[TVN] Wszystko o Miriam

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

geje w tv

Post autor: zadra »

Majkell pisze:Wystarczy poczytaÌ WirtualneMedia (bo MTV PL ju¿ nie ogl¹dam), aby zauwa¿yÌ, ¿e nie by³ to jeden program, a wci¹¿ nowe formaty z gejami w roli g³ównej. ¯e nie wspomnê o tych programach, które produkuje angielskie MTV i tylko czekaÌ, a¿ wkrocz¹ do Polski. Ech... trochê przywoitoœci by siê przyda³o w tej naszej TV.
a czy sama obecnoÂśc gejĂłw w tv jest czymÂś zÂłym i przesadzajÂącym o gejowskim charakterze? dziwne. mnie sie wydaje, Âże obecnoÂśc zarĂłwno gejĂłw, jak i heterykĂłw w tv to po prostu norma, bo normÂą jest to, ze na swiecie sa zarĂłwno geje, jak i heterycy.

nie rozumiem teÂż tego zawoÂłania o przywoitoÂśc. Czy geje z samej swojej natury sa nieprzywoici? nie rozumiem co w tej dskusji robi kategoria "przywoitoÂści". :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

A to wlepka specjalnie dla Majkella.

Obrazek
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Te¿ nie bardzo rozumiem co ma przyzwoitoœÌ do bycia gejem...
Dla mnie np. ten program z Miriam jest nieprzyzwoity... Nawet nie dlatego ze to transwestyta ale dlatego ze okÂłamujÂą ludzi a nie kaÂżdy musi odczuwaĂŚ przyjemnosĂŚ z obcowania wÂłasnie z transwestytÂą :?

Ponadto nawet gdyby byÂła to osoba o niemienianej pÂłci vide "kawaler do wziĂŞcia " byÂło by tot ak samo obrzydiwe i nienaturalne odwoÂłuje sie do jakiÂś pierwotnych instynktĂłw a juÂż ostatnie dwa odcinki...masakra :( To jest dla mnie nieprzyzwoite...

Nie geje bo co komu do tego kto z kim Âśpi a juÂż na pewno co komu do tego jak oglÂąda sobie takÂą osobĂŞ w tivi ? To ze gej czy lesbijka prowadzi program albo ze program traktuje o homoseksualiÂźmie jest dla mnie normalne i nie ma w tym nic obrzydliwego czy nieprzywoitego :?
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Có¿ Majkell ma jakieœ problemy, z którymi najwyraŸniej nie potrafi sobie poradziÌ. A mo¿e owe programy przedstawiaj¹ gejów i lesbijki jako zwyk³ych ludzi (jak z tej akcji Niech nas zobacz¹). WidaÌ, ktoœ nie chce przestaÌ myœlec stereotypami.

Podoba siĂŞ Wam wlepka? ZnalazÂłem w necie. :D
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Wlepka rewelacyjna! :) Chyba sobie wrzuce jako ikonke na GL :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:D :D :D PomyÂślaÂłem dokÂładnie to samo kiedy zobaczyÂłem to cudeĂąko piewrszy raz. Przyznacie, Âże daje do myÂślenia? :D Takimi wlepkami moÂżna zmieniĂŚ Âświat.

KiedyÂś na przystanku widziaÂłem coÂś takiego:
Mieszko
BolesÂław Chroby
K. Odnowiciel
W. ÂŁokietek
Kazimierz Wielki
W³adys³aw II Jagie³³o
Kazimierz JagielloĂączyk
Zygmunt Stary
Stefan Batory
StanisÂław August Poniatowski
T. KoÂściuszko
J. PiÂłsudski
L. Wa³êsa
A. KwaÂśniewski
Andrzej lepper?????????????????
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Powiem wprost - czêœÌ z was to chyba ma³o bystrzy ludzie.

PrzecieÂż ja nie mam nic przeciwko gejom. Gdzie i kiedy ja coÂś takiego napisaÂłem? ProponujĂŞ, aby osoby, ktĂłre majÂą problem z czytaniem ze zrozumieniem, nie udzielaÂły siĂŞ na forach. :| Czy ja napisaÂłem, Âże nieprzyzwoite jest bycie homoseksualiastÂą?

Nie! Natomiast nieprzyzwoite jest juÂż manifestowanie tego w pÂłytkich programach "rozrywkowych" niskiej jakoÂści. Pokazywanie swoich (lub cudzych) preferencji sekusalnych dla pieniĂŞdzy.

Poza tym uwa¿am wrêcz, ¿e to WY jesteœcie nietolerancyjni!! Przecie¿ homoseksualiœci to tak naprawde normalni ludzie, na codzieù niczym siê nie wyró¿niaj¹cy. Wy zaœ z przyjemnosci¹ ogl¹dacie ich na ekranie TV jako jakichœ dziwnych odmieùców. Podobne zdanie jak Wy maj¹ tez chyba producenci takich audycji. Homoseksualiœci tylko ze wzglêdu na swe preferencje seksualne s¹ przez nich pokazywani w "specjalnych" programach. Tylko po to, aby sw¹ innoœci¹ zapewniaÌ rozrywkê widzowi. Oczywiœcie wystêpujacy w nich sami siê na to zgadzaj¹. Ale w³aœnie ju¿ sama idea takich programów jest nieprzywoita, denna, p³ytka...

A co do programu o Mriam - przecieÂż zasady tego programu sÂą chore. Czy gdyby chodziÂło tylko o kwestiĂŞ tolerancji, wszyscy uczestnicy wnieÂśliby pozwy sÂądowe? ZastanĂłwcie siĂŞ trochĂŞ.

Bycie tolerancyjnym - to ZEZWALANIE innym na bycie innym. A nie podniecanie siĂŞ jego innoÂściÂą ukazywanÂą w marnym programie lub wrĂŞcz wykorzystywanie jej przez nĂŞdznÂą telewizjĂŞ "muzycznÂą" w celach komercyjnych.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Majkell a co powiesz o heteroseksualistach, którzy dla pieniedzy pokazauj¹ siê w g³upich programach telewizyjnych, tylko po to, aby zamanifestowaÌ swoj¹ seksualnoœÌ i uprawiaÌ seks przed kamer¹?

Nie oglÂądam programu Miriam i Âżadnych innych reality show, ale nie widzĂŞ problemuy w sytuacji, w ktĂłrej gej lub lesbijka mĂłwi o sowjej orientacji, sekse etc. I nie waÂżne, czy robi to dla pieniĂŞdzy czy nie. Jest wolnym czÂłowiekim i moÂże mĂłwiĂŚ o swojej seksualnoÂści, etc. Nie broniĂŞ mu nawet uprawiaĂŚ seksu przed kamerami. A jezĂŞli kogoÂś to razi, niech zmieni program.
Ostatnio zmieniony środa 12 sty 2005, 19:04 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

Majkell pisze:nieprzyzwoite jest juÂż manifestowanie tego w pÂłytkich programach "rozrywkowych" niskiej jakoÂści. Pokazywanie swoich (lub cudzych) preferencji sekusalnych dla pieniĂŞdzy.
No okej, ale heterycy robiÂą to w wiĂŞkszoÂści (tzn. chodzi mi o to ze wiecej jest reality-shows wlasnie z nimi) wiĂŞc czemu akurat piszesz o gejach? :?:
Majkell pisze:Poza tym uwa¿am wrêcz, ¿e to WY jesteœcie nietolerancyjni!! Przecie¿ homoseksualiœci to tak naprawde normalni ludzie, na codzieù niczym siê nie wyró¿niaj¹cy. Wy zaœ z przyjemnosci¹ ogl¹dacie ich na ekranie TV jako jakichœ dziwnych odmieùców.
PrzecieÂż na tym forum jest sporo gejĂłw wiĂŞc o czym Ty mowisz?!
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Majkell a co powiesz o heteroseksualistach, ktĂłrzy dla pieniedzy pokazaujÂą siĂŞ w gÂłupich programach telewizyjnych
DokÂładnie to samo co o homoseksualistach! Ale pisaÂłem akurat o MTV i faktem jest, Âże stacja ta gustuje ostatnio w programach o gejach.
PrzecieÂż na tym forum jest sporo gejĂłw wiĂŞc o czym Ty mowisz?!
MoÂżliwe, ale juÂż na samym poczÂątku zaznaczyÂłem, Âże post nie jest adresowany do wszystkich. A to co opisaÂłem, to moim zdaniem tez pewien przejaw nietolerancji. MoÂżecie siĂŞ z tym oczywiÂście nie zgodziĂŚ i sprawa zamkniĂŞta. Ale w takim razie nie wypowiadajcie siĂŞ, czy ja jestem tolerancyjny czy nie, tylko na podstawie tego, Âże nie lubiĂŞ maÂło ambitnych programĂłw MTV...
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a jak Frytka z Keniem szli do ÂłoÂżka czy teÂż jakaÂś tam z Baru uprawiaÂła sex oralny z Âżonatym kolesiem to jest ok ???
Android <3
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie iwem czy gustuje - jakoÂś nigdy nie udaÂło mi siĂŞ trafiĂŚ. Wiem, ze w jakimÂś programie, w ktĂłrym na codzieĂą hetero wybierali partnerĂłw kilka razy pojawili siĂŞ geje. Tyle. Nic wiecej. No ale Tobie chyba to nie odpowiada. Tutaj jednak sam sobie przeczysz. Bo w takim razie w porzÂądku byÂłoby gdyby w programach MTV byli tylko hetero.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

Ja nie ogl¹dam programów MTV Polska, zreszt¹ nie odbieram tego kana³u. Natomiast nieraz na Wirtualnych Mediach czyta³em o najdziwniejszych wprowadzanych przez MTV formatach i na podstawie bogatych w szczegó³y newsów wyrobi³em sobie zdanie o tej stacji...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Internauci szukajÂą Miriam :lol:

Post autor: szym »

Z najpopularniejszych wyraÂżeĂą wyszukiwanych w ubiegÂłym tygodniu w wyszukiwarce WP.pl wynika, Âże internauci szukajÂą Miriam :lol:
Wp.pl pisze:PopularnoœÌ nowego Reality show idzie do góry jak burza, jeszcze tydzieù temu na pierwszym Doda, dzisiaj ju¿ Miriam.
Trzy pierwsze miejsca z kategorii "Reality show" z zeszÂłego tygodnia:

1) Wszystko o Miriam (+1)
2) Doda (-1)
3) Theres Something About Miriam (New)


a dalej "Bar", "Big Brother" i "Frytka"... :lol:
:)
Andy
Początkujący
Początkujący
Posty: 82
Rejestracja: poniedziałek 01 lis 2004, 22:46
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andy »

No fajnie, a coÂś o ratingach samego programu wiadomo?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości