Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na stronie powyÂżej pisze, Âże program rozpocznie siĂŞ o godz 22, a medialink.pl i media2.pl podajÂą, Âże emisja od godziny 18. Mam nadzieje, Âże bĂŞdzie to 22, bo kto o 18 by oglÂądaÂł.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

MoÂże bĂŞdzie dostĂŞpny od 18:00 jako program na Âżyczenie. Do obejrzenia kiedy siĂŞ chce.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak siê okazuje program Lisa przyci¹gn¹³ tak¿e internautów:
Ponad 80 tysiĂŞcy internautĂłw obejrzaÂło do piÂątku do godz. 13.00 pierwsze wydanie programu Tomasza Lisa „Co z PolskÂą?” z Jackiem Kurskim i Wojciechem Olejniczakiem w portalu Gazeta.pl – poinformowaÂła Urszula Strych, rzecznik prasowy Agory.
Pierwsze wydanie „Co z PolskÂą?” zostaÂło udostĂŞpnione internautom w czwartek wieczorem dziĂŞki stronie http://www.cozpolska.pl na portalu Gazeta.pl. Prawie 20 – minutowy materiaÂł z programu zostaÂł podzielony na siedem tematycznych spotĂłw.

W czwartek od chwili udostĂŞpnienia programu, „Co z PolskÂą?” obejrzaÂło 41 tys. uÂżytkownikĂłw, a materiaÂł pobrano 208 tys. razy. Z kolei w piÂątek do godz. 13.00 byÂło to odpowiednio: 39 tys. i 136 tys. (dane wewnĂŞtrzne Agory)
ÂźrĂłdÂło: medialink.pl
ObejrzaÂłem ten program i muszĂŞ stwierdziĂŚ, Âże jakoÂś tak dziwnie oglÂądaĂŚ Lisa w Internecie.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Lis wspiera "swojego" rodaka w kampani parlamentarnej:
Tomasz Lis postanowiÂł wystÂąpiĂŚ w telewizyjnym spocie wyborczym jednego z kandydatĂłw do senatu. Dziennikarz zachĂŞca, aby swĂłj gÂłos oddaĂŚ na CzesÂława Fiedorowicza, ktĂłry stara siĂŞ o mandat senatora w Zielonej GĂłrze.
Jak donosi gorzowska Gazeta Wyborcza, Lis bez skrĂŞpowania reklamuje w telewizji kandydata, ktĂłry dwa lata temu dostaÂł siĂŞ do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej. - Gdybym mieszkaÂł w Zielonej GĂłrze (Lis urodziÂł siĂŞ w tym mieÂście - przyp. red.), to przez uÂłamek sekundy nie zastanawiaÂłbym siĂŞ, na kogo oddaĂŚ swĂłj gÂłos - zachwala Fiedorowicza w spotach wyborczych Tomasz Lis.

Obok popularnego publicysty o gÂłosy poparcia dla Fiedorowicza zabiega rĂłwnieÂż Roman Kosecki, poseÂł PO, a takÂże Urszula Dudziak, znana artystka jazzowa.

Poparcie posÂła to nie pierwsza sytuacja, gdy Tomasz Lis otarÂł siĂŞ o politykĂŞ. Sensacyjne okazaÂły siĂŞ wyniki badaĂą jakie w styczniu 2004 r. opublikowaÂł tygodnik Newsweek. WynikaÂło z nich, Âże gdyby dziennikarz wystartowaÂł w wyborach, mĂłgÂłby je wygraĂŚ.

Tomasz Lis lubi zaskakiwaĂŚ. UdowodniÂł to dwa tygodnie temu, gdy w atmosferze skandalu rozstaÂł siĂŞ z Polsatem, gdzie przez dwa lata peÂłniÂł funkcjĂŞ czÂłonka zarzÂądu stacji, a takÂże prowadziÂł program "Co z tÂą PolskÂą?".

Dziennikarz, którego obowi¹zuje pó³roczny zakaz pracy dla konkurencji postanowi³ nie traciÌ czasu i ju¿ w miniony czwartek poprowadzi³ w internecie program "Co z Polsk¹". Pionierska inicjatywa spotka³a siê z du¿ym zainteresowaniem internautów. W sieci program obejrza³o ju¿ kilkaset tysiêcy osób.
ÂżrĂłdÂło: Medialink.pl
NOWA ERA W TVN
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tomasz Lis byÂł dziÂś goÂściem "DzieĂą Dobry TVN":

ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Obrazek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WÂłaÂśnie teÂż go widziaÂłam przed chwilÂą w DDTVN, aÂż sie Âłezka w oku zakrĂŞciÂła nie tylko mi przed ekranem ale takÂże Tomkowi jak pokazywali materiaÂł z poczÂątkĂłw FaktĂłw.
Idealny program dla tych, ktĂłrzy mieli chwilowÂą amnezjĂŞ i zapomnieli ile Tomek Lis wniĂłsÂł do TVN! A wniĂłsÂł naprawdĂŞ wieeeele!!
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Tomasz Lis w roli prowadzÂącego .... debatĂŞ ?
TrwajÂą prace nad kolejnÂą debatÂą. WezmÂą w niej udziaÂł Aleksander KwaÂśniewski i Donald Tusk. Realizatorzy nie wykluczajÂą, Âże debatĂŞ poprowadzi Tomasz Lis.

Dziennikarze "Super Expressu" dowiedzieli siĂŞ, Âże sztabowcy realizujÂący program rozwaÂżali kandydaturĂŞ Lisa juÂż w czasie pierwszego spotkania organizacyjnego. WÂśrĂłd potencjalnych prowadzÂących byÂł rĂłwnieÂż wymieniany Piotr Najsztub.
ÂżrĂłdÂło:dziennikarze.info.pl
NOWA ERA W TVN
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Lis znĂłw pojawi siĂŞ w TVN - dziÂś bĂŞdzie debatowaÂł z B.Wildsteinem w "Teraz My".
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

W dzisiejszym specjalnym wydaniu LoÂży Prasowej o godz. 19.30 przed debatÂą KaczyĂąski-Tusk, jednym z dziennikarzy komentujÂących bĂŞdzie Tomasz Lis.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jest Tomasz Lis, jednak widok na studio ''LoÂży prasowej'' jest bardzo maÂły, gdyÂż na wiĂŞkszoÂści ekranu oglÂądamy przygotowania do debaty.
Obrazek Obrazek
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

teÂż nie mieli kogo zaprosiĂŚ
coÂś ten Lis czĂŞsto pokazuje siĂŞ w TVNie
moim zdaniem to stronniczy dziennikarz
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

~ pisze:teÂż nie mieli kogo zaprosiĂŚ
No rzeczywiÂście, szkoda, Âże nie zaproszono Ciebie. Pewnie miaÂłbys cos interesujÂącego do pwoiedzenia.
~ pisze:coÂś ten Lis czĂŞsto pokazuje siĂŞ w TVNie
ZrĂłb pikietĂŞ na Wiertniczej w tej sprawie.
~ pisze:moim zdaniem to stronniczy dziennikarz
Stronniczy? No tak, to taki modny ostatnio epitet pod adresem Tomka. ProszĂŞ jednak o jakieÂś konkrety!
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

Nika pisze: Stronniczy? No tak, to taki modny ostatnio epitet pod adresem Tomka.
modny i uzasadniony epitet
szkoda, Âże nie nagraÂłem sobie wczorajszej loÂży, mĂłgÂłbym przytoczyĂŚ kilka zdaĂą, ktĂłre pokazujÂą czarno na biaÂłym jaki jest Lis
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Tomek Lis wczoraj w LoÂży Prasowej powiedziaÂł, Âże "pewny jest jutrzejszy wynik meczu z Kazachstanem- 3:1 dla Polski" Nie wiem czy dokÂładnie przytoczyÂłem jego sÂłowa, ale sens sie zgadza. ÂŚwietnie obstawiÂł i potwierdziÂło sie. Oby teÂż sie potwierdziÂły jego Âżyczenia dla PiSu w najbliÂższych wyborach :devil: .
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Skoro Tomasz Lis , ostatnio , tak czĂŞsto pojawia siĂŞ na antenach czy to TVN ( Teraz My , DD TVN ) czy siostrzanej TVN 24 ( Kropka nad i , LoÂża prasowa) to moÂże bĂŞdzie jednym z zaproszonych goÂści , do komentowania wynikĂłw wyborĂłw parlamentarnych -
Wieczoru Wyborczego w TVN i TVN 24. :tanczy:

Chetnie bym Tomka w takiej roli zobaczyÂł . :brawa:

[ Dodano: Wto PaÂź 16, 2007 9:05 am ]
Tomek coraz bliÂżej powrotu :
Wiele wskazuje na to, ¿e Tomasz Lis, po odejœciu z telewizji Polsat, powróci do telewizji TVN. Na razie jednak oficjalnie przez pó³ roku nie mo¿e pracowaÌ w ¿adnej telewizji. Z kolei o Hannê Smoktunowicz stara siê Telewizja Polska.
Jak ustalili dziennikarze tabloidu Fakt, Tomasz Lis – na razie tylko czĂŞsty komentator w TVN24 - posiada juÂż wÂłasny identyfikator, kartĂŞ magnetycznÂą, ktĂłra otwiera przed nim wszystkie drzwi w TVN. To moÂże oznaczaĂŚ bliskie stosunki ze stacjÂą Waltera.
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Klaus i 15 gości