Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

JuÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ tego nowego studia bo to dotychczasowe mi siĂŞ znudziÂło. Wydaje mi siĂŞ trochĂŞ dziwne caÂły program nadawaĂŚ z jednego biurka, przy tej samej scenografii, tylko innym ujĂŞciem kamery przedstawiane. A juÂż studio redakcji sportowej i biznesowej jest wrĂŞcz tragiczne i aÂż prosi siĂŞ o zmianĂŞ.
Powinni zrobiÌ takie studio aby móc zaprosiÌ wiêcej osób do studia choc wiêksza iloœÌ ekspertów wi¹¿e siê z lud¿mi którzy takie debaty umieli by poprowadziÌ, a patrz¹c na ca³¹ ekipê tvn-u takich ludzi im brakuje.
MoÂżna by stworzyĂŚ program w stylu 7 dzieĂą tygodnia tylko przeniesĂŚ go na grunt telewizyjny czyli taki program podsumuwujÂący caÂły tydzieĂą.
A moÂże jest to tylko moje czepialstwo i poprostu jak kaÂżdy tak i telewizja do pewnych rzeczy trzeba dojrzeĂŚ.
Mam nadziejê, ¿e za zmian¹ studia pójd¹ pewne zmiany programowe bo czasami mam wra¿enie jakby w kó³ko lecia³o to samo. ChoÌ wra¿enie moje jest jednak prawd¹ bo przez ca³y dzieù lec¹ tylko serwisy w których czasami jedna wiadomoœÌ nawet ma³o istotna jest wa³kowana na okr¹g³o.
Tej stacji potrzebna jest nowa inicjatywa, œwie¿oœÌ bo wierzê, ¿e to nie jest szczyt waszych mo¿liwosci. Tylko niech nie bêdzie tak, ¿e pan Pieczyùski rz¹dzi ca³¹ ramówk¹ tvn24 i formu³¹ faktów. :idea: :idea:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Daj juÂż spokĂłj studiu Bilansu :!: To jest dobre i mam nadzieje, ze nowe nie bĂŞdzie gorsze.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
arti
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek 05 lip 2004, 10:09
Lokalizacja: ze Śląska

Post autor: arti »

A ja sie zgadzam z michosem. TVN24 jak najszybciej trzeba "odœwie¿yÌ" bo rzeczywiœcie staje sie juz nieciekawe. Równie¿ jestem zdania ¿e TVN24 jeszcze nie osi¹gnê³o szczytu swoich mo¿³iwoœci i mam te¿ nadziejê ¿e wraz z nowym studiem wprowadzi siê zmiany w ramówce.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

W jednym z artyku³ów w Rzeczpospolitej Maciej Sojka zdradzi³ kilka szczegó³ów, dotycz¹cych nowego studia FAktów i TVN24. Podobno ma byÌ to jedno z najnowoczeœniejszch w Europie, z automatycznymi ruchomymi kamerami, ogromnym projektorem za plecami prezentera, œcianami ze szk³¹ etc. Wrzesieù bêdziê gor¹cy. Wszak w Polsacie startuje nowy program informacyjny - oczko w g³owie T. Lisa, a Dorota Warakomska (szef informacji i publicytyki TVP1) oraz szefowa Wiadomoœci Lena Bretes równiez zapowiadaj¹ now¹ scenografiê Wiadomoœci. Przypominam, ¿e TVP - jedna z najbogatszych w Europie- na brak pieniêdzy nie narzeka i jak trzeba potrafi sypn¹Ì na zmiane scenografii i nowy sprzêt, np remont studia na Pl. Powstanców kosztowal ok 3,5 mln dolarów.
sb
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 277
Rejestracja: poniedziałek 26 lip 2004, 01:59

Post autor: sb »

W innym temacie umiescilem capsy roznych studiow programow informacynych w Angli, dla ciekawosci tych co chca spekulowac jak bedzie wygladalo nowe studio faktow i TVN24

http://forum.tvn.personal.pl/viewtopic. ... 2&start=37
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Mo¿emy domy¶laæ siê jak bêdzie wygl±da³o nowe studio FAKTÓW i TVN24 oraz Wiadomo¶ci TVP1, a co z tym nowym Dzinnikiem na Polsacie, za który odpowiada T. Lis, i który ju¿ nied³ugo zast±pi INFORMACJE? Praktycznie od kilku tygodni nic nie s³ychaæ w tej sprawie - ¿adnego przecieku w prasie, zadnych artykuów, zapowiedzi etc. Czy¿by T. Lis szykowa³ jak±¶ ogromn± i powal±j±c± z nóg niespodziankê. W koñcu Polsat ubogi nie jest a Solorz kiedy trzeba sypn±æ kas±, aby pokonaæ TVN, praktycznie zapomina o swej szkockiej naturze.....
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Szczerze mówi¹c, to chcia³bym, aby odwalili jakieœ duze po¿¹dne studio z ³adn¹ opraw¹ graficzn¹ i dobry intrem. Osobieœcie nie moge patrzyÌ na t¹ ich ciasnote w tym pomaraùczowym pomieszczeniu. Takie jakieœ zamkniête i bez wyobraŸni tworzone to studio obecne :? .
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Dzisiaj w najnowszym wydanu tygodnika "Wprost"piszÂą trochĂŞ o nowym studiu i jeszcze kilku rzeczach wiĂŞc:
"Telewizja waltera siĂŞga tez po rewolucyjne pomysÂły. To bowiem w gÂłowie szefostwa "FaktĂłw" narodziÂł siĂŞ pomysÂł by prowadzÂący nie siedziaÂł, tylko staÂł, jak niektĂłrzy prezenterzy niemieccy czy amerykaĂąscy.
Skoro ju¿ o studiu mówimy to TVN zapowiada, ¿e w swoim zamontowa³ takie cuda techniki, o jakiej konkurencji siê nawet nie œni³o, z obrotowymi sto³ami prezenterskimi na czele. - Widz zauwa¿y najlepsze w Europie studio z imponuj¹c¹ œcian¹ monitoró³w, ale si³¹ "Faktów" nie bêdzie tylko technika, lecz przede wszystkim ludzie, a tych nie straciliœmy-deklaruje szef TVN24 A.Pieczyùski"

Robi siĂŞ coraz bardziej interesujÂąco.
Jak TVN coÂś takiego zapowiada to naprawdĂŞ musi to coÂś byĂŚ z kosmosu.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

No no, brzmi nieÂźle, mam nadziejĂŞ, Âże Warakomska czyta gazety i nie odstawi w WiadomoÂściach jakiejÂś prowizorki. :!: Ciekawym pomysÂłem wydaje isĂŞ ten stojÂący prezenter, ciwkae na jak dÂługo starczy mu siÂły? :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

MoÂże staĂŚ nie bĂŞdzie przez caÂły czas tylko moÂże przy jakiÂś waÂżniejszych wydarzeniach. CaÂły czas staĂŚ przez caÂły czas to trochĂŞ mĂŞczÂące i sÂądze, Âże nie bĂŞdzie to przez caÂły czas trwania programu.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no a jak bêdzie Anita sta³a? poka¿¹ j¹ bez g³owy? czy bêd¹ kamery podnosiÌ? :arrow:
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Nie martw siĂŞ o to. Ze wszystkim sobie dadzÂą radĂŞ.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

S³ysza³em, ¿e studio budowane jest pod A. Werenr, dla nizio³ka Rymanowskiego kupili juz trzy ksi¹¿ki telefoniczne, które pos³u¿¹ za podwy¿szenie. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

:lol: :lol: :lol:
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale teraz na powaÂżnie. Szefowie TVN chyba na serio potraktowali przejÂście Lisa do konkurencji i jego zapowiedzi o budowiĂŞ nowego porgramu informacyjnego. Wprawdzie nowe studio zapowiadane byÂło juÂż od jakiegoÂś czasu, ale moÂże ryzyko poniesiena poraÂżki w konfrontaci z T. Lisem zdopingowaÂło ich do zainwestowania w coÂś naprawdĂŞ drogiego i Âświetnego. Oj ten wrzesieĂą bĂŞdzie naprawdĂŞ gorÂący. ZreztÂą lato mamy wyjÂątkowo chÂłodne. :lol:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości