Kacper Kaliszewski

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Tyz prawda :rozglada:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Z serwisu o 14.30 :arrow:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Kacper jakis taki dzis niejaki :mhm: może zmeczony? Żyje pod presją TVN24?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

DziÂś Kacper prowadzi ''DzieĂą na Âżywo'' :)
Ze wzglĂŞdu na zawieszony podglÂąd mogĂŞ pokazaĂŚ tylko Kacpra od tyÂłu :)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

kamilo pisze: Ze wzglĂŞdu na zawieszony podglÂąd mogĂŞ pokazaĂŚ tylko Kacpra od tyÂłu :]
Zawsze coÂś :D , przynajmniej widaĂŚ te jego dÂługie podwiniĂŞte pod stoÂłem nogi, mĂłwie Wam jak na moje oko to on ma powyÂżej 185 cm wzrostu jak nie wiĂŞcej.
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Takie d³ugie ma te nogi ten Kacper, ¿e móg³by je wystawiÌ poza stó³ prezenterski :lol:

[ Dodano: Sob Lis 24, 2007 5:33 pm ]
a tak w ogĂłle to jak Wy robicie od tyÂłu te zdjĂŞcia??????
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

agatka22 pisze:a tak w ogĂłle to jak Wy robicie od tyÂłu te zdjĂŞcia??????
By³a ju¿ wczeœniej o tym mowa ;). TU jest widok z ty³u na stó³ prezenterski.
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

dziĂŞki:-)wiem, Âże byÂła kiedyÂś mowa o zdjĂŞciach rejestrowane z tego co siĂŞ dzieje na wizji ale takiego czegos nie widzialam:-)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Nareszcie po paru dniach absencji na wizji, Kacper pojawi³ siê, by zapewne rozpocz¹Ì dy¿urowanie na ca³y weekend. Ogromnie z tego siê cieszê, bo Kacper zawsze kojarzy mi siê z sobotnimi popo³udniowymi rozmowami z goœcmi przy stole prezenterskim podczas gdy ja delektujê siê pocz¹tkiem mojego ulubionego dnia tygodnia i jego widokiem na ekranie. :D Dzisiaj z samego pocz¹tku dy¿uru Kacpra puszczono relacjê z konferencji Tuska na Litwie, relacja nie oby³a siê bez problemów technicznych za co z wyczuciem i poczuciem humoru sam Kacper po zakoùczeniu transmisji przeprosi³.
P.S. ÂŁadnie mu w tych ciut dÂłuÂższych wÂłoskach, ale pewnie i tak niedÂługo dojdzie do bliÂższego spotkania z fryzjerem.
TrochĂŞ capsiorĂłw:
Obrazek Obrazek
Kacper z piĂŞknÂą obstawÂą po bokach:

Obrazek
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

http://img100.imageshack.us/my.php?imag ... 939yp2.png

[ Dodano: PiÂą Lis 30, 2007 2:48 pm ]
:lol: Obrazek

[ Dodano: PiÂą Lis 30, 2007 2:48 pm ]
Obrazek :shock:

[ Dodano: PiÂą Lis 30, 2007 4:14 pm ]
Obrazek

[ Dodano: PiÂą Lis 30, 2007 4:15 pm ]
Obrazek

[ Dodano: PiÂą Lis 30, 2007 5:42 pm ]
I znowu mnie ta technika zawiodÂła a moze znowu cos nacisnĂŞÂłam nie tak......
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Tak jak przypuszczaÂłam Kacper zasiadÂł za stoÂłem prezenterskim w sobotnim DnÂŻ i ku mej uciesze czĂŞsto ma goÂści w studio, z ktĂłrymi ciekawie i rzeczowo wdaje siĂŞ w polemikĂŞ.
Przed chwilÂą zapowiadaÂł materiaÂł o akcji policyjnej zwiÂązanej z andrzejkowymi ucztami, gdzie policja na wyrywki sprawdza kierowcĂłw czy, aby za duÂżo promili nie majÂą w organiÂźmie, akcja nosi kryptonim... "JĂŞdruÂś" :lol: Jak Kacper to powiedziaÂł to miaÂł taki uÂśmieszek na twarzy mĂłwiÂący, Âże go ta nazwa teÂż bawi, jeszcze tak fajnie to zaakcentowaÂł.
Obrazek
P.S. Agatko22, zanim wyÂślesz post jest taka funkcja tuÂż obok "wyÂślij" jak "podglÂąd", proponujĂŞ tuÂż przed wysÂłaniem posta, szczegĂłlnie mam na myÂśli te z capsami, abyÂś taki podglÂąd zrobiÂła. A jeÂżeli post wyÂślesz pomimo to z niedziaÂłajÂącymi obrazkami to masz jeszcze szansĂŞ przez 15 minut by to skorygowaĂŚ. Jak nie bĂŞdziemy o to dbaĂŚ to za chwilĂŞ z wÂątku zrobi siĂŞ Âśmietnik z usterkami technicznymi. Kacper by to na pewno w jakiÂś Âżartobliwy sposĂłb skomentowaÂł :D
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Obrazek Obrazek

[ Dodano: Sob Gru 01, 2007 3:13 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Sob Gru 01, 2007 3:15 pm ]
Obrazek

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 4:11 pm ]
Gdzie jest Kaliszewski??? 8)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Do jasnej ciasnej to juÂż ponad tydzieĂą nie ma Kacpra na antenie, dzisiaj to byÂłam juÂż niemal pewna Âże poprowadzi serwisy w DnÂŻ a tu klops, czyli KuÂźniar jakiÂś taki spiĂŞty za biurkiem prezenterskim (pewnie by wolaÂł na luzie w Poranku dywagowaĂŚ).
Ostatni caps z Kacprem jest nawet z dat¹ 1 grudnia, ale g³owy uci¹Ì sobie nie dam czy te¿ rzeczywiœcie ten dzieù by³ ostatnim kiedy go widzieliœmy. Ale fakt jest faktem, ¿e ju¿ bity tydzieù nie uœmiecha³ siê do nas z ekranów. ;( Je¿eli ma d³u¿szy urlop to niech wypoczywa jak najlepiej, ale niech potem szybko wraca, bo my tu ju¿ potê¿ny deficyt odczuwamy, nawet Krzychu w Poranku tego nie wyrówna 8)
agatka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: sobota 03 lis 2007, 21:14

Post autor: agatka22 »

Pan Kaliszewski ledwo zacz¹³ pracowaÌ w TVN 24 a juz urlopuje.Nies³ychane! :hmm: a mo¿e jest chory, jakaœ grypa?jeœli tak to ¿yczê mu zdrowia :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

agatka22 pisze:Pan Kaliszewski ledwo zacz¹³ pracowaÌ w TVN 24 a juz urlopuje.Nies³ychane! :hmm: a mo¿e jest chory, jakaœ grypa?jeœli tak to ¿yczê mu zdrowia :)
To moÂże tez byĂŚ przymusowy urlop, wiesz moÂże nie wykorzystaÂł tych przysÂługujÂących dni w roku i teraz przymusowo musiaÂł je odbĂŞbniĂŚ, pracodawcy tego mocno pilnujÂą, Âżeby kar nie pÂłaciĂŚ. Albo moÂże jest teÂż tak, Âże Kacper jest w pracy, ale nie pojawia siĂŞ na wizji. No i jest teÂż jeszcze opcja tak jak mĂłwisz, Âże jest chory, to wĂłwczas pozostaje nam Âżyczyc mu szybciutkiego powrotu do zdrowia!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości