Aktualne sprawy forum

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

WracajÂąc najperw do Monstera. Ile moÂżna dawaĂŚ mu szans (...)
DokÂładnie tak !!

Co do uÂżytkowanika Monster to on wg mnie przechodziÂł wielokrotnÂą przemianĂŞ nickowÂą od Piotrek_1992 pod ktĂłrym to wielokrotnie obraÂżaÂł PawÂła, ÂłamaÂł regulamin, pisaÂł Capsem itd., po FAN_TVN a skoĂączywszy na nicku Monster.

£ukasz chcia³ rzeczywiœcie daÌ mu szansê jeszcze jako Piotrkowi ale có¿...jak widaÌ jej nie wykorzysta³...

ps. zwracam teÂż uwagĂŞ na uÂżytkownika zurkamil, ktĂłry na forum zamieszcza m.in.takie posty :
Kazia ma za wysokie mniemanie o sobie jest nikim szmata zwykla ktora zanim cos powie to najpierw wysyczy lkwhfeliwfhfl a potem opluje uczestnikow
MAGDA MÓ£EK JEST FATALNA, OBNIZA POZIOM PROGRAMU O 200 % .jEST PRZEM¡DZRZA£A I JAKAS CHYBA DOTKNIETA CIEZKO PRZEZ LOS SKORO KEVIN NIEMOGL NAWET OPRZEC SWOJEJ REKI NA JEJ RAMIENIU, MOZE JEST NIE TOLERANCYJNA DLA INNYCH NARODOWOSCI. NIE UMIE SIE WYSLOWIC, PREZENTUJE SIE TAK JAKBY JA Z ULICY WZIELI BO JUZ NIE BYLO KOGO INNEGO, JAKA ONA JEST £ADNA? CO DRUGA POLKA JEST £ADNA WIEC CZYM ONA TU SIE WYROZNIA OPROCZ SWOJEJ GLUPOTY. JAK PATRZE NA NIA TO MYSLE TYLKO O TYM ZEBY WESZLA NA SCENE PROGRAMU RUSIN I PRZEJELA ROLE.

P.S. mAGDA MÓLEK IDZ NA TERAPIE BO PRZEZ CIEBIE DZIENDOBRY TVN UPADNIE
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmmm czy ¿aden moderator nie widzi tego co wyprawia na tym forum zurkamil ?? ?? :? Ju¿ zd¹¿y³ obraziÌ paru u¿ytkowników i osoby o których tu dyskutujemy. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Moderatorzy widzÂą, tylko chyba osoby odpowiedzialnej za tamten dziaÂł akurat nie ma na forum, jak przyjdzie to sprzÂątnie g*wno :) bez obaw! -->
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Reakcja moderatorĂłw juÂż byÂła. UÂżytkownik obiecaÂł, Âże pĂłjdzie stÂąd sobie. :] OczywiÂście pragnĂŞ zapewniĂŚ, Âże kaÂżdy post, ÂłamiÂący regulamin bĂŞdzie kasowany. A wypowiedzi tego uÂżytkownika monitorowane bĂŞdÂą przez moderatorĂłw szczegĂłlnie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Marcin pisze:UÂżytkownik obiecaÂł, Âże pĂłjdzie stÂąd sobie. :]
Obiecanki cacanki... :evil2: :evil2: :evil2: :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ja ju¿ mam doœÌ tego upominania przez niektórych u¿ytkowników i powo³ywania siê na regulamin jak sami go ³ami¹ pisz¹c nie na temat :? Od tego jest moderator wiêc jeœli nim nie jesteœ nie baw siê w go !! :? Poza tym przesad¹ jest przeklinanie na u¿ytkowników którzy s¹ nowi i nie zrozumieli lub nie poznali jeszcze dobrze regu³ panuj¹cych na tym forum. Bez przesady... Jeszcze raz napiszê OD TEGO JEST MODERATOR !! A jeœli ju¿ ktoœ tak bardzo chce dobiÌ sobie posta to niech pisze takie rzeczy w odpowiednim temacie.

Moja uwaga nie dotyczy tematĂłw ktĂłre sÂą do zamkniĂŞcia bo jak wiadomo kiedyÂś zostanÂą usuniĂŞte.
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:: Kamil pisze:Czy nie zauwaÂżyliÂście Âże ostatnio wszystkie posty uÂżytkownika Grzesioo wychwalajÂą pewne forum i zachĂŞcajÂą do rejestracji na nim? To juÂż jest przesada i totalny debilizm
No i gdzie konsekwencja ?? I kto tu kogo poucza i wytyka b³êdy ??
:: Kamil pisze:Poza tym przesadÂą jest przeklinanie na uÂżytkownikĂłw ktĂłrzy sÂą nowi i nie zrozumieli lub nie poznali jeszcze dobrze reguÂł panujÂących na tym forum. Bez przesady... Jeszcze raz napiszĂŞ OD TEGO JEST MODERATOR
Czyli co ?? Moderatorom wolno przeklinaĂŚ ??
:: Kamil pisze: jeÂśli juÂż ktoÂś tak bardzo chce dobiĂŚ sobie posta to niech pisze takie rzeczy w odpowiednim temacie.
oczywiÂście - jak mi kiedyÂś napisaÂłes - w temacie, ktĂłry to Ty zaÂłoÂżyÂłeÂś...



A najlepiej, ¿eby w tej kwestii wypowiedzia³ siê £ukasz oraz moderatorzy czy ¿ycz¹ sobie aby u¿ytkownicy podsuwali ewentualne b³êdne posty g³ównie nowych userów czy te¿ nie.

No bo to od nich g³ównie zale¿y a niestety (a mo¿e stety !! ) nie od Ciebie !!
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hmm nie bawiê siê w moderatora tylko zwracam u¿ytkownikom uwagê, a robiê to g³ównie gdy w³aœnie nie ma ¿adnego moderatora na forum i potem takie posty s¹ kasowane wiêc nie nabijam sobie postów. :] :roll: I nie przeklinam na u¿ytkowników... :? :?

No a jak moderetorzy nie bĂŞdÂą chcieli abym zwacaÂł uwagĂŞ komuÂś to nie bĂŞdĂŞ tego robiÂł. :] Narazie nigdzie tego nie napisali. :roll: I chyba tyle... :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

TVN_FAN pisze:
:: Kamil pisze:Czy nie zauwaÂżyliÂście Âże ostatnio wszystkie posty uÂżytkownika Grzesioo wychwalajÂą pewne forum i zachĂŞcajÂą do rejestracji na nim? To juÂż jest przesada i totalny debilizm
No i gdzie konsekwencja ?? I kto tu kogo poucza i wytyka b³êdy ??
Przeczytaj jeszcze raz mojÂą poprzedniÂą wypowiedÂź :]
TVN_FAN pisze:
:: Kamil pisze:Poza tym przesadÂą jest przeklinanie na uÂżytkownikĂłw ktĂłrzy sÂą nowi i nie zrozumieli lub nie poznali jeszcze dobrze reguÂł panujÂących na tym forum. Bez przesady... Jeszcze raz napiszĂŞ OD TEGO JEST MODERATOR
Czyli co ?? Moderatorom wolno przeklinaĂŚ ??
Pogrubiony tekst tyczy siê g³ównie tego co napisa³em na pocz¹tku mojego poprzedniego posta.

TVN_FAN pisze:
:: Kamil pisze: jeÂśli juÂż ktoÂś tak bardzo chce dobiĂŚ sobie posta to niech pisze takie rzeczy w odpowiednim temacie.
oczywiÂście - jak mi kiedyÂś napisaÂłes - w temacie, ktĂłry to Ty zaÂłoÂżyÂłeÂś...
A jeÂśli nawet to coÂś w tym zÂłego jest?
TVN_FAN pisze:A najlepiej, ¿eby w tej kwestii wypowiedzia³ siê £ukasz oraz moderatorzy czy ¿ycz¹ sobie aby u¿ytkownicy podsuwali ewentualne b³êdne posty g³ównie nowych userów czy te¿ nie.

No bo to od nich g³ównie zale¿y a niestety (a mo¿e stety !! ) nie od Ciebie !!
WyraziÂłem swojÂą opiniĂŞ i nikogo o komentarz nie prosiÂłem.
pawell pisze:Hmm nie bawiĂŞ siĂŞ w moderatora tylko zwracam uÂżytkownikom uwagĂŞ
W takim razie jeÂśli Ty tylko zwracasz uwagĂŞ to co robiÂą moderatorzy? PijÂą kawkĂŞ?
pawell pisze:a robiê to g³ównie gdy w³aœnie nie ma ¿adnego moderatora na forum
Ale chyba do czasu kiedy moderator pojawi siĂŞ na forum tematy sobie nigdzie nie pĂłjdÂą (tu nawiÂązanie do chodzÂącego forum szkapy)?

Zawsze musi ktoÂś mieĂŚ jakieÂś 'ale' :roll:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Dajcie juÂż sobie spokĂłj. PrroponujĂŞ zgÂłaszaĂŚ ewentualne posty do skasowania na PW do mdoeratora albo pisaĂŚ je w odpowiednim wÂątku, zaÂłoÂżonym chyba przez ::Kamila.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

pawell pisze:I nie przeklinam na uÂżytkownikĂłw... :? :?
pawell pisze:K***a M** ile jeszcze napiszesz postĂłw pod rzÂąd ?? :mad: :mad: WeÂź zapoznaj siĂŞ z reulaminem... :?
http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=89

Sorry Âże dopiero teraz ale myÂślaÂłem Âże napisaÂłem.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:: Kamil pisze:
pawell pisze:I nie przeklinam na uÂżytkownikĂłw... :? :?
pawell pisze:K***a M** ile jeszcze napiszesz postĂłw pod rzÂąd ?? :mad: :mad: WeÂź zapoznaj siĂŞ z reulaminem... :?
http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=89

Sorry Âże dopiero teraz ale myÂślaÂłem Âże napisaÂłem.
To nie byÂło na uÂżytkownika fuksi. To byÂł efekt ujÂżenia (aÂż) 3 postĂłw pod rzÂąd... :roll:

MoÂżna to porĂłwnaĂŚ do tego co napisaÂła kamuii, ale po tym jak dowiedziaÂła siĂŞ Âże 20 mln pĂłjdzie na ÂŚwiatynie OpatrzĂąosci Bozej... http://www.forum.tvn.tivi.pl/viewtopic. ... &start=240
No ale pewnie mi nie uwierzysz, bo Ty zawsze wiesz lepiej... Koniec pisania na ten temat.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

ÂŁukasz pisze:
:: Kamil pisze:Dlaczego ja jestem zawsze taki "nijaki"? Nadal ÂŁukaszu masz do mnie jakieÂś fochy?
Chyba potrzeba nam czasu. :D Tak bardzo zaleÂży Ci na mojej sympatii? :P
Mnie to obojĂŞtne tylko chciaÂłem wiedzieĂŚ jak jest... bo w zasadzie ja ten konflikcik zapoczÂątkowaÂłem... ale Ty mogÂłeÂś siĂŞ pogniewaĂŚ ;) ;)

Jeszcze jedna sprawa. Na jakiej zasadzie dziaÂła "rekrutacja" do ukrytego dziaÂłu (podforum) forum?
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Trzeba sie przespaĂŚ z administratorem -->
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

arrow pisze:Trzeba sie przespaĂŚ z administratorem -->
W niektĂłrych sytuacjach mĂłgÂłbyÂś siĂŞ powstrzymaĂŚ :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość