcie chcia³bym wygraÌ - nie kryje Goldberger. PS A mo¿e by tak polscy organizatorzy "Taùca z gwiazdami" pomyœleli o Adamie Ma³yszu?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 20:54

Post autor: r23 »

Maciekw pisze:Do fanĂłw TaĂąca z gwiazami: SÂłyszaÂłem, Âże na Âświecie oprĂłcz klasycznego TzG jest rĂłwnieÂż jego odmiana - taniec na lodzie. Czy wiecie coÂś o tym i czy myÂślicie, Âże taka odmiana TzG w Polsce by siĂŞ przyjĂŞÂła?
Witam wszystkich,

Pod koniec zeszÂłego roku widziaÂłem fragmenty jednego odcinka na BBC. Akurat taĂączyÂł (czy raczej jeÂździÂł) David Seaman (byÂły bramkarz Arsenalu jakby ktoÂś nie wiedziaÂł). Wszystko jest bardzo podobne do "normalnej" edycji (tzn. oprawa).
A sam taniec to po prostu jazda figurowa na lodzie z partnerem/partnerkÂą.
Czy by siĂŞ przyjĂŞÂło?
Trudno powiedzieÌ, na pewno jest to trudniejsze od tradycyjnego taùca i trzeba by³oby przede wszystkim znaleŸÌ "gwiazdy", które potrafi¹ jeŸdziÌ na ³y¿wach.


A przy okazji, to miaÂłbym do Was drodzy forumowicze ogromnÂą proÂśbĂŞ.
Czy ktoÂś z Was nagrywa "TzG" w postaci cyfrowej (tzn. na komputerze).
ZaleÂży mi na dzisiejszym programie, a zwÂłaszcza na wystĂŞpie Pani R. Dancewicz.
Jeœli ktoœ z Was zarejestrowa³ ten wystêp lub ma mo¿liwoœÌ zrobienia tego podczas sobotniej powtórki, to by³bym naprawdê BARDZO wdziêczny za pomoc.
JeÂśli znajdzie siĂŞ chĂŞtny to gorÂąco proszĂŞ o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

kurcze, ale atrakcyjny ten partner KrĂŞglickiej 8)
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

r23 pisze:(...)A przy okazji, to miaÂłbym do Was drodzy forumowicze ogromnÂą proÂśbĂŞ.
Czy ktoÂś z Was nagrywa "TzG" w postaci cyfrowej (tzn. na komputerze).
ZaleÂży mi na dzisiejszym programie, a zwÂłaszcza na wystĂŞpie Pani R. Dancewicz.
Jeœli ktoœ z Was zarejestrowa³ ten wystêp lub ma mo¿liwoœÌ zrobienia tego podczas sobotniej powtórki, to by³bym naprawdê BARDZO wdziêczny za pomoc.
JeÂśli znajdzie siĂŞ chĂŞtny to gorÂąco proszĂŞ o kontakt.(...)
Prawdopodobnie po dzisiejszym odcinku (moze jutro) tak jak po 1 na oficjalnej stronie programu ( http://www.tanieczgwiazdami.onet.pl ) pojawiÂą sie filmiki z taĂącami uczestnikĂłw. ;) W dziale do tej pory. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r23
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: niedziela 12 mar 2006, 20:54

Post autor: r23 »

pawell pisze: Prawdopodobnie po dzisiejszym odcinku (moze jutro) tak jak po 1 na oficjalnej stronie programu ( http://www.tanieczgwiazdami.onet.pl ) pojawiÂą sie filmiki z taĂącami uczestnikĂłw. ;) W dziale do tej pory. :D
OK dziĂŞkujĂŞ za informacjĂŞ.
Jednak tego nie da siê "œci¹gn¹Ì", a poza tym zale¿y mi jednak na trochê lepszej jakoœci, tak wiêc moja gor¹ca proœba pozostaje jak najbardziej aktualna.

Pozdrawiam

PS.
A co do Seamana, to nie pamiĂŞtaÂł jakie noty dostaÂł ale jak na tak drewnianego bramkarza to na ÂłyÂżwach radziÂł sobie caÂłkiem w porzÂądku.
zgred
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: wtorek 27 gru 2005, 17:02
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: zgred »

dziœ mieliœmy prawdziwy "Taniec z B³êdami" :)
Na pocz¹tek ponad 10 minut opóŸnienia o którym prowadz¹cy nawet nie wspomnieli. Potem przejêzyczenie i spóŸnienie pana zapowiadaj¹cego gwiazdy przy zchodzeniu ze schodów. Do tego jeszcze ma³y b³¹d realizatorski z puszczeniem na wizje zbyt wczeœnie kamery zza kulis (taniec Oli "córy prezydenta" Kwaœniewskiej). Zapewne wszystko to zdarzy³o siê przez to opóŸnienie które poprostu zestresowa³o twórców.

Jednak najbardziej wkurzyÂły mnie ostre oceny profesjonalnej czĂŞÂści jury. Moim zdaniem byli troszkĂŞ za ostrzy co zresztÂą niepodobaÂło siĂŞ ani widowni ani tancerzom (zwÂłaszcza tym ktĂłrzy taĂączÂą z gwiazdami juÂż od wczeÂśniejszych edycji). WedÂług mnie byÂła to Âświadoma zagrywka twĂłrcĂłw programu, poniewaÂż po ostrych ocenach jury Kasia Skrzynecka Âładnie namawiaÂła widzĂłw do zmiany tych ocen poprzez wysyÂłanie sesemesĂłw.

NajwyraÂźniej jedynie Hubert pozostaÂł nietkniĂŞty przez zmiany - jak zwykle uÂśmiechniĂŞty i profesjonalny.
Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Co do Huberta to siê jak najbardziej zgadzam, ale dlaczego mówisz o "opóŸnieniu"? Nawet je¿eli producenci mieli z nim do czynienia, to z sytuacji wybrnêli - moim zdaniem - skutecznie i bez zaj¹knienia, a te filmiki naprawdê wielu widzom mog³y wydaÌ siê ciekawe. :D
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

zgred pisze:(...)NajwyraÂźniej jedynie Hubert pozostaÂł nietkniĂŞty przez zmiany - jak zwykle uÂśmiechniĂŞty i profesjonalny.
jak to Hubert bez zmian ?? :D przecieÂż nie moze mĂłwiĂŚ to byÂła moja ulubiona para... :twisted: :lol: :D
Maciek pisze:(...)a te filmiki naprawdĂŞ wielu widzom mogÂły wydaĂŚ siĂŞ ciekawe.
Szczególnie tym którzy tego nie widzieli. :D Sam ten program przed startem III edycji by³ bardzo dobry i ciekawy. :D Szczególnie jak przygotowywali czo³ówkê. :roll: :P
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 11 gości