Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Nie, mĂłj z Tomasza Manna, ale ÂłaciĂąskie znaczenie teÂż mi siĂŞ bardzo podoba; zwiÂązek doktor faustus moÂżna tÂłumaczyĂŚ w dwojaki sposĂłb i dlatego zdecydowaÂłem siĂŞ wÂłasnie na takÂą ksywkĂŞ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm nie wiem czy wypada mi tutaj pisaĂŚ coÂś o konkurencji ale w wywiadzie dla pewnejgo serwisu Miecugow powiedziaÂł, Âże nowe studio rusza 1 wreÂśnia a wiĂŞc nowa scenografia tuÂż tuÂż a jesieĂą bĂŞdzie wyjatkowo gorÂąca - podobno to lato bedzie chÂłodne wiec siĂŞ nam wyrĂłwna.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

:arrow: Ten temat juÂż jest tutaj. ;)
:)
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Od 1 wrze¶nia nowe wspólne studio TVN 24 oraz FAKTÓW.

ÂŻrĂłdÂło: Medialink
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

http://www.medialink.pl/?kat=5&id=14231 - trochĂŞ zaskoczyÂły mnie te ÂźrĂłdÂła. :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Dlaczego? Informacje o studio wzieli z pierwszego ÂźrĂłdÂła, a informacje o zmianach z drugiego 8)
:)
domino
Początkujący
Początkujący
Posty: 114
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 09:59

Post autor: domino »

Szanowny administratorze: :)))
powinieneœ zmieniÌ newsa na stronie dotycz¹cego zmian ramówi TVN24, masz tam du¿o b³êdów.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Domino, troszke ni w piĂŞĂŚ ni w dziewiĂŞĂŚdziesiÂąt ten TwĂłj post. ZastanĂłw siĂŞ, gdzie co piszesz, poza tym robisz obciach ÂŁukaszowi 8) .
Pozdrawiam, Filip
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

a mnie tam siê podoba oprawa faktów jest stylem ( nie chodzi mi o kolorystykê) bardziej zbli¿ona do wiadomoœci ni¿ do tvn 24 stylizowanych na zachodnie dzienniki co mi siê osobiscie podoba.Ja sobie nie wyobra¿am ¿e od wrzesnia g³ówne fakty bêd¹ nadawane ze studia tvn 24 jak dla mnie lipa.Pozatym bardzo mi siê podobaj¹ te zajawki z tvn 24 "codziennie dzieje siê historia...".Aha pisaliœcie ¿e belki s¹ czêsto nieczytlene nie wiem jak u was ale u mnie dolna belka jest krzywa i koùcówka napisu zjerzd¿a z ekranu.
Czarna_Mamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 lip 2004, 12:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Czarna_Mamba »

eee tam scenografia Faktów TO JEDNA WIELKA KICHA, mo¿e w wrzeœniu bedzie lepiej - pozyjemy zobaczym. Za du¿o tam niebieskiego i jak ju¿ tutaj ktoœ zauwa¿y³ wiêkszoœÌ pomys³ó œci¹gniêta od innych zagranicznych stacji. Mo¿e kiedyœ by³o to nowoczesne studio ale dzisiaj wygl¹da jak skansen a te ich wykresy - jak dla kretynów
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Obecna scenografia FAKTÓw jst bardzo dobra... Obawiam siê wrêcz, ¿e ta nowa bedzie gorsza. Do tej jestesmy przyzwyczajeni i wogóle... Ta nowa bêdzi pewnie za nowoczesna...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Ta nowa bĂŞdzie za nowoczesna"

a jaka ma byĂŚ? to moÂże niech prezenterzy siedzÂą na tle pomalowanej na niebiesko Âściany jak w TV TRWAM, ok?
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

doktorfaustus1 he he jestem za :!: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

A mĂłgÂłby ktoÂś zrobiĂŚ screeny z TV Trwam? Bo nie mam tego u siebie, a jest bardzo ciekawy jak to wszystko wyglÂąda. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Niestety nie mam takiej moÂżliwoÂści ale nic ÂŁukaszu nie tracisz - dÂźwiĂŞi te same co w radiu Maryja plus zdjĂŞcia krĂŞcone amatorskÂą kamerÂą - kilkusekundowe urywki prezentujÂące WarszawĂŞ, prezenterzy siedzÂą przy pomalowanej na niebisko Âścianie, jeden jej fragment pomalowano na brÂązowo ( wyglÂąda jak pochlapany bÂłotem lub nie wytynkowany) czasami obok gÂłowy prowadzÂącego pojawia siĂŞ ozdobnik. ProwadzÂący - coÂż nie staĂŚ ich na lepszego fryzejra. O materiaÂłach w TV TRWAM nie warto nawet mĂłwiĂŚ.

MoÂżesz zajrzeĂŚ na http://www.radiomaryja.pl - tam jest odnoÂśnik do TV TRWAM na Âżywo a serwisy dajÂą o 18.05 20.00 i ok 21.20
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości