[TVN] Szymon Majewski Show

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Zgadza siĂŞ, W. W. to Wojciech Wierzejski 8) , a co do T. L. podpowiem, ze pracowaÂł kiedyÂś w TVNie 8)
TVN-programowo najlepszy:D
Aleksander7

Post autor: Aleksander7 »

Tomasz Lis? 8)
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

TrafiÂłeÂś celnie 8)
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Na bank bĂŞdzie to Tomasz Lis :tanczy: :tanczy:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No ciekawe co z tym Lisem,rzeczywiÂście zapowiada siĂŞ ciekawy program.Ze wzglĂŞdu na rozmowy w tÂłoku i Lisa,bo Bujakiewicz :/ Wreszcie Wierzejskiego zrobili,tylko pytanie jak im to wyjdzie...
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Rozmowy z goœÌmi pe³ne czyli 1-1,5 h by³y bardzo ciekawe. Niestety w telewizji bêdzie 1/5 tego. A najlepsze by³o to, ¿e jak Szymek i Tomek zaczynali rozmowê o polityce, to Kasia chcia³a wychodziÌ :devil:
TVN-programowo najlepszy:D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

terraX pisze:Czy ktoÂś pamiĂŞta jaki tekst mĂłwiÂł Lepper kiedy opowiadaÂł Âże PiS prĂłbowaÂł go przekupiĂŚ? Chcieli mu oferowaĂŚ dwie paczki Haribo, doÂładowanie Popa za 50zl i coÂś jeszcze... ale zapomniaÂłam. PamiĂŞtacie? Chcdzi oczywiÂście o rozmowy w tÂłoku :D
DziÂś oglÂądaÂłem powtĂłrkĂŞ i nic takiego nie dostaÂł- dwie paczkie dÂżdÂżowniczek HARIBO, numer telefonu do przewodniczÂącego i 50 zÂł kartĂŞ z POPa
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Tak w ten poniedziaÂłek bĂŞdÂą lepsze RwT, bo bĂŞdzie manekin w roli L . KaczyĂąskiego :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

a sk¹d wiesz,mo¿e to manekin Jarka :> Chocia¿ mo¿e i masz racjê,bo Lech jest manekinem prezydenta Polski,reprezentuje wizualnie Polskê i narazie same wpadki.RwT w Sshow s¹ najlepsze i sam pocz¹tek programu,gdy Szymon pokazuje wpadki i je komentuje.reklama trwa d³ugo i czasami nie zd¹¿ê wróciÌ na SMShow i nie widzê pocz¹tku :evil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

W jutrzejszym programie, na poczÂątku bĂŞdzie SzymuÂś miedzy dwoma manifestacjami: jedna to ludzie w mocherach ze wsi, a druga to eleganccy agenci WSI. :lol:
TVN-programowo najlepszy:D
Mandi
Bywalec
Bywalec
Posty: 554
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 00:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Mandi »

Nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ jutrzejszego programu. :D Ciekawe co wymyÂślÂą z tÂą Beger i Arabem? Lis pewnie bedzie odpowiadaÂł dyplomatycznie nt powrotu do TVN, wiĂŞc to nie bĂŞdzie takie ciekawe, ale potem teleturniej KoĂąca nie widaĂŚ to moÂże tam pokaÂże na co go staĂŚ. :lol:
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

To siĂŞ zapowiada super odcinek! MoÂże i nawet najlepszy z tej serii. Dobrze Âże wkoĂącu zaprosiÂł Lisa, bo polubiÂłem go ostatnio.

[ Dodano: Pon PaÂź 09, 2006 11:53 pm ]
Jeszcze chyba nie byÂło takiego odcinka Âżeby nie pokazali wogle rozmowy z goÂściem. Dzisiaj byÂło tak z KasiÂą Bujakiewicz. Ja osobiÂście wolĂŞ bardziej Lisa wiĂŞc siĂŞ z tego cieszĂŞ. OgĂłlnie odcinek dzisiaj bardzo dobry :D moÂże troche sÂłabsze "RwT". I mam pytanie do Maciejja, czy podczas nagrania Kasia teÂż tak maÂło siĂŞ wypowiadaÂła czy poprostu wszystko powycinali?
magda992
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: sobota 02 wrz 2006, 15:19

--

Post autor: magda992 »

[wiklejam to jeszcze raz, bo nie bĂŞde dwa razy tego samego pisaĂŚ :P]


Wczoraj Tomek u "Szymona Majewskiego" jednym sÂłowem zaszalaaaaaÂł....
Wielkie brawa dla Niego Wszyskim, którzy myœleli, ¿e jest wynios³y utar³ wczoraj nosa jak ma³o kto To równy goœÌ. Wed³ug mnie najlepszy dziennikarz telewizyjny. Nawet Durczok mu nie dorównuje. Wczoraj u "Szymona Majewskiego" przypomnia³am sobie te czasy jak Tomek zasiada³ przy biurku w "Faktach" (ten kto ogl¹da³ wie o który moment chodzi)... To by³y czasy.... Tomek nie daj sie ! Musisz wygraÌ TeleKamere 2006 czy tam 2007 nie wiem która edycja ju¿ idzie Poprostu cud malina

[ Dodano: Wto PaÂź 10, 2006 8:31 pm ]
[wiklejam to jeszcze raz, bo nie bĂŞde dwa razy tego samego pisaĂŚ :P]


Wczoraj Tomek u "Szymona Majewskiego" jednym sÂłowem zaszalaaaaaÂł....
Wielkie brawa dla Niego Wszyskim, którzy myœleli, ¿e jest wynios³y utar³ wczoraj nosa jak ma³o kto To równy goœÌ. Wed³ug mnie najlepszy dziennikarz telewizyjny. Nawet Durczok mu nie dorównuje. Wczoraj u "Szymona Majewskiego" przypomnia³am sobie te czasy jak Tomek zasiada³ przy biurku w "Faktach" (ten kto ogl¹da³ wie o który moment chodzi)... To by³y czasy.... Tomek nie daj sie ! Musisz wygraÌ TeleKamere 2006 czy tam 2007 nie wiem która edycja ju¿ idzie Poprostu cud malina
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Miêdzy Lisem a Durczokiem nadal jest przepaœÌ nie do pokonania dla Durczoka.wczoraj Lis wszystkim o tym przypomnia³.....
Szkoda,Âże tak krĂłtkie rozmowy w tÂłoku :(
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Jutro jadĂŞ na kolejne nagranie, wiĂŞc zdam w czwartek relacje z programu. :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości