TVN24 - dyskusja ogólna

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

No w ÂŁodzi nie ma Aster a jedynie Multimedia i Toya z takich wiekszych ja mam oseidlowke ktora juz zaczela inwestowac w cyfryzacje wiec najpozniej pewnie za rok bedzie
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

o ile ja sobie przypominam to ta kamera miala przelatywac nad newsroomem i nad glowa prowadzacego .
a jakos wtych skrotach on tylko wolno sunie przed rpwoadzacym i tylko kawalek.
wiec jak to jest z ta kamerka?
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

nad gÂłowÂą, i to teÂż nie zawsze(nie nad kaÂżdym prowadzÂącym) przelatuje podczas Magazunu 24GODZINY o 21. Wiadomo nad czyjÂą gÂłowÂą najczĂŞÂściej przeltuje, wszak niekaÂżdy na to zasÂługuje :wink:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
quenti-n
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: niedziela 10 lip 2005, 13:35
Lokalizacja: łódź
Kontakt:

Post autor: quenti-n »

to musze jutro obejzec w calosci magazyn 24h bo jeszcze tego nie widzialem :-)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Raport TVN24 wyró¿niony

Post autor: tobi »

Wyró¿nienie dla programu "Raport TVN24" pt: "Wojownik" na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Reporta¿u Telewizyjnego Camera Obscura
w Bydgoszczy.

Na zakoĂączonym wÂłaÂśnie 2. Festiwalu ReportaÂżu Telewizyjnego CAMERA OBSCURA 2005
w Bydgoszczy, specjalne wyró¿nienie Gazety Wyborczej przyznano stacji TVN24, za program "Raport TVN24" pt.: "Wojownik". Autorem materia³u jest reporter telewizji TVN24 - Adam Rogala. Zdjêcia wykona³ Piotr Siwek a ca³oœÌ zmontowali Tomasz Polsakiewicz, Ryszard Lenartowicz i Pawe³ Szafraùski.

MateriaÂł przedstawia historiĂŞ Marka Piotrowskiego - dziewiĂŞciokrotnego zawodowego Mistrza ÂŚwiata w Kick Boxingu. Po wielu sukcesach na przeÂłomie lat 80-tych i 90 -tych i byÂł jednym z najbardziej znanych PolakĂłw w Stanach Zjednoczonych. KÂłopoty zdrowotne zmusiÂły go do odejÂścia z ringu i przyczyniÂły siĂŞ do problemĂłw osobistych. Bohater reportaÂżu nie poddaÂł siĂŞ jednak wychodzÂąc z zaÂłoÂżenia, Âże "DopĂłki Âżyjesz, dopĂłty walczysz. DopĂłki walczysz, dopĂłty jesteÂś czÂłowiekiem"..

ReportaÂż Adama Rogali emitowany byÂł w TVN24 w listopadzie 2004 roku.

http://www.medialink.pl


RAPORT TVN24 premiera w niedz o 15.35
powtĂłrka wtorki 17.05
powtĂłrka sobota18.10
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: RAPORT TVN24 wyró¿niony

Post autor: pawell »

tobi pisze:Wyró¿nienie dla programu "Raport TVN24" pt: "Wojownik" na 2. Ogólnopolskim Festiwalu Reporta¿u Telewizyjnego Camera Obscura
w Bydgoszczy.
E no to :brawo: To juz chyba z 3 nagroda na tegorocznym Ogolnopolskim Festiwalu Reportazu Telewziyjnego Camera Obscura. :D :brawo: :brawo: :brawo: stacje grupy TVN :p
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Problemy techniczne TVN24

Post autor: Przemek »

Mam nadziejĂŞ ze przyda siĂŞ taki temat i jesli zobaczymy jakieÂś bÂłedy techniczne w TVN24 to zamieÂścimy je tu.


Niedziela, 18.12.2005r \rano\
Brak zegara pod logiem oraz srolla (paska z newsami)
Żartowałem.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Paska i zegara nie by³o ju¿ wczoraj póŸnym wieczorem -->
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

problemy techniczne tvn 24

Post autor: salladyn »

Tak te¿ to zauwa¿y³em wczoraj po pó³nocy ju¿ nie by³o zegara,myœla³em ¿e to dlatego ¿e sz³a reklama magazynu "Raport" a potem "Zdrowie" bo wtedy nigdy nie ma zegara,ale potem szed³ skrót serwisu informacyjnego i te¿ nie by³o.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Pasek z newsami to crawl ;)
Android <3
Headline
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: piątek 23 gru 2005, 11:15
Lokalizacja: Warszafka
Kontakt:

Post autor: Headline »

4 stycznia 2006, 6:45
Podczas pokazywania pogody w Poranku TVN24 reflektory zgasÂły, mignĂŞÂły krĂłtko i znowu siĂŞ zapaliÂły
I'm ready for HD!
Awatar użytkownika
mikasur
Bywalec
Bywalec
Posty: 643
Rejestracja: sobota 29 sty 2005, 17:46
Lokalizacja: Polska

Post autor: mikasur »

WOW :shock: MusiaÂło to nieÂźle wyglÂądaĂŚ :!:
PrzypomniaÂło mi sie, ze kilka dni temu poÂźnym wieczorem wysiadÂł im gÂłos.[/i]
"Uśmiech losu można zobaczyć, nawet w tych najciemniejszych chwilach, jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło..." Albus Dumbledore (cytat z filmu)
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Headline pisze:4 stycznia 2006, 6:45
Podczas pokazywania pogody w Poranku TVN24 reflektory zgasÂły, mignĂŞÂły krĂłtko i znowu siĂŞ zapaliÂły
Mo¿e elekrownia in na krótko pród wy³¹czy³a ¿eby rachunek zap³acili. :D
Monster

Post autor: Monster »

Dziœ w TVN24 ca³y dzieù specjalne relacje z sejmu (wiadomo co siê dzieje). W prawym dolnym rogu napis: ,,Wydanie specjalne'' w ka¿dym serwisie. Gdy wróci³em ze szko³y od razu w³¹czy³em TVN24 i po zobaczeniu tego napisu myœla³em, ¿e te¿ s¹ na antenie TVN, ale siê myli³em. Prawdopodobnie bêdzie te¿ dziœ jakiœ goœÌ w ,,Faktach'' tak jak wczoraj...
Awatar użytkownika
jott kott
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 114
Rejestracja: czwartek 28 paź 2004, 18:19
Lokalizacja: Poznań

TVN24 on-line

Post autor: jott kott »

Witam,

Czy ktoœ wie mo¿e, czy gdzieœ w Internecie mo¿na ogl¹daÌ - p³atnie lub bezp³atnie, legalnie b¹dŸ te¿ mniej legalnie - TVN24 na ¿ywo, ewentualnie z niewielkim opóŸnieniem wobec tego, co jest emitowane w telewizji...? :)
Wiem, ¿e strona tvn24.pl od jakiegoœ czasu umo¿liwia transmisjê strumieniow¹ fonii z kana³u, z opóŸnieniem ok.10-15 sekund wobec tego, co jest akurat w TV. Wiem te¿, ¿e Idea/Orange umo¿liwia ogl¹danie w telefonach komórkowych. Nie uda³o mi siê natomiast znaleŸÌ strony, która pozwala³aby ogl¹daÌ obraz i mia³aby dŸwiêk, obydwa przyzwoitej jakoœci i z niewielkim opóŸnieniem. Istnieje taka mo¿liwoœÌ?

pozdrawiam,

jott kott
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości