Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:To nie chodzi o to , że ja dokonałem czegoś wielkiego ;) !! To po prostu Pani Ania (która nie wiem , czy życzyłaby sobie , abym upubliczniał jej nazwisko :> ) okazała się być bardzo miłą osóbką i wrażliwą na moją prośbę :racja: !! Ponadto zrozumiała o co mi chodzi :lol2: !! Pomimo tego , że poprosiłem o banknot z Agatką :devil: !! Nie wiedziałem wtedy jeszcze , że chodzi o obraz :lol2: !! W sumie to banknot mi pasował od początku , bo w Polsce chyba nie ma żadnej kobiety na banknotach :mhm: ?? Mniejsza z tym :lol2: !! Odpisała w imieniu redakcji i przesłała w załączniku dziełko :lol2: !!
Nie bądź taki skromny :D Na pewno zadziałał odpowiednio Twój urok osobisty podczas zdobywania tego, co cię interesowało wczoraj najbardziej :lol2:
Pani z "SK" przesłała Ci pozdrowienia, a Ty przekazałeś je nam - dziękuję :lol2:
..Al uczysz mnie kultury :lol2:
..wczoraj zapomniałem za te życzenia podziękować :lol2:
..no i rzecz jasna pogratulować marcinkowsky'emu owocnych łowów :lol2:
Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:Może to autor dziełka miał na myśli :mhm: ?? :lol2: Może o ukazanie tego właśnie mu chodziło :lol2: !! Że zdetronizowana przez Agatkę została ta , która budziła podziw (nie wiedzieć czemu :> ?? :lol2: ) przez setki lat :lol2: !!
Póki nie wiemy, kto jest autorem (Anonim :lol2: ), nie możemy nawet spekulować na temat motywów i nie możemy podejmować prób interpretacji dzieła, bo wpierw należy poznać ojczyznę artysty... :lol2: A skoro my nawet jego nazwiska nie znamy... :neutral: :lol2:
..ja w dalszym ciagu proponuję żebyś notka pogadała z autorem :lol2:
..kiedy przestanie się przed nami ukrywać - proforma :devil: wiele rzeczy mogłoby być jaśniejszymi :lol2:
Jak i odpowiedzi na pytanie w jakich okolicznościach panowie ze "Szkła" prezentowali jego dzieło -no i co mówili , czy wyrażali jakieś opinie :lol2: ??
Przypuszczam, że bardzo przypadło im do gustu :lol2:
Czy dziś idą jakieś powtórki "Szkła" z całego tygodnia :mhm:
..wiesz że sprawdziłem i nie ma żadnej powtóry dzis :shock:
..a też jestem ciekawy jak zareagowali prowadzący na fotomontaż z udziałem redakcyjnej koleżanki :?: :lol2:
marcinkowsky pisze:U mnie nie było źle :P !! Nawet przespałem nockę :tanczy: !!
..ja już nie chcę o tym rozmawiać :nie:
..wolę zapomnieć o tym co było :neutral:
Alchemik pisze:
TinkiWinki pisze:A i jeszcze jedno. Tak piszecie - urlop, urlop. A może pojechała za chlebem? Obrazek Te fantastyczne zarobki w TVN to mit, wystarczy spojrzeć na odzież roboczą niektórych prezenterek Obrazek.
Może ostatnie tygodnie spędziła na zmywaku? Może pomagała kłaść kafelki czy malować ściany? Obrazek
Nie wiem, co gorsze :mhm: Stanie przy zmywaku, czy stanie i gadanie na wietrze, zimnie i w deszczu? :devil:
Dla mnie, gdybym miał dokonywać wyboru za Agattę wybór jest oczywisty: padłoby to drugie (pewnie gorzej płatne, ale dla mnie korzystniejsze :lol2: ) :lol2: Lecz dla niej...? :roll: :lol2:
..a czy w tym gdyby Agatka chcąc sobie dorobić do pensji zdecydowała się na inną pracę byłoby coś zdrożnego :>
..tylko kolejny powód do dumy - moim zdaniem 8)
Ale o jakim kalendarzyku ty piszesz :> ?? Chyba nie o małżeńskim :> ?? :devil: ??
..Black swego czasu rozliczał Anitę ze wszystkich jej dyżurów na wizji :lol2:
..kolorowymi kółeczkami zaznaczał poszczególne programy :lol2:
..my tacy surowi względem Agatki nie jesteśmy :lol2:
marcinkowsky pisze:
Alchemik pisze:
not that kind pisze:A TVN-owskie stroje spełniają - Twoim zdaniem - takie warunki? :devil:
Nie oglądałem wyżej wymienionego filmu, więc o strojach owych dam napisać nic nie mogę ;) Ale na temat strojów pań z Tvn24 z całą stanowczością napisać można, iż dalekie są w pewnym sensie od wszelkich zasad BHP :devil:
A czym te braki się przejawiają :> ??
..no na przykład niektóre nie przepuszczają powietrza - takie są szczelne :lol2: :lol2:
..a my bezczelni :devil:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..Al uczysz mnie kultury :lol2:
..wczoraj zapomniałem za te życzenia podziękować :lol2:
..no i rzecz jasna pogratulować marcinkowsky'emu owocnych łowów :lol2:
Ohhjjj -już nie przesadzajcie :lol2: !! Przecież głównym bohaterem afery Da Vinci i tak jest kto inny :lol2: !!
..wiesz że sprawdziłem i nie ma żadnej powtóry dzis :shock:
..a też jestem ciekawy jak zareagowali prowadzący na fotomontaż z udziałem redakcyjnej koleżanki :?: :lol2:
Ale przecież Tinki Winki widział "Szkło" :) !! Gdyby był dobrym kolegą , to by nam powiedział jak wyglądała prezentacja dzieła :> !! :plus:
..a czy w tym gdyby Agatka chcąc sobie dorobić do pensji zdecydowała się na inną pracę byłoby coś zdrożnego :>
..tylko kolejny powód do dumy - moim zdaniem 8)
Pod warunkiem , że kupi sobie nowe ciuszki , to i ja nic zdrożnego w tym nie widzę :lol2: !!
..Black swego czasu rozliczał Anitę ze wszystkich jej dyżurów na wizji :lol2:
..kolorowymi kółeczkami zaznaczał poszczególne programy :lol2:
..my tacy surowi względem Agatki nie jesteśmy :lol2:


Acchhhja :) !! To już wiem :D !! Ale niestety nie widziałem tegoż kalendarzyka :/ !!
Co to w ogóle za poroniony pomysł z tym rozliczaniem z dyżurów na kalendarzyku :devil: ??
..a my bezczelni :devil:
No to chyba żadna nowość nie jest :lol2: ?? Bezczelni i wciąż nienasyceni :devil: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..wiesz że sprawdziłem i nie ma żadnej powtóry dzis :shock:
..a też jestem ciekawy jak zareagowali prowadzący na fotomontaż z udziałem redakcyjnej koleżanki :?: :lol2:
Ale przecież Tinki Winki widział "Szkło" :) !! Gdyby był dobrym kolegą , to by nam powiedział jak wyglądała prezentacja dzieła :> !! :plus:
Problem w tym, że z tego co słyszałam, z dobrocią to u niego jest... :roll: ...nie chciałabym napisać, że kiepsko, więc napiszę, że na opak :devil:
Wątpię, że Wam opisze tę sytuacje ;)
Pewnie też nie sądził, że komuś uda się zdobyć ten "opiewany" fotomontaż :devil:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Problem w tym, że z tego co słyszałam, z dobrocią to u niego jest... :roll: ...nie chciałabym napisać, że kiepsko, więc napiszę, że na opak :devil:
Rozwiewasz -całkiem skutecznie zresztą ;) nasze nadzieje na to , że jednak przed nami się otworzy i nam opowie wszystko :uhh: !!
Ja tylko wiem z tego piątkowego odcinka , a właściwie to się domyślam , że był i prowadził do Sianecki :D !! Dlatego sądzę , że skomentował fotomontaż odpowiednio :lol2: !! Bo Miecugow rzadko kiedy mnie śmieszy ;) !!
not that kind pisze:Wątpię, że Wam opisze tę sytuacje ;)
Pewnie też nie sądził, że komuś uda się zdobyć ten "opiewany" fotomontaż :devil:
Aż taki niedobry :> ?? No fakt -poszczuł nas informacją i nic nie zdradził więcej :mhm: ?? Wobec tego sam sobie odpowiem -aż taki niedobry jest :devil: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Problem w tym, że z tego co słyszałam, z dobrocią to u niego jest... :roll: ...nie chciałabym napisać, że kiepsko, więc napiszę, że na opak :devil:
Rozwiewasz -całkiem skutecznie zresztą ;) nasze nadzieje na to , że jednak przed nami się otworzy i nam opowie wszystko :uhh: !!
..notka - jak zresztą już doskonale widać było nie raz - wie co pisze :lol2:
..informacji jak nie było tak dalej nie ma :roll:
..ale nie ma co narzekać bo przecież i tak udało nam się dowiedzieć bardzo dużo :lol2:
..więc nawet jeśli nie dowiemy się więcej to i tak mamy powody do radości :lol2:
Ja tylko wiem z tego piątkowego odcinka , a właściwie to się domyślam , że był i prowadził do Sianecki :D !! Dlatego sądzę , że skomentował fotomontaż odpowiednio :lol2: !! Bo Miecugow rzadko kiedy mnie śmieszy ;) !!
..czemu :?:
..moim zdaniem Miecugowowi częściej zdarzy się zabłysnąć ripostą :lol2:
..no szkoda że w piątek nie oglądałem :?
..hmmm - może nawet coś o Agatce powiedzieli :mhm:
..jeśli ją rozpoznali :lol2:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Wątpię, że Wam opisze tę sytuacje ;)
Pewnie też nie sądził, że komuś uda się zdobyć ten "opiewany" fotomontaż :devil:
Aż taki niedobry :> ?? No fakt -poszczuł nas informacją i nic nie zdradził więcej :mhm: ?? Wobec tego sam sobie odpowiem -aż taki niedobry jest :devil: !! :lol2:
..może to milczenie to nie jest wynik niedobrego charakteru a braku czasu :> :lol2:
..albo ochoty na konwersację z nami :rozglada:
..bo wiadomo że jak my informatora dopadniemy to wszystkie informacje byśmy chcieli od razu wyciągnąć :lol2:

..a jak Wam mija ten 4. tydzień bez Agatki :?: :)
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..notka - jak zresztą już doskonale widać było nie raz - wie co pisze :lol2:
..informacji jak nie było tak dalej nie ma :roll:
..ale nie ma co narzekać bo przecież i tak udało nam się dowiedzieć bardzo dużo :lol2:
..więc nawet jeśli nie dowiemy się więcej to i tak mamy powody do radości :lol2:
No pewnie , że mamy , ale dlaczego nie możemy mieć więcej :> ?? Już nawet nie chodzi o więcej powodów do radości , bo tych rzeczywiście ostatnio nam dostarczono nie mało :devil: , ale o więcej .... informacji :plus: !! Dlaczego nie mielibyśmy wiedzieć wszystkiego na temat prezentacji "Agatki - Lisy" w "Szkle" :> ?? :lol2:
Swoją drogą , to chyba moda jest na świecie na szukanie inspiracji i przerabianie tego dzieła :lol2: !! W Poranku widziałem inne "profanacje" tego obrazu :lol2: !! Ale żadna nie była tak udana jak ta przeróbka z Agatką :nie: !! :tanczy:
..czemu :?:
..moim zdaniem Miecugowowi częściej zdarzy się zabłysnąć ripostą :lol2:
..no szkoda że w piątek nie oglądałem :?
..hmmm - może nawet coś o Agatce powiedzieli :mhm:
..jeśli ją rozpoznali :lol2:
No mieliby nie poznać :> ?? Przecież oczy Agatki , to jej znak rozpoznawczy :tanczy: !! A na tej przeróbce oczki były nietknięte :P !!
..może to milczenie to nie jest wynik niedobrego charakteru a braku czasu :> :lol2:
..albo ochoty na konwersację z nami :rozglada:
..bo wiadomo że jak my informatora dopadniemy to wszystkie informacje byśmy chcieli od razu wyciągnąć :lol2:
Myślę , że to jemu niestraszne , a kto wie może nawet jest na rękę :mhm: ?? notka ma rację , że Tinki winki ma trudny charakter i nie chce naszej ciekawości zaspokoić :< !!
..a jak Wam mija ten 4. tydzień bez Agatki :?: :)
Tak jak te wcześniejsze , czyli pod znakiem ogromnej tęsknoty ;(
W stópce masz okropny napis -potęguje tęsknotę ;( !! A podobno nie lubisz liczyć :> ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: Alchemik »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..notka - jak zresztą już doskonale widać było nie raz - wie co pisze :lol2:
..informacji jak nie było tak dalej nie ma :roll:
..ale nie ma co narzekać bo przecież i tak udało nam się dowiedzieć bardzo dużo :lol2:
..więc nawet jeśli nie dowiemy się więcej to i tak mamy powody do radości :lol2:
No pewnie , że mamy , ale dlaczego nie możemy mieć więcej :> ??
Jeszcze nic Wam nikt nie powiedział :> :hahaha:
Tinki Winki nie dał się zmiękczyć :> Może powinniśmy go czymś zachęcić do zeznań nt. interesującego Nas odcinka "Szkła :>
marcinkowsky :) Ty z nas wszystkich masz największe zapędy korupcyjne :) Wymyśl coś :lol2:
Co lubią najbardziej teletubisie :> :lol2:
..a jak Wam mija ten 4. tydzień bez Agatki :?: :)
Tak jak te wcześniejsze , czyli pod znakiem ogromnej tęsknoty ;(
W stópce masz okropny napis -potęguje tęsknotę ;( !! A podobno nie lubisz liczyć :> ??
O proszę :o :lol2: Znów rada Tinki Winki'ego wykorzystana :lol2: obi zaczął rozliczać Agattę z jej nieobecności :lol2:
Ale myślę, że i bez jego podpowiedzi, prędzej, czy później każdy - nawet największy malkontent liczenia, zacząłby kreślićna murze znaki po każdej dobie, która upłynęłaby mu bez Agatty ;(
Bądź tym płomieniem, małym lub dużym, niech rośnie on i pomoże ci stworzyć (...) życie pełne zainteresowania w opanowaniu tego świata i jedności z Wielkim Przykładem.
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

Alchemik pisze:Jeszcze nic Wam nikt nie powiedział :> :hahaha:
Tinki Winki nie dał się zmiękczyć :> Może powinniśmy go czymś zachęcić do zeznań nt. interesującego Nas odcinka "Szkła :>
marcinkowsky :) Ty z nas wszystkich masz największe zapędy korupcyjne :) Wymyśl coś :lol2:
Co lubią najbardziej teletubisie :> :lol2:
Ha ha ha :? !! Normalnie można ze śmiechu pęknąć :? !! :devil: Nie znam sposobu na teletubisia , bo nigdy tych bzd.... znaczy się bajki nie oglądałem :nie: !! :neutral:
O proszę :o :lol2: Znów rada Tinki Winki'ego wykorzystana :lol2: obi zaczął rozliczać Agattę z jej nieobecności :lol2:
Ale myślę, że i bez jego podpowiedzi, prędzej, czy później każdy - nawet największy malkontent liczenia, zacząłby kreślićna murze znaki po każdej dobie, która upłynęłaby mu bez Agatty ;(
Jak się rodzice dowiedzą ,że tak niszczę ściany , to mnie zabiją :devil: !! Albo co gorsza pomyślą , że dom jest dla mnie więzieniem :lol2: !! A tak nie jest i później znów będę musiał ich przekonywać ,że są najwspanialszymi rodzicami pod słońcem , a tak .... jest :lol2: !!
Ejjhhh ;) !! Agatko wróć -uratujesz mnie tym samym od obłędu :lol2: !! :szalony:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
not that kind
Bywalec
Bywalec
Posty: 944
Rejestracja: sobota 23 cze 2007, 12:54
Lokalizacja: Utopia

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: not that kind »

Alchemik pisze:
marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..notka - jak zresztą już doskonale widać było nie raz - wie co pisze :lol2:
..informacji jak nie było tak dalej nie ma :roll:
..ale nie ma co narzekać bo przecież i tak udało nam się dowiedzieć bardzo dużo :lol2:
..więc nawet jeśli nie dowiemy się więcej to i tak mamy powody do radości :lol2:
No pewnie , że mamy , ale dlaczego nie możemy mieć więcej :> ??
Jeszcze nic Wam nikt nie powiedział :> :hahaha:
Tinki Winki nie dał się zmiękczyć :>
Co za okropny typ :x Zero wrażliwości na Wasz głód informacji :?
Sposób na zmiękczenie teletubisia :mhm:
Jeśli można podpowiedzieć... najlepiej uprać i wypłukać w płynie do zmiękczania odzieży :devil: Nadać mu trochę puszystości :lol2:
:D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

not that kind pisze:Co za okropny typ :x Zero wrażliwości na Wasz głód informacji :?
Dokładnie to samo mówiłem chłopakom i mi powiedzieli ,że przesadzam :lol2: !! Od razu zaczęli go tłumaczyć , że moze nie ma czasu i takie tam , ale Ty myślisz dokładnie tym samym torem , co ja :lol2: !! Tinki Winki jest okrutny i z premedytacją nie chce nam opowiedzieć jak to wyglądała prezentacja Agatko -Lisy w Szkle :? !! :] !!
not that kind pisze:Sposób na zmiękczenie teletubisia :mhm:
Jeśli można podpowiedzieć... najlepiej uprać i wypłukać w płynie do zmiękczania odzieży :devil: Nadać mu trochę puszystości :lol2:
Ojjjhh :rozglada: ?? Ale czy to oby nie poskutkowałoby "spraniem" koloru" :rozglada: ?? Fani teletubisiów by nam -fanom Agatki nie wybaczyli , gdybyśmy tak im zmienili ulubieńca :lol2: !! :devil:
Wyobrażam sobie , co bym czuł , gdyby Agatka wróciła do nas .... w kolorze blond :rozglada: !! :o !! :lol:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Co za okropny typ :x Zero wrażliwości na Wasz głód informacji :?
Dokładnie to samo mówiłem chłopakom i mi powiedzieli ,że przesadzam :lol2: !! Od razu zaczęli go tłumaczyć , że moze nie ma czasu i takie tam , ale Ty myślisz dokładnie tym samym torem , co ja :lol2: !! Tinki Winki jest okrutny i z premedytacją nie chce nam opowiedzieć jak to wyglądała prezentacja Agatko -Lisy w Szkle :? !! :] !!
..oooo :o
..jakby się fani Tinki'ego dowiedzieli się tego co teraz napisaliście o ich idolu to mielibyście bardziej u nich przechlapane niż nawet sama Sobecka :devil:
..ale ja się wolę w to nie mieszać :stop:
..ja tubisie lubię :P
..nawet jeśli one nas nie lubią - nie wiedzieć czemu :mhm:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Sposób na zmiękczenie teletubisia :mhm:
Jeśli można podpowiedzieć... najlepiej uprać i wypłukać w płynie do zmiękczania odzieży :devil: Nadać mu trochę puszystości :lol2:
Ojjjhh :rozglada: ?? Ale czy to oby nie poskutkowałoby "spraniem" koloru" :rozglada: ?? Fani teletubisiów by nam -fanom Agatki nie wybaczyli , gdybyśmy tak im zmienili ulubieńca :lol2: !! :devil:
Wyobrażam sobie , co bym czuł , gdyby Agatka wróciła do nas .... w kolorze blond :rozglada: !! :o !! :lol:
..a czy to Twój marcinkowsky..mój lub notki problem :>
..chcemy istotnych szczegółów ze 'Szkła' się dowiedzieć :D
..a jest nam do tego potrzebne zmiękczenie trudnego charakteru :)

..jak kolory się porzchanią podczas prania to firmę produkującą detergent pozwiemy :devil:
..my albo fani tubisiów :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:
not that kind pisze:Co za okropny typ :x Zero wrażliwości na Wasz głód informacji :?
Dokładnie to samo mówiłem chłopakom i mi powiedzieli ,że przesadzam :lol2: !! Od razu zaczęli go tłumaczyć , że moze nie ma czasu i takie tam , ale Ty myślisz dokładnie tym samym torem , co ja :lol2: !! Tinki Winki jest okrutny i z premedytacją nie chce nam opowiedzieć jak to wyglądała prezentacja Agatko -Lisy w Szkle :? !! :] !!
..oooo :o
..jakby się fani Tinki'ego dowiedzieli się tego co teraz napisaliście o ich idolu to mielibyście bardziej u nich przechlapane niż nawet sama Sobecka :devil:
..ale ja się wolę w to nie mieszać :stop:
..ja tubisie lubię :P
..nawet jeśli one nas nie lubią - nie wiedzieć czemu :mhm:
a Wy cały czas o tym? :hahaha:
no tak ;) w sumie to o czym innym pisać ;)

wiecie :D rozmawiałem z kumplem, który oglądał to "Szkoło kontaktowe" :D
widział tę propozycję z Agatą - nawet mu się podobała :D zastanawiał się jedynie, czy tej dziennikarce się też spodoba :devil:
z reakcji prowadzących spamiętał jedynie tyle, że nie za bardzo ich to rozbawiło :?
ale co mówili, to tego nie wiem - sorry ;)
ale jak widać - nowa Mona Lisa robi karierę :tanczy: ciekawe, czy to było zamysłem autora? :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze: a Wy cały czas o tym? :hahaha:
no tak ;) w sumie to o czym innym pisać ;)
No bo wiesz -my piszemy o tym , co nas najbardziej trapi :lol2: !! A aktualnie to jest absolutny numer 1 :tanczy: !!
wiecie :D rozmawiałem z kumplem, który oglądał to "Szkoło kontaktowe" :D
widział tę propozycję z Agatą - nawet mu się podobała :D zastanawiał się jedynie, czy tej dziennikarce się też spodoba :devil:

Ohhhhjjjj :lol2: !! Jak się dowie , jeśli jeszcze nie wie , to nawet ja -niewinny całkowicie człowieczek , nie chciałbym być w zasięgu jej ręki -wtedy wyjątkowo nie chciałbym :lol2: !! :devil:
z reakcji prowadzących spamiętał jedynie tyle, że nie za bardzo ich to rozbawiło :?
Uuu -tak nas zawiedli :> ?? :uhh: No cóż -trzeba ich z tym problemem zostawić :lol2: !! A może bali się śmiać z dowcipu , jaki ktoś wyciął ich koleżance z redakcji w obawie przed jej reakcją :> ?? Przecież nie wiemy , czy Agatka nie jest wybuchowa , a oni red. Szkła przecież spotykają się z Agatką :devil: !! Jeszcze teraz , kiedy Szkło w soboty na żywo :spiewa: !!
ale jak widać - nowa Mona Lisa robi karierę :tanczy: ciekawe, czy to było zamysłem autora? :lol:
Chciał , czy nie chciał wzbudzić kontrowersji , ale obrał sobie "wdzięczny" temat do żartów :rozglada: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: a Wy cały czas o tym? :hahaha:
no tak ;) w sumie to o czym innym pisać ;)
No bo wiesz -my piszemy o tym , co nas najbardziej trapi :lol2: !! A aktualnie to jest absolutny numer 1 :tanczy: !!
..ale najwyższy czas chyba poszukać sobie innego numeru 1 :> :lol2:
..a ten niech się stanie numerem 2 ;)
..bo nic nie wskazuje na jego żywotność już :lol2:
wiecie :D rozmawiałem z kumplem, który oglądał to "Szkoło kontaktowe" :D
widział tę propozycję z Agatą - nawet mu się podobała :D zastanawiał się jedynie, czy tej dziennikarce się też spodoba :devil:
Ohhhhjjjj :lol2: !! Jak się dowie , jeśli jeszcze nie wie , to nawet ja -niewinny całkowicie człowieczek , nie chciałbym być w zasięgu jej ręki -wtedy wyjątkowo nie chciałbym :lol2: !! :devil:
..a czemu :?: :hahaha:
..przecież Agatka nie raz pokazała że ma poczucie humoru :lol2:
..nie wiem czy na swój temat ale ma :lol2:
..jedynie jest bardzo skryta - i to jest jej wielki minus :?
z reakcji prowadzących spamiętał jedynie tyle, że nie za bardzo ich to rozbawiło :?
Uuu -tak nas zawiedli :> ?? :uhh:
..mnie nie zaskoczyła taka odpowiedź ;)
..można powiedzieć że takiej się spodziewałem po prowadzących :?
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
king_kocur
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 185
Rejestracja: niedziela 03 cze 2007, 10:56

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: king_kocur »

obieżyświat pisze:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze: a Wy cały czas o tym? :hahaha:
no tak ;) w sumie to o czym innym pisać ;)
No bo wiesz -my piszemy o tym , co nas najbardziej trapi :lol2: !! A aktualnie to jest absolutny numer 1 :tanczy: !!
..ale najwyższy czas chyba poszukać sobie innego numeru 1 :> :lol2:
..a ten niech się stanie numerem 2 ;)
..bo nic nie wskazuje na jego żywotność już :lol2:
W takim razie ożywimy znowu wspomnienia :)

Pamiętacię tę damę? :lol2:

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 23 gości