Scenografia i oprawa graficzna Faktów TVN

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Czepiasz siĂŞ...
KiedyÂś czĂŞsto siĂŞ tak zdrarzaÂło np. w Faktach jeszcze z Lisem wtedy to byÂło Âłaczenie z innym dziennikarzem w jakimÂś miejscu. Tomasz Lis mĂłwiÂł coÂś w tym stylu:
A teraz rozmowa z XXX, przeprowadzi³em j¹ pó³ godziny przed rozpoczêciem tego wydania Faktów. I leci rozmowa, normalnie tak jakby live ale nie. Sytuacja podobna.
Poza tym nie mam TVN24, wiêc nie wiem co leci o 22 - nie czepiaj siê szczegó³ów. Poza tym skórt "np." znaczy NA PRZYK£AD a nie NA PEWNO - to tak na marginesie.
A ze strony TVN.pl korzystam doœÌ sporadycznie.
:)
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

szymcio9 pisze:A ze strony TVN.pl korzystam doœÌ sporadycznie.
Bo wybierasz TVN Personal? :D :D :D
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Hehe... rozbrajasz mnie po prostu :lol:
Hmm.. a jak myÂślisz? :wink:
:)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Heh. Zapomnia³em o czymœ takim jak ³¹czenia na ¿ywo.
MiÂło Doktorze, Âże ciĂŞ zaskoczyÂłem, lubiĂŞ zaskakiwaĂŚ, wczeÂśniej siĂŞ nie odzywaÂłem tylko dlatego, Âże mam trochĂŞ ostatnio duÂżo na gÂłowie i nie codziennie uda mi siĂŞ odwiedziĂŚ forum :( SwojÂą drogÂą twoja ksywka nie wiedzieĂŚ czemu kojarzy mi siĂŞ z forum gazeta.pl. OdwiedzaÂłeÂś je kiedyÂś?
Co do WiadomoÂści to przyznajĂŞ, Âże szczerze nie trawiĂŞ Durczoka dlatego ich nie oglÂądam. Poza tym zawsze mi siĂŞ podobaÂły Fakty a TVP1 nie oglÂądam prawie nigdy :( Tzn. kawaÂłkami, ale rzadko kiedy usiÂądĂŞ przy nich dÂłuÂżej.
Pozdrawiam - KRASU 8)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

KRASU!
Ksywkê po¿yczy³em z pewnej m¹drej ksi¹¿ki Tomasza Manna - mo¿e czyta³eœ? Ale na forum gazeta.pl nigdy siê nie wypowiada³em - jest fatalne i d³ugo siê ³aduje :)
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

To ¿e d³ugo siê ³aduje to raczej wina twojego ³¹cza, u mnie nie jest Ÿle. Sam dawno tam nie by³em, ale jakoœ pamiêtam, ¿e by³o doktor1 i nie wiem czy jakiegoœ faustusa pomiêdzy nie by³o. Ale to takie tam skojarzenie. Jak nie ty to znaczy, ¿e mo¿e ktoœ jeszcze czyta³ tê ksi¹¿kê. Ja niestety nie :(
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja teÂż nie czytaÂłem, ale nie mam zastrzeÂżeĂą do forum gazeta.pl. Bardzo je lubie. ÂŁaduje mi siĂŞ szybko, bez zastrzeÂżeĂą. I bĂŞĂŞ napewno broniÂł jego dobrego imienia na tym forum :D .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

I tak w koÂło Macieju - ja tu o scenografii inni o forum Gazety i poczuciu koniecznoÂści jej obrony. Filipie wiĂŞc wyciÂągaj dziaÂła i idÂź na wojne w obronie jej dobrego imienia - nie wiem jednak z kim, bo ja chyba raczej nie bĂŞdĂŞ biÂł siĂŞ z nikim w tej sprawie :D
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

I dobrze, Âże nie bĂŞdĂŞ musiaÂł wyciÂągaĂŚ broni w tak banalnej sprawie :) .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

hmm co staÂło siĂŞ z uzytkownikiem forum o pseudo TVN i jego chĂŞciÂą dyskusji o scenografii i oprawie faktĂłw - zaÂłoÂżyÂł taki temat w innym dziale, wieĂŚ moÂże tutaj zechce podzieliĂŚ siĂŞ z nami swojÂą opiniÂą? Zapraszam i czekam z nieciepliwoÂściÂą. :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

faustus popieram niektórzy widz¹ w wiadomoœciach tylko kolor czerwony i spiskow¹ teoriê dziejów :) ja uwa¿am ¿e nie ma co siê rozwlekaÌ nad tym kto wprowadzi³ stand-up'y do polskiej telewizji bo to nie oscypek i nie s¹ opatentowane zreszt¹ tvn te¿ je sci¹gn¹³ z innych tv tyle ¿e zagranicznych.Pozatym nie nazwa³a bym Durczoka nieudanym klonem Lisa uwa¿am ¿e rzeczywiœcie s¹ pododobni pod pewnymi wzglêdami ale bez przesady poprostu obaj s¹ b³yskotliwi i profesjonalni to wszystko. :D
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

och miÂło mi czytaĂŚ Twoje sÂłowa Kamuii - zresztÂą nie chcĂŞ siĂŞ podlizywaĂŚ ale masz bardzo ciekwe pseudo - moÂżna wiedzieĂŚ skÂąd?

PS tak swojÂą drogÂą ile jeszcze postĂłw muszĂŞ tutaj napisac aby z boku nie byÂło juÂż tego cholernego hasÂła "NOWICJUSZ"???????? :cry: :cry: :cry:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

:arrow: http://forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?t=8

Prosze, wszystko wypisane. Zapraszam rĂłwnieÂż do skomentowania tych rang :D .
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Hmm trochĂŞ to dziwne - zwÂłaszcza te 700 postĂłw czyniacych fenem TVN-u, no ale moÂże kumuÂś juz siĂŞ nie dÂługo uda, chociaÂż "nowincjat" obnizyÂł bym do ok.50 :D
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

hehe thnx :) kamuii to imiĂŞ mojego ulubionego bohatera z ulubionej mangi "x" clampa a tak pozatym studiuje fil ang z japonistykÂą i stÂąd mĂłj nick :) twĂłj zapewne z Marlowe'a :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 99 gości