Agata Wolna

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: epsztajnek »

A to wszystko dla nas -mężczyzn -prawda
Możesz się mylić :<
Ostatnio spotkałem się kilkakrotnie ( więc coś w tym musi być :hmm: ) z opinią, że kobiety stroją się, malują .... itp.... dla samych siebie, a nie dla mężczyzn :stop:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

..a nosiłeś kiedyś szpilki :?
..że wiesz że to takie katusze :?: :> :devil:
A zdziwiłbyś się :devil: !! :twisted: :twisted:

Nie żartuj sobie ze mnie nigdy więcej w ten sposób :twisted: !! :lol: !! No :twisted: !! :evil:
Ze słyszenia wiem o tych katuszach :aniol: !! :D
epsztajnek pisze:
A to wszystko dla nas -mężczyzn -prawda
Możesz się mylić :<
Ostatnio spotkałem się kilkakrotnie ( więc coś w tym musi być :hmm: ) z opinią, że kobiety stroją się, malują .... itp.... dla samych siebie, a nie dla mężczyzn :stop:
Może być to prawda ;) !! No zwłaszcza jeśli się tyczy takich kobiet jak Agatka , które czasami bez żadnego wysiłku sprawiają -czasem nieświadomie , że mężczyźni leżą u ich stóp :lol2: !! :lol2: !!

a kobiety rzeczywiście mogą rywalizować między sobą ;) !! A my przy okazji korzystamy :lol2: !!
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:A zdziwiłbyś się :devil: !! :twisted: :twisted:

Nie żartuj sobie ze mnie nigdy więcej w ten sposób :twisted: !! :lol: !! No :twisted: !! :evil:
Ze słyszenia wiem o tych katuszach :aniol: !! :D
..ojejku jejku :rozglada:
..jak się wściekł :lol:

..a ja tylko niewinnie zażartowałem sobie :lol2: :aniol:
marcinkowsky pisze:
epsztajnek pisze:Możesz się mylić :<
Ostatnio spotkałem się kilkakrotnie ( więc coś w tym musi być :hmm: ) z opinią, że kobiety stroją się, malują .... itp.... dla samych siebie, a nie dla mężczyzn :stop:
Może być to prawda ;) !! No zwłaszcza jeśli się tyczy takich kobiet jak Agatka , które czasami bez żadnego wysiłku sprawiają -czasem nieświadomie , że mężczyźni leżą u ich stóp :lol2: !! :lol2: !!

a kobiety rzeczywiście mogą rywalizować między sobą ;) !! A my przy okazji korzystamy :lol2: !!
..jeśli chodzi o rywalizację :lol2:
..no to u mnie - moim zdaniem - Agatka jest bezkonkurencyjna :lol2:
..nawet jeśli założy na siebie jeden ze swoich kaftanów :lol2:
..cokolwiek miałoby to znaczyć i jakkolwiek wyglądać :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..ojejku jejku :rozglada:
..jak się wściekł :lol:

..a ja tylko niewinnie zażartowałem sobie :lol2: :aniol:
Z pewnych spraw nawet niewinnie nie można żartować :grozi: !! Bo już nawet nie chodzi o moją wrażliwość , ale dumę :lol2: !! Męską dumę , która poczuła się urażona :!: !! :lol: Urażona :> ?? Czy nie lepiej brzmiałoby urażony :> ?? :devil:
Mniejsza z tym :devil: !! Nigdy w życiu damskich gadżetów nie zakładałem na siebie -żeby była jasność :devil: !! :evil: Nie wiem , jak ci to w ogóle mogło przyjść do głowy :> ?? :hyh:

Damskie gadżety wolę oglądać wyłącznie na kobietach :lol2: !!
Np. opiewane przez nas "szpilki" wolałbym oglądać na pięknej stópce Agatki :) !! :D :lol2:
obieżyświat pisze:..jeśli chodzi o rywalizację :lol2:
..no to u mnie - moim zdaniem - Agatka jest bezkonkurencyjna :lol2:
No bo czemu niby tym razem miałoby nie być , że gdzie dwóch się bije , tam trzeci korzysta :> ?? :lol2: :tanczy:
obieżyświat pisze:..nawet jeśli założy na siebie jeden ze swoich kaftanów :lol2:
..cokolwiek miałoby to znaczyć i jakkolwiek wyglądać :lol2:
Przejrzyj sobie archiwa capsów i nagrań :lol2: !! Od razu cię oświeci , co to znaczy "kaftan" u Agatki :> ?? :lol2: !!

Ojjjhhh -żeby tak Agatka wróciła z całym mnóstwem nowych fajowych ciuchów , z których żaden nie przypominałby kaftana :lol2: !! :rydzyk: !! :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Przejrzyj sobie archiwa capsów i nagrań :lol2: !! Od razu cię oświeci , co to znaczy "kaftan" u Agatki :> ?? :lol2: !!

Ojjjhhh -żeby tak Agatka wróciła z całym mnóstwem nowych fajowych ciuchów , z których żaden nie przypominałby kaftana :lol2: !! :rydzyk: !! :lol2:
znając Was zaraz zorganizujecie jakiś plebiscyt na najgorszy strój Agaty :lol:

do tej pory, mimo że mieliście... w zasadzie to mieliśmy sporo powodów, by się na nią złościć, jakoś dalecy byliśmy od tego uczucia ;)
ale nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a nawet pomogło, małe odejście od "głównej i właściwej drogi" :lol:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:znając Was zaraz zorganizujecie jakiś plebiscyt na najgorszy strój Agaty :lol:
Co :o ?? Znając nas .... :? ?/ A czy myśmy kiedykolwiek tutaj kpili , szydzili z Agatki :shock: ? :o No mój przyjacielu -wygląda na to , że jednak się nie znamy tak , jak to sugerujesz :nie: !!
A może .... ojjhh -chyba coś mi się przypomniało .... wstydliwego :red: !!

Przepraszam przyjacielu -znasz mnie lepiej niż sądziłem :lol2: !! Pamięć mam krótką , ale działa :rozglada: !! :lol2:
stajlus pisze:do tej pory, mimo że mieliście... w zasadzie to mieliśmy sporo powodów, by się na nią złościć, jakoś dalecy byliśmy od tego uczucia ;)
Bo mi złość na Agatkę szybko mija :rozglada: !! Ale czemu miałbym jej czymś nie podsycić znowu :> ?? :devil: A co mi tam :devil:
stajlus pisze:ale nigdy nikomu jeszcze nie zaszkodziło, a nawet pomogło, małe odejście od "głównej i właściwej drogi" :lol:
Jak tylko wrócę do domu prześledzę wszystkie nieudane stroje Agatki :devil: !! Wybiorę później ten naj naj najbardziej nieudany :devil: !! :lol2: Dzięki stajlus za podsunięcie pomysłu :lol2: !! Na pewno poprawię sobie humor :lol2: !! 8)
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:Jak tylko wrócę do domu prześledzę wszystkie nieudane stroje Agatki :devil: !! Wybiorę później ten naj naj najbardziej nieudany :devil: !! :lol2: Dzięki stajlus za podsunięcie pomysłu :lol2: !! Na pewno poprawię sobie humor :lol2: !! 8)
ale to nie miało być tak, że to mój pomysł :uhh:
teraz będzie, że to wszystko moja wina :rozglada: a ja tylko Waszymi wcześniejszymi dokonaniami się sugerowałem :uhh:

a zresztą :D i tak nie mam nic do stracenia :spiewa: baw się zatem dobrze marcinkowsky :evil: :D
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

stajlus pisze:ale to nie miało być tak, że to mój pomysł :uhh:
teraz będzie, że to wszystko moja wina :rozglada: a ja tylko Waszymi wcześniejszymi dokonaniami się sugerowałem :uhh:
Nie bądź płochy :D !! 8) A co nam Agatka może zrobić za tę chwilę nabijania się .... nawet nie z niej , a jej stroju ... :> ?? Nadąsa się na nas :> ?? Nie będzie przez cały serwis uśmiechała :> ?? Ha -przecież mamy to niemal non stop :devil: !!
stajlus pisze:a zresztą :D i tak nie mam nic do stracenia :spiewa: baw się zatem dobrze marcinkowsky :evil: :D
Więc jak piszesz -do stracenia nic nie mamy , a humorek sobie znacząco poprawimy -chyba :mhm: ??
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Mniejsza z tym :devil: !! Nigdy w życiu damskich gadżetów nie zakładałem na siebie -żeby była jasność :devil: !! :evil: Nie wiem , jak ci to w ogóle mogło przyjść do głowy :> ?? :hyh:
..a widzisz - dobrze jest czasem składać oficjalnie takie deklaracje :D
..to co dla Ciebie może wydawać się oczywistym dla innych takim nie jest :lol2:

..a teraz już wszyscy wiedzą że nigdy szpilek nie nosiłeś :devil:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:ale to nie miało być tak, że to mój pomysł :uhh:
teraz będzie, że to wszystko moja wina :rozglada: a ja tylko Waszymi wcześniejszymi dokonaniami się sugerowałem :uhh:
Nie bądź płochy :D !! 8) A co nam Agatka może zrobić za tę chwilę nabijania się .... nawet nie z niej , a jej stroju ... :> ?? Nadąsa się na nas :> ?? Nie będzie przez cały serwis uśmiechała :> ?? Ha -przecież mamy to niemal non stop :devil: !!
..ooo co to nie nie nie :nie:
..ja się w to nie mieszam :nie:
..nie chodzi o to że jestem tchórzem :nie:
..ale o to że szydzić z nikogo nigdy nie szydziłem :nie:
..a już na pewno nigdy z Agatki strojów :klamca:
..mogę tylko napisać że niektóre bardzo mi się nie podobają :lol2:
marcinkowsky pisze:
stajlus pisze:a zresztą :D i tak nie mam nic do stracenia :spiewa: baw się zatem dobrze marcinkowsky :evil: :D
Więc jak piszesz -do stracenia nic nie mamy , a humorek sobie znacząco poprawimy -chyba :mhm: ??
..nie chcę nic mówić ale to skończy się.. :>
..wiecie czym :>

..tak dokładnie tym - znów moralnym kacem :spiewa:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:..a widzisz - dobrze jest czasem składać oficjalnie takie deklaracje :D
..to co dla Ciebie może wydawać się oczywistym dla innych takim nie jest :lol2:

..a teraz już wszyscy wiedzą że nigdy szpilek nie nosiłeś :devil:
Skończmy już tę dyskusję -dobrze :stop: ?? :evil:

..ja się w to nie mieszam :nie:
..nie chodzi o to że jestem tchórzem :nie:
..ale o to że szydzić z nikogo nigdy nie szydziłem :nie:
..a już na pewno nigdy z Agatki strojów :klamca:
..mogę tylko napisać że niektóre bardzo mi się nie podobają :lol2:
Dobrze , że jest coś takiego jak to forum :devil: !! Nie chce mi się szukać teraz tego , co i jak pisałeś , ale pamiętam , o jjjh nawet dobrze pamiętam , co to było -normalnie same pochlebstwa :devil: !!
..nie chcę nic mówić ale to skończy się.. :>
..wiecie czym :>

..tak dokładnie tym - znów moralnym kacem :spiewa:
obi siedź cicho , bo mi zakłócasz przeszukiwanie archiwów :devil: !! Jesteś jak głos mojego sumienia :hyh: !!
Ale poczekaj :D !! Jak rozstrzygnie się konkurs na najgorszy strój Agatki (ojjjjhh -ciężko będzie wybrać :spiewa: ) , to zorganizujemy taki na najlepszy strój i kaca zwalczymy :lol2: !! :lol: :tanczy:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:Skończmy już tę dyskusję -dobrze :stop: ?? :evil:
.. :cicho: :xx:
..zadowolony :?: :lol2:

Dobrze , że jest coś takiego jak to forum :devil: !! Nie chce mi się szukać teraz tego , co i jak pisałeś , ale pamiętam , o jjjh nawet dobrze pamiętam , co to było -normalnie same pochlebstwa :devil: !!

(...)
obi siedź cicho , bo mi zakłócasz przeszukiwanie archiwów :devil: !! Jesteś jak głos mojego sumienia :hyh: !!
Ale poczekaj :D !! Jak rozstrzygnie się konkurs na najgorszy strój Agatki (ojjjjhh -ciężko będzie wybrać :spiewa: ) , to zorganizujemy taki na najlepszy strój i kaca zwalczymy :lol2: !! :lol: :tanczy:
..tylko takie proste to ci się wydaje ;)
..lepiej się zastanów czy warto ryzykować :?: ;)

..ja się do tego nie mieszam :nie:
..przeglądam regularnie archiwa - moje archiwa - ale w innym celu :]
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
marcinkowsky
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1997
Rejestracja: piątek 16 mar 2007, 10:01

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: marcinkowsky »

obieżyświat pisze:.. :cicho: :xx:
..zadowolony :?: :lol2:
Bardo :lol2: !! Tylko dlaczego Ty mi tak sprzyjasz :> ?? :mhm: Troszczysz się nawet o moje wyrzuty sumienia , które mają mnie dręczyć :> ?? Czegoś chcesz ode mnie :lol: !!

..tylko takie proste to ci się wydaje ;)
..lepiej się zastanów czy warto ryzykować :?: ;)

..ja się do tego nie mieszam :nie:
..przeglądam regularnie archiwa - moje archiwa - ale w innym celu :]
No ja też jestem po przeglądzie :D !! I muszę powiedzieć , ze wcale nie łatwo było znaleźć te fatalne stroje :> ?? :mhm: Raptem dwa znalazłem :> ?? Ale jeszcze dziś ich nie zamieszczę :lol: !! Prześpię sie z tym ..... pomysłem -nie strojami :devil: !! Jutro dopiero podejmę decyzję , czy je wystawić do konkursu , czy nie :lol2: !!

I teraz ja Cię spytam -zadowolony :> ?? :lol2:
Agatka...Agata Wolna....Agata zajęta....to już nie to samo...a zresztą... co za różnica... i tak jej nie ma ;( !!
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

marcinkowsky pisze:
obieżyświat pisze:..ja się do tego nie mieszam :nie:
..przeglądam regularnie archiwa - moje archiwa - ale w innym celu :]
No ja też jestem po przeglądzie :D !! I muszę powiedzieć , ze wcale nie łatwo było znaleźć te fatalne stroje :> ?? :mhm: Raptem dwa znalazłem :> ?? Ale jeszcze dziś ich nie zamieszczę :lol: !! Prześpię sie z tym ..... pomysłem -nie strojami :devil: !! Jutro dopiero podejmę decyzję , czy je wystawić do konkursu , czy nie :lol2: !!

I teraz ja Cię spytam -zadowolony :> ?? :lol2:
ej - chłopaki - plamę daliście :/

a ja liczyłem na to, że dobrze się będę bawił dziś wieczór :?
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: obieżyświat »

marcinkowsky pisze:No ja też jestem po przeglądzie :D !! I muszę powiedzieć , ze wcale nie łatwo było znaleźć te fatalne stroje :> ?? :mhm: Raptem dwa znalazłem :> ?? Ale jeszcze dziś ich nie zamieszczę :lol: !! Prześpię sie z tym ..... pomysłem -nie strojami :devil: !! Jutro dopiero podejmę decyzję , czy je wystawić do konkursu , czy nie :lol2: !!

I teraz ja Cię spytam -zadowolony :> ?? :lol2:
..tak samo jak Ty odpowiem - bardzo :lol2:

..a jeszcze bardziej będę zadowolony kiedy jutro obudzisz się z trzeźwym umysłem :lol2:
..i wolnym od jakiegokolwiek kaca :lol2:
ej - chłopaki - plamę daliście :/
..oby tak częściej :tanczy:
..a nasz związek z Agatka przetrwa wieki :lol2:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
stajlus
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 299
Rejestracja: środa 10 sty 2007, 12:42

Re: Agata Tomaszewska - poznańska reporterka

Post autor: stajlus »

obieżyświat pisze:
ej - chłopaki - plamę daliście :/
..oby tak częściej :tanczy:
..a nasz związek z Agatka przetrwa wieki :lol2:
i myślicie, że Agata za waszą szlachetność jakoś Wam się odpłaci? :D na przykład uśmiechem? :D
mam taką nadzieję :lol2:
tell me what you want... :D
tell me what you need :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości