Tomasz Lis

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Lis w TVP bĂŞdzie zarabiaĂŚ 100 tys. zÂłotych za cotygodniowe, godzinne wydania programu ''Co z PolskÂą'', dowiedziaÂłem siĂŞ z portalu ''Dziennika''.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Post autor: object »

NiezÂła pensyjka :devil:

[ Dodano: PiÂą Sty 04, 2008 1:33 pm ]
NiezÂła pensyjka :devil:

To Smoktunowicz chyba juÂż nie musi wracaĂŚ do pracy. No bo po co? :)
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

object pisze:To Smoktunowicz chyba juÂż nie musi wracaĂŚ do pracy. No bo po co? :)
Po to, Âżeby mieli wiĂŞcej pieniĂŞdzy ? Dziennik pisze o niecaÂłych 100 tysiÂącach brutto, wiĂŞc po odjĂŞciu podatku ta kwota wcale nie bĂŞdzie taka duÂża (koÂło 70 tysiĂŞcy) - to mniej, niÂż zarabiaÂł w Polsacie i TVN.

I nie pisz Smoktunowicz, bo Hania nazywa siĂŞ teraz Lis.
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

KrĂłtko mĂłwiÂąc przeczytajcie
Jak Lis wystawiÂł TVN do wiatru
//////////
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Przynajmniej Hanki nie bĂŞdzie w TaĂącu z Gwiazdami :tanczy:
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

W dzisiejszym "Dzienniku" pojawia si? artyku?, ?e informacje o wielkiej hojno?ci prezesa TVP Andrzeja Urba?skiego s? prawdziwe. "Tomasz Lis b?dzie dostawa? od TVP podwĂłjne wynagrodzenie: jako prowadz?cy program i jego producent" - potwierdza wiceprezes TVP S?awomir Siwek. W sumie Lis zarobi nie 100 tys. z? a 146 tys. z? co miesi?c.

Ciesz? si?, ?e nie p?ac? abonamentu :spiewa:
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Tak tyle ze w gazecie pisano ze Lis bedzie mial dwie pensje ale jak wiemy jedna jest dla niego - 70 tys a druga jako dla producenta - 100 tys a nie 45 tys jak podano w ktĂłrej? gazecie , bo to jest niemozliwe aby taki program kosztowal tylko 45 tys, a do zadan producenta nalezy przygotowanie studia , i wszystkich rzeczy jakie sa zwiazane z tym tak?e pensji dla jego pracownikow. Wiec on sam nie bedzie zarabial 170 tys tylko ok 70 tys.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Dzi? poznali?my kilka szczegĂł?Ăłw na temat 'nowego' programu Lisa w DwĂłjce. Opraw? muzyczn? przygotuje Piotr Rubik. Wi?cej tutaj :arrow: http://www.medialink.pl/artykul/66,Prog ... iem,group4
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Tomasz Lis - najlepszy dziennikarz telewizyjny

Post autor: ktos »

"Tomasz Lis na żywo" to nazwa nowego programu publicystycznego telewizyjnej Dwójki - informuje Presserwis.

Lis będzie go prowadził w porze dużej oglądalności - zaraz po kulisach serialu "M jak Miłość".

Pierwszy odcinek telewidzowie będą mogli obejrzeć 25 lutego. Każdy odcinek ma trwać 45 minut. "Tomasz Lis na żywo" będzie nadawany w poniedziałki o godz. 21.10.

Presserwis podaje, że w tym tygodniu zacznie się kampania reklamowa programu. Będzie miała charakter autopromocyjny w TVP i promocyjny, w postaci reklam outdoorowych, prasowych, radiowych i internetowych.
http://www.medialink.pl/artykul/291,Lis ... VP2,group4
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Tomasz Lis na żywo

Post autor: pop »

Dziś Tomasz Lis był gościem "Pytania na śniadanie"; wcześniej na czacie odpowiadał na pytania widzów. Na antenie pojawiły się także zapowiedzi programu "Tomasz Lis na żywo". Gościem pierwszego wydania będzie m.in. Andrzej Wajda.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Tomasz Lis na żywo

Post autor: pawell »

POpieram pisze:Gościem pierwszego wydania będzie m.in. Andrzej Wajda.
Miał być też Donald Tusk, ale jednak nie skorzystał z zaproszenia po tym jak prowadzący "Teraz MY!" wycofali swoje. Więcej :arrow: http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... _Lisa.html
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Tomasz Lis na żywo

Post autor: pop »

pawell pisze:Miał być też Donald Tusk, ale jednak nie skorzystał z zaproszenia (...)
I bardzo dobrze:
Dziennik Online pisze:[Premier] nie chciał się opowiadać po żadnej z konkurujących ze sobą stron.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Tomasz Lis - najlepszy dziennikarz telewizyjny

Post autor: Greg Haus »

Czołówka programu chyba gorsza od "co z tą Polską?", ale studio lepsze, tylko ten duży ekran jest diodowy, szkoda,że nie taki jak w Faktach. No a co do meritum to Lis jak kiedyś...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Tomasz Lis - najlepszy dziennikarz telewizyjny

Post autor: Nika »

Ten diodowy ekran jest fatalny. Na razie na plus rozmowa z Kazimierzem Marcinkiewiczem i sonda osobiscie przeprowadzona przez Tomka wsrod ludu na ulicach na temat bylego i obecnego rzadu. Ah no i jeszcze powinni dopracowac naglosnienie w studio jak redaktor Lis chce zadawac pytania publicznosci, bo tego pana, z ktorym rozmawial to ledwo bylo slychac.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: Tomasz Lis - najlepszy dziennikarz telewizyjny

Post autor: Greg Haus »

Do minusów trzeba zaliczyć: słabe nagłośnienie, ekran diodowy, który sprawdza się tylko w dalekich kadrach, a jak jest rozmowa z gościem to wygląda to fatalnie, brak koordynacji jak na z opinią internautów, no i czasem wydawał się, że to Komorowski jest bardziej prowadzącym :P
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot] i 14 gości