TVP i TVN: kto kogo naśladuje?

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

TVP i TVN: kto kogo naÂśladuje?

Post autor: Paweł:) »

ja wole Âżeby TVP znikneÂła wogĂłle ma same programy do **** przynajmniej dla mnie i zanm jeszcze pare osĂłb ktĂłre mnie popierjÂą :]
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

PaweÂł:) pisze:ja wole Âżeby TVP znikneÂła wogĂłle ma same programy do **** przynajmniej dla mnie i zanm jeszcze pare osĂłb ktĂłre mnie popierjÂą :]
A ja znam pare osĂłb ktĂłre uwaÂżajÂą, ze TVN to kupa...


Chyba to zakoĂączy twoje gÂłupkowate wypowiedzi.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

a mi to lata koÂło d*** to co twoi znajomi uwazajÂą kazdy ma prawo do swojego zdania
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

A mi to lata gdzieÂś czy ArO lubi TVN i czy PaweÂł lubi TVP! To wÂątek o ciekawostkach telemetrycznych!
TVN24 poprawiÂł siĂŞ znacznie, a TVN spadÂł nieznacznie.
B@r
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 151
Rejestracja: sobota 05 mar 2005, 19:08
Lokalizacja: ?l?sk

Post autor: B@r »

ArO pisze:No tak wszĂŞdzie prowadzi TVP i nawet tam gdzie przewaga nad innymi stacjami byÂła juÂż minimalna (tak jak grupa 16- ... w miastach) to teraz siĂŞ powiĂŞkszyÂła.

NIECH ÂŻYJE TVP!! :D

TVP i Polsat :D
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

marcin no coœ ty ja nienawidze TVP no to gadajmy o tych ciekawostkach ma któœ inne wyniki z innych stron :?: :?:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

PaweÂł:) pisze:ja wole Âżeby TVP znikneÂła wogĂłle ma same programy do **** przynajmniej dla mnie i zanm jeszcze pare osĂłb ktĂłre mnie popierjÂą :]
Tak - wzorem TVNu powinna nadawaĂŚ Ciao Darwin, w11, Na wspĂłlnej, Telezakupy Mango i powtrzaĂŚ to wszystko od stycznia do stycznia. Teatr TV, Wielka Gra, 1 z 10, Wieczorynki i inne programy dla dzieci, dobre filmy dokumentalne i publicystyka, ambitne kino, Rozmowy na czasie - sÂą rzeczywiscie do du...
Gratulujê TVNowi fanów... Ch³opcze w³¹cz sobie ju¿ na ten TVN...
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Wzorzec TVP :
- Nieobiektywne (krĂłtkie) wiadomoÂści --> beznadziejni prowadzÂący & rozmowa z pogodynkÂą :D:D:D
- Seriale do bani !!
- Kuier (to mĂłwi samo za siebie)
- Filmy = powtĂłrki (czasami przemiera [rzadko] )
- Co miesiÂąc nowy serial kryminalny
- Stare programy (nic nowego)
..... i co jeszcze ?? !!
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Paweł:)
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 11:40
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Paweł:) »

pablo_xl pisze:Wzorzec TVP :
- Nieobiektywne (krĂłtkie) wiadomoÂści --> beznadziejni prowadzÂący & rozmowa z pogodynkÂą :D:D:D
- Seriale do bani !!
- Kuier (to mĂłwi samo za siebie)
- Filmy = powtĂłrki (czasami przemiera [rzadko] )
- Co miesiÂąc nowy serial kryminalny
- Stare programy (nic nowego)
..... i co jeszcze ?? !!
popieram w 100% i jeszcze beznadziejne biesiady oraz rozrywka ktĂłra jest rĂłwnie beznadziejna jak te biesiady a szczegĂłlnie europa da sie lubiĂŚ program dla starych bab ;/ i jeszcze do beznadziejnych prowadzÂących:rĂłwnie beznadziejni reporteÂży szczegĂłlnie te staruchy ;/
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

1) Daruj sobie te kawaÂłki o braku obiektywizmu. Nie staĂŚ CiĂŞ na nic innego? Poszukaj innych argumentĂłw bo ten jest nieaktualny.

2) Rozmowy z pogodynk¹ to standard na zachodzie - w³¹cz CNN, BBC World, DW TV, TVE etc. Oczywiœcie gdyby w Faktach rozmawiano z pogodynk¹ mielibyœmy wówczas do czynienia z œwiatowymi normami.

3) Czasami Kurier potrafi spisaĂŚ siĂŞ lepiej niÂż bogata TVN24 - patrz pierwszy wywiad ojca Hejmo.... (Dzisiaj natomiast widziaÂłem w TVN24 materiaÂł o windykacji z WrocÂławia i prawdĂŞ mĂłwiÂąc poziomem przypominaÂł TV TRWAM - kiepski dziennikarz, kiepski montaÂż i kiepska realizacja. AÂż dziw Âże dali to w popoÂłudniowym Magazynie 24)

4) Co jeszcze? Programy dla mniejszoÂści narodowych i religijnych, programy dla nie sÂłyszÂących, Âświetna Telegazeta i strony internetowe, programy o kulturze (chociaÂż tych powinno byĂŚ wiĂŞcej) klasyka filmĂłw - tego teÂż powinno byĂŚ wiĂŞcej, muzyczne poranki w niedziele na TVP2, organizacja imprez, koncertĂłw charytatywnych, promocja tychÂże koncertĂłw, patronaty medialne, produkcja filmĂłw i seriali, transmisje waÂżnych uroczystoÂści, brak powtĂłrek od stycznia do stycznia, program od 6 rano (a nie "Bez montaÂżu" w stylu TVN, juÂż nawet Polsat rano ma normalny program), programy informacyjne takÂże w wakacje (patrz Fakty tylko o 19.00 - nawet Polsat ma 3 wydania dziennie.)
5) Nie przeszkadzajÂą mi powtĂłrki takich seriali jak Dom, Zmiennicy, czy Alternatywy 4...


Pablo powtĂłrzĂŞ to, co juÂż kiedyÂś powiedziaÂłem na tym forum - jesteÂś Âświetnym przykÂładem destrukcyjnej siÂły stacji WalterĂłw.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Oj, przestaĂącie juÂż.
Po raz kolejny pojawiajÂą siĂŞ te same 'argumenty' i po raz kolejny pisane sÂą nie tam gdzie trzeba.

Starajcie siê trzymaÌ g³ównego w¹tku, a na jakieœ jednozdaniowe be³koty nie trzeba, ba, nie powinno siê reagowaÌ.
:)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

doktorfaustus1 pisze:2) OczywiÂście gdyby w Faktach rozmawiano z pogodynkÂą mielibyÂśmy wĂłwczas do czynienia z Âświatowymi normami.
ÂŚmiem wÂątpiĂŚ. :?
3) Czasami Kurier potrafi spisaĂŚ siĂŞ lepiej niÂż bogata TVN24 - patrz pierwszy wywiad ojca Hejmo.... (Dzisiaj natomiast widziaÂłem w TVN24 materiaÂł o windykacji z WrocÂławia i prawdĂŞ mĂłwiÂąc poziomem przypominaÂł TV TRWAM - kiepski dziennikarz, kiepski montaÂż i kiepska realizacja. AÂż dziw Âże dali to w popoÂłudniowym Magazynie 24)
Tylko czasami. A w³aœciwie to lepej powiedzieÌ zamiast "czasami" "rzadko". Nawet studia po¿¹dnego nie maj¹.
5) Nie przeszkadzajÂą mi powtĂłrki takich seriali jak Dom, Zmiennicy, czy Alternatywy 4...
PowtĂłrki na TVN juÂż Ci przeszkadzajÂą.

Szymcio, wspó³czujê - wydziel posty nie na temat do osobnego tematu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Przepraszam, ale nie mogĂŞ pozwoliĂŚ na hasÂła typu "beznadziejna Europa da siĂŞ lubiĂŚ". Rozumiem, Âże nie interesujÂą CiĂŞ zwyczaje panujÂące w innych paĂąstwach europejskich, Âże dobrze czujesz siĂŞ w Âświecie stereotypĂłw i nie zamierzasz z nich wychodziĂŚ. (SÂłyszaÂłem gdzieÂś, ze mÂłodzieÂż jest niechĂŞtna Europie, nie wiedziaÂłem jednak, Âże aÂż w takiej skali) ProszĂŞ - zostaĂą wiĂŞc w Âświecie Ciao Darwin....
Polecam linki http://tvp.pl/View?Cat=1576&id=185014 http://tvp.pl/View?Cat=12&id=123830
Po raz kolejny powtarzam - wolĂŞ MÂłynarskÂą niÂż tego pajaca Bielinka, WojciechowskÂą (IQ poniÂżej normy) czy innÂą "super star" z Wiertniczej - czÂłowieka konia ze SuÂłoszowej (wiadomo o kogo chodzi).

PS to czemu tylko programy TVP moÂżna oglÂądaĂŚ w intenrcie? Czemu rzekomo super nowoczesna stacja TVN nie daje takiej moÂżliwosci swoim widzom? A projekt ITVP?


Marcinie obejrzyj sobie najpierw ZiemiennikĂłw, Alterenatywy 4 lub Dom (nie mĂłwiĂŞ nawet o Misiu, Rozmowach kontrolowanych etc) - byĂŚ mĂłze wĂłwczas zrozumiesz dlczego te filmy muszÂą byĂŚ powtarzane. I porszĂŞ nie porĂłwnuj ich nigdy do tego chÂłamu z TVNu -po prostu nie wypada.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

TVN - stacja do bani.

Post autor: doktorfaustus1 »

PomyÂłka w latach 1997-2001 w trakcie wiadomoÂści na chwilĂŞ przenoszono siĂŞ na balkon, aby zaprosiĂŚ na pogodĂŞ.
Ostatnio zmieniony piątek 06 maja 2005, 09:14 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Jak ja siĂŞ cieszĂŞ ze nie musze nikogo do niczego przekonywaĂŚ :D
Nienawidze wszystkich stacji po rĂłwno i wszystkie sa podobnie badziewne.
RĂłznica polega na tym ze Polszmata zdajÂąc sobie sprawĂŞ z tego co sobÂą reprezentuje nie udaje ze jest jakimkolwiek leaderem w czymkolwiek :D.
TVP natomiast od czasu do czasu stara sie wypeÂłniaĂŚ misjĂŞ :D.TVN teÂż coprawda ma misjĂŞ ale "misja Martyna" to nie to samo co misja TVP jednak.
Co do ramĂłwek wszystkie sÂą beznadziejne

Reality Show i teleturnieje
Polszmata - bary,Âłysi i blondynki teraz szajs z teÂściowymi
TVN - Ciao debil Misja martyna taniec z gwiazdami Miriam
TVP - kochamy polskie seriale , drÂące morde fortepiany, jaka to melodia ?
seriale dla gÂłupcĂłw
TVN - telenowele, kocham klarĂŞ, camera cafe
Polszmata - graczykowie, miodowe lata,bu³a i spó³a, telenowele
TVP - Moda na szajs, ZÂłotopolscy

Nie zapominajmy teÂż o produkcjach wysokich lotĂłw na polsacie wszelkie rambo itp a takze powtĂłrkach na TVN... :?

A teraz coÂś co jest w telewizjach dobrego :D

Misja i programy spoÂłeczne
TVP - symulator faktu , wielka gra, dobranocki,
Programy dla mniejszoÂści narodowych i religijnych, programy dla nie sÂłyszÂących

TVN- Uwaga, Rozmowy w Toku
Polszmata - Nasze dzieci, Interwencja

POliczcie i porĂłwnajcioe TVP jest daremne i jest tam duzo do zrobienia ale w porĂłwnaniu z TVN czy PolszmatÂą wyprzedza ich o mile :D

btw... oczywiÂście ze gdyby na TVN byÂły rozmĂłwki z pogodynka to byÂłby to swiatowy standard :D nie moÂżna w to wÂątpiĂŚ. Ja jednak uwaÂżam ze jedynie Gawryluk umie to robic reszta jest sztuczna[/quote]
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości