Katarzyna Kolenda-Zaleska

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tak mia³a dziœ chrypê, ale pewnie dosta³a j¹ przez t¹ dzisiejsz¹ "bieganinê", a to najpierw Sejm, pó¿niej mo¿e plac Pi³sudskiego itd. i jeszcze wiele innych rzeczy...
TVN_FAN pisze:No ale z drugiej strony :D kto miaÂłby ten materiaÂł zrobiĂŚ ?? JakoÂś prawdziwych kandydatĂłw nie widzĂŞ :D
Jakby pani Kasia nie mogÂła to by pewnie zrobiÂł materiaÂł Sekielski... ale dobrze Âże to wÂłasnie ona go robiÂła, bo bardzo fajny byÂł ten materiaÂł. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

TVN_FAN pisze:Biedna Pani Kasia :( Ona przecieÂż dziÂś w materiale dla FaktĂłw ledwo mĂłwiÂła :( TakÂą chrypĂŞ miaÂła :( Czy w tym TVN litoÂści nie majÂą ??
A podobno Tomeczek Sekielski by³ chory, a nic po nim nie by³o widaÌ, zd¹¿y³ siê wyleczyÌ :lol:
pawell pisze:Jakby pani Kasia nie mogÂła to by pewnie zrobiÂł materiaÂł Sekielski...
Sekielski teÂż robiÂł do tego wydania, wiĂŞc musiaÂłaby zrobiĂŚ tak czy inaczej.
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

terraX pisze:
TVN_FAN pisze:Biedna Pani Kasia :( Ona przecieÂż dziÂś w materiale dla FaktĂłw ledwo mĂłwiÂła :( TakÂą chrypĂŞ miaÂła :( Czy w tym TVN litoÂści nie majÂą ??

to niech mniej pali!
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

tobi pisze:to niech mniej pali!
Có¿ za fascynuj¹ca wypowiedŸ :? S³ysza³eœ j¹ ?? Jak tak to chyba potrafi³eœ rozpoznaÌ, ¿e to wina przeziêbienia, je¿eli nie choroby :( a jeœli nie s³ysza³eœ to siê nie wypowiadaj i nie wyg³aszaj - nie pierwszy raz zreszt¹ - swoich "genialnych" teorii !! :?
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Dziœ w "Fakcie" na 2 i 3 stronie jest artykó³ Pani Katarzyny.

"Kolenda - Zaleska: Maoja prognoza na ten rok nie jest optymistyczna. Mam jednak nadzieje, Âże politycy zajma sie naprawÂą paĂąstwa, a nie sobÂą."

I tytuÂł: "Ten rok bĂŞdzie pisaÂła rĂŞka JarosÂława kaczyĂąskiego".

WiĂŞcej w "Fakcie"...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

dziÂś to byÂła drapieÂżna rozmowa Pani Kasi po 9 w TVN24 z JarosÂławem Sellinem.
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
tomu19
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 26 wrz 2005, 22:08

Post autor: tomu19 »

ktoÂś podaÂł takÂą plotkĂŞ Âże kolenda-zaleska odchodzi z redakcji faktĂłw i przejdzie do tvp lub polsatu. powĂłd? durczok
ale chyba ta informacja jest bezpodstawna, z resztÂą zobaczymy...
jeÂśli tak byÂło to bĂŞdzie naprawdĂŞ duÂża strata dla tvn i tvn24 bo ona jest jednÂą z najlepszych dziennikarzy w Polsce
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Pierwsze sÂłyszĂŞ. Kto podaÂł tĂŞ plotkĂŞ :?: Fakt, Superexpress... czy jaki inny brukowiec
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Katarzyna Kolenda - Zaleska zeznawala przed sÂądem:
Wirtualne Media pisze:Kolenda-Zaleska zeznawaÂła wczoraj przed SÂądem Rejonowym dla miasta stoÂłecznego Warszawy jako Âświadek w procesie karnym.

Dziennikarka Katarzyna Kolenda-Zaleska uwaÂża, Âże odsuniĂŞcie jej w TVP od relacjonowania prac komisji Âśledczej ds. tzw. afery Rywina byÂło dyskryminujÂące i ze szkodÂą dla redakcji WiadomoÂści, bo "nikt nie miaÂł wtedy tak dobrych kontaktĂłw z politykami (jak ona)".

Kolenda-Zaleska zeznawa³a przed S¹dem Rejonowym dla miasta sto³ecznego Warszawy jako œwiadek w procesie karnym o znies³awienie, który b. prezes TVP Robert Kwiatkowski wytoczy³ b. wicemarsza³kowi Sejmu Tomaszowi Na³êczowi za jego wywiad dla "¯ycia Warszawy" z 2003 roku. Na³êcz powiedzia³ w nim m.in., ¿e Kwiatkowski "zachowuje siê w TVP jak peerelowski prezes Radiokomitetu - ta epoka za jego czasów trwa na Woronicza".

Dziennikarka mówi³a, ¿e konflikt, po którym odesz³a w 2003 r. z Wiadomoœci po 10 latach pracy w TVP, dotyczy³ tego, kto bêdzie obs³ugiwa³ komisjê œledcz¹. Kolenda-Zaleska, obecnie pracuj¹ca w TVN, zezna³a, ¿e ówczesny szef Wiadomoœci Piotr S³awiùski zarzuci³ jej nierzetelnoœÌ w materiale o powstawaniu komisji. Chodzi³o o u¿yte przez ni¹ sformu³owania, ¿e tzw. sprawa Rywina jest to "jedna z najwiêkszych afer korupcyjnych w Polsce" i ¿e "zdecydowan¹ wiêkszoœÌ w komisji bêdzie mia³ SLD".

Jak zeznaÂła, w redakcji panowaÂła opinia, Âże odsuniĂŞto jÂą od relacjonowania prac komisji, bo "ktoÂś inny pozwoli sobÂą manipulowaĂŚ", a ona nie. To byÂła szykana, bo nie miaÂła merytorycznych podstaw. Nie byÂło tak, Âże ktoÂś w redakcji zrobi materiaÂł lepszy od mojego - zeznaÂła.

Wed³ug Kolendy-Zaleskiej, S³awiùski nigdy sam nie podejmowa³ decyzji, zawsze je konsultowa³. Nie zwierza³ siê, z kim siê konsultuje, ale by³a to powszechna wiedza, ¿e chodzi o prezesa Kwiatkowskiego, co zreszt¹ jest naturalne w takiej firmie - mówi³a. Jak powiedzia³a, to Kwiatkowski zdecydowa³ o zdjêciu jej gotowego ju¿ materia³u na temat po¿yczki, któr¹ ówczesny premier Leszek Miller zaci¹gn¹³ w banku Aleksandra Gudzowatego. Wiem to od Kamila Durczoka, który wtedy rozmawia³ przez telefon z prezesem - zezna³a.(...)

Ca³oœÌ mo¿ecie przecytaÌ tu
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Katarzyna Kolenda-Zaleska udzieliÂła ostatnio wywiadu dla Twojego Stylu. Oto fragment artykuÂłu z twojstyl.pl:

A ja nie

Dobre maniery w dzikim Âświecie polityki? Ona umie to pogodziĂŚ. Dziennikarz ma siĂŞ dowiedzieĂŚ, nie skakaĂŚ rozmĂłwcy do gardÂła.
Jej zasady procentuj¹. Jako jedyna wjecha³a z papie¿em na Kasprowy Wierch. A podczas ostatniej pielgrzymki udzieli³ jej osobistego wywiadu. Pracuje w TVN, Tok FM, pisze w "Przekroju". Od 15 lat na pe³nych obrotach, zawsze pogodna. Dom, m¹¿, dziecko: system wartoœci zwyczajny. Dzia³a lepiej ni¿ psychoterapia.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

MuszĂŞ koniecznie kupiĂŚ. :P Zapowiada sie ciekawie po tym fragmencie. I jeszcze sÂą 2 super fotki na stronie tej gazety:

Obrazek

:o Tu wyglÂąda piĂŞknie... :D :D

No i to drugie:

Obrazek

LiczĂŞ na to ze w "Twoim Stylu" sÂą wiĂŞksze te fotki. :D :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

W najnowszej Gali wywiad z KasiÂą :arrow: http://gala.onet.pl/0,1343998,1,1,katar ... wiady.html
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

co takiego Kolenda-Zaleska powiedziaÂła do Ziobry,Âże odsunĂŞli jÂą od prowadzenia 'goÂścia porannego'? :shock:
W Szkle kontaktowym pokazano,Âże CymaĂąski jÂą ochrzaniÂł,obiektywizm mediĂłw jest taki jak jej rozmowa z ZiobrÂą.czyyyli? :o
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pochanke - fan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 499
Rejestracja: środa 28 wrz 2005, 23:56
Lokalizacja: góry i doliny

Post autor: pochanke - fan »

zdjĂŞcie z balu dziennkarzy

Obrazek

... Fakty bez Kasi ??? ehhh ... nie obejdzie siĂŞ :)


[ Dodano: Nie Lut 18, 2007 11:45 am ]
Kasia z Monika na balu dziennikarzy:
Obrazek
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Na balu bawiÂła sie pewnie znakomicie ale denerwujÂąc politykĂłw bawi sie jeszcze lepjej-i chwaÂła jej za to :brawa:

Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Wojciech 35 xxx i 25 gości