Dyżury w TVN24

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Justynê a nie na Anitê. Justyna nie chcia³a iœÌ do Faktów bo ba³a siê porównaù z Lisem-
oj rzeczywiÂście co za szczescie Âże AdaÂś jÂą namĂłwiÂł :twisted: a tak siĂŞ broniÂła... TchĂłrz z Justyny... jesli jest tak jak mĂłwisz na 1 ogieĂą wysÂłaÂła AnitkĂŞ Âżeby na niej siĂŞ skupiÂła ewentualna niechĂŞc widzĂłw a potem jak juÂż Fakty z powrotem stanĂŞÂły na nogi dziĂŞki Anitce i Rymanowi krĂłlowa JustyÂś wrĂłciÂła...
Anita ma jeszcze za maÂłe doÂświadczenie i za maÂło lat, Âżeby prowadziĂŚ najwaÂżniejszy program informacyjny stacji. W USA "anchorem" staje siĂŞ po przejÂściu caÂłej drabiny.
Prosze ciĂŞ tylko mi nie mĂłw Âże Justyna jest Anchorem.... :? jedynym Anchorem tak naprawde w Polsce jest Lees... a z kobiet to juÂż prĂŞdzej danka Holecka niÂż Justyna... Anchor musi miec klase a nie miotac siĂŞ za mikrofonem jak steczkowska na eurowizji...

A co majÂą do tego lata ? uwaÂżasz ze jest jakaÂś granica wieku ? jestes zajebista najlepsza el masz 26 lat wiĂŞc na twoje miejsce niech idzie Kajdanowicz ktĂłry nie wie nic o dziennikarstwie ale za to jest starszy...

To niezbĂŞdne minimum. StarajÂąc siĂŞ teraz o pracĂŞ nie wystarczy Âże znasz angielski i umiesz obsÂługiwaĂŚ komputer. Anita nie byÂła reporterkÂą/ korespondentkÂą...
jak na polskie warunki to duÂżo... A Anitka akurat reporterkÂą byÂła w odrĂłznieniu od JustyÂś ktĂłra od razu zaczĂŞÂła gwiazdorzyĂŚ w tvn... POza tym Anita jest opanowana i w profesjonalny sposĂłb przekazuje informacje... JedynÂą przewage jakÂą ma nad niÂą Justyna to ta ze ona komentuje... ale to za maÂło...
Obejrza³em i nie zauwa¿y³em szarpania za mikrofon. Trochê siê wychyla³a jakby zaraz mia³a upaœÌ na stó³, ale kompetencji jej nie zabrak³o.
no có¿ nie bede siê k³óciÌ... o to :) ja mam inne zdanie
Android <3
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Ucisz siê cz³owieku wreszcie bo ju¿ mi siê nudzi czytaÌ te g³upie twierxzenia o wy¿szoœci pochanke nad Anitk¹. Czy a¿ do tego stopnia jesteœ pod³y ¿e nie mo¿esz przyj¹Ì do wiadomoœci ¿e my wolimy Anitkê i mamy inne zdanie od ciebie a ty próbujesz ca³y czas przekonywaÌ nas do swoich g³upich wrêcz idiotycznych i pod³ych stwierdzeù. Wiem, ze Anitkê uwa¿asz za g³upi¹ smarkulê i w ogóle uwa¿asz ¿e to jakaœ dziewucha pozbawiona fachu dziennikarskiego.
CzÂłowieku czy nie mĂłgÂłbyÂś trochĂŞ siĂŞ powstzrymaĂŚ :!: :!: :!: bo to co my pisaliÂśmy o cpochamnke w porĂłwnaniu do tego co ty piszesz o Anitce to jest nic.
Zauwa¿y³em, ze ty w ogóle pochanke uwa¿asz za jak¹œ boginiê a Anitkê i te¿ innych prezenterów uwa¿asz za jakiœ tumanów.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Cos mi sie wydaje, ze w najblizszy poniedzialek lub sobotê us³yszymy w Faktach g³ównych : "Anita Werner. Witam paùstwa". A wynika to z tego, ze uwaznie czytam strone tvn, na ktorej jest cos waznego napisane...
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Znowu odkryÂłeÂś coÂś supertajnego? :D
:)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no wÂłasnie, bo ja tam nic nie widzĂŞ :? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A gdzie bo ja nie mam pojĂŞcia oco ci chodzi???? Jak chodzi u rubrykĂŞ z prowadzÂącymi to od bardzo dawna nie ma tam redo :!: :!:
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

MAKEPOVERTYHISTORY
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Taka informacja jest od dawna :!: :!: i nie wiem gdzie wy tu widziecie AnitkĂŞ jako prowadzÂącÂą fakty :?: :?:
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

wydaje mi siĂŞ, Âże tak byÂło od dawna napisane :? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

No wÂłasnie :!: :!: A mozÂże baryÂła znalazÂł jeszcze coÂś :?: :?: ChociaÂż powiem wam, Âże fakt nieobecnoÂści Anitki jest skandaliczny :!: :!: :!: i jak ktoÂś to czyta a nie orientuje siĂŞ dokÂładnie w grafiku faktĂłw z zna historiĂŞ Anity Werner to moÂże to zrozumieĂŚ Âże ona te fakyt prowadzi.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

eee, wlasnie chyba nie.
Na pewno byl (Âśp.) Marcin PawÂłowski i wlasnie po jego smierci jak strona byla czarna i potem zniknela (byla juz tylko wstazka tak jak teraz) to dopisano Werner. (Nie jestem pewny czy ona byla, ale zdaje sie ze lista konczyla sie na Grzegorzu Kajdanowiczu). Poza tym - gdzie sie podziala Patrycja Redo w takim razie?!
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

ale jest tam tez napisane Âże fakty sÂą o 16.45, wiĂŞc wiekszÂą zbrodniÂą jest nie wymienienie Patrycji Redo :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Odwiedzam tÂą stronĂŞ regularnie i Anitka zawsze byÂła i to wiem na 100% a redo chyba od poczÂątku nie byÂło :!: :!: :!:
BaryÂła na drugi raz nie rĂłb mi nadziei i wpierw skonsultuj siĂŞ z osobÂą ktĂłra wie od kiedy ten news tam jest.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

myÂślicie, ze bĂŞdzie nowa reklamĂłwka faktĂłw o 19.00? juÂż bez Marcina? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MyÂślĂŞ, Âże nieeeeeeeeeeeeee. Poza tym to by byÂł szczyt beszczelnoÂści i kolejna okazja do promowania pochanke. :!: :!: :!:
Niech zachowaja przynajmiej odrobinĂŞ skromnoÂści :!: :!: :!:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości