Jesień 2009 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Co do Tańca z gwiazdami - Sprawdzałem emisję Amerykańskiej wersji i jest 1 tygodniowo.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Isadora »

TzG 2 razy w tygodniu :shock: , mam nadzieję, że z odświeżonym jury bo to aktualne już kompletnie plącze się w zeznaniach, tzn. ocenach :lol2: , ale chyba więcej niż 2 mln widzów tego nie będzie oglądało :P , ciekawa jestem, czy ten format dopuszcza jubileuszową edycję jako The Best Off 1-9, bo nawet ja, wielka fanka tańca i TzG tą edycją jestem znudzona :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Amerykański 'Taniec' leci w poniedziałki, a we wtorki emitowany jest godzinny 'Results Show' 8)
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Niania zakończy się 30 maja na 128,129 odcinku natomiast odcinki 130,131,132,133,134 czyli ostatnie 5 odcinków zostanie wyemitowane po wakacjach od wrzesnia i będzie trwać do 3 pażdziernika,natomiast nowy sitcom Grzechy milosci będzie od 10 pazdziernika,a serial Teraz albo nigdy którego ostatnia seria została podzielona na 2 części zakończy się 17 maja na 37 odcinku,natomiast zostaną jeszcze 3 odcinki i wyemitowane będa one również po wakacjach czyli 38,39,40 a serial zakończy się 20 września,a od 27 września pojawi się nowy serial ''Cold Feet'' który zastąpi w ramówce jesiennej serial Teraz albo nigdy.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Kilka nowych pozycji szykuje na jesień także TVN . Jedną z nich będzie komediowy serial "Sinf od Love", w którym zagrają Bartek Kasprzykowski oraz Magdalena Stużyńska. Kolejna nowa pozycja – "Po prostu Majka" – to opowieść o studentce Akademii Sztuk Pięknych. Konkurencją dla TVP2 będzie taneczny serial "Taneczne szaleństwo". W maju ruszą zdjęcia także do polskiej wersji "Cold Feet" z udziałem m.in. Magdaleny Różczki oraz Pawła Wilczaka. Stacja planuje także serial "Naznaczony" z Piotrem Adamczykiem oraz kontynuację m.in. "39 i pół" oraz "Brzyduli". Stacja z pewnością wyemituje zapowiadane na wiosnę nowej odcinki "Heli w opałach".
żródło: http://www.media2.pl

Powiem wam,że jeśli to wszystko wyemituje TVN jesienią, to naprawdę bedzie to jedno z najlepszych sezonów w historii stacji. Wogóle jestem zdziwiony tak świetnymi programami. Tylko sobie tak myślę. TAN i Niania będą miały po 4 odcinki czy 5... Jesli tvn planuje produkcje jingla reklamujacego ramowke jesien 2009, to czy wlozy do niej te dwie produkcje czy nie... ciekawy tez jestem czy bedzie kolejna seria Superniani. Ja już niechciałbym, no ae wszystko w rękach E. Mszczaka... Cieszę sie tez ze bedzie "Majka" no i Naznaczony.

Pozdrawiam ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: TVN24maniak »

Miałeś na myśli chyba Edwarda Miszczaka. Na antenie TVN pojawią się tez nowe odcinki Heli w opałach z pewnością kontynuacji doczekają się formaty takie jak SAMW, SR Detektywi i W11 oraz serial Na Wspólnej. Sporo tego będzie w czym wybierać.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Po wakacjach od września serial Niania zobaczymy,ale już tylko 5 odcinków pożniej bedzie nowy serial Grzechy miłości,natomiast Teraz albo nigdy będą to już tylko 2 lub 3 odcinki na wikipedi jest podane w tabeli oglądalności że zostaną tylko 2 odcinki, zobaczymy ile zostanie tych odcinków pod koniec września będzie w to miejsce nowy serial ''Cold Feet''
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: TVN24maniak »

Serial "Po prostu Majka" zastąpi w TVN-ie "Brzydulę", emitowaną obecnie w dni powszednie o godz. 17.55. Stanie się to w przyszłym roku lub pod koniec jesiennej ramówki. Serial będzie kręcony w Krakowie.
Źródło: Presserwis.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: kamilkomentuje »

Ta majka napewno zastąpi Brzydulę zaraz w grudniu lub zaraz po przerwie swiątecznej. Ogólnie ramówka wiosenna dobiega końca - czas więc tylko czekac na jesienną... ciekaw jestem tylko jak będzie wyglądało TZG jesienią oraz czy będzie YCD-PPT?! pzdr ;D
tvn - wiosną programowo najlepszy.
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: TVN24maniak »

Kuba pisze:wiecie, że anulowali "Grzechy Miłości"?... Szkoda.
Tego że "Grzechy miłości" nie trafią do ramówki nikt nie potwierdził. Na razie te informacje podał tylko Pudelek i Plotek a to raczej mało wiarygodne portale plotkarskie. Nie brał bym tych spekulacji na poważnie do puki TVN nie wyda oficjalnego komunikatu w tej sprawie.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Kuba »

Pudelek podpiera się imiennym cytatem osoby z TVN (Joanny Górskiej?), która mówiła to dla dodatku "Super Expresu".
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: TVN24maniak »

Kuba pisze:Pudelek podpiera się imiennym cytatem osoby z TVN (Joanny Górskiej?), która mówiła to dla dodatku "Super Expresu".
Super Expres też pisze bzdury. Poczekajmy aż na przykład Plejada zdementuje lub potwierdzi te informacje.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: DJ Ice »

Tylko, jeśli chodzi o takie newsy, to zazwyczaj Super Express ma w większości rację. Podobnie z Tele Tygodniem. Pudelek.pl - jak powiedział Kuba - podpierał się imiennym cytatem osoby z TVN która mówiła to dla dodatku SE.

I nie nastawiałbym się na szybkie podanie oficjalnej informacji w tym temacie. Zwłaszcza przez Plejadę.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
tan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 07 kwie 2009, 14:19

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: tan »

Wiadomo napewno że jesienią zobaczymy ostatnie 7 odcinków Teraz albo nigdy podaje Wirtualnemedia.pl pozniej serial zastapi nowa produkcja polska wersja serialu ''Cold Feet'' i rowniez ostatnie 7 odcinków Nianii sitcom Grzechy miłosci pojawi się w jesiennej ramówce,ale zostanie wyemitowane tylko 4 odcinki poniewaz Tvn zrezygnowal z dalszej produkcji tego sitcomu,zobaczymy rowniez dlaszce losy serialowej Uli Cieplak,a co do programów rozrywkowych to napewno zobaczymy 2 edycje Mam talent a co do You can dance- po prostu tancz! decyzja w sprawie 5 edycji jeszcze nie zostala podjęta i tak samo z 10 edycja Tanca z gwiazdami tez jeszcze nie wiadomo Beata Tyszkiewicz podaje w Tele Tygodniu że 10 edycja odbędzie się ponieważ żegna się z czytelnikami piszac im do zobaczenia w kolejnej edycji,także You can dance tylko stoi pod wielkim znakiem zapytania,bedzie rowniez 3 seria 39 i pol oraz serial Naznaczony i kolejne przygody Szymona Majewskiego show,a co do serialu tanecznego to nic nie wiadomo jak narazie.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesień 2009 w TVN

Post autor: Adrian ;P »

Przygody Szymona Majewskiego? :lol: To chyba nie serial :lol2:
Można chyba zacząć używać zamiast ''Cold Feet'' polskiej nazwy czyli ''Jabłko Adama'' :)
10 edycja Tańca z gwiazdami jest niemal pewna, bo co niby TVN da w niedziele? Żadnego nowego programu rozrywkowego nie kupili.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości